HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


3 posters

    Cora + Elissa + (Erik)

    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:04 pm

    Když zaslechnu Cořino napomenutí, zpomalím s pitím a zavrtím ocasem. Měla pravdu, nechtěla jsem se tady začít dusit kvůli mojí blbosti. Jakmile mám dost, zvednu hlavu a zadívám se na ni. Ležela klidně na břehu a pozorovala mě. Také vylezu na břeh, hned jakmile jsem vylezla z vody, cítila jsem, jak je moje srst těžká a nasáklá vodou. Otřepu se a kapky vody se rozletí všude okolo, pár jich dopadne i na Coru. Zavrtím ocasem a zvesela zaštěkám, byla stále suchá, zatímco já byla celá promočená. V očích se mi zaleskne a skočím do vody kousek před Corou. Kapky se opět rozletí kolem mě, ale to mi ještě nestačilo. Začnu okolo sebe vesele cákat a přitom ji sleduji. Kdyby se jí to nelíbilo, okamžitě bych přestala, nechtěla jsem ji nijak naštvat, jen jsem měla dobrou náladu a bavilo mě dělat blbosti a chovat se jako malé štěně. Tlapkou na ni šplíchnu větší množství vody a poté skočím do jezírka a začnu v něm plavat. Voda byla opravdu skvělá a teď když jsem si tohle místo důkladněji prohlédla, zjistila jsem, že je opravdu nádherné. Když slunce vykouklo zpoza mraků, voda z vodopádu vytvářela nádhernou duhu. Bohužel dneska bylo celkem zataženo, ale i tak byly chvilky, kdy sluníčko vysvitlo, třeba jako teď. Usměji se a zadívám se na barevnou duhu. Tohle místo bylo kouzelné.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:04 pm

    Bola som rada že ma poslúchla. Aj keď ja som jej nemala čo rozkazovať. Predsa mala svoj rozum a vedela čo sa má a čo nie. Ale teraz som mala pocit že je skôr šteňa ktoré rozum ešte nemá a mama ho musí učiť ako sa má chovať. Keď vyliezla z vody a otrepala sa tak som sa zasmiala. Tie kvapky čo dopadli na mňa neboli nič. Hneď uschli. Pozriem sa na Elissu a veselo pokrútim hlavou. Takéhoto diablika som ešte nemala. Potom skočila do vody a mňa ošpliechala. Tak ty takto? Pošlem jej a zasmejem sa. Postavím sa a skočím do vody za ňou. Predsa nenechám aby ma špliechala. Musela som jej to vrátiť a to aj s úrokami. Zasmejem sa a labou na ňu špliechnem vodu. Potom sa potopím a priplávam k jej nohám a jemne ju kusnem do nohy a stiahnem ju pod vodu. Potom ju pustím a vyplávam na hladinu a začnem sa smiať.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:04 pm

    „Tak ty takto?“ ozve se mi v hlavě a otočím se s úsměvem na Coru zrovna když na mě šplíchne vodu. Trocha se mi dostane do nosu, škubnu hlavou na stranu a zapšikám. Když ale opět otevřu oči, nikde Coru neuvidím, zmateně se rozhlédnu, v tu chvíli mě ale něco chytne za nohu a stáhne pod vodu. Překvapeně zakňučím a pod vodou otevřu oči, abych viděla. Byla to Cora! Vyplavu za ní na hladinu a zhluboka se nadechnu. Začala se mi smát a já se k ní po chvilce přidala. Hravě na ni ještě jednou cáknu, poté ale doplavu ke břehu a spokojeně si tam lehnu. Pořád jsem ji sledovala a vrtěla ocasem. Cítila jsem tu volnost a radost ze života, tohle mi chybělo. Připomnělo mi to dětství, s matkou a sourozenci jsme žili na samotě u lesa. Matka chtěla, abychom se naučili přeměňovat a ovládat naše schopnosti dřív, než nás pustí mezi lid. Proto jsme měli i soukromého učitele, který o magii věděl. Milovala jsem les a tu přírodu, která nás obklopovala. Dokud… Prudce zavrtím hlavou a na chvíli zavřu oči. Nechtěla jsem na to myslet, nedopadalo to dobře a zbytečně bych si kazila náladu. Posadím se a přední tlapky smočím do vody. Dívala jsem se na svůj odraz ve vodě a musela se usmát. Vypadala jsem legračně s mokrou srstí, ze které ještě stále kapala voda.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:04 pm

