HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


3 posters

    Gabriel + Cora

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:45 pm

    Gabriel: „Chceš štípnou aby jsi se ujistila?“ zeptám se a pousměji se, když mi dá pusu na líčko a potom se odtáhne. Hlesla že jsem nejkrásnější muž na celé planetě a že na mě nemá, nad čímž se jenom pousměji a udělám pro změnu já jeden velký krok až k ní, tak, že ji chytím za boky a položím ji čelo na čelo a zahledím se do těch jejích překrásných očí. „Jsi tisíckrát dokonalejší, to já mám spoustu chyb, zatímco ty žádnou,“ zašeptám a stále se jí dívám upřímně do očí. „Nebuď tak dokonalá, nebo se začnu za své chyby stydět,“ lehce se pousměji a potom se pomalu přiblížím k jejímu rtům a pomalu ji na ně políbím ,přičemž polibku pomalu dodávám intenzitu, ale vychutnávám si ho. Teď to byla taková krásná chvíle a já se i ji užíval. Za boky jsem si ji přitáhl blíže k sobě a nakonec mé ruce pomalu vjely na její záda, až k lopatkám a zase zpátky k bokům. Měla opravdu překrásné tělo, spokojeně jsem ji vydechl do polibku nad touto myšlenkou a jemně ji kousl do rtu, ale opravdu jenom jemně a spíše tak něžně, jako kdybych ji vybízel k odplatě.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:45 pm

