HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Kyu + Mind 18+

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:20 am

    Usmál jsem se nad jeho reakcí, celé mé tělo se chvělo v neskutečném vzrušení, když byl při mně tak blízko. Má nahá hruď doslova toužila po každém jeho doteku, to já sám toužil dotýkat se jej snad všude kde je to možné. Na co to zase nemyslíš? pomyslel jsem si, ale pousmál se tomu. Když jsem měl čas vy\pátrat jeho překrásné oči, udělal jsem to, protože byly tak překrásné, že jsem se v nich ztrácel velice rád. Vyvolávaly ve mně radost, ale i smutek. Cítil jsem se šťastný, ale i zklamaný. Nebyla to jeho chyba, bylo to těmi pocity uvnitř mě, těmi nejhlubšími myšlenky, které jsem schovával, před ním, před sebou a před celým světem. Byl jsem u něj tak blízko, ale stále to nebylo dostatečné. Ležel pode mnou a já jsem se nad tím rozplýval, úplně připitoměle jsem se usmíval a musel jsem vypadat hrozně dětinsky, no to co se mi honilo hlavou, už tak dětinské nebylo. Usmíval jsem se a hleděl na něj. Jeho ruce se dotýkaly mojí kůže, ale já nečekal, zbavil jsem ho trička, které mi zavázelo. Když hlesl, že si nic nemusím vysvětlovat a že nejsem jediný kdo do toho spadl, moje srdce právě opustilo svoje místo. Vydechl jsem ztěžka a do očí se mi nahrnulo několik slz. Ach vážně? Vážně teď pláčeš? rychle jsem si je rukou setřel, ale pár z nich dopadlo na jeho kůži. „Promiň mi, já jen… jsem šťastný“, vydechl jsem s úsměvem. Nakonec řekl, že dnes bude patřit jenom mě, hleděl jsem na něj, zatímco on mně začal líbat na krku a na hrudi. Jen dnes? pomyslel jsem si a lehce jsem zajel rukama do jeho vlasů. Když promluvil o mé náruči, zabodl jsem své oči do těch jeho. „Mind…“ hlesl jsem naléhavě a vážně, ale když mi přejel rukou po rozkroku, všechna vážnost byla v tahu. Spokojeně jsem vydechl, ten dotek byl tak intenzivní, zachvěl jsem se v tom slastném opojení a kousl jsem se do rtu. Přivřel jsem oči když jeho ruka sklouzla na můj zadek, pousmál jsem se ale hned na to jsem oči otevřel a jednu jednou rukou jsem mu od tváře přejel po hrudníku. „Mind… nechci abys byl jen dneska můj…“ hlesl jsem a potom se naklonil k jeho hrudi a políbil jsem ho na ni. „Ještě nikdy jsem to nedělal…“ hlesl jsem a jazykem jsem mu přeběhl po hrudi k jedné z jeho bradavek, kterou jsem mu obkroužil. Má druhá ruka stále visela opřená na jeho hrudi, zatímco ta druhá z jeho vlasů sjela po jeho boku až k jeho vnitřní straně stehna, kde jsem sjel až jak mi to vzdálenost dovolovala. Nakonec jsem zvedl hlavu abych se podíval do jeho tváře, zatímco má ruka jela po jeho stehnu zpátky a zastavila se na jeho rozkroku. Jemně jsem mu po něm přejížděl, opravdu pomalu a s jistou opatrností. Mé prstíky si pohrávaly s jeho boulí na kalhotách, zatímco já se chvěl v tom příjemném vzrušení z jeho blízkosti a toho, kde má ruka právě stanula a hrála si. „Mind…“ vydechl jsem a přiblížil jsem se k jeho tváři, rukou jsem však stále nepřestával pohybovat. „Jsi si jistý? Můžu přestat…“ zadíval jsem se mu do očí a usmál se. Byl jsem červený a ač jsem tohle ještě nikdy nedělal, což mě krapet znervózňovalo, snažil jsem se chovat sebejistě a přirozeně. „Stačí říci…“ naklonil jsem se k jeho rtům a políbil jsem ho. Své rty jsem od něj po chvilce odtáhl, abych mu dal prostor se taky vyjádřit a tak jsem se zahleděl do jeho očí a tichosti vyčkával na odpověď.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:20 am

    Hľadel na mňa, usmieval sa a ja som mal pocit, že premýšľa nad tým, čo urobiť alebo skôr.. čo neurobiť. Chcel som sa ho dotýkať viac, ale bol o niečo predo mnou. Stiahol mi tričko. Musel som sa pri tom trochu nadvihnúť, ale to teraz vôbec nebolo podstatné. Hneď po mojich slovách mu z očí vypadlo pár sĺz a dopadli na moju kožu, pričom ma príjemne zachladilo. Ospravedlnil sa a ja som jemne pokrútil hlavou na znak, že je to úplne v poriadku. ,,Tiež som šťastný.“ Zašepkal som trochu viac potichu a pousmial som sa. Prešiel mi po hrudi a povedal, že nechce, aby som bol jeho iba dnes. S privretými ústami som sa pousmial, zatiaľ čo on sa ku mne naklonil a pobozkal ma na hruď, pričom zašepkal pár slov. ,,A-ani ja.“ Odpovedal som a keď som si to tak nepatrne uvedomil, trochu som sa začal chvieť. Nič sa ti nestane. šepkal som si v mysli a keď jazykom prešiel k mojej bradavke, musel som vzdychnúť. Ach Jesus. behalo mi hlavou a cítil som stále väčšie vzrušenie. Stupňovalo sa to. Rukou mi prešiel po vnútornej strane stehna a zastavil sa rovno na mojom rozkroku, čím ma ihneď ešte viac nabudil. Cítil som, akoby mi srdce išlo vyletieť. Určite ho bude počuť. Pozrel na mňa a ja som na neho hodil pohľad plný blaženosti. Priblížil s ak mojej tvári, povedal moje meno a stále držal ruku na tom mieste. Vydýchol som a vzrušením som sa trochu začal triasť. Opýtal sa, či som si istý. Pomaly som k nemu uprel svoje oči a slabo som pokýval hlavou. ,,Pokračuj, prosím. Budem tvoj, dokedy budeš chcieť.“ Povedal som potichu, pretože som strácal hlas, ako ma to dostávalo. Potom ma pobozkal a ja som sa musel pozrieť do jeho očí znova, po stý krát. ,,Chcem to.“ Zhrnul som do dvoch slov, nebolo potrebné veľa toho rozprávať. Bolo zvláštne, ako rýchlo sme sa k tomu dostali, aj keď sme sa to chystali obaja urobiť prvýkrát. Teda, ja som sa chystal, ale zdalo sa, že je na tom rovnako. Cítil som, že môjmu rozkroku začínajú nohavice pomaly prekážať. V hlave som sa musel zasmiať, ale pred ním som sa iba pousmial. ,,Len… ja mi na zemi trochu chladno.“ Zašepkal som potom potichu, ale nevadilo by mi, aj keby sa to stalo na zemi. Rozpálený som už dosť na to, aby sa to dalo vydržať. ,,Nikdy som nepocítil takú túžbu po človeku.“ Povedal som a nohy som od seba trošku oddialil a moja hruď sa začala nadvihovať trochu viac. Keď som tak ne neho pozeral, vlastne som nevedel odhadnúť ani jeho vek, ale na tom nezáleží. Nezáleží už vôbec na ničom, iba na ňom. Musel som si zakúsnuť do pery.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:20 am

    Když odpověděl, nevěděl jsem co říci, mluvil tak potichu, že jsem ho sotva slyšel. Kousl jsem se do rtu, když jsem si uvědomil jak blízko si jsme. Nebyl to jenom sen, protože to bylo až moc krásné na to aby to bylo pouhým snem. Naše pohledy se střetly a jeho dvě slova donutily mé srdce pomalu kolabovat. Měl jsem pocit že tady vypustím duši, ale vůbec by mi to nevadilo kdyby to bylo na něm. Zasmál jsem se v duchu této myšlence a stále jsem na něj upíral své oči. Oba dva, tady, bez triček, spolu, proboha! Úplně mě to dostávalo a já se začal chvět vzrušením i nervozitou, netušil jsem co z toho převládá, ale byl to tak nepopsatelně krásný pocit, až jsem se cítil slabý. Ruku jsem měl stále položenou na jeho rozkroku, to uvědomění bylo tak… ach.. ztrácel jsem slova a pojmenování. Tohle bude moje poprvé s chlapcem, byl jsem tak zatraceně nervózní! Cítil jsem se v pohodě a sebejistě dokud nesouhlasil, až teď mě obklopovalo mnoho obav, ach. Hleděl jsem na něj chvíli jako smyslů zbavený, než promluvil že je mu na zemi trochu zima. Až teď jsem si uvědomil že jsme na zemi. „Ach… až teď jsem si to uvědomil… promiň mi“ hlesl jsem a ještě chvíli sledoval jeho překrásné oči. Bože, jak já je miloval! Výdy jsem se k nim rád vracel. Nikdy nepocítil takovou touhu po člověku, hlesl a já se usmál. Nakonec jsem z něj slezl a postavil se nad něj. Natáhl jsem k němu ruku. „Tak pojď, nebudeš přeci ležet na té studené zemi“ usmál jsem se a pozoroval ho. Bože, byl tak krásný a sladký a … chtěl jsem ho opět políbit, jenže nakonec jsem nad ním stál a čekal jestli se chytí nebo vstane sám. Jsem z něj úplně mimo, mimo z téhle situace, z nás, z toho všeho… Každý detail tady hrál důležitou roli, chvěl jsem se vzrušením z jeho vzrušení a nervozitou z toho, že jsem se měl chopit téhle role. Já, naprosto nezkušený a totální hlupák neschopný vyloudit ze sebe nic smysluplného. Ale tak nějak mě uklidňoval ten pocit, že v tom nejsem sám. „Ach Mind.. jsem z tebe.. úplně mimo“ vydechl jsem a pitomě se usmál, už zase jsem cítil jak mi červenají tváře.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:20 am

    Chvíľu na mňa hľadel. Zdalo sa, akoby premýšľal alebo niečo. Pozeral som na neho a hlavou mi premávalo niekoľko myšlienok o tom, aký je sladký, nevinný a všetko to úžasné dohromady. Hneď na to, ako som mu povedal, že je mi na zemi trochu chladno, ospravedlnil sa. ,,To nie je potrebné, nič to nie je.“ Zašepkal som. Chvíľu sme si hľadeli do očí. Tie jeho boli tak žiarivé, videl som v nich jeho dušu. Zrazu sa začal zo mňa zbierať preč. Č-čo? prebleslo mi hlavou a pocítil som na mieste, kde pred chvíľou sedel, trochu zimu. Valil som na neho oči. Prečo? Podal mi ruku a ja som chvíľu nevedel, čo bude ďalej. Chcel som ho, ale toto jeho gesto mi prišlo, akoby to on nechcel. No potom povedal, že predsa nebudem na tej studenej zemi a ja som musel vzdychnúť. Vzal som ho za ruku a musel som sa pousmiať. V hrudi mi srdce bilo ešte viac. Kyu, prosím, dotkni sa ma ešte. napadlo ma a ako som vstával, celý čas som na neho hľadel. Aj keď som už pred ním stál a cítil som si tep až v krku, pozeral som na neho, akoby práve vyplával z hĺbky oceánu, aby ma prišiel uniesť. Stále som v sebe cítil tú túžbu mať ho blízko pri tele. ,,Ale bez tvojej blízkosti je mi viac chladno, než na tej zemi.“ Zašepkal som a pozrel som do zeme. Zrazu som bol znova taký ten utiahnutý Mind, ktorý sa akoby bál prehovoriť o tom, čo cíti. Hneď na to som na neho ale pozrel a zaplavila ma túžba dotknúť sa jeho hrude. Natiahol som k nemu pomaly ruku a priblížil som s ak nemu. Končekmi prstov som ucítil jeho pokožku. ,,Mám trochu strach.“ Zašepkal som zrazu a zahľadel som sa niekde na miesto za jeho ramenom. ,,Nikto nebol ku mne tak blízko.“ Vydýchol som a priblížil som sa k nemu a objal som ho okolo pása. Doslova som sa na neho prilepil. Vydýchol som a bol som k nemu tak blízko, že sa môj rozkrok obtieral o ten jeho, čo bol trochu zvláštny, ale príjemný pocit. Stáli sme v strede miestnosti, atmosféra bola taká zamilovaná. Nečakali by ste, že stretnutia môžu dopadnúť takto, však? A ja som si ho za tú chvíľu tak obľúbil. Zatvoril som oči a zakúsol som si do pery. Hneď na to som oči otvoril a zrazu všetko okolo bolo iné. Zdalo sa mi, akoby som sa posunul v čase. Akoby sme prežili celé ľudstvo a sme už len my dvaja. Znova sa začínam strácať v jeho dychu a blízkosti tak tesnej, že ma to až ťahalo za hranice túžby. Pomaly som mu rukou prešiel od brucha k lemu nohavíc. Zdvihol som k nemu pohľad a v očiach mi určite hrali pocity, ktoré som teraz cítil. Všetko dohromady. ,,Povedz mi, prosím, môžeme to urobiť?“ opýtal som sa potichu. Chcel som to urobiť, chcel som jeho. Už navždy, chápete ma? ,,Neodchádzaj mi.“ Zašepkal som tak potichu, ako sa len dalo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:20 am