    Prestanem sa smiať a keď vypláva na hladinu tak si ju poobzerám či je v poriadku. Keď som sa ubezpečila že je v poriadku tak som priplávala k nej a olizla som ju. Nechcela som jej ublížiť. Ale keď sa začne smiať tak sa zasmejem aj ja. To bol dôkaz že je v poriadku. Vydýchla som som si. Potom Elissa priplávala na breh a sadla si. Pozriem sa na ňu a pousmejem sa. Aj ja priplávam na breh. Vyskočím na breh a otrepem sa. Spravila som to isté čo spravila aj ona keď bola prvý krát vo vode. Takže som jej to všetko vrátila aj s úrokami. Potom si ľahnem vedľa nej a pousmejem sa. Teraz si na chvíľu oddýchneme a potom by som jej mohla ukázať zbytok lesa. Teda ak nebude chcieť ostať tu. Ak bude chcieť ostať tu tak mi to nebude vadiť. Bola som najedená takže som teraz nepotrebovala nič. Takže je to všetko na Elisse ako sa rozhodne.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:05 pm

    Dopadnou na mě malé kapky, které odletí z Cořiné srsti a usměji se. Jak vidím, vrátila mi to i s úroky. Usměji se na ni a sleduji, jak se lehla vedle mě. Svalím se vedle ní a hlavu si pohodlně položím na její záda. Spokojeně zavřu oči a zaposlouchám se do okolních zvuků. Cítila jsem se klidná, ležela jsem vedle vlkodlačice a přesto jsem byla klidná. Ušklíbnu se, vůbec nebyla taková, jak mi je popisovali. Představovala jsem si je jako bestie a místo toho potkám milou, starostlivou dívku, která se chvilkami chovala jako moje matka. No, asi si za to můžu sama, když se chovám jako štěně. Usměji se a po chvilce odpočívání se opět postavím na nohy a odběhnu k nedaleké trávě, Začnu se v ní válet, byl to jediný způsob, jak se ve vlčí podobě osušit a přitom se moc nezašpinit. Jakmile se alespoň trochu osuším, postavím se na nohy a otřepu se, abych ze sebe dostala suchou trávu a hlínu. Pořád jsem byla mokrá, ale ne tolik. Jen jsem doufala, že mi srst nikde moc neodstávala, jak se mi to občas stávalo. Otočím se na Coru a vesele zavrtím ocasem. Podívám se směrem do lesa a poté opět na ni, nakloním hlavu na stranu a tázavě se na ni podívám.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:05 pm

    Cítila som ako si položila hlavu na môj chrbát. Usmejem sa a nechám ju nech si odpočinie. Lenže to netrvalo dlho. Za chvíľu bola opäť na nohách a válala sa v tráve. Zasmiala som sa nad tým. Fakt sa chovala ako šteňa. A mne to nevadilo. Už jedno šteňa doma mám a tak viem ako sa mám chovať. Usmejem sa a sledovala som ju. Potom sa postavila a otrepala sa. Teda ona si riadne potrpí na to ako vyzerá jej srsť. Ešte som nikoho nevidela aby sa takto staral o srsť. Ja som sa postavila a tiež som sa otrepala od vody. Mne to nevadilo že som mokrá. Bola som na to zvyknutá a vedela som že to za chvíľu uschne. Videla som ako Elissa vrtí chvostom a potom sa pozrie do lesa a potom na mňa. Chceš sa ísť prejsť do lesa? Opýtam sa jej. Výhoda že mi rozumela a mohli sme sa aspoň takto dorozumievať. Potom som sa vydala smerom k nej. A cestou som rozmýšľala kam by som ju mohla zaviesť.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:05 pm