    „Nie verím ti.“ Usmejem sa a sledovala som ho ale po tých slovách že som dokonála a že on ma veľa chýb tak pokrútim hlavou. „Prestaň nikto neni dokonalý. Každý ma chyby zlato. Takže aj ja mám chyby.“ Pousmejem sa a stále som ho sledovala a nespúšťala som z neho oči. „Zlato ty sa nemáš prečo hanbiť. Si ten najdokonalejší chlap akého som kedy stretla.“ Pousmejem sa a potom ma chtí za boky a spojíme si čelá a ja som sa tiež dívala do je krásnych očí. Tiež som ho začala bozkávať a keď som cítila ako ma pohladil po chrbte tak som sa pri bozkávaní usmiala. Ja som ho jednou rukou objala a druhou som ho pohladila medzi nohami a potom som ruku položila na jeho zadok. Keď mi kusne do pery tak sa usmejem a pomáli sa odťahujem keď sa mi to podarí tak mu to vrátim. Jemne mu kusnem do pery.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Gabriel: Poslouchal jsem ji a nad vším co řekla jsem se musel pousmát, chtěl jsem ji na to všechno odpovědět, ale všechny myšlenky, které mi běhaly hlavou rázem kamsi odletěly, když mě provokativně pohladila mezi nohama, zatímco ta druhá mě objala. Kousnutí do rtu mi oplatila a pomalu se začala odtahovat, no já ji nenechal, obě dvě ruce jsem přemístil na její zadek a spokojeně jsem zavrněl a musel se usmát. „Takže ty takto?“ zašeptal jsem s úsměvem když jsem se odlepil od jejich rtů a vzal jo do náruče, přičemž jsem si to s ní zamířil rovnou k posteli, do které jsem ji jako princeznu opatrně položil. Jednou rukou jsem se zapřel o postel a naklonil se až k ní a opět jsem ji políbil, ale hned na to se odtáhl a usmál se. Ovšem stále jsem zůstával nakloněný k její tváři.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Ucítila som ako svoje ruky premiestnil na môj zadok a ja som sa musela usmiať lebo to bolo krásne. „Ano ja som zlá mačička.“ Zažmurkám na neho a potom potichu zavrčím. Potom keď ma zobere do náručia tak sa ho chytím okolo krku a jemne ho pobozkam na krku. Potom prídeme k posteli a mňa tam položí a on bol nado mnou. Usmievala som sa ako slniečko a bozk som mu vrátil. Dívala som sa na neho a pritom som ho stále držala okolo krku. „Milujem ťa.“ Poviem potichu a spokojne vydýchnem a jednou rukou mu zajdem do vlasov a pohladím ho. Pritom som ho ale stále sledovala a celým mojím telom behala vlna vzrušenia. Moje srdce začalo byť ako o závod. Chcela som ho.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Gabriel: Opět jsem bloudil v těch jejich překrásných očích, ale nezůstal jsem jenom u nich. Spokojeně jsem se natáhl k jejím rtům, kde jsem ji lehce políbil a nechal své čelo opřené o to její. „Mám rád zlé kočičky,“ zašeptám a políbím ji na tvář, ale nakonec se opět vrátím k jejím rtům, které začnu pomalu ale něžně líbat a rukou zabloudím k jejímu boku a pomalu sjedu níže až k lemu jejího trička a vklouznu pod něj rukou na její bříško, kde ji po jemné kůži pohladím kloboučky prstů a pomalu s nimi přejedu až k žebrům. „Teď už mi kočička utíkat nebude?“ zašeptal jsem do jejich rtů a spokojeně do nich vydechl.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Pousmejem sa a dívala som sa na neho a nemohla som z neho spustiť oči. Bol tak dokonalý a krásny až som nevedela čo mám robiť. Keď povie že má rád zle mačičky tak sa usmejem. „Nehovor.“ Poviem a žmurknem na neho. Pri bozku na tvár sa znova usmejem a spokojne vzdychnem. Keď ma začne bozkávať tak mu to začnem vraciať. Keď ma začal hladiť po tele tak mojím telom prebehla vlna vzrušenia. Rukami som ho objala a pohladila som ho pochrbte. Potom sa zasmejem keď sa opýta či už mačička nebude utekať. „Neboj sa už neujde. Už je len tvoja.“ Poviem a usmejem sa.