    Když se na mě tak díval, připadal jsem si provinile, vlastně jsem ani nevěděl proč. Stáli jsme uprostřed místnosti, jenom já a on. Hleděl jsem mu do očí, zatímco on poznamenal, že bez mé blízkosti je mu ještě větší zima. Musel jsem se nad tím co řekl pousmát. Bylo mi při něm tak dobře, vlastně jsem uvnitř sebe toužil strávit v jeho objetí navěky, nejen v objetí, ale i po jeho boku. Chtěl jsem jít cestou životem právě s ním. Všechno dávalo smysl a já se cítil lépe, když tu byl, když existoval a já na něm začínal cítit jistou závislost. Hleděl mi do očí, ten jeho pohled byl tak překrásný, tak hluboký, že jsem se musel pousmát. Připadal jsem si jako kdybych létal někde nad zemí, ale přitom jsem stál nohama na pevném povrchu. Když jsem se díval do těch jeho očí, zaplavoval mě takový mocná zmatek plný nespoutaných a nezkrotných tužeb. Chtěl jsem aby byl můj, jenom můj, držet ho u sebe navěky a nikomu jinému ho nedat, až tak silné začínaly být ty pocity k něj. Už teď jsem cítil jak mé srdce zběsile buší jenom pro něj a pro jeho doteky, tak moc jsem jim byl okouzlen. Schopný se mu vzdát, odevzdat ve vteřině kdyby si řekl, ach jak mocným šarmem oplýval. Bylo to až zvrácené jak moc jsem uvažoval nad tím že ho chci. Vážil jsem si ho, ctil jsem to, že je tu se mnou právě on. Nedokázal jsem si tady ani představit kohokoli jiného. Znal jsem lidi, kteří se ke mě ani po dvou letech známostí nedostali a jemu stačil jeden den. Co den, vlastně pár hodin, ne-li minut. Nikdy nikdo k němu nebyl tak blízko, opět vydechl.. Tuhle větu už jsem jednou slyšel a potom pověděl, že má trochu strach. Natáhl ruku k mé hrudi a ten jeho jemný dotek, ve mě dokázal probudit všechny ty touhy opět znovu a já se zachvěl, když mě jeho ruce objaly okolo pasu. Stále jsem měl na tváři ten spokojený úsměv a přitiskl jsem ho k sobě ještě více. Jedna má ruka vjela do jeho vlasů a já spokojeně zavrněl, když se naše rozkroky dotýkaly. Ach, tohle bylo něco nepopsatelného, mít ho při sobě tak blízko, držet ho a užívat si jeho objetí, jeho teplé pokožky a jeho dechu, který byl tak uspokojující. Chtěl jsem s ním zůstat na věky věků, překonat smrt a být s ním až tam daleko za hranicemi nekonečna. Věděl jsem to, byl jsem si tím jistý, teď už jsem to nemohl popírat a ani nechtěl. Bože, já jsem se do něj zamiloval, zamiloval jsem se do něj tak, že jsem věděl, tohoto pocitu už se nezbavím, nechci, chci ho milovat i po vlastní smrti. Díval jsem se do těch jeho malebných očí, ale on je zavřel a kousl se do rtu, to gesto mě donutilo se pousmát ještě více, až jsem musel vypadat opravdu legračně. On, pro něj jsem se tak rád usmíval, až mi bylo jedno, i kdybych se tisíckrát ztrapnil, stejně bych se pro něj usmívat nepřestal. Nemůžu tě opustit, ty nemůžeš opustit mě pomyslel jsem si a lehce si olízl spodní ret. A potom jeho ruka jela níže, až k lemu mých nohavic, úplně mě ten pohyb vyburcoval a já se do rtu kousl jakmile ke mě zvedl svůj pohled. A když promluvil, opět jsem se usmál a pln spokojenosti jsem přikývl a natáhl se k jeho rtům. A když zašeptal abych neodcházel, s úsměvem jsem ho políbil a má ruka z jeho zad sklouzla na jeho zadek a ta z vlasů, se přesunula na místo, kde měl lopatky. Políbil jsem ho déle a vytouženěji než kdy před tím. „I já mám strach, ale strach není důležitý, když jsi u mě tak blízko, protože vím že s tebou je mi nejlépe na světě… vydechl jsem do jeho rtů a potom je od něj odlepil. "Pokud máš strach, můžeš to poprvé udělat ty,“ usmál jsem se na něj a má ruka stanula opět na jeho tváři, po které jsem ho lehce pohladil až ke kraji jeho rtu, po kterých jsem mu prstem opatrně přejel. „Jsi prostě… neodolatelný,“ zašeptal jsem a naklonil se k jeho rtům, ale nepolíbil je. Ruku jsem spustil podélně těla a zabloudil k jeho uchu, do kterého jsem mu vydechl. „Mind, je to zvláštní jak moc na tobě začínám být závislý za tak krátkou dobu, tak…“ vydechl jsem, protože při jeho blízkosti bylo tak těžké mluvit. „… nikam nepůjdu, chci být s tebou, za všech situací…“ ujistil jsem a políbil ho na uchu, ale nakonec jsem se přesunul k jeho krku, kde jsem ho políbil, ne jednou, ale hned dvakrát a víckrát.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:21 am

    Z jeho reakcií som vo svojom vnútri cítil radosť, ktorá obaľovala ten smútok z minulosti a z dnešného dňa. Pocítil som zvláštne nutkanie dostať ho dnes. Dnešný deň musí byť unikátny, taký, na ktorý obaja nezabudneme. Chcem, aby to všetko zažil so mnou. Cítil som sa v jeho blízkosti tak uvoľnený, tak nekontrolovateľný. Keď ma pobozkal a dotkol sa môjho zadku, striaslo ma od vzrušenia. Je tak… unikátny. Taký pocit, aký cítim k nemu za tak krátky čas, som ešte nikdy necítil. A to asi preto, že som sa do nikoho nezamiloval. Ani do dievčaťa. Povedal, že má tiež strach a že ak chcem, môžem to urobiť prvý ja. Zaskočilo ma to. Povedal mi ešte pár prekrásnych slov, musel som sa pousmiať. Priblížil sa znova ku mne, na svojich perách som cítil jeho dych. ,,Je neuveriteľné, ako rýchlo som si na teba zvykol… a neutiekol si.“ Zašepkal som a hneď na to ma začal bozkávať po krku. Vzdychol som a uvoľnil som plecia. Aj ja som sa natiahol k jeho krku a jemne som ho olizol jazykom. Tak chutný. napadlo mi a hneď na to som si pomyslel: Zniem ako upír. Vzal som ho jednou rukou za bradu a prudko som ho pobozkal, jazyk som mu vtlačil do úst a kým som bol ústami prilepený na tie jeho, rukami som ho vzal za stehná a zdvihol som ho, takže mal teraz nohy rozkročene okolo mňa. Pocítil som v sebe trochu sebadôvery, možno to bolo tým, že ak by som chcel, tak to necháva na mňa. ,,Nikdy som niečo také nerobil, ani s dievčaťom.“ Zašepkal som, keď som na chvíľu odlepil od neho svoje pery a zakusol som sa do nich. Keďže v miestnosti nebola posteľ, do ktorej by som ho mohol položiť, rozhodol som sa pre inú izbu. Dvere boli otvorené ešte odkedy tam vošiel on, keď som do tej izby utiekol. Hľadel som na neho a pomaly som sa začal presúvať cez obývačku do nejakej izby, v ktorej posteľ určite bola. Celý ten čas som mu hľadel do očí. Na moju silu sa zdal byť vážne ľahký. Prišlo mi, že teraz mi svet dal do rúk to najcennejšie, čo príroda stvorila. To najjemnejšie a najkrajšie, čo sa kedy narodilo. To najčistejšie, čo kedy človek mohol vidieť. A ja som „to“ niečo, Jeho, držal v rukách a chystal som sa s ním zažiť niečo, s čím ani jeden z nás nemá skúsenosti. Vošiel som do najbližšej izby a keď som tam bol, nalepil som sa znova na jeho pery, jemne som mu ich začal okusávať a celý ten čas, ako som ho držal za tie stehná a mal som okolo svojich bokov jeho nohy, som na svojej pokožke cítil jeho rozkrok, ktorý sa pri mojej chôdzi do inej izby šúchal o mňa. Bolo to vážne zvláštne niečo také cítiť, pre mňa, pre antitalent na tieto veci. Ale tá túžba vo mne hrala. A ešte keď som na neho hľadel, chcel som si ho vziať už teraz, ako som ho držal na rukách. Podišiel som k posteli, pomaly som ho do nej položil a ostal som k nemu naklonený. Olizol som si pery a jednou rukou som ho chytil za stehno, zatiaľ čo druhou som sa opieral o posteľ. Moje srdce asi patrilo tebe už od začiatku, čo sme sa stretli. prebleslo mi hlavou a musel som sa pousmiať.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:21 am