    Pochopila mě a hned jsem slyšela její otázku v mé hlavě. Přikývnu a zavrtím ocasem. Vydá se směrem ke mně, počkám si, až je u mě a poté se vedle ní rozejdu do lesa. Tentokrát jsem neutíkala dopředu, držela jsem se kousek za ní a stále vrtěla ocasem. Nešlo přestat, na to jsem měla až moc velkou radost. Chtěla jsem, aby mi ukázala více z lesa, ale netušila jsem, jak jí to sdělit. Začnu pátrat po nějaké vzpomínce, která by vyjádřila to, co jsem měla na mysli. Nakonec jednu najdu. Udělám krok směrem ke Coře a jdu tak, abychom se dotýkaly boky. Pomocí magie jí pošlu jednu mou vzpomínku.
    Byla jsem proměněná na polární lišku a běžela jsem po boku ovčáka a srnky, byli to mí sourozenci. Společně jsme prozkoumávali les a hledali nová místa, kde bychom si mohli hrát. Byla jsem s nimi spokojená a šťastná.
    Zkoumavě se na ni podívám a čekám, jestli mě pochopila. Nechtělo se mi ještě zpátky a chtěla jsem poznat více míst. Vodopád s jezírkem byl krásný, ale tak nějak jsem věděla, že tenhle les mi toho může ještě hodně nabídnout.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:05 pm

    Išli sme teda preskúmať les. Čo som bola rada a navyše Elissa šla vedľa mňa a už nebehala ako splašená srnka. Aj keď som jej to nemala za zlé ale takto mám istotu že sa jej nič nestane a bude v poriadku. Potom som si všimla ako prišla ku mne tak že sme sa dotýkali bokmi. Keď sme sa dotkli tak som uvidela jej spomienku. Bolo to krásne ako si ona užívala detstvo. Škoda že ja som takéto detstvo nemala. Povzdychnem si ale potom sa pozriem na ňu a prikývnem. Takže chce preskúmávať les? Tak to jej môžem splniť. A možno sa nám tiež podarí nájsť nejaké miesto o ktorom nikto nevie. Preto som po ceste ani nerozmýšľala kadiaľ pôjdeme. Išli sme stále rovno za nosom a možno sa niekam dostaneme.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:05 pm

    Vypadalo to, že mě pochopila, i když nic neříkala. Šly jsme dále lesem, zvědavě jsem se rozhlížela okolo a snažila jsem se zapamatovat si cestu. Držela jsem se spíše po boku Cory, než abych běhala kolem, ale občas jsem zachytila nějaký pach, nebo zahlédla něco, co mě zaujalo a tak jsem kousek poodběhla, prozkoumala to a zase se vrátila. Les tady byl vskutku nádherný, zem pokrýval měkký mech a tam, kde skrz koruny stromů prosvítaly paprsky slunce, rostla zelená tráva. Občas jsem zahlédla a ucítila nějaké ty houby, ať už jedlé, nebo jedovaté. Nedaleko v křoví zaslechnu nějaký šramot a proto se k němu rozběhnu. Strčím do něj hlavu a v tu chvíli vyběhne zajíc. Leknu se ho a tak vyskočím do vzduchu a se staženým ocasem se schovám za Coru, potom se ale začnu smát sama sobě. Kdo to kdy viděl, aby někoho vyděsil zajíc? Usměji se na vlčici a vydám se dál cestou. Neměly jsme žádný cíl, šly jsme tam, kam nás tlapky zavedly.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:06 pm

    Vedela som ktorá cesta vedie na územie svorky ale tam som nešla. Aj keď som vedela že by sa nič nestalo. Teda ak nerátam to že by ju vyolizovali od hlavy až po konček chvosta. Preto som šla rovno a sledovala čo robí Elissa. Bola som prekvapená že teraz ide vedľa mňa a len sem tam odbehne preskúmať okolie. Potom sa rozbehla ku kríku kde bol šuchotanie. Preto som sa zastavila a sledovala som čo sa bude diať. A to čo sa stalo ma dostalo. Keď som videla ako sa Elissa naľakala zajaca a potom vyskočila do vzduchu a schová sa za mňa začnem sa smiať. Keď sa schová za mňa tak sa na ňu otočím a oliznem ju. Neboj sa bol to len zajac. Poviem s úsmevom a potom sa Elissa začne smiať. Už si niekedy lovila zver? Opýtam sa jej. Dostala som nápad. Mohli by sme niečo spolu uloviť.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:06 pm