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Gabriel: Spokojeně jsem zamručel, když pověděla že je mačička už iba moje. Zhluboka se nadechnu a v dlouhém polibku opět uvězním svou milovanou. Ručkou pod jejím tričkem jsem neustále přejížděl po jejím bříšku a spokojeně si vychutnával tu chuť jejich sladkých rtů. Tolik jsem ji potřeboval cítit vedle sebe, tolik jsem ji miloval, až jsem ze všech těch pocitů byl naprosto omámený. Omámen její krásou, láskou, dobrotivostí a dokonalostí. Tahle dívka byla to všechno, co jsme potřeboval. Tahle dívka tvořila můj svět, ona jím byla. Ona dávala listí všem stromům, to ona tvořila slunce na obloze a majestátný měsíc v noci. To ona byla mou kouzelnou múzou, kterou už nikdy nechci pustit. „Chci aby jsi byla jenom moje“, ať už to znělo sebe více sobecky, bylo mi to jedno, prostě jsem to ze sebe vyhrkl do polibky, kterými jsem ji zahrnoval. A moje druhá ruka, vklouzla pod tričko na její záda a zabloudila pomalu k rozepínání podprsenky.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Celým mojím telom som sa natiskla k nemu a vášnivo som ho bozkávala. Teraz pre mňa neexistovalo nič len on. On bol stred vesmíru a to čo ma robilo šťastnou. Potom som ucítila ako sa jeho ruka dostala pod moje tričko. Musela som sa usmiať. Bol to najkrajší zážitok a to najlepšie malo ešte prísť. Po pravde už som sa toho nevedela dočkať. Bola som celá vzrušená od toho. Keď povie že chce aby som bola iba jeho tak sa usmejem a pohladím ho po vlasoch. „Zlato som len tvoja a nikoho iného.“ Poviem a usmejem sa. Vôbec mi neprišlo že by to znelo nejako sobecky. Celkom som ho aj chápala potom čo sme boli tak dlho preč od seba tak si zaslúžime byť už spolu a navždy. Potom keď ucítim ako jeho ruka prišla k podprsenke tak som sa nevedela dočkať kedy to spraví.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Gabriel: Lehce jsem se pousmál, když poznamenala že je jenom moje a nikoho jiného. Tahle věta mě natolik potěšila, že jsem se musel zachvět radostí a zároveň vzrušením z blízkosti, která mezi námi panovala. Jedním tahem jsem ji rozepl podprsenku, snad jako bych to dělal tisíckrát, i když to zdánlivě nebyla pravda. Na chvíli jsem se odlepil od jejich sladkých rtů a potom ji pomalu začal sundávat i tričko. Nějak šikovně mi pomohla a přehodila si zbytek trička přes ruce, zatímco já kus oblečení odhodil někam do boku. Kam, to už mě jaksi nezajímalo, protože jsem se při pohledu který se mi naskytl na její nahá ňadra musel kousnout do rtu a spokojeně se zachvět touhou. „Víš, miluji tě, opravdu moc,“ zašeptal jsem a s polibkem na její chutné rtíky, jsem položil své ruce na její ňadra.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Bola som mu úplne oddatá. Mohol si so mnou robiť čo chcel. Verila som mu a preto som sa nebála. Práve na opak nemohla som sa dočkať toho čo príde. Keď sa odlepil odo mňa tak som sa na neho s úsmevom pozrela. Vyzeral tak sexy čo viac si priať? Keď sme obaja boli bez tričiek jedna moja ruka ho začala hladiť po chrbte a druhá sa nenápadne zatúlala medzi je nohy. Začala som ho cez nohavice hladiť medzi nohami. „Aj ja teba zlato.“ Poviem mu potichu a potom ho začnem vášnivo bozkávať a potom som aj druhou rukou prešla na jeho zadok a pevne som mu ho zmačkla.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Gabriel: Ušklíbl jsem se nad její reakcí, když mi však rukou zajela mezi nohy, kde mě ručkou jemně hladila, sám jsem neodolal a lehce jsem ji zmáčkl obě ňadra, přičemž jsem se na ni natiskl stejně jako ona na mě. Darovala mi polibek a nepřestávala a s polibkem mě vášnivě zmáčkla na hýždích a proto jsem ji spokojeně vydechl do rtů a sám jsem si začal pohrávat se jejími nádhernými ňadry, kterým jsem teď kromě jejich rtů věnoval pozornost. „Opravdu to chceš?“ zeptal jsem se v mezi polibcích a při příležitosti jsem ji vášnivě kousl do rtíku a polibek mírným náklonem dopředu ještě prohloubil. Levou rukou jsem mnul její ňadro a tou pravou jsem sjel po bříšku dolů a zase zpátky. Její blízkost se mnou neskutečně cloumala a já začínal být vzrušený a ty první náznaky vzrušenosti jsem začínal pomalu cítit ve svých kalhotách, kde mi látka začínala pomalu zavázet.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:46 pm