    Sledoval jsem ho, hleděl jsem do jeho očí a užíval si jeho blízkosti. Zašeptal že je neuvěřitelné, jak rychle si na mě zvykl. Stále jsem se však ztrácel v jeho očích, dokud jsem se nepřemístil na jeho krk. Neutekl jsem… Chtěl jsem se ho zeptat, proč bych měl utíkat, ale on se natáhl k mému krku a já ucítil jeho teplý jazyk na mé kůži, až jsem překvapeně vydechl na ten jeho. Vzal mě za bradu a prudce mě políbil, jeho jazyk si začal pohrávat s mým a já neprotestoval. Přivřel jsem oči a to jsem neměl, dělat, protože v momentě kdy mě jeho ruce pevně uchopili za stehna a on si mě vyzdvihl, překvapeně jsem je otevřel a trochu vyděšeně se na něj podíval. Nečekal jsem to, ale polibek jsem nepřerušil, jenom jsem na něj hleděl s očima doširoka otevřenýma. Nohy jsem měl obtočené rozkročmo okolo jeho pasu, na tak malou postavu měl sílu, to jsem mu musel uznat, překvapilo mě to. Zároveň jsem se ale začal strachovat, jestli pro něj náhodou nejsem těžký. Odlepil se od mých rtů a zašeptal, že to nikdy nedělal, ani s děvčetem. Ještě stále jsem se na něj vyplašeně díval, než jsem se pousmál a natáhl se k jeho rtům, kde jsem ho krátce políbil. „Ani já“ podotkl jsem a vydechl mu do tváře, zatímco on mi začal okusovat rty, spokojeně jsem vydechl a rty nechával pootevřené. Byl jsem z něj úplně mimo, chvěl jsem se vzrušením z té blízkosti, držel mě na rukách a já používal sílu hlavně v nohou, abych mu mou váhu trochu odlehčil. Ruce jsem obmotal kolem jeho krku a přidržoval jsem se, abych nepřepadl dozadu, no to by ještě scházelo. Tak nemotorný jsem snad až nebyl, bylo by to už trochu moc ne? Kdybych mu přepadl dozadu jenom protože jsem se nedržel, zachtělo se mi při té představě smát, ale jenom mi zacukaly koutky a já smích potlačil. No ale kdybych spadl a on se svalil na mně, vůbec by mi to nevadilo. Přidržel jsem se ho pevněji, když se pomalu rozešel do jiné místnosti, celou dobu mi hleděl do očí a já pocítil nutkání přilepit své rty na ty jeho a taky jsem to udělal, ale jenom krátce, abych ho moc nerozptyloval a neskončili jsme oba dva na zemi. Celou tu dobu jsem se usmíval, z něj, z té blízkosti z celé této situace. Zdál se být jistější, když jsem mu přenechal vedoucí roli, och jistě, i já se bál… Ještě nikdy jsem tohle nezažil , s nikým. Bylo to něco nového, takže bylo v pořádku bát se neznámého však? Hrdina jsem nikdy nebyl. Ocitli jsme se v jiné místnosti a on mě opatrně položil do postele, stočil jsem k němu své zvědavé oči, které si ho prohlíželi. Byl tak sladký, že bych ho nejraději žužlal jako lízátko. Bože, co si to zase vymyslel? proletělo mi hlavou, ale já se nad tím jenom pousmál, zatímco on zůstal stát nade mnou a jednou rukou mě chytil za stehno. Jen jsem vydechl a olízl si rty, které za tu chvilku oschly. Na co teď myslíš? chci to vědět! pomyslel jsem si, když tak nade mnou stál a usmíval se. Opět jsem vydechl a kousl se do rtu, možná byla potřeba mu v tom trochu pomoct, když už jsem se mu nabídl. Uvrhl jsem do toho strachu a nejistoty sám sebe, ale na tom ani teď nezáleželo, důležité bylo to že je tu se mnou on a že to všechno bude s ním. Vzepjal jsem ruce, jednu ruku jsem mu položil na rozkrok, kde jsem ho opatrně začal masírovat, druhou rukou jsem ho chytil okolo krku a stáhl ho na sebe. „Ach…“ vydechl jsem a trochu nejistě se usmál, zatímco jsem rukou na jeho rozkroku přejel k lemu jeho kalhot a vklouzl pod ně, čímž jsem doteky ještě zintenzivněl. Pocítil jsem vlnu vzrušení z toho, že jsem měl jeho ruku na jeho (úplně mě dostalo, když jednou kamarádka napsala nástroji zkázy xD) chloubě. Opět jsem se prudce kousl do rtu a vydechl mu do tváře, přitáhl jsem si ho však až k sobě abych ho mohl políbit. Ruku kterou jsem měl na jeho krku jsem přesunul na jeho hrudník a jel jsem ještě níže, až k jeho kalhotám, které jsem mu po chvilce začal stahovat. Cítil jsem se vzrušený, když jsem se ho tak dotýkal na oněch místech, vlastně jsem si to užíval a zároveň byl překvapený sám sebou. Hleděl jsem do jeho očí a tiskl ho k sobě, až tak, že ruku, kterou jsem měl na jeho rozkroku jsem se dotýkal i svého těla. Byl mezi námi tak malý prostor akorát na to, abych mohl pokračovat v uspokojování Mindových potřeb a vlastně i svých, och… Červenal jsem se, cítil jsem jak se mi ten příjemný pocit rozlévá celým tělem, úplně jsem se rozechvěl a musel mu vydechnout do rtů, protože ty pocity byly až šílené. Srdce mi rychle tlouklo a já cítil jak se mi začínal zrychlovat dech, to všechno jenom kvůli němu. „Stydím se,“ vydechl jsem a přivřel oči, cítil jsem se tak nějak všelijak, ale všechny ty pocity akorát dokazovali to, jak moc po něm toužím a jak ho potřebuji. Ach Mind, když už se to stane, nemůžeš mě opustit, je ti to doufám jasné? proběhlo mi hlavou a já na něj trochu nejistě pohlédl, ale hned na to se pousmál a odtáhl od něj své rty, abych se nadechl, protože mi docházel vzduch, ale hned na to jsem je k němu zase přilepil a vášnivě jsem ho políbil.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:21 am

    Moje srdce sa búrilo, cítil som, akoby za chvíľu malo prestreliť moju telesnú schránku. Mal som zvláštny pocit z toho, že mám viesť. Plno pocitov, kopa túžby a vzrušenia sa za mnou vliekla už odkedy sme obaja ležali na zemi. Teraz to ale bolo už iné. Moje pocity preťala panika z toho, ako by som mal pokračovať. Nebuď nervózny. prebleslo mi hlavou, ale hneď na to mi z hlavy vyleteli myšlienky kvôli dotyku, ktorý som pocítil medzi nohami. Vzdychol som a stiahol ma k sebe. Musel som pokrčiť ruku a zaprieť sa o posteľ, aby som sa na neho nevyvalil celou váhou. Nadýchol som sa, chcel som niečo povedať, ale on mi vkĺzol do nohavíc. Zvraštil som obočie a zakúsol som si do pery trochu silnejšie, než by som chcel. Privrel som oči a vzdychol som. Prišlo mi, že na to, že to obaja stvárame prvýkrát, nám to ide vcelku dobre. A ja som si zamiloval dotyk jeho rúk, jeho dych a hlas a ten pohľad, keď mi hľadí do očí. Stiahol si ma k sebe ešte bližšie a druhou rukou mi prešiel k hrudi a potom k nohaviciam, ktoré mi začal sťahovať. Moje srdce pomaly kolabovalo. Moja myseľ bola stále prázdnejšia. Jeho dotyk tam dole bol pre mňa tak prekvapivo príjemný, že som sa zachvel a musel som zašepkať jeho meno. Bol tak blízko, moje srdce vynechávalo stále viac úderov. Prstom som mu prešiel od jednej bradavky až k nohaviciam a musel som sa poriadne nadýchnuť. ,,Tiež sa hanbím.“ Vydýchol som potichu a cítil som, ako mi líca trochu červenejú. Ten pocit z dotyku jeho ruky silnel a keď ma bozkával, zabíjalo to vo vnútri môj rozum. Bozkávaš sa tak úchvatne. pomyslel som si a keď sa od mojich pier odlepil, usmial som sa pre trochu sebadôvery pre mňa a aj pre neho. Hľadel som do jeho očí a počas toho som mu taktiež začal sťahovať nohavice, pričom musel dať preč ruku od miesta, ktoré vo mne vyvolalo toľko vzruchu. Nohavice som mu sťahoval opatrne, nebudem ich z neho predsa trhať. Mal na sebe boxerky, ktoré pekne sedeli na jeho zadok a taktiež rozkrok. Nepozeraj sa tam, akoby si v živote nič také nevidel! zahučal som na seba v mysli a tak som sa sústredil na jeho oči. Kusol som sa do pery, až sa mi na nej objavila malá krvavá ranka. Ako tam ležal na tej posteli, dotýkal sa ma a bozkával, uvedomil som si, že som prvý človek, ktorý niečo také zažíva s touto dokonalosťou a taktiež som si uvedomil, že chcem byť jediný, kto s ním niečo také zažije. ,,Si tak sladký.“ Zašepkal som, hodil som na neho zvláštny pohľad a ústami som sa dotkol jeho hrude a hneď na to brucha. Bozkával som ho od pupku (aké to divné slovo xD) až k lemu jeho boxeriek, jednou rukou som ho vzal za bok a druhou som prešiel cez predmet (xDD) medzi jeho nohami, ktorý ho robil mužom (no ja umriem xDDDD). Vrátil som sa k jeho tvári a musel som sa pousmiať, pričom môj pohľad musel hovoriť za všetko. Asi to tak malo byť. pomyslel som si a jemne som vydýchol. ,,Robím divné veci.“ Zašepkal som potichu a nervózne som sa usmial.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:21 am

    Být mu tak blízko, bylo něco neskutečného. Stáhl mi kalhoty a já se nejistě usmál. Uklidňovali mě jeho oči, nebo ten dokonalý úsměv který dokázal mé srdce rozbušit tak prudce, že jsem měl chvílemi pocit toho, že zešílím. Jeho blízkost mě uváděla do stavů, kterým jsem moc dobře nerozuměl, ale doufal jsem že je to v pořádku. Možná jsem byl klidnější, když jsem věděl, že tohle není nové jenom pro mne, ale i pro něj. Ruku jsem z jeho rozkroku musel dat dolů, ale to nevadilo, nakonec jsem se i já natáhl abych ho zcela těch kalhot a potom jsem nás posunul více do postele, abychom oba dva nebyly tak na kraji. Zahleděl jsem se na jeho rozkrok, vlastně jsem si to ani neuvědomil. Ale zčervenal jsem když jsem se vrátil k jeho tváři a on se mi díval tam dolů. Och bože, srdce mi poskočilo a já se zachvěl vzrušením. Potom ke mě zvedl ty své překrásné oči a kousl se do rtu. Vydechl jsem a hleděl na něj jako na zjevení. Nekousej se Mind, nebo tě kousnu já pomyslel jsem si a opět jsem zatoužil cítit ty jeho rty na těch svých. Zašeptal, že jsem sladký a já pootevřel rty, než se přesunul k úrovni mého hrudníku. „Nejsem sladký…“ zašeptal jsem a natáhl ruku k jeho vlasům, po kterých jsem ho pohladil, když mě políbil na hrudi. Ale tam se nezastavil, jeho polibky pokračovali dál až k lemu mých boxerek. Srdce se mi rozbušilo ještě prudčeji a já ještě více znervózněl. Ach bože, ten pocit byl šílený! Zachvěl jsem se, ne jednou, ale rozechvěl jsem se jako ratlík když se bojí. Akorát, já se nebál, alespoň ne teď v tuto chvíli. Spíše jsem rozevřel rty a vydechl do prázdna, když mi přejel rukou mezi nohama. Vydechl jsem hlasitěji a mé oči k němu pohotově vystřelily, sledoval jsem ho chvíli napjatě, jakoby se mi chystal ublížit, ale můj pohled se nakonec proměnil v blaženost, když se pousmál. Bože Kyu, měl by jsi začít kontrolovat své pocity pomyslel jsem si, ale nešlo to. To všechno bylo tak nekontrolovatelné, že jsem si svou neutralitu zachovat nedokázal, nemohl, nešlo to. Vrátil se k mé tváři a pousmál se, jeho úsměv mě dokázal natolik uklidnit, že jsem se usmál i já. Hleděl jsem mu do očí, když zašeptal že dělá divné věci. To jako vážně? pomyslel jsem si a musel se zasmát, protože mi jeho poznatek přišel vtipný. „Tak to jsme dva, co dělají divné věci“ pousměji se a podepřu se více na loktech. Byl jsem z něj mimo. Jeho dotek tam dole, ve mě dokázal vyvolat takové touhy, jako nikdy. Cítil jsem to vzrušení, které stoupalo. Všechno bylo způsobeno tím jak blízko u mě byl a jak moc se mě dotýkal, nebo jak moc jsem se já mohl dotýkat jeho. Připadal jsem si jako omámen, už jenom jeho dech na mé holé kůži se mnou dělal divy. Jeho nervózní úsměv byl tak roztomilý, tak sladký a on byl celý k zulíbání. Toužebně jsem si olízl rty a pousmál se. „Věř mi, že jsem stejně tak nervózní jako ty“ vydechl jsem. Opět jsem nedokázal odtrhnout pohled od jeho očí. „Chci tvé rty na těch mých,“ vydechl jsem úžasem a nakonec jsem se podepřel jen jednou rukou a natáhl se k němu tak, že jsem mu ruku zabořil do vlasů a přitáhl se k němu tak abych naše rty spojil. Miluji jeho rty, tu chuť a všechno. Políbil jsem ho a ranku na jeho rtech jsem mu opatrně olízl. „Víš, asi tě vážně miluji“ vydechl jsem mu do rtů, ale neodlepoval je od něj.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:21 am