    Cora se mi začne smát a poté mě olízne, no, nedivila jsem se jí, muselo to opravdu vypadat legračně, když se vlk lekne zajíce a ještě ho nechá upláchnout. Zabořím hlavu do její srsti a opět se tiše začnu smát, poté se mě ale zeptá, jestli jsem někdy lovila. Zavrtím hlavou, ano, sice jsem to zkoušela, ale nikdy jsem nebyla úspěšná. A ani jsem neměla to srdce zabít roztomilého zajíčka. Poté jsem neměla možnost a ani jsem se nedokázala kvůli nedostatku sil proměnit. Takže ne, nikdy jsem ještě nelovila. Chtěla jsem to ale zkusit, taky mě zajímalo, jestli mi syrové maso bude chutnat. Nikdy jsem to nezkoušela a nevěděla jsem, jestli to můj žaludek snese. Měl by, dokud jsem vlkem, ale až se přeměním… No, za zkoušku nic nedám. Vesele zaštěkám a zavětřím ve vzduchu, žádný pach ale nezachytím. Pomaličku se vydám dopředu a přitom pečlivě zkoumám všechny pachy, jestli náhodou nezachytím nějakou zvěř.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:06 pm

    Sledovala som ju ako si zaborila hlavu do mojej srsti. Bola tak zlatučká a ja som túžila si ju nechať a starať sa o ňu. V poslednej dobe sa až moc prejavovali moje materské inštinkty. Čo nebolo dobré. Nemohla som sa tak naviazať na Elissu. Veď to je človek a nie zviera ako Enzo. Potom to nechám všetko tak a pozriem sa na ňu ako bude reagovať na lov. Veselo zaštekala čo bolo pre mňa znamenie že chce ísť loviť. Bola som rada lebo ja som už dlho nelovila. A teraz som to mohla naučiť Elissu alebo ak to vedela tak bude sledovať ako to robí a potom jej povedať či to robí dobre alebo nie. Elissa sa vydala dopredu a ja som šla za ňou a pozorne som ju sledovala a dávala pozor či dobre stopuje. Vedela som o mieste kde sa zdržiava veľa zvery ale chcela som to nechať na nej. Nech sa ukáže aká je stopárka.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:07 pm

    Snažila jsem se zachytit pach nějakého vhodného zvířete k lovu, ale jediné, co jsem cítila byl pach ptáků, kteří se na chvíli snesli na zem, nebo drobných zvířat, které bych ale musela ze země vyhrabat. Tiše zakňučím, ale odhodlaně se vydám dál. Nehodlala jsem to vzdát. Občas se ohlédnu po Coře, jestli jde stále za mnou a jestli ona něco nezachytila, přece jen měla více zkušeností než já. Najednou ale zachytím slabý pach nějakých zvířat, více se na něj zaměřím a když ho chvíli sleduji a on zesílí, zjistím, že je to pach srnek. Vesele zavrtím ocasem a poklusem se vydám po tom pachu. Stále sílil, což naznačovalo, že se blížíme. Usměji se a trošku zpomalím, nechtěla jsem nic pokazit a kořist vylekat ještě dříve, než se stihneme dostat dostatečně blízko. Věděla jsem, že by nás náš pach mohl prozradit a proto se začnu potichu plížit více stranou, abychom byly po větru. V dálce již zahlédnu menší stádo srnek a proto se přikrčím k zemi a rozhodnu se počkat na Coru.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:08 pm

    Ja som to všetko nechávala na nej. A zatiaľ ju musím pochváliť išlo jej to veľmi dobre. Až som bola prekvapená. A keď zachytila pach srniek. Spravila presne to čo som chcela aby spravila. Takže stopovanie koristi jej ide dokonale. Tu som jej nemala čo vytknúť. Keď sa prikrčila tak som spravila to isté a potichu som išla k nej. A teraz druhá časť. Vybrať si jednu obeť a tú uloviť. Bola som zvedavá ako to Elissa zvládne. Ale keď videla ako jej ide stopovanie tak som nepochybovala že by nedokázala uloviť srnku. Pravdaže ak by potrebovala pomoc tak jej pomôžem. Predsa srnky boli oproti nej dosť veľké a vedeli dobre kopať. Takže písť k úrazu je veľmi ľahké. Keď som prišla k nej tak som sa usmiala a prikývla som. Potom som sa pozrela na stádo ktoré o nás nevedelo. Čo bolo veľmi dobré. Mali sme výhodu prekvapenia.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:09 pm