    Na chvíľu sa odtiahnem a pozriem sa mu do očí. „Ano chcem to.“ Poviem od vzrušenie. Už som sa nemohla toho dočkať. Potom sa znova nalepím na jeho ústa a pokračujem v bozkávaní. Keď mi kusol do pery usmiala sa a zavzdychala som keď sa hral s mojimi dvojičkami. Tie začali pomaly ale isto tvrdnúť a stavať sa do pozoru. Usmejem sa a neprestávala som ho hladiť medzi nohami. A keď som ucítila ako sa to tam začína vzrušovať tak som neváhala ani sekundu a vyzliekla som ho a pre do mnou sa objavil jeho kamarát. Znova som chytila jeho kamaráta a začala som sa s ním hrať. Robila som to po prvý krát a tak som nevedela či to robím dobre alebo nie. Ale keď som videla že ho to vzrušuje tak asi som to robila dobre čo ma tešilo. Nechcela som aby si o mne myslel že som neschopná alebo niečo také.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    Gabriel: Když mi vysvlékla kalhoty, ušklíbl jsem se. V dalších vteřinách už jsem si opět vychutnával chuť jejich sladkých rtů a spokojeně se k ní tulil. Její tiché zavzdychání mě roztoužilo snad ještě více a já jsem se musel pod těmi jejími krásnými doteky tam dole, ošít. Kdo by řekl jak krásný to pocit je. Ujistila mě že to chce, těšilo mě že tahle dívka touží po mé přítomnosti tak jako já po té její. Po jejich dotecích, polibcích i pozornosti, které se její tělo vyžadovalo. Spokojeně jsem vydechl, začínal jsem pomalu tvrdnout a tep se mi výrazně zrychloval. Když zavdzychala podruhé, tak jsem neodolal a opatrně ji vysvlékl z kalhot i kalhotek. Musel jsem se pousmát a lehce začervenat když jsem si prohlédl její nahé tělo. Byla opravdu překrásná. Na chvíli jsem přerušil náš polibek a opatrně svou princeznu lehce zatlačil do postele, takže jsem byl nad ní a podpíral se loktem, zatímco má druhá ruka zabloudila od jejich nader přes bříško a jela pomalu až mezi její nožky, kde jsem ji jemně pohladil po vstupu. Opět jsem se však rty přiblížil k těm jejím a vynutil si další polibky.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    Keď som cítila jeho telo na mojom zrazu som sa cítila ako v raji. Takýto krásny pocit som dlho nemala. Vášnivo som ho bozkávala a vychutnávala som si to. Potom prestal a odtiahol sa a ja som ho s napätím sledovala. Nechcela som aby táto chvíľa niekedy skončila. Keď ma vyzliekol a ja som si všimla ako sa červená tak som sa musela usmiať. „Čože sa červenáš?“ Opýtam sa potichu aby som nepokazila túto chvíľu. Potom ma pritlačil do postele a ja som ho len sledovala a v tom to prišlo. Pohladil ma medzi nohami a ja som cítila ako mojím telom prešla vlna vzrušenia. Zavzdychám od vzrušenia a rukou mu pevne zmačknem zadok a pevne som ho držala a nepúšťala som ho. Potom sa ku mne priblížil a začali sme sa bozkávať. Pri tom som ale vzdychala od vzrušenia.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    Gabriel: „Víš že jsi nádherná?“ odpověděl jsem na její tichou otázku a zhluboka se nadechl. Má ruka bloudila mezi jejíma nožkama. Ještě párkrát jsem ji hladil po vstupu, než jsem do ní jedním prstem vnikl a začal si uvnitř ní lehce pohrávat. Věnoval jsem přitom krátký polibek jejím rtům, než jsem je opustil a přesunul se na její krk, kde jsem ji začal zahrnovat letmými polibky a pokračoval jsem pomalu přes krk dolů až k její klíční kosti, kde jsem ji tak políbil. Druhou rukou jsem se stále zapíral abych na ni nespadl a měl jenom lehce přitisknuté tělo na tom jejím. Když se pode mnou zachvěla, zapátral jsem očima v těch jejich a spokojeně se usmál. Mé tělo se lehce třáslo od vzrušení a já toužil po dalších a dalších dotecích. Tahle chvíle byla neskutečná a já si přál aby trvala věčnost. Konečně se našel někdo kdo by mi dokázal být tak blízko, byla to Cora, nikdo jiný než ona… Už teď jsem věděl že nechci strávit život s nikým jiným než s ní.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    Keď to povie tak sa začervenám ako paprika. „Nepreháňaj.“ Poviem potichu medzi bozkami. Potom keď prešiel na môj krk tak zakloním hlavu aby mal dobrý prístup a ja som vzdychala od vzrušenia. Cítila som každý jeden jeho bozk a dotyk a všetko ma to vzrušovalo. Keď prstom vnikne do mňa tak vykríknem od vzrušenia. „Ach bože.“ Nohy som roztiahla aby sa mu tam išlo ľahko. A čo ma prekvapilo bolo že zatiaľ ma to nebolelo ale to bol len prst. Uvidíme čo sa stane ak tam pôjde s kamarátom. Keď do mňa vnikol tak som ho jemne poškriabala na zadok. Potom som zatvorila oči aby som si to mohla ešte vyše vychutnávať a prežívať to.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    //Dobře, víme jakým směrem se hra ubírá a proto se přesouvá do 15–18+
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    // Hra v sekci 15+ byla ukončena, prozatím pokračujeme v hraní tady… ^^
    Na tváři mě pošimrají první paprsky slunce, které přes okenice prosvitly do místnosti. Pomalu otevřu oči a první co spatřím je bílý strop a hned ucítím po mém boku to nádherné lidské stvoření. Blond vlasy, které mě lehce šimraly na tváři a ten dech a to teplo které od Cor doslova sálalo. Musel jsem se pousmát. Párkrát jsem zamrkal, než jsem si přivykl na světlo v místnosti a pomalu se vykradl z postele. Podařilo se mi Corču neprobudit a já na sebe prozatím hodil jenom trenky, protože bylo teplo. Zaplul jsem do koupelny, kde jsem se osprchoval a potom se pustil do dělání snídaně. Rozhodl jsem se pro palačinky, které jsem chtěl dneska připravit s láskou a tak jsem se dal do tvoření. Na stul jsem nachystal kafe, které jsem si uvařil a k tomu marmeládu, nutelu, povidla ať si každý vybere co mu zachutná. Barákem se rozléhala příjemná vůně, za chvíli byla cítit všude. Dokonce to probudilo i Snow, která mě přiběhla přivítat ale protože jsem měl ruce mastné od oleje, nemohl jsem ji pohladit, jenom jsem ji slovně přivítal a ona štěkla na uvítanou a sedla si vedle mě. Sledovala a nejspíše si říkala, co to proboha ten Gabriel dělá? Snaží se vařit?
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    Spokojne som spala a nezobudilo ma ani to keď sa Gab postavil. Len som sa vyše zahrabala pod perinu a spala som ďalej. Po tak náročnej noci si zaslúžim poriadny odpočinok. Spala som kľudne ďalej keď v tom mi do nosa udrela krásna vôňa. Vyhrabala som sa spod periny a otvorila som oči. Zhlboka som sa nadýchla aby som cítila tú krásnu vôňu. Už teraz som sa tešila čo Gab navaril. Lenže ani tá vôňa ma nedokázala dostať s postele. Dobre sa mi ležalo a nechcela som ešte stávať. A navyše kedy sa mi podarí znova takto dlho ležať v posteli? Asi po 15 minútach som sa tam začala nudiť. A tak som sa postavila s postele a obliekla som si len tričko a nohavičky. Odišla som do kúpeľky sa umyť. Tam som spravila všetko čo sa má a potom som vyšla von z izby a išla som do kuchyne. Prídem do kuchyne a na chvíľu sa ostanem dívať na Gaba ako varí. Mal na sebe len trenky takže som si obzerala jeho krásne telo. Pri tom som si kusla do pery a usmejem sa. Bol to pohľad na nezaplatenie. Keď sa ako tak spamätám s toho pohľadu pomaly prídem k nemu a zozadu ho objímem. „Dobré ránko. Čo dobrého varíš?“ Šepnem mu do uška a dám mu pusinku.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:47 pm