    Zasmial sa a povedal, že aj on robí divné veci. Pobavilo ma to a naširoko som sa usmial, zatiaľ čo som k nemu zdvihol hlavu, keď sa viac podoprel na lakťoch. Vyvolával vo mne toľko pocitov, ktoré som dlhý čas necítil a takých, ktoré cítim prvýkrát. ,,Jsem tak moc nervózny.“ Zašepkal som a keď povedal, že chce svoje pery cítiť na tých svojich, naklonil sa ku mne a ja som sa musel nadýchnuť. Tie bozky boli tak úchvatné, akoby bol každý jeden iný. Prekvapili ma jeho slová o tom, že sa do mňa asi zamiloval. Do mňa? Mňa nikto nikdy nechcel milovať. Dojalo ma to, nahrnuli sa mi slzy do očí a tak som ich privrel trochu viac a moje telo sa pýtalo po dotykoch na mojej pokožke a moje prsty chceli cítiť tú jeho. Jednou rukou som zachytil lem jeho boxeriek a pomaly som mu ich začal sťahovať, akoby to bolo niečo prirodzené, čo robím po stý krát. Je to tak… vzrušujúce. pomyslel som si, odlepil som sa od jeho pier a pozrel som dole. Potom som ho jednou rukou zachytil za bradu a pritiahol som si ho k sebe, zatiaľ čo druhou rukou som mu prešiel od brucha k jeho chloubě (čeština forever Very Happy), okolo ktorej som obmotal svoje prsty a zachvel som sa pod tým pocitom. Zachvel som sa, cítil som v sebe oheň a chcel som si ho k sebe pritisnúť a cítiť jeho teplo a všetko. Mal na mňa veľký dopad. Kým som ho bozkával na perách, rukou som sa hral s jeho penisom (vážne je to vtipné xDD) a mal som pocit, že umriem. ,,Si vážne sladký.“ Povedal som, keď som sa na malú chvíľu od neho odtiahol a stiahol som hlavu k jeho hrudi, kde som jazykom začal jazdiť okolo jeho bradaviek a kľúčne kosti. Sadol som si nad neho obkročmo a ešte viac som sa nad ním hrbil. Prečo som začal zbožňovať jeho dych? Jeho bozky? Dotyk jeho rúk? Prečo rozochvieval moje srdce? Človek by to na mňa nikdy nepovedal a zrazu ma pretkal pocit, že to nezvládnem. Že to na prvý krát neurobím dobre a všetko sa mi zrazu zmiešalo a ja som mal zvláštny pocit, že to všetko pokašlem. ,,Som trochu vykoľajený.“ Zašepkal som a hlas sa mi zatriasol. Mal som strach, naozaj veľký, pričom sa to všetko miešalo s vášňou, túžbou, láskou, chcenosťou a všetkým tým, čo som pocítil za život prvýkrát. Budem sa na teba pozerať. Nie je to na jednu noc, nemaj strach. Ja ho ale mám, pretože si nikdy nie som istý. premýšľal som, zatiaľ čo som bol nad ním, držal som ho medzi nohami a hral som sa a bozkával som ho na hrudi a na krku. Keď som k nemu znova dvihol hlavu, vydýchol som od úžasu, aký je rozkošný, krásny, dokonalo stvorený. ,,Som fascinovaný.“ Povedal som, natiahol som ruku k jeho vlasom, do ktorých som zahrabol. Tak blízko.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:22 am

    Chvěl jsem se z jeho blízkosti, z každého jeho pohledu, nádechu i výdechu. Hleděl jsem do očí tomu dokonalému stvoření nade mnou, mé srdce se rozhodlo že vynechá pár úderů a já se musel usmát. Do očí se mu nahrnuly slzy a on je jenom trochu přivřel, stále jsem se na něj díval. Snažil jsem se pochopit jeho pocity uvnitř, ale všechno to bylo tak složité, vlastně jsem ani netušil jaké pocity se v něm odehrávají, natož abych chápal ty své. Bylo to všechno tak silné a zmatené, že jsem se rozhodl nic nevysvětlovat sobě, ani jemu. Nepotřeboval jsem důvod, stačilo se na něj podívat a já měl srdce v žaludku. Užíval jsem si jeho blízkost, líbal jsem ho jak nejlépe jsem dokázal a že jsem v tom vůbec zkušený nebyl, vlastně všechno tohle pro mě bylo nové, ale skočil jsem s ním do toho, jako kdybych dopředu věděl že se to stane. Nevěděl jsem vlastně nic, o lásce jsem jenom četl, psal, ale nikdy jsem nic tak silného nepocítil na vlastní kůži… Ještě nikdy jsem se do nikoho nezamiloval. Hleděl jsem mu do očí a v tu chvíli jsem si uvědomoval, že držím v rukou celý svůj svět. Vlastně… pokud neuteče, nechtěl jsem aby utekl, mé srdce by uvadlo, kdyby se rozhodl, že je tohle špatné. Všechny tyhle pochybnosti, ale vystřelily z mé hlavy, když jeho ruka začala mé boxerky stahovat dolů. Odlepil se od mých rtů a já div nezakňučel nespokojeností, když to udělal. Pohlédl tam dolů a potom mě uchopil za bradu, pálili mě líce od toho jak jsem se červenal a když jeho ruka zajela až na mou chloubu, zarazil jsem se a rozevřel jsem rty, ze kterých se vydralo hlasité vydechnutí. Když mi byl tak blízko, cítil jsem jak se on sám chvěje, doslova to ve mě vyvolávalo další touhy. Naše rty se opět spojily a já měl pocit že tohle neunesu, srdce mi tlouklo jako šílené a celé mé tělo se chvělo pod všemi těmi doteky, z nichž jeden byl velice intenzivní a tak nějak převládal. Jako bych já sám začal nad svým tělem ztrácet kontrolu, chvěl jsem se když mě líbal a jeho ruka si pohrávala s mým citlivým místem. „Mind…“ zasténal jsem do jeho rtů a hned na to jsem se za svoje gesto zastyděl a kdybych neměl své rty přilepení na těch jeho, kousl bych se do nich. Čím více si tam dole pohrával, tím větší nutkání po kyslíku jsem měl- Mé tělo bylo jako v jednom ohni, byl jsem z toho mimo. Odtáhl se a poznamenal že jsem sladký… „Nejsem sladký…“ zopakoval jsem, ale on mě chtěl snad chtěl utopit ve všech těch pocitech, protože sotva jsem se nadechl, už mi jazykem přejížděl okolo bradavek po hrudi ke klíční kosti a stále si hrál. Zalapal jsem po dechu a hned na to jsem se kousl do rtu, když jsem tišeji zasténal. Líbal mě na krku a hrudníku a já měl pocit že vypustím duši, ucukl jsem pohledem, když jeho doteky dole zintenzivněli, bylo to šílené, chvěl jsem se a kousal do rtu, abych své povzdechy mírnil. Přivřel jsem jedno oko a nakonec jsem naklonil hlavu na stranu a na chvíli je zavřel. Vydechl jsem a místa na kterých mě líbal doslova hořely pod jeho doteky, bylo to něco nepopsatelného. Úplně jsem ztratil slova, skoro jako bych ztratil schopnost mluvit, jenom jsem tam pod ním ležel a mé tělo reagovalo na každý jeho dotek. Když jsem zaslechl jeho překrásný, hřejivý hlas který lichotil mým uším a ucítil jsem jeho ruku ve svých vlasech, otevřel jsem oči a opět se podíval na něj. Je fascinovaný, z čeho je fascinovaný? Úplně mě vyvedl z míry, ale to mou mysl nezajímalo, protože jeho doteky nutily mé tělo reagovat a já se lehce prohnul v zádech, když mě stále zahrnoval těmi doteky tam dole. V tuhle chvíli pro mě neexistovalo nic jiného než on, hleděl jsem mu do očí, ale ty mé se pod vší tou rozkoší přivíraly a já měl co dělat, abych držel steny ve svém hrdle. Pousmál jsem se křečovitě,protože to bylo vážně těžké a hned na to jsem vydechl. Natáhl jsem však jednu ruku svou ruku k jeho trenýrkám, ale stáhnout jsem mu je nemohl, tak daleko bych nedosáhl a tak jsem jenom lehce přejel přes jejich lem a pohladil ho po břiše až k hrudníku, když byl nade mnou tak krásně shrbený. Nakonec jsem se stejnými pohyby vrátil zpátky k jeho trenkám a po chvilce jsem pod jejich lem a vlastně pod ně vklouzl rukou a hned jsem ho pocítil. „Ach…“ vydechl jsem a pohladil ho po celé jeho délce až jsem ucítil jeho špičku. Kousl jsem se do rtu a opět jsem stejným pohyb opakoval až zpátky k jeho kořenu. Látka mi trochu zavázela, ale protože jeho trenky byly volnější, tak to nebylo tak hrozné jako s mými boxerkami, které už ležely někde na zemi. Když jsem po jeho chloubě přejížděl prsty, musel jsem se zachvět a tiše vydechnout. To uvědomění bylo tak úchvatné, to že jsem se ho já sám dotýkal na tak citlivém místě. Bylo to neskutečné… „Jsi tak.. mužný“ vydechl jsem úžasem a vzrušením, když jsem ho vzal do ruky. Až ve mě hrklo, když jsem si uvědomil co bude následovat. Možná jsem se na chvíli vylekal, ale nedal jsem to na sobě znát, místo toho jsem po něm začal přejíždět rukou. Mnul jsem ho mezi prsty a občas silněji abych své doteky zintenzivněl. Byl jsem vzrušený, cítil jsem to vzrušení stále silněji a mé tělo se stále více chvělo a dožadovalo se dalších doteků. Opět jsem vydechl a palcem ho pohladil po špičce, zatímco ostatní prsty si pohrávali jakoby hledaly každou skulinku na jeho chloubě. „Jsem z tebe tak vzrušený…“ zašeptal jsem a vyhledal jeho překrásné oči, do kterých jsem se zakoukal. „Jsem z tebe tak mimo…“ pokračoval jsem a stále jej mnul v ruce. Být mu tak blízko pro mě bylo tak vzácné, tolik jsem si toho cenil a byl jsem tak rád, zároveň ve mě plavaly obavy, které ale v porovnání s tím překrásným pocitem který se uvnitř mě rozléval když se mě dotýkal nebyly nic. „Promiň mi, je tak těžké mluvit, když jsi tak blízko…“ hlesl jsem a natáhl jsem se k němu abych znovu ucítil ty jeho překrásné rty. Jednou rukou jsem se podepřel a políbil jej na ty dokonale tvarované rty. Na ty rty, které jsem si tolik zamiloval stejně jako jeho. Druhou ruku jsem měl stále na jeho chloubě. Opustil jsem jeho rty, ale přesunul se na jeho krk, kde jsem ho políbil a jemně ho kousl, než jsem mu po něm začal lehce přejíždět zuby a občas mu vzrušením vydechl na kůži.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:22 am

    Cítil som sa, akoby som spadol do jamy, z ktorej už nikdy nechcem vyliezť. Akoby to všetko bolo lákadlom k nemu. Cítil som svoje srdce, ktoré nevládalo tĺcť pod náporom všetkých pocitov, ktoré sa za ten čas vo mne nahromadili. Vydychoval a ja som na jeho hruď dýchal vzduch z mojich úst. Keď som dvihol hlavu, zahľadel sa mi do očí. Tie jeho ma stále pohltili. Mal ma v dlani. Chcel som mu splniť každé jedno želanie, ktoré len bude chcieť. No keď sa ku mne naklonil, zadržal som dych a stále som pozeral na jeho dokonalú tvár, ktorá sa jemne červenala. Pohladil ma od brucha k hrudníku, mal tak jemné prsty. Cítil som sa, akoby mi cez to miesto prešiel oheň. Mal som roztvorené ústa, celý čas som na neho hľadel a pritom som sa tam dole u neho hral. Nakoniec sa vrátil na moje brucho až k trenkám, pod ktoré vkĺzol a keď sa ma dotkol, myslel som, že si vydýchnem pľúca. Bolo to akoby nikde neboli ľudia. Bolo to tak upokojujúce a pritom desivé. Trochu ma to vyvádzalo z miery, ale keď začal pohybovať rukou, sykol som a zakúsol som si do pery. Povedal, že som mužný a ja som sa musel usmiať. ,,A ty si tak chutný a príjemný.“ Odpovedal som mu potichu a znova som musel vydýchnuť nad jeho dotykom. Keby som sa na nás dvoch pozrel z boku, nikdy by som si nepomyslel, že sa poznáme iba tak krátko. Keď mi prešiel po špičke prstom, vzdychol som a zároveň som sa oprel jednou rukou o lakeť. V mojich ústach sa hromadili sliny a v dolnej časti som cítil zvláštny tlak, pocit, akoby som horel. ,,Si neuveriteľný.“ Zašepkal som a zachytil som jeho pohľad. Oči mi hrali, akoby som spieval pohľadom. Zintenzívnil som dotyk na jeho chloubě (čeština forever 2. xD) a potom, keď sa ospravedlnil, že je ťažké hovoriť, keď som tak blízko. ,,Je ťažké držať sa na uzde.“ Odpovedal som mu potichu a olizol som si ústa, na ktoré ma ihneď pobozkal. Bozk som mu vrátil a hneď na to sa presunul k môjmu krku. Zatiaľ čo som jednu ruku držal stále medzi jeho nohami, druhú ruku som mu dal okolo pása a znova som vydýchol. ,,Keby som…“ začal som a trochu som sa zachvel pod jeho dotykom. ,,Keby som ťa dostal skôr, nikdy by som nechcel umrieť.“ Zašepkal som mu do ucha, keď mi prechádzal po krku. Ako som tam tak sedel obkročmo nad ním, prisunul som sa k nemu ešte bližšie, až sme svojimi rozkrokmi boli len na niekoľko centimetrov. ,,Máš tak úchvatnú vôňu.“ Povedal som, zatvoril som oči a nadýchol som sa. Prstami druhej ruky som mu prešiel od kľúčnej kosti k jednej ruke, potom k bradavkám, okolo ktorých som krúžil. Olizol som si pery, pričom som sa znova zachvel pod jeho dotykom a keby som sa nekontroloval, z úst by mi tiekli sliny pod tým pocitom, ktorý sa mi preháňal v žilách. Je tak šikovný. pomyslel som si a musel som sa nad tým pousmiať.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:22 am