    Chvíli jsem sledovala stádo srnek, než jsem si vyhlédla jednu menší, která stála celkem blízko u nás a spokojeně se pásla. Začnu se k ní pomalu plazit a dávám se pozor, abych vydávala co nejmenší hluk. Když jsem byla dostatečně blízko, opět jsem si lehla do trávy a čekala jsem, až se srnka ke mně otočí zády. Když se tak stane, prudce vyrazím dopředu. Stádo si mě hned všimne a dá se na útěk včetně mojí kořisti. Donutím se běžet rychleji a pronásleduji prchající srnku. Když se dostanu dost blízko, skočím po ní a podaří se mi zakousnout se do její zadní nohy. Druhou mě však kopne do čumáku, se zakňučením se pustím a ublíženě se na srnku podívám. Už neutíkala, měla poraněnou nohu, místo toho teď stála čelem ke mně s hlavou u země a sledovala mě vystrašenýma očima. Hodlala se bránit do posledního dechu, to jsem na ní viděla. Začnu kolem ní kroužit a když se pokusí o útěk, rychle se rozběhnu před ní a opět ji zastavím. Už nemohla utéct, ale mě se k ní přibližovat moc nechtělo. Krátce štěknu na Coru, doufala jsem, že mi pomůže.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:09 pm

    Sledovala som ju a všetko robila dokonale. Nemala som jej čo vytknúť. Bola v tom macher. Keď sa rozbehla za srnkou tak som to pozorne sledovala. Elissa na ňu skočí ale srnka ju kopne do nosa. Au tak to muselo boleť. Ale bola som rada že sa Elissa nevzdávala a začala okolo srnky chodiť a potom keď sa srnka rozbehne tak ona beží za ňou. Potom ju zastaví a štekla na mňa. Chvíľu som rozmýšľala či jej mám pomôcť alebo to nechať na ňu. Nakoniec som si to ale rozmyslela. Pomôžem jej. Veď takto bude učiť aj Enza loviť. Preto vybehnem rovno k ním a postavím sa za srnku. Teraz už nemala kam újsť. Bola v pasci. Štekla som na srnku a zozadu som skočila srnke na chrbát a pazúre som jej zaryla do kože. Srnka začala sebou hádzať a ja som sa jej držala ako kliešť.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:09 pm

    Cora skočí srnce na záda a zaryje ji drápy do kůže, aby se udržela. Na nic jsem nečekala a zatímco srnka sebou zmítala, rozběhla jsem se k ní, vyhnula kopytům a zakousla se jí do krku. Pevně jí stisknu a ucítím, jak se mi do tlamy valí horká krev, avšak svůj stisk nepovolím. Srnka sebou ještě několikrát škubne, než se přestane hýbat úplně. Pomalu ji pustím a nechám její hlavu dopadnout na zem. Podívám se do jejích očí, které už nenesly ani známku života. Tohle bylo poprvé, co jsem vědomě zabila. Vybaví se mi, jak se má sestra měnila na srnku a cuknu sebou. Srnku si důkladně prohlédnu, věděla jsem, že to není ona a že si má mysl jenom se mnou zahrává. Podívám se na Coru a potom zpátky na srnku a nervózně přešlápnu, nakonec se ale přece jen sehnu a zabořím své ostré tesáky do kůže srnky. Cítila jsem její chlupy v tlamě a tak nějak mi došlo, že není nejlepší nápad jíst kůži. Položím na ni jednu tlapu a začnu kůži neohrabaně odtrhávat.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:09 pm

