HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Louisa + Neran

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Neran: Usmál jsem se pobaveně a přikývl. To jak se zhloupla na špičkách i přišlo trošku vtipné. Přitáhl jsem si ji k sobě blíž a sklonil se, aby nemusela stát na špičkách když mě líbá a zároveň jsem začal líbat já ji. Ty její rty byly tak měkké a sladké. Vydržel bych ji líbat snad i věčnost a to že vím o čem mluvím. „Dobře.“ Odpověděl jsem na její otázku a usmíval se spokojeně.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Nikdy jsem si nemyslela, že budu tak zamilovaná až po uši. Nikdy jsem si nemyslela, že bych se mohla já někdy zamilovat do někoho tak moc, abych s ním trávila tolik času. Netušila jsem, že se to stane, ale bylo tomu tak. On se sklonil a předtím se ještě pobaveně usmál. No jo, když byl trochu vyšší! To bylo pak pěkně nefér, ale možná jsem ještě trochu povyrostla. Líbal mě a já si ty polibky užívala. Přivřela jsem oči a usmála se, když mi odsouhlasil otázku. Rukama jsem mu sevřela boky a vydechla s úsměvem do jeho úst. Lehce jsem se k němu tiskla a přejela o jeho rozkrok, ale bylo to tak trochu neplánovaně, takže jsem si toho moc nevšímala a líbala jej i nadále.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Neran: Líbal jsem ji dál a tiskl si ji rukou kolem jejího pasu blíž a blíž k sobě. Pak mi přejela rukou po rozkroku i když nejspíš nechtěla. Těžce jsem vydechl. Ano, pár měsíců bez ní a byl jsem šíleně nadržený. Ale nechtěl jsem s ní spát jen co přijede. Myslel jsem, že to vydržím, ale to bylo ještě těžší než jsem si myslel. V kalhotách se mi začala dělat boule, ale já se to snažil nevnímat a dál si užíval naše polibky.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Tiskla jsem se k němu a cítila jeho oblečení všude. No jasně, když jsem byla jen ve spodním prádle, bylo jasné, že ucítím každý pohyb jeho těla. Když jsem mu přejela rukou po rozkroku, on těžce vydechl. Usmála jsem se, jemně ho kousla do rtu a políbila jej. Objímala jsem ho a cítila, jak se mu začíná v kalhotách dělat boule. Já prohlubovala veškeré polibky a rukama sjela k jeho zádům pod triko, kde jsem ho jemně hladila. ,,Není ti vedro?" podívala jsem se mu do očí, pousmála se a olízla si lehce rty, ale políbila jej na krku.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Neran: Nepochyboval jsem o tom, že si té boule všimla. Ale všechny naše polibky prohlubovala a pak se mě zeptala jestli mi není vedro. Usmál jsem se pobaveně a políbil ji, ale tentokrát jen krátce. Pak jsem ji pustil a jedním tahem jsem stáhl své tričko a odložil ho na kuchyňskou linku. Pak jsem si prohlédl Lou a položil jí ruce na boky. „Víš, že se tu procházíš jen ve spodním prádle?“ Usmál jsem se na ni a pak ji vysadil na kuchyňskou linku vedle svého trička. „A víš co to se mnou dělá?“ Usmál jsem se a objal ji. Takhle jsem se musel já natahovat k Lou abych si vyžádal další a další polibky, ale vůbec mi to nevadilo a s radostí jsem se pro ně natahoval.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Vytvořila se mu boule a já byla stále v menší ráži, ale usmívala se. Prohlubovala jsem naše polibky a nakonec se jeho zeptala, zda mi není vedro. Usmál se celkem pobaveně, kdy mě políbil a pustil mě. Usmála jsem se, když si sundal triko a odložil ho na kuchyňskou linku. Jeho ruce spadly na mé boky a já se usmála nevinně. ,,Vím, protože je mi teplo," zamrkala jsem očima a on mě najednou vysadil na kuchyňskou linku vedle jeho trika. ,,Noo…," usmála jsem se nevinně a líbala jej. ,,Mám si radši vzít tvé triko, abych tě tak nerajcovala?" zašeptala jsem mu pobaveně do ucha a dlouze jej políbila.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Neran: „Sáhneš na něj a…a nevím co!“ Pokusil jsem se jí pohrozit ale místo toho jsem se začal smát. „Mě se líbí když mě rajcuješ. A předvádíš se mi jen tak ve spodním prádélku.“ Zasmál jsem se a pohladil ji po bocích a následně i po stehnech. Prohlédl jsem si ji od hlavy k patě a spokojeně ji zase objal a začal chtivě líbat.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Podívala jsem se na něj, když mi pohrozil a já se zašklebila a začala se smát. ,,Vrr, když myslíš," zasmála jsem se, přejela mu rukama ve vlasech a zazubila se. ,,Ju, ve spodním prádélku tě rajcuji… mhm to abych v něm chodila častěji," olízla jsem si provokativně rty a políbila jej. On si mě prohlédl znovu od hlavy k patě a zase mě objal, kdy mě chtivě začal líbat. Zavrněla jsem, vjela mu rukama pod kalhoty zezadu a lehce mu tam začala přejíždět po jeho pozadí a zubila se.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Neran: Culil jsme se od ucha k uchu a dál ji líbal. „Tak to nevím nevím. Abych tě častěji nesvlékal úplně.“ Usmál jsem se spokojeně a mlsně taky olízl její rty po tom co si je olízla sama. „Tak počkat…tohle není fér! Já chci taky hladit něčí pozadí!“ Zazubil jsem se a přitáhl si Lou blíž k sobě a rukama jí sjel na zadeček, za který jsem jí teď spokojeně držel a tiskl k sobě.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:35 pm

    Poušklíbla jsem se, líbala jej a poslouchala jeho slova. ,,Jakože si myslíš, že budu chodit nahá po městě? To mě ani nenapadne," zavrněla jsem, ušklíbla se a políbila ho na ušní lalůček a zasmála se, když si olízl rty mlsně hned po mně. Zazubila jsem se a on chtěl taky hladit pozadí. ,,Já mám právo hladit, ty mi ho hladíš furt," zabrblala jsem, zasmála se, objala ho a hladila po prdelce i nadále. Zubila jsem se, jemně ho tahal za kůži a nohama ho objala kolem pasu, kdy jsem se usmála, když jsem cítila dost dobře jeho rozkrok, který byl nebezpečně blízko i s bulkou. Podívala jsem se mu do očí, lehce v těch mých zlatě zazářilo a já jej políbila chtivě na rty.

    Sponsored content


    Louisa + Neran - Stránka 3 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 6:35 am