    Ta blízkost která nás spojovala byla šílená, srdce mi tlouklo zběsilostí a touhou po něm, která začínala být šílená. Při jeho slovech, dotecích a pohledech bylo opravdu těžké ovládnout své touhy, které mě zaplňovaly. Seděl obrkročmo nademnou a zahrnouval mou chloubku jemnými však intenzivními doteky, stejně jako já tu jeho. Mé tělo bylo v jednom ohni a celé se to stupňovalo, bylo neuvěřitelné, jaké pocity ve mě dokázal tento chlapec, vyvolat za tak krátkou dobu. Když se mě dotýkal, každé to místo řvalo po dalším a dalším doteku a já začínal být hladový. Má chlouba pod jeho doteky reagovala a já cítil jak začínám tvrdnout. Tak moc mě vzrušoval, až jsem zapomínal dýchat. Odtrhl jsem od něj své rty, zatímco on na mě upřel své překrásné tmavé oči, které mě zaplavovaly tím mocným zmatkem, tak moc jsem je miloval. Natáhl se ke mě a zašeptal mi do ucha větu, při které mi ihned naskočila otázka, ale nebyla ta správná chvíle se na ni ptát. Moc prostoru k vyjádření mi nedal, když jeho ruka zabloudila k mým bradavkám přes klíční kost. Opět se celé mé tělo zachvělo v nekontrolova­telném vzrušení a já se usmál. „Minde…“ zasténal jsem potichu a natáhl se k jeho rtům, ale nepolíbil jsem ho. „Já už tě nenechám utéct…“ hlesl jsem ale nevyčkával na jeho odpověď, místo toho jsem nalepil své rty na ty jeho, obmotal ruce kolem jeho pasu a přetočil nás do peřin tak, že jsem jej uvěznil pod sebou. Mé rty byly stále přisáté na těch jeho, než jsem je začal jemně a hladově okusovat. Když jsem byl u něj tak blízko, nedokázal jsem se kontrolovat. Jednou rukou jsem přejel po jeho bříšku a zastavil se u jeho břišních svalů, po kterých jsem začal přejíždět zkoumavě prstem, zatímco má druhá ruka vklouzla do jeho vlasů. Natáhl jsem se k němu tak, že jsem se cíleně otřel chloubou o tu jeho a zároveň s tímto pohybem se silněji zakousl do jeho rtů. Vážně jsem tohle dělal poprvé? Ten dotek ve mě vyvolal další vzrušení a já na jeho jemné a plné rty slastně vydechl a koukl do jeho očí avšak jenom krátce. Nezdržel jsem se u té hluboké krásy moc dlouho, spíše jsem svou pozornost upřel na jeho krček, kde jsem ho začal pomalu ale láskyplně laskat rtíkama. Pomalu jsem se od jeho krku posunoval k jeho klíční kosti, kterou jsem jazykem po délce olízl. Ruku jsem přitom vytáhl z jeho vlasů a položil ji na mladíkův bok. Měl tak překrásné tělo, byl tak šikovný a překrásný, až jsem se nad tím v duchu culil. Vskutku mě okouzlil, nejen svou plachostí. V hloubce svého srdce jsem nemohl uvěřit že se něco takového pravě děje. Muchloval jsem se tady s chlapcem a chystal jsem se s ním milovat, proboha cítil jsem se tak zvláštně fascinovaný jeho tělem, vůní, reakcemi a ním. Tyhle pocity byly skutečné, i když jsem se v nich moc nevyznal, věděl jsem že tohle nemůže být jenom na jedinou noc a také jsem věděl, že ho nemůžu nechat odejít. On prostě musel být můj, ničí jiný. Tiše jsem spokojeně vydechl na jeho kůži a přemístil jsem se k jeho bradavce, kterou jsem jemně olízl a poté ji vsál do svých úst. Jemně jsem ji zkousl zoubky a nenechal jsem v klidu ani tu druhou. Prstama jsem stále přejížděl po jeho jemné kůži, která se pod mými doteky chvěla. Celého mě to rozpalovalo a já hořel v obrovské touze si ho vzít, že jsem se ho ani nezeptal jestli mu nevadí, že jsme si prohodily role, opět. Přesunul jsem se jazykem pomalu až k jeho pupíku, který jsem ním obkroužil a nakonec jej na něj políbil. Ale ani tam jsem se nezastavil, sjel jsem ještě níže, až jsem se dostal k jeho chloubě, kterou jsem vzal opatrně do ruky. Lehce jsem kolem ní obtočil své prsty a palcem jsem mu přejel po špičce penisu. Začal jsem ho mnout svými prstíky a natáhl se až k němu abych nasál jeho vůni, přičemž jsem ho jazykem od vrchu až dolů olízl a zase zpátky. Mé vlastní počínání, mi přinášelo pocit rozkoše, mé tělo se chvělo když jsem s nim dělal takové věci, najednou to šlo úplně samo. Má stydlivost se náhle vytratila, zůstala tu jenom ta silná touha být mu co nejblíže to jde, opravdu zamotal mé srdce do sítí, ze kterých se budu ještě opravdu dlouho dostávat. Jenže když jsem si to uvědomoval, vlastně jsem se z toho vymotat ani nechtěl. Přestal jsem jeho penis mnout ve své ruce a nakonec mu pomalu stáhl předkožku dolů co nejvíce to šlo a vzal ho opatrně do úst. Mé oči však upřely pozornost k jeho tváři, aby mi neunikla ani jedna z jeho reakcí. Mé srdce stále zběsile tlouklo, měl jsem ho ve svých ústech a mé ruce přejížděly po vnitřnch stranách jeho stehen. Tak blízko, tak moc blízko, chci ještě blíž jazykem jsem kolem něj bloudil, dokud jsem měl v ústech jenom jeho špičku a prostor, jenže nakonec jsem ho vzal do úst ještě hlouběji a zachvěl se při tom. Kdybych neměl plná ústa, zasténal bych, ale místo toho jsem jen spokojeně zamručel a přivřel oči. Ty pocity uvnitř mě byly tak nepopsatelné, až se mi od samé radosti nahrnuly slzy do očí, ale snažil jsem se je zamrkat. Nohy jsem mu rukama patrně odtáhl od sebe abych měl více prostoru a vzal ho ještě hlouběji do úst co to šlo. Mé ruce přitom pomalu sklouzly až k jeho zadečku a zase zpátky na jeho stehna. Pomalu jsem začal hlavou pohybovat v pravidelných rytmech a rukama dál zahrnoval jeho tělo opravdu jemnými doteky a semtam mu po penisu přejel zoubky, když to šlo. Cítil jsem jak ve mě stoupá vzrušení, chtěl jsem slyšet jeho steny, které mě tolik vzrušovaly. Potřeboval jsem vědět že se mu to líbí, kdyby ne, byl bych schopný přestat, i když by to bylo těžké, ovládnout tu touhu ho mít. Byl tak sladký a když jsem se zadíval do jeho očí, udělal bych pro něj cokoli.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:22 am

    Povedal, že ma nenechá utiecť. Ja som ani nechcel. A keď sa prilepil na moje pery, pretočil nás do perín tak, že teraz bol on na mňa. Ruku som od jeho rozkroku stiahol a nechal som ju voľne ležať vedľa seba. Bozk stále pretrvával, až prešiel k okuskávaniu mojich pier, čo mi prišlo neskutočne sladké. Hneď na to sa jednou rukou presunul k môjmu bruchu, vždy som mal rád dotyky na bruchu a od neho to bolo ešte úžasnejšie, než od kohokoľvek iného. Neprestávaj. pomyslel som si a ako keby čítal moje myšlienky, sa ku mne natiahol a obtreli sme sa rozkrokmi a spolu s ním som vydýchol a taktiež som trochu sykol, keď mi trochu silnejšie kusol do pery. Pozrel mi do očí, len na malú chvíľu. Ale ja som v nich aj tak zazrel akýsi pocit, ktorý sa odohrával zároveň aj vo mne. Perami sa dotýkal môjho krku a pomaly sa posúval nižšie. Dotýkal sa ma rukami a perami a ja som stuhol na mieste a nechcel som sa odtiaľ pohnúť. Nechcel som, aby sme sa vzdialili čo i len na milimeter. Teraz, v túto chvíľu, som ho proste nemohol nechať odísť, pretože on bol zdrojom tepla pre moje telo a zdrojom všetkých úžasných pocitov, ktoré sa vo mne za ten čas nahromadili. Keď sa dostal k mojim bradavkám, pevne som k sebe privrel oči a vzdychol som. Nevadilo mi, že bol nado mnou a že sa stal tým dominantným. Nikdy som nebol vodca a už vôbec nie vo veciach, ktoré som robil prvýkrát. Dôležité pre mňa bolo cítiť ho, držať si ho pri tele a hľadieť na neho, aký je sladký a nežný. Kým som nad tým všetkým premýšľal, dostal sa k môjmu bruchu a hneď na to k môjmu penisu, vzal ho do ruky. Už nejakú chvíľu, čo sa ku mne lepil, som cítil, že som stvrdol a to, že sa so mnou hral, tomu nepomáhalo. Zaryl som prsty do periny a otvoril som jedno oko, pričom som na neho pozrel a vydýchol som, no keď urobil to, čo urobil a vzal môj penis do úst, myslel som, že vypľujem dušu a že odletím na mesiac. Tie pocity, ktoré sa na mňa navalili, boli neskutočné. Cítil som sa trochu trápne, ale tento pocit utláčala slasť a túžba po chlapcovi, ktorému som dovolil hrať sa so mnou. Cítil som, ako sa mi do tváre hrnie krv, mal som chuť vzdychnúť najviac, ako to šlo a tak som aj urobil. Moje vzdychy boli počuť na celú izbu. Cítil som sa divne, že ma bolo tak počuť, ale nemohol som s tým prestať. Pomaly moje nohy od seba oddialil. Zasiahlo to moje srdce, ktoré sa tak rozochvelo, že som myslel, že mi rozrazí hruď. ,,Kyu..“ zavzdychal som jeho meno a rukami som sa zapieral o posteľ. Pohyboval sa hore a dolu. Chcel som, aby neprestával. Dal som ruku v päsť a vložil som si ju medzi zuby, aby som sa až tak neozýval.
    V úchylnej nálade som si mnohokrát predstavoval, aké by to mohlo byť, keby sa to niekedy stalo. Ale je to o stokrát lepšie. Buď to tak je vždy, alebo to bude tým, že je to Kyu, ktorý sa o mňa „stará“. Ale nech to bolo ako chce, užíval som si to a vôbec som neriešil, že prevzal kontrolu nad týmto všetkým. Bolo pre mňa podstatné byť teraz pri ňom a cítiť jeho dotyky a dych a chcel som počuť jeho hlas a vidieť jeho oči. Nikto sa nemal v tú chvíľu lepšie, než ja.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:22 am