    Pevne som sa jej držala a nepúšťala. Pritom som ale sledovala Elissu čo robí. A na moje prekvapenie skočila srnke po krku a zahryzla sa do neho. Usmejem sa a sledujem ju. Za chvíľu je srnka mŕtva. Pustím ju a pozriem sa na Elissu. Si v pohode? Opýtam sa jej. Zdala sa mi divná a preto som sa aj o ňu bála. Pomaly prídem k nej a oliznem ju. Chcela som jej dať najavo že je všetko v poriadku a že bola skvelá. Potom sa ale musím usmiať nad tým ako zaborí do srnky zuby. Ale potom to spravila správne. Pazúrom sa snažila odtrhnúť kožu. Teda nemala som čo vytknúť bola skvelá. Rozhodnem sa jej pomôcť. Svojím pazúrom roztrhnem kožu a do rany vopchám papuľu a vytrhnem kúsok mäsa. Bolo chutné a šťavnaté. Len som nevedela ako chutí Elisse.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:10 pm

    Zaslechnu v hlavě Cořin hlas a podívám se na ni zrovna, když mě olízne. Usměji se a přikývnu, už jsem byla v pořádku. Sleduji, jak trhá maso ze srnky a zkusím ji napodobit, podaří se mi urvat si kousek a začnu ho pomalu žvýkat. Mělo zvláštní chuť, nedokázala jsem to přirovnat k ničemu, co jsem kdy jedla, bylo šťavnaté, ale celkem tuhé. Pro mé zuby to však nebyl problém a nakonec jsem musela uznat, že mi to chutná. Zavrtím ocasem a spokojeně sním ten kousek masa, než opět zabořím tlamu do srnky a zakousnu se. Tlapkami se pevně zapřu do země a zatáhnu, podaří se mi vytáhnout větší kus masa a poodejdu s ním o kousek dál, aby Cora měla dobrý přístup k masu. Položím svůj kousek do trávy, kde si lehnu a spokojeně se dám do jídla. Čím víc jsem toho měla, tím více mi chutnalo, pochybuji ale, že by mi chutnalo i v lidské podobě. Usměji se a spokojeně polknu další kus masa.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:10 pm

    Keď som zjedla svoj kúsok mäsa tak som sa pozrela na Elissu ktorá ma zrovna napodobňovala v trhaní mäsa. Bolo to tak zlaté a krásne. Cítila som sa pyšne že som jej ukázala ako na to. Keď vidím ako si Elissa odtrhla veľký kus mäsa a šla s ním do trávy ho zjesť tak sa usmejem. Tak moc som zatúžila po vlastnom dieťati ale neviem či by Gab chcel mať dieťa. Takže mi neostáva nič iné ako sa starať o Enza a Elissu. Aspoň oni mi to ako tak vynahradzujú. Na chvíľu som preto prestala jesť a myslela som na to aké by to bolo ak by som mala vlastné dieťa. Lenže to sa asi nikdy nestane. Povzdychnem si a zo srnky si odtrhnem kus mäsa a zjem ho. Potom sa pozriem na Elissu ktorá si pochutnávala na mäsa. Bola som rada že jej chutí a tak som sa pousmiala a sledovala som ju.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:10 pm

    Pochutnávala jsem si na mase, když jsem najednou zaslechla tichý povzdech. Nastražím uši a otočím se na Coru, vypadala jako by ji něco trápilo. Rozejdu se k ní a lehnu si vedle ní do trávy, tiše zakňučím a olíznu jí čumák. Zároveň jí ukážu mé zmatení, netišila jsem, co se stalo, ale neměla jsem ráda, když byl někdo skleslý. Vždy jsem měla potřebu je utěšit. I kdyby o tom nechtěla mluvit, chtěla jsem jí ukázat, že není sama, i jen malé gesto jako je úsměv často pomohlo a vůbec nic nás nestálo. Položím si hlavu na její záda a opět tiše zakňučím. Štvalo mě, že nemůžu komunikovat, ale co, budu si muset vystačit. Přeměňovat se mi nechtělo a bylo to pro mě celkem náročné. Sice jsem se teď najedla, ale předtím jsem měla hodně pohybu, na který jsem nebyla zvyklá. Většinou jsem byla zavřená v budově, kde se toho nedalo moc dělat.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:10 pm