    Všechno bylo perfektně nachystané, hodil jsem nádobí do umyvadla s tím že se později dám do jeho umývání a mezitím jsem jenom to čistí naskládal do kuchyňské linky na své místo. Na chvíli jsme zavřel oči a jenom tak tiše stál u kuchyňské linky a na nic nemyslel. A za chvíli se kolem mého tělo ovinuly dvě opravdu jemné a překrásné ruce, které naznačovaly to, že se můj andílek probudil.
    „Dobré ranko princezno,“ odpovím a v jejím objetí se otočím, zapřu o kuchyňskou linku a políbím svou milovanou. Měla na sobě tričko a nohavičky a já se při vzpomínce na včerejší noc musel ušklíbnout.
    „Palačinky, takže si nechej chutnat,“ pousměji se a natisknu ji více na sebe abych ji mohl vlepit ještě jednu pusu na dobré ráno.
    „Vyspinkala jsi se dobře?“ zeptám se po chviličce a zajedu rukama do jejich překrásných zlatavých vlásků.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:48 pm

    Princezná? Tak to si nechám ľúbiť. Potom sa v mojom objatí otočí a ja sa pozriem do jeho krásnych očí. Hneď som sa v nich stratila a prestala som vnímať čas a okolie. Keď ma pobozkal tak som mu bozk vrátila a pohladila som ho po chrbte. Keď som sa ho opýtala čo varí tak povedal že palacinky. „Mňam. Ďakujem.“ Hneď sa mi začali zbiehať sliny. Keď si ma natiskne na seba tak sa usmejem a bozk mu vrátim. Na otázku či som sa vyspala dobre tak prikývnem. „S tebou sa spalo skvelo. A už nechcem nechcem spať sama.“ Potom mi rukou zájde do vlasov a ja si hlavu položím na jeho hruď. „Včerajšia noc bola úžasná. Nikdy na ňu nezabudnem.“ Usmejem sa a jedna ruka mi omylom spadla na jeho zadok ktorý som pohladila.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:48 pm