    Svíral jsem jeho kořen penisu rukou a stále jsem jej měl vloženého v ústech. Tváře jsem měl celé červené a ještě více zčervenaly, když jsem zaslechl jeho hlasitý sten, při kterém se mi rozechvělo srdce. Rozevřel jsem oči do široka a kdybych mohl, usmál bych se co nejvíce to šlo, ale teď jsem se zaobíral jim. Dráždil jsem ho zoubky, když jsem byl výše a jakmile jsem ho bral hlouběji, mé prsty spíše zintenzivněli hraním si na jeho stehnech. Jeho slastné vzdechy byly pro mé uši libové a já začínal mít pocit že se slastí rozpustím z toho jak byl slyšet. Bylo to pro mě důleižé, to vědění že se mu to líbí, nebo jsem v to alespoň doufal. Jeho tělo reagovalo a mě to přinášelo pocit uspokojení, který se mi rozléval celým tělem. Cítil jsem se tak zvláštně, když jsem věděl že to vše je způsobeno mou péčí, kterou jsem mu věnoval. Když zavzdychal mé jméno, upřel jsem na něj své zvědavé oči a když jsem byl u jeho špičky, pomalu jsem ho vytáhl z úst, ale neoddaloval se od něj, spíše jsem mu jazykem obkroužil špičku a usmál se. Byl jsem vzrušený, okouzlený a v rozpacívh a to všechno jenom kvůli němu. „Mind… " vydechl jsem a opět se natáhl jazykem k jeho penius a obkroužil ho od vrchu až dolů ke kořenu. Ruce jsem od jeho stehen přemístil na jeho bříško, kde jsem ho pohladil po břišních svalech a nepřestával jsem bloudit po jeho kůži v těch místech. Byl to tak krásný pocit a okamžik. Ještě nikdy jsem si nikoho tak blízko nepustil k tělu a vlastně ani k srdci. Ale Mind měl v sobě skryté kouzlo, které mě k němu tak přitahovalo. Byl sladký, roztomilý a když jsem se díval do jeho tváře, musel jsem zavzdychat slastí i já. Nepotřeboval jsem aby se mě dotýkal na citlivých místech, samotného mě vzrušovala ta blízkost, kterou jsem k němu měl. Představivost od toho všeho byla oproti realitě úplně jiná, nicotná. Natáhl jsem se od penisu k jeho bříšku, na kterém jsem hohladil oběma rukama, tentokrát jsem ho na bříšku olízl jazykem a začal po něm bloudit. Sledoval jsem jeho tvář, měl jedno oko zavřené a tím druhým se na mě díval. Bylo to tak sladké a když si dal pěst mezi zuby, musel jsem si zkousnout ret a opět se zadívat do jeho tváře. Spokojeně jsemm u vydechl na kůži, to vzrušení které mi tohle všechno přinášelo bylo tak úchvatné, že jsem začínal potřebovat mnohem více vzduchu. Tak moc to pro mě znamenalo, nevěděl jsem jak moc pro něj, ale tohle bylo pro mne opravdu mnoho. Nevěděl jsem jestli bych to dokázal popsat slovy nebo říci, vysvětlit, jenže to že jsem si ho pustil tak blízko, že on si mě pustil tak blízko, bylo to důležité. Nechtěl jsem aby už nikdy odešel, aby už nikdy neutekl. Chtěl jsem tohoto mladíka držet ve svém objetí po zbytek života, svírat jeho ruce a být mu nablízku. Dotýkat se jeho jemných vlasů a pečovat o jeho jemnou kůži na těle, dýchat mu na krk, střežit jeho srdce a pečovat o jeho duši. Mé srdce ho chtělo cítit blízko sebe ještě po zbytek dnů, ne jenom dnes. "Jsi pro mě zázrakem,“ vydechl jsem na jeho bříško a opět olízl jeho jemnou kůži. „Ukradl jsi moje srdce, že ti není hanba,“ pousmál jsem se a opět jsem sjel jazykem níže, až jsem se zase dostal dolů. Vzal jsem tedy do úst špičku jeho chlouby a jemně ji zkousl zoubky, ale opravdu jenom lehce a hlavně opatrně. Chtěl jsem aby vše co udělám pro něj bylo jenom vzrušující a ne bolestné. Celé mé tělo hořelo a já jej vzal do pst ještě hlouběji než před tím, i když mi chvíli trvalo, než jsem si na to zvykl, jelikož byl opravdu mužný a já až tak velkou pusu opravdu neměl. Bral jsem jej tedy co nejvíce to šlo a pohyby ještě více zintenzivněl a zrychlil ve snaze ho přivést k uspokojení. Bylo tohle skutečně jeho porpvé? Protože jestli ano, byli jsme na tom stejně. Ruce jsem měl stále na jeho bříšku, maloval jsem mu po něm klobučky prstů všelijaké obrazce a sem tam jsem se natáhl výše, co jsem mohl k jeho žebrům a zase zpátky. Bylo to neuvěřitelné, takto pečovat o jeho kůži, o jeho citlivá místa. Chtěl jsem vědět a postupně jsem prstíky zjišťoval co všechno mu dělá dobře, kde jsou jeho nejcitlivější místa na těle, byl jsem tak unesený jeho krásou. Kdyby nebyl tak daleko, přisál bych se na jeho rty a líbal ho až do skonání. Pocít že sem ohu dotýkat tak dokonalého stvoření jako je on, nutil mé srdce tlouct takovou rychlostí, že jsem měl pocit toho, že za chvíli zkolabuji a umřu slastí, radostí a všemi těmi pocity co se ve mě hromadily. Miluju tě Mind, miluju tě tak jak jsem ještě nikoho nemiloval. Nikdy jsem k nikomu necítil tak silné pocity, jaké cítím k tobě pomyslel jsem si a nepřestával jsem ve svém počínání. Chci ho mít, ne jenom teď, ale napořád. Chci bojovat o jeho srdce, když budu muset, chci aby do ruk vložil svou důvěru, chci mu ukázat svou náklonnost a lásku, doufal jsem že mi k tomu dá příležitost.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:22 am

    Ako som ho tak sledoval jedným okom, všimol som si, že sem tam on pozerá na mňa. Pousmial som sa a hneď na to som nahlas vydýchol. Cítil som v sebe pocity, ktoré vo mne ešte nikdy nikto nevyvolal a bol som rád za to, že Kyu bol prvý, a dúfal som, že aj posledný, kvôli komu som ich ucítil. Hral sa so mnou, dovoľoval som mu to. Chcel som, aby to všetko robil, pretože to, ako som sa v tú chvíľu cítil, bolo pre mňa neskutočné, sladké, nové a vzrušujúce. Povedal moje meno a začal sa dotýkať môjho brucha. Môjho citlivého miesta. Dotyky na bruchu boli pre mňa vždy tak úžasné. Tento chlapec ma vtiahol do rozkoše, ktorú som nechcel opustiť. Keby sme toto robili niekde, kde by boli ľudia, ihneď by som nás mojimi vzdychmi prezradil. Na prvýkrát som to veľmi nevedel kontrolovať a tak som sa cítil trochu nesvoj. Trochu som sa zachvel, keď mi prešiel jazykom cez brucho a znova som skôr pre seba zašepkal jeho meno. Blúdil po mojej koži jazykom. Po jeho slovách som vydýchol, jemne som sa usmial a zatvoril som oko, ktorým som ho sledoval. ,,K-konečne viem, ako vyzerá šťastie.“ roztrasene som povedal, počas čoho som sa stále usmieval. Chcel som ho objať, ale nechal som to tak. Chcel som znova pocítiť jeho ústa na tých svojich, ale to chvíľu počká, len dúfam. Rozčarovane som vzdychol, keď sa znova dostal k môjmu penisu a jemne sa zubami dotýkal špičky. Zahryzol som si do pery, v ktorej ma zaštípalo a ten pocit, ktorý sa cezo mňa rozlieval, bol neskutočný a pre mňa úchvatný. Tak šikovná dokonalosť. prebehlo mi hlavou a silnejšie som sa chytil rukou periny, so ktorej som viac zaryl prstami. ,,Ach..“ vyšlo zo mňa, keď ma vzal do úst najviac ako mohol a zakrútilo sa mi v hlave, ale nie v zlom slova zmysle. Srdce som si už skoro necítil, sústredil som sa hlavne na jeho dych a dotyky. Kde som to skončil? napadlo mi a musel som sa naširoko usmiať. Neviem, ale je to oveľa krajšie, než čokoľvek na svete a to len kvôli tebe, Kyu. odpovedal som si sám a trochu viac som sa začal chvieť. ,,Si si vedomý toho..“ začal som a znova som vydýchol. Hruď sa mi nadvihovala v nepravidelných intervaloch, pretože vzdychy môj dych sem-tam pozastavovali. ,,Že toto pre mňa znamená veľmi ..“ pokračoval som a oči som stlačil silno k sebe. ,,Veľmi veľa?“ dokončil som a nohy som od seba trošku viac odtiahol. Pozrel som na neho a do tváre sa mi nahrnulo toľko červenej, koľko sa len dá. Verte mi, všetko to bolo neskutočné pre mňa ako pre smoliara. A taktiež to bolo pre mňa zázračné a veril som, že je to pravda, pretože môj optimizmus sa vrátil na svoje pôvodné miesto a to, že som stretol Kyuiho ma potvrdilo v tom, že aj ľudia ako ja zažívajú zázraky. Ale toto čarovné stvorenie od seba nemôžem upustiť, odlákať, nemôžem mu dovoliť, aby odišiel. Je pre mňa veľmi vzácny, aj keď je to iba chvíľa, čo sa poznáme. Dostal sa k môjmu srdcu naozaj rýchlo. Chcel som sa ho niečo opýtať, ale usúdil som, že by to nebola správna chvíľa. ,,Rob si, čo len chceš.“ Zašepkal som potichu a cez miestnosť sa znova ozval môj vzdych, za čo som sa trochu zahanbil a hodil som na neho ospravedlňujúci pohľad, aj keď som si nebol istý, či ho zachytí. Nevzdiaľuj sa odo mňa, Kyu, neprežil by som to. napadlo mi v tú chvíľu, ale smútok, ktorý som v tejto myšlienke cítil, bol hneď zahnaný krásnym pocitom z jeho dotykov, zo slasti a túžby po ňom. Trochu som sa zamrvil a hneď na to som stuhol, len aby som neurobil niečo zle. ,,Prepáč.“ zašepkal som.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:23 am

    Snažil jsem se uklidnit své bušící srdce, ale nešlo to. Tohle byla jedna z věcí které jsem nezvládal, všechny ty pocity se tlačily na povrch a já měl pocit že se zblázním, že exploduji radostí. Chtělo se mi hrozně usmívat, jako sluníčko od ucha k uchu, ale měl jsem co dělat abych stíhal dýchat, protože sekundu od sekundy jsem toho vzduchu potřeboval opravdu více a to ani nemluvím o Mindovi, kterému se hrudník nadzvedával v nepravidelných intevralech a já jeho dech slyšel až sem. Bože můj, chtěl jsem mu říci jak je děsně sladký a když se po místnosti rozléhaly jeho spokojené steny, kolaboval jsem. Moje srdce kolabovalo a moje uši v životě neslyšeli nic krásnějšího. Bylo to tak zlaté, on byl tak zlatý, myslel jsem že tohle nezvládnu, nikdy by mě nenapadlo že po těch letech odstrkování a problémů mě potká něco tak dokonalého jako byl on. Mohl jsem být šťastnější? Moje srdce a orientace byla vždycky zvláštní, nikdy jsem k dívkám nic takového necítil a o tom, že by se něco podobného někdy mohlo stát, jsem si nechával jenom zdát. Vždyť jaká byla pravděpodobnost toho, že najdu chlapce který na tom bude podobně jako já? A teď tu byl on. Roztřeseně vydechl, tu větu, po které jsem k němu stočil svůj pohled. Měl zavřené obě dvě oči a usmíval se tak sladce, že to zasáhlo moje srdce. Bože Minde, přestaň se tak tvářit jinak se rozpustím… pomyslel jsem si a když zaryl ruce pevněji do peřiny a opět hlasitě vydechl, poskočilo mi srdce tak, že jsem rázně zpomalil a na chvíli se myšlenkami úplně ztratil. Do reality mě vtáhl až jeho svůdný hlas, poslouchal jsem ho mezi nádechy. Jsem si toho vědom Minde, tak jako ještě nikdy odpověděl jsem mu v duchu spíše pro sebe než pro něj. Odtáhl nohy více od sebe a mě polilo horko, jeho tváře chytily ještě více červené, když se na mě podíval. No naše pohledy se v ten moment střetly, hleděl jsem na něj a mé tváře se tak stejně zalily rudou barvou… Tohle všechno pro mě byla obrovská vzácnost, že jsem začínal mít strach, že se z tohoto všeco probudím. Ano, že je to jenom překrásný sen, který má začátek a určený konec. Když řekl abych si dělal co chci, zvědavě jsem se na něj zadíval a věděl jsem že už to dlouho nevydržím. Až příliš dlouho jsem byl odtržen od jeho překrásných rtů, po kterých jsem začínal hladovět čím dál více, co jsem se mu díval do tváře. A když znovu zavzdychal, nevydržel jsem to, pomalu jsem jeho chloubu vytáhl ze svých úst a olízl jsem si rty. V ten moment jsem se usmál a přemístil jsem se za ním nahoru a opřel jsem si čelo o to jeho. Jedna má ruka však stále mnula jeho penis prsty a ta druhá bloudila po jeho nahé hrudi až k bříšku a zase zpátky. Měl tak dokonalé tělo, tak krásné nohy, sladké oči a andělskou tvář. Byl tak… dokonalý. „Jsi tak zatraceně sladký…“ vydechl jsem mu do tváře a prstem jsem zakroužil na jeho bříšku a jel přes hrudník nahoru až ke klíční kosti, ke krku až jsem se zastavil u jeho brady, kde jsem ho lehce chytil a naklonil mu hlavu trochu nahoru. Koukl jsem mu do očí a hned jsem se v nich ztratil a musel ho dlouze a toužebně políbit. Ty jeho sladké rty se až moc dlouho dožadovaly pozornosti, musel jsem je opět cítit na těch svých a nehodlal jsem se od nich odtrhnout hodně dlouhou chvíli. A neodtahoval jsem se, vydechoval jsem mu do úst když jsem potřeboval a zachtělo se mi. S lehkou dominantností jsem se vplížil jazykem do jeho úst a začal si pohrávat s tím jeho. Od brady jsem se rukou proplížil do jeho vlasů a přitiskl své tělo na to jeho. Ale moc pozornosti jsem jeho vláskům teď nevěnoval, protože jsem se rukou opět vrátil na jeho překrásné nahé tělo, které jsem zahrnoval všemožnými doteky. Až po nějaké chvilce jsem se od jeho rtů odtáhl, ale opravdu jenom na chviličku, než jsem se k nim opět přiblížil a krátce jej políbil. „Jsem si toho vědom, protože pro mě to znamená mnoho.“ vydechl jsem a s úsměvem jsem mu dal pusu na špičku jeho nosu. „A jsi si ty vědom toho, co se právě děje?“ překvapeně jsem mu pohlédl do očí a potom se tomu lehce zasmíl. „To byla hloupá otázka, promiň, cítím se hrozně nesvůj,“ zašeptal jsem a otřel se rty o ty jeho, ale nenechal jsem se nimi zlákat. „a to kvůli tobě.. jsi tak, přitažlivý a neuvěřitelný, až začínám mít strach, že mi zmizíš…“ vydechl jsem a olízl jsem jazykem jeho rty. Lehce jsem sklonil hlavu a podíval jsem se dolů, kde jsem jeho chloubu stále zahrnoval mnoha doteky a uchopil jsem ho tentokrát důrazněji a pohyb jsem zjednotvárnil tak jako předtím. Tváře jsem měl celé červené a opět jsem pohlédl do jeho očí a lehce ho políbil na tvář. „Je až… zvláštní, co mě tvá přítomnost nutí dělat,“ zvedl jsem ruku a přejel mu ukazováčkem po rtech. „Odpusť mi, jsem tak nezkušený.. je to pro mě tak nové,“ omluvil jsem se a lehce se pousmál. „Cítím se lépe, když vím že v tom nejsem sám,“ ušklíbl jsem se a opět ho políbil. „Už ti někdo řekl, že sténáš opravdu libově?“ rýpl jsem si do něj a zašeptal mu tuhle větu při lehkých polibcích do rtů. Už jsem se od něj nikdy nechtěl vzdálit, protože on byl tak k sežrání.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:23 am