    Zrazu som videla ako Elissa ide ku mne. Ľahla si ku mne a položila si hlav na môj chrbát. Potom zakňučí a olizne ma. Pousmejem sa. To nič len som si predstavila aké by to bolo mať vlastné deti. Pošlem jej a pousmejem sa. Lenže neviem prečo ale vedela som že deti mať nebudem. Aj keď som mala Enza ale ten nebol môj. Ten bol adoptívny a Elissa je dospelá žena. Keď som počula že znova kňučala tak sa pozriem na ňu. Nekňuč. Nemusí ťa to trápiť. Poviem a pousmejem sa. Nechcela som aby sa trápila aj ona. Dosť že sa trápim aj ja. A navyše mňa to prejde za chvíľu a bude všetko v poriadku. Ale teraz som na to myslela. Túžila som mať rodinu ale bála som sa že sa mi to nikto nesplní.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:10 pm

    Zůstala jsem ležet vedle ní, příjemně hřála a její srst byla hebká. Usměji se a zamyslím se nad tím, co mi říkala. Byla by skvělá matka, to jsem poznala hned. Nechtěla jsem aby se trápila, ale s tímhle jsem jí pomoct nemohla. Ani jsem netušila, jestli někoho má. Nechám to raději plavat a spokojeně zavřu oči. Opět jsem se zaposlouchala do zvuků okolo nás a rozhodla jsem se chvilku si odpočinout. Přece jen dnešek byl náročný a s plným žaludkem se mi nechtělo nikam běhat. To maso bylo celkem syté. Zpoza mraků vykoukne sluníčko a jeho paprsky dopadnou na naši stále trochu mokrou srst, příjemně hřálo a alespoň nás trochu osuší. Spokojeně vydechnu a přetočím se na záda. Skrze koruny stromů jsem viděla modravou oblohu, po které líně pluly bílé mráčky různých velikostí a tvarů. V lese byl klid, navíc jsem se teď nemusela ničeho bát, měla jsem tady Coru, která mi dodávala jistý klid a věřila jsem, že žádný predátor nebude natolik hloupý aby se přiblížil k vlkodlakovi nebo blízko území jejich smečky.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:12 pm

    Radšej som to nechala tak. Nechcela som aby sme si pokazili tak krásny deň čo sme teraz mali. Cítila som ako sa Elissa na mne rozvaluje. Mne to ale nevadilo. Nechala som ju nech si robí čo chce. Potom ucítim že sa prestala hýbať. Pousmejem sa. A nechám ju nech si odpočinie ale ja som bola v strehu a dávala som pozor na okolie. A hlavne na to či sa niekto k nám neblíži. Našťastie ale bol kľud a pokoj. Tak som na chvíľu zatvorila oči aj ja. Ale netrvalo dlho a hneď som ich znova otvorila. Ak by sme boli na územi svorky tak by som mohla v pokoji odpočívať ale tuto nemôžem. V lese žije veľa dravcov čo by chceli Elissu alebo mňa zabiť. Preto som bola stále v strehu a sledovala som okolie.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 3:12 pm

    Poklidně jsem odpočívala, ale usnout bych nemohla, byla jsem konečně venku a nehodlala to prospat! Ještě chvíli zůstanu ležet, než zvednu hlavu a zívnu. Otočím se na Coru a jemně do ní šťouchnu čumákem. Neuniklo mi, že byla stále ve střehu. Přemýšlela jsem, co bychom mohly ještě udělat a poté si vzpomenu na její nabídku. Opět se k ní natáhnu a ukážu ji vzpomínku, kdy mi nabízela, že se podíváme za její smečkou. Potom se postavím na nohy a otřepu se. Upřu na vlčici tázavý pohled a čekám, co mi na můj návrh řekne. Měla jsem sice stále strach, co by se mohlo stát, ale do teď se nic nestalo a cítila jsem se v bezpečí. Pokud si dám pozor, nice se nestane. Na tváři se mi objeví úsměv a zavrtím huňatým ocasem. DNešek byl vážně skvělý!

    Sponsored content


    Cora + Elissa + (Erik) - Stránka 2 Empty Re: Cora + Elissa + (Erik)

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 12, 2024 1:36 pm