    Poděkovala mi za palačinky a já doufal že ji budou chutnat. Ne, věřil jsem tomu. Já byl dobrý kuchař a vařil jsem rád, takže jsem si musel trošku věřit a vařit jídla s určitou jistotou, jinak bych je mohl pokazit. Políbí mě nazpátek a já se vítězně pousměji, když poznamená že se semnou spalo skvěle. Ještě více se mi oči rozzáří, když poznamená že nechce už spát sama.
    „Tak to jsme na tom stejně, já taky ne,“ odpovím upřímně a byla to pravda. Když jsme spával sám, nespalo se mi zle, ale ten pocit když vedle vás spí někdo, koho tak moc milujete, ten byl k nezaplacení a ani to spaní samotné se tomu nemohlo rovnat. Včerejší noc byla opravdu nezapomenutelná, s tím jsem souhlasil a mohl jsem uznat že na ni také nikdy nezapomenu.
    „Mám to stejně,“ pohladím ji ve vlasech a když mi její ruka sklouzne na zadek, s úsměvem ji pohladím po vlasech až na záda a nakonec obě dvě ruce nechám na jejím zadečku, který lehce provokativně zmáčknu a hned nato se nevinně ušklíbnu.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:48 pm

    Veľmi som sa tešila na jeho palacinky. Vedela som že budú dobré. Už minule mi ich spravil a boli dobré tak som vedela že aj tieto budú dobré. Ale od neho je všetko dobré. On je dobrý celý. Síce ja som spala prvý krát z mužom a už som vedela že nechcem spať sama. Bolo to úžasné. Vždy som závidela tým ktorý niekoho majú. A teraz? Mala som toho najkrajšieho a najúžasnejšieho človeka na svete. Preto som o neho nechcela nikdy prísť. A navyše keď povie že to ma tak isto tak sa usmejem. Bola som šťastná že aj on už nechce byť sám. Bože ako som ho milovala. Nevedela som si predstaviť čo by som robila ak by som ho nestretla. Potom znova povie že to ma rovnako a ja sa usmejem. „To je dokonalé.“ Zmôžem sa len na toto a keď ucítim ako prešiel rukou na môj zadok a zmačkol mi ho tak sa pozriem na neho. „Ty loptoš jeden.“ Usmejem sa a vášnivo ho pobozkám.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:48 pm

    Pousměji se nad její poznámku a potom se jenom ušklíbnu. Znovu mě políbí a já ji nakonec pustím, ale vezmu za ruku a dovedu ke stolu.
    „Udělal jsem nám kafe,“ hlesnu a zadívám se na stůl, nakonec si sednu naproti ní a natáhnu se pro palačinku, kterou si namažu s marmeládou a potom vrátím nůž zpátky do sklenice. „Dej si s čím chceš, nevím co máš ráda, tak jsem nachystal co se našlo,“ dodám a pousměji se.
    „Dobrou chuť princezno,“ popřeji a nakonec se sám s chutí zakousnu do palačinky. Jaký já měl hlad a po včerejší noci mi vyhládlo. Přemýšlel jsem co dneska budeme dělat a napadlo mě, že bychom mohli vyvenčit mazlíky a zajít si k jezeru, přece jenom má být dneska teplo.
    „Nevezmeme dneska Enza se Snow k jezeru? Má být teplo,“ dodám k otázce a potom se natáhnu pro další palačinku a znovu si ji namažu marmeládou.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:48 pm

    Nakoniec ma pustil ale nie na dlho. Chytil ma za ruku a odviedol ku stolu. Keď si sadne tak si sadnem aj ja a pozriem sa na stôl. Povie že spravím kávu. „Ďakujem zlato. Ty si tak pozorný.“ Usmejem sa a potom zoberiem hrnček a napijem sa kávy. „Ja to mám rada so všetkým.“ Potom prikývnem a pozriem čo tu máme. Zoberiem palacinku a natriem si ju s džemom. „Dobrú chuť princ môj.“ Usmejem sa a odhryznem si s palacinky. A nemýlila som sa. Bola skvelá a on bol skvelý kuchár. Mala by som sa aj ja naučiť tak dobre variť aby som mu mohla konkurovať. Aj keď takáto obsluha sa ma páčila. Veď komu by sa to nepáčilo že? Po chvíľke som mala zjedenú jednu palacinku a tak som si zobrala druhú. Tú som si natrela lekvárom a začala som ju jesť. V tom prehovoril Gab či nevezmeme Enza a Snow k jazeru že má byť teplo. Pozriem sa na neho a prikývnem. „To je super nápad.“ Usmejem sa. Už som pri jazere dosť dlho nebola a moc som sa tešila keď to Gab navrhol

    Sponsored content


    Gabriel + Cora - Stránka 4 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Wed May 15, 2024 7:53 am