    Pocítil som v celom svojom tele zvláštny tlak. Pocítil som, že tam dole to pomaly nevydržím. No nakoniec môj penis zo svojich úst vytiahol a natiahol sa ku mne, oprel sa o moje čelo, zatiaľ čo jeho jedna ruka blúdila po mojej hrudi a bruchu, a druhou sa hral s mojou pýchou (chlouba po slovensky Very Happy). Vydýchol som a zahryzol som si do pery. ,,To ty si tu ten sladký.“ Zašepkal som potichu, pretože od tých vzdychov sa mi trochu oslabil hlas. Prechádzal mi po hrudníku a mňa to nútilo znova vzdychnúť nad všetkými dotykmi, ktoré som v tú chvíľu cítil. Dal som ruky v päsť, cítil som, že za chvíľu to bude. Nadvihol mi hlavu trochu dohora a pobozkal ma. Prikradol sa mi jazykom do úst a ja som absolútne neprotestoval. Na bozky som mu odpovedal, kedykoľvek som mu vzdychol do úst. Zahrabol mi do vlasov, ale nie na dlho a hneď sa ma začal znova dotýkať na tele. Prilepil sa ku mne veľmi blízko, zo všetkého toho som mal tak príjemné pocity. Zamiloval som si pohľad do jeho očí, takže aj keď som mal nutkanie zatvoriť oči, neurobil som to, aby som mohol zachytiť každý jeden jeho pohľad. Mal som čo robiť, aby som sa nezačal triasť pod tou nervozitou, ktorú som pocítil. Na chvíľu bozk prerušil, potom ma krátko pobozkal na nos a povedal, že pre neho to všetko veľa znamená. Usmial som sa nad tým a veľmi divným pohybom som prikývol. Hneď na to mi položil ďalšiu otázku, nad ktorou som sa trochu zasmial, ale trochu divne a keď sa začal ospravedlňovať, slabo som pokrútil hlavou. ,,Tiež som tak nervózny.“ zašepkal som a zatvoril som znova jedno oko, pretože zintenzívnil svoj dotyk na mojom rozkroku a ja som cítil, že už dlho nevydržím. ,,J-je neuveriteľné..“ začal som a znova som vzdychol, ale teraz veľmi potichu. ,,Že som niekomu dovolil, aby so mnou také niečo robil.“ dokončil som a telom mi prebehol pocit slasti a uspokojenia. Zachvel sa mi dych, keď mi prešiel po perách a musel som sa pousmiať a prikývnuť. No keď sa ma opýtal na moje vzdychanie, hodil som na neho výhražný pohľad a keď sa naše pery oddialili, hneď na to som sa zasmial. ,,Nemal mi to kto povedať, nikto..“ začal som a keď som u seba dole pocítil tlak, natiahol som sa rukou po vankúš a priložil som si ho k ústam, aby som nebol príliš počuť. Vyhŕkol som do vankúša zmiešaninu kriku a vzdychu, keď som sa dostal ku koncu. To ale trvalo, na prvýkrát, vážne dlho. Urobil som sa mu do ruky a pritom som sa tak neskutočne začal červenať do vankúša, že človek by povedal, že som bol až bordový. ,,Bože.“ zahučal som do vankúša a cítil som sa tak krásne, ale pritom tak trápne. Tie pocity sa nedali kontrolovať. Vankúš som si stiahol na pol tváre a očami som spod neho vykúkol, aby som na neho pozrel. Cítil som mokro vo vnútornej časti stehien a to mi pripadalo zvláštne. K tomu všetkému ma ešte zaplavil pocit, že sa treba postarať aj o neho. Aj o dokonalosť sa treba postarať. prebehlo mi hlavou a vankúš som zo svojej tváre odtiahol úplne a položil som ho vedľa seba. ,, Nikto ma ešte vzdychať nepočul.“ dokončil som vetu ešte z predtým a nervózne som sa usmial. ,,No ták, Kyu..“ zahučal som zrazu nedočkavo. Na čo som vlastne čakal? Chcel som ešte o trochu viac a sám som tomu nemohol uveriť. Nadvihol som sa na jednej ruke k jeho perám a so zatvorenými očami som sa mu votrel do úst, bozk som si užíval čo najviac, trochu som sa pri tom všetkom zadýchal. Vzal som ho za líce a pozrel som mu hlboko do očí. ,,Mal by som sa postarať aj ja o teba.“ povedal som potichu a trochu viac som znervóznel.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:23 am

    Hrál jsem si s jeho rty, nemohl jsem přestat. Tak dlouho jsem po nich hladověl, když jsem se mu věnoval někde jinde, až jsem si ten polibek opravdu užíval. Vášnivě jsem se věnoval jeho sladkým rtům a užíval si jejich chuť a ten pohled do jeho očí byl k nezaplacení. Nevypadal na to, že by se mu to nelíbilo a když mě kousl do rtu akorát mi to potvrdil. Tiše jsem sykl a vydechl mu do rtů, naše těla se o sebe otírala a já měl pocit že se zblázním z té blízkosti, která mezi námi byla. Chvěl jsem se vzrušením z jeho polibků, doteku i dechu. Moje ruce běhaly po jeho těle, dotýkaly se jej, věnovaly se jeho bříšku a žebrům, překvapeně jsem si to užíval. Nikdy by mě nenapadlo že tuhle blízkost s někým za život prožiji, ani jsem v to nedoufal a teď? Dělo se to a já byl z toho tak příjemně zmatený, nervózní a vzrušený. Těch pocitů bylo hrozně moc, ale všechny se točily okolo jeho. To já jsem tu ten sladký. * Ne to ty, Mind, * usmál jsem se a on mi při polibcích spokojeně vydechoval do rtů, bože byl tak… zatraceně sladký. Díval se mi do očí a já jeho pohled zachytával, chtěl jsem se do nich dívat, i kdyby je měl zavřené, stále byl pohled na jeho tvář tak zlatý. Sledoval jsem každou jeho reakci, nemohl jsem se nabažit každého jeho pohybu, byl jsem naprosto hypnotizovaný jeho vzdechy a dole jsem si hrál s jeho chloubou, byl jsem naprosto omámen, nekontrolovatelně jsem se řítil do propasti, ze které jsem už nikdy nechtěl vylézt. Také je tak nervózní, usmál jsem se a když zavřel jedno oko, kousl jsem se do rtu. * Co to se mnou je? Jsem jako očarovaný, * pomyslel jsem si a ztěžka jsem vydechl, skoro jakoby za něj, když ze sebe vykoktal, něco ve smyslu toho, že je sám překvapen, že někomu dovolil být tak blízko. Musel jsem se nad tím usmát, když jsem si uvědomil, že to on to všechno začal, jedním nevinným polibkem u kuchyňské linky. Když si vzpomenu na to, jak jsem mu navlékl svoje tričko, lehce jsem se tomu zasmál. V přirovnání s touhle situací to nebylo nic. Jeho výhružný pohled poté co jsem poznamenal že sténá opravdu libově, jsem zachytil až moc dobře a musel jsem se nad ním ušklíbnout, opravdu. Mé srdce se chvělo tak nekontrolovatelně, až jsem měl pocit že opustí své místo, asi z toho všeho zešílím. V tom se najednou natáhl pro polštář a schoval do něj obličej. Když jsem ho zaslechl jak hlasitě zasténal, musel jsem se kousnout opět do rtu a zachvěl jsem se ve slastném opojení, když se udělal do mé ruky. Cosi zahučel do polštáře a já jsem se musel ušklíbnout, trochu mě zamrzelo že jsem u toho neviděl jeho obličej, ale nechal jsem to být. Musel jsem se usmívat jako nekontrolovatelný trotl, do doby, než si stáhl polštář z obličeje a vykoukl zpoza něj. Nikdo ho ještě vzdychat neslyšel. „Tak to je mi ctí, že jsem první,“ hlesl jsem a pousmál se. No on položil polštář někde vedle sebe a nervózně se usmál. „Huh?“ dostal jsem ze sebe, když už trochu nečekaně a hlasitěji něco řekl a naklonil se ke mě, zůstal jsem chvíli stát zcela vykolejený a jenom jsem hleděl na jeho přibližující se tvář. Naše rty se opět spojily a on se mi vkradl do úst, oči měl přitom zavřené, ale já ty svoje jenom zvědavě rozšířil a hleděl na jeho dokonalou tvář. Ani jsem si neuvědomil že ho stále držím tam dole, no až když mě chytil za líce a podíval se mi hluboce do očí. Pustil jsem ho a dal jsem ruku do peřin, no stále jsem na něj překvapeně hleděl. Měl by se postarat i on o mě, hlesl potichu a já jsem v tu chvíli znervózněl s ním. „Jsi si opravdu jistý, že to chceš?“ vyhrkl jsem ze sebe najednou když už jsem chvíli mlčel a díval se do jeho tváře. V momentě jsem trochu zbledl, bože můj, co jsem to řekl? Začal jsem být nervózní snad jako ještě nikdy, co když něco udělám špatně? Co když se mu to nebude líbit, co když…?! * Uklidni se Kyu, jen se nadechni a nestresuj, bude se mu to líbit a i tobě, * snažil jsem se uklidnit, ale nešlo to, najednou jsem měl žaludek až v krku. „J-j-j…“ snažil jsem se něco říci, ale nešlo to, prostě to nešlo, úplně jsem se na moment zachvěl nervozitou a jen jsem mu hleděl do očí. „Já, ještě jsem nikdy nebyl tak nervózní,“ hlesl jsem a vydechl mu trochu rozechvěle do rtů. Opravdu jsem měl na to převzat tuhle momentální roli dominantního?
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:23 am

    Čo som to povedal? hneď som si uvedomil, čo som zo seba dostal a zrazu sa mi trochu roztriasli prsty. Čo ak… sa mi to nebude páčiť? To mu nebudem môcť povedať. pomyslel som si, ale bol som vcelku vzrušený a nechcel som toto všetko zahodiť kvôli pochybnostiam. Chcel som si ho tu udržať a za žiadnu cenu ho nepustiť, aj keby ma to malo priveľmi bolieť. Slabo som prikývol. „Som si naozaj istý, že to chcem.“ zašepkal som mu do úst a ešte som znervóznel. Viac. Cítil som tú veľkú vlnu triašky, ktorá ma zaplavila a na chvíľu som si ľahol a zatvoril som oči. „Ja som nikdy necítil niečo tak úžasné s tak sladkým človekom.“ povedal som polohlasom a znova som sa natiahol k jeho ústam, aby som ho pobozkal, ale zastavil som, pozrel som na jeho tvár, ktorú som si poriadne premeral a nakoniec som mu dal malú pusu na líce. „Tiež som neuveriteľne nervózny, ale som si istý.. že to chcem.“ oznámil som mu. Vydýchol som tak hlboko, akoby som práve získal vzduch do svojich pľúc. Cítil som, ako celý horím. Možno si po dnešnej noci nesadnem. napadlo mi a musel som sa nervózne a potichu zasmiať. Neboj sa, Kyu je sladké stvorenie, nebude to nič zlé. odpovedal som si hneď na to a natiahol som ruky ku Kyuiho hrudi, po ktorej som prešiel oddola hore a späť a chytil som ho za boky. Viac som ho k sebe pritisol a končekmi prstov som mu prešiel až k bokom. Keby žili moji rodičia, nikdy by mi nezakázali robiť niečo také a dokonca ani s chlapcom. A aj keby, som už nejaký čas, aj keď nie dlho, dospelý a môžem si milovať a zbožňovať človeka, ktorého si moje srdce vyberie a nezáležalo by na tom, koľko ľudí s tým nesúhlasí. Ale moji rodičia by to chápali. Určite to teraz vidia a trochu sa čudujú, aké dieťa sa im to narodilo. Určite by sa čudovali, čo všetko stváram a rozprávam. Ale aj ja si zaslúžim trošku nehy a starostlivosti o moje telo od niekoho druhého. Od človeka, s ktorým som sa zamiloval možno na prvý pohľad. „Kyu.. Chcem patriť iba tebe, tak som sa rozhodol.“ Zašepkal som hneď ako som sa natiahol k jeho uchu. Moja mama mala vždy tušenie, že som iný. Raz, keď som sa priznal, že sa mi páči Chris, hneď vedela, v čom som zvláštny. A nikdy mi nezakázala stretávať sa s ním. Nikdy mi nepovedala krivé slovo a otec tiež nie. Vydýchol som a naširoko som sa usmial. Mokro na stehnách som si prestával všímať. „Rob si so mnou, čo len chceš.“ doplnil som ešte a povzbudivo som sa usmial, aby nebol nervózny, aj keď som ja sám bol. Znova som ho pobozkal a naklonil som hlavu doprava. Bolo pre mňa trochu zvláštne, ale aj trochu krásne, keď hľadel na moje nahé telo, pretože takú blízkosť som chcel vždy zažiť. Teraz je to tu a ja pomaly ale isto strácam kontrolu nad sebou samým, pretože Kyu ma opantal. Asi som si ho vážne hlboko zamiloval.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:23 am

    Hleděl jsem do jeho očí, všechno co říkal bylo tak zvláštní. Hleděl jsem do těch jeho překrásných očí a cítil jak se chvěje, byl nervózní asi tak jako já, možná více. v tomhle jsem u sebe necítil vůbec žádnou sebedůvěru a tak jsem ho jenom poslouchal a mlčel. Můžu si s ním dělat co jenom chci, rozhodl se že chce patřit jenom mě. Mind, myslíš toto vážně? Jsou to skutečně tvá slova? Řekl by jsi je i v jiné situaci? Políbil mě a naklonil hlavu napravo, už zase to jeho sladké gesto. Pootevřel jsem ústa a chtěl něco říci, ale místo toho jsem jenom hlasitě vydechl a pousmál se. Jak sladký, ale vskutku to on dokázal být a neodolatelný. „Ještě nikdy jsem neměl sex, ale dobře udělám to, protože to chci a protože mě prostě nutíš k tomu to udělat,“ vydechl jsem najednou a hleděl mu do jeho hlubokých temných očí. „Nemáš být tak dokonale krásný,“ vydechl jsem a pousmál se taky pro trochu sebedůvěry, pro nás oba. Byl jsem vzrušený a tvrdý, vzrušení sice pomalu opadalo, ale ne tak rychle jako přišlo a pokaždé co jsem si uvědomil co se chystat s tímto dokonalým stvořením zažít, tím více a více se stupňovalo. „Ale nechci ti ublížit,“ zašeptal jsem a vyhoupl jsem se nad něj, opět jsem se zachvěl při tom pohledu a „nadvlády“, kterou jsem pociťoval když jsem byl nahoře, bylo to zvláštní, takto si prohazovat role, aniž by to jednomu z nás vadilo. Nevadilo by mi to ani, kdyby to mělo být obráceně. Ztěžka jsem vydechl a olízl si rty, které stále chutnaly po něm. Rukou jsem mu přejel po vnitřní straně jeho dokonalých stehen, pocítil jsem mokro na své ruce, ale to mě akorát vzrušilo ještě více, povedlo se mi toto rozkošné stvoření přimět k rozkoši, i když jsem neměl žádné zkušenosti, byl to úspěch. Zachvěl jsem se nervozitou a rukou jsem jel stále výše až k jeho zadku, na kterém jsem se rukou zastavil. Nohy jsem mu od sebe opět trochu odtáhl a zakousl se nervózně do rtu. Zatraceně, začal jsem se celý třást nervozitou a na chvíli jsem úplně ztuhl a zbledl zároveň. Tak moc jsem se bál, ale přece se nenechám přemoct svým strachem. Vydechl jsem a nejistě se pousmál, nakonec jsem se nad něj opět naklonil abych jej políbil a když jsem spojil své rty s těmi jeho dokonalými. Má ruka zabloudila k jeho vrásčitém otvůrku, po kterém jsem lehce přejel prstem, který jsem si ještě lehce naslinil, než jsem s nim pomalu vnikl do mladíkova nitra. Nakonec jsem si jej všemožně začal uvnitř roztahovat, cítil jsem jeho sepnuté svaly, přičemž jsem ho spokojeně líbal a opět se jej snažil rozptýlit a když už jsem si uvnitř mladíkových útrob pohrával nějakou chvíli, rozhodl jsem se přidat i druhý prst a zajet o něco hlouběji a důrazněji než před chvílí, potřeboval jsem aby se trochu uvolnil. Byl tak.. těsný, zachvěl jsem se a celým tělem mi projela vlna vzrušení. Má druhá ruka se dotýkala jeho pravého boku a sjela přes bříško až k jeho chloubě, o kterou jsem rukou zavadil a lehce ji opět vzal do ruk a začal ji mnout. Kolenem jsem se podpíral abych na něj nespadl. Byl tak sladký a tak… rozkošný a já s ním dělal něco takového, to bylo naprosto šílené, zvrácené ale mě se to tak líbilo. Odtáhl jsem se od jeho rtů a zadíval se mu do tváře, ty mé byly opět rudé a mé oči po jeho obličeji nervózně pátraly.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:23 am

    Horel som, ale túžba vo mne neutíchala, pretože môj pohľad smeroval stále k nemu, k tomu dokonalému stvoreniu nado mnou, ktorému som práve dovolil, aby si ma vzal. „Nie som… dokonalo krásny,“ zašepkal som a rukou som prešiel od ohryzku na krku až k bradavke, cez ktorú som prešiel prstom. Na jeho obavu som pokrútil hlavou. „Neublížiš, a ak aj áno, sám som si to zvolil, chcem to… Chcem teba,“ zašepkal som polohlasne a ruku som zastavil až pri jeho pupku, a vrátil som sa späť po tej istej trase. Keď bol nado mnou, cítil som, akoby som musel robiť všetko čo mi povie a nevadilo mi to. Skôr naopak, vyhovovalo. Nedokázal som byť dominantný, ten čo viedol, aj keď som sa o to snažil. Keď sa dotkol mojich vlhkých stehien, čo mnou trochu zatriaslo a mal som pocit, že vypľujem dušu. Zatmelo sa mi pred očami, akú túžbu som pocítil, keď sa presunul k môjmu zadku rukami. Pevne som k sebe privrel oči. Mlčal som. Bol som úplne potichu a iba som sťažka dýchal. Vedel som, že za chvíľu znova začnem vzdychať na celý dom a keby sme mali susedov, asi by ma poslali kade ľahšie, ale susedia tu nie sú. Sme tu len my dvaja. On na mne. Čo sa to deje? Áno, chcem aby sa o mňa postaral. Aby sa staral o moje telo, o moje túžby, o moje srdce. Mal som pocit, že keď sa mu dnes oddám, asi ho už nikdy nevypustím z hlavy, ale to mi vôbec nevadí. Keď mi trochu odtiahol nohy od seba, zalapal som po dychu a moje líca sa zafarbili do červena, ako sa ešte nikdy v živote nezafarbili. Cítil som jeho naslinený prst pri mojom otvore, zatiaľ čo si znova vzal moje pery a ja som vôbec neprotestoval. Jeho mäkké pery, to ako bol blízko. Vysávalo to zo mňa život, ale dávalo mi to silu a povzbudzovalo to moju túžbu pokračovať v tom, čo robíme. Zachvel som sa, keď pridal aj druhý prst a jemne som otvoril jedno oko. Cítil som, že som tesný, bolelo to… Ale to tak asi má byť, nie? Je to moje po prvé, človek si proste nemôže vybrať, či to bude bolieť alebo nie. Nikdy som nič také nerobil, cítil som sa ako v úplne novom svete.. S ním. Bola to dokonalosť a zároveň plné strachu. Stále sa mi jemne chveli ruky. Keď sa druhou rukou znova dostal k môjmu penisu a začal sa oň starať, vydýchol som nahlas a potom znova. Jednou rukou som siahol k jeho brade a pritiahol som si ho k sebe, aby som znova pocítil jeho jazyk, ktorý mal tak jedinečnú chuť. Chuť ako on. Sám som ešte viac rozkročil nohy, aby mal lepší prístup a pokrčil som ich o trochu viac. „J-ja… vezmi si ma. Prosím, dnes, prosím.. teraz,“ zašepkal som do jeho pier a nemohol som sa zbaviť tej bolesti v mojej zadnici. Tej príjemnej bolesti, novej bolesti. Držal som sa ešte trochu, aby som nevykríkol. Držal som to v sebe, vzdychal som. Najskôr potichu, ale potom hlasnejšie. Vybral som si teba, chcem iba teba, pomyslel som si, keď som jedným otvoreným okom pozrel na jeho tvár a tie prekrásne rysy. Mal tak nežnú tvár. Krása z neho vyžarovala. Poddal by som sa mu tak či tak.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:24 am

    Pohledem jsem brázdil po jeho těle, po jeho nádherném těle které se pyšnilo tak jasným bílím pigmentem. Každý dotek na jeho nahé kůži ve mě vyvolával touhy. Ta hebkost, ta vůně, kterou jsem cítil pokaždé, co jsem se k němu sklonil blíž. V životě jsem nepocítil tak silné touhy jako dneska, jako právě teď. To jak jsem si ho moc chtěl vzít, zažít s ním něco na co pravděpodobně oba dva nikdy nezapomeneme. Všechny ty pocity byly tak silné, vnímal jsem to více než kdykoli jindy. Snažil se mě ubezpečit, že i kdybych mu ublížil vybral si to on sám. Bylo to takové milé gesto, které mě potěšilo, tuhle jeho přehnanou starostlivost jsem nechápal, ale zato to na mě mělo jistý, příjemný dopad. Stejně jako to, že se mnou nebojoval o jakousi nadvládu. Nevím proč mi vyhovovalo to, že se do ničeho moc nezapojuje. Ale o to více jsem se těšil na každý jeho dotek, polibek nebo jenom vzdech, který vycházel z jeho úst. Toužil jsem po něm. Uvnitř něj jsem si v krouživém rytmu pohrával se svými prstíky. Cítil jsem jak se uvnitř svírá a opět uvolňuje, bylo to tak zvláštní. Tahle blízkost mezi námi, unášelo mě to od rozumu a to dost daleko. Chvěl jsem se samou touhou a pokaždé co z jeho úst unikl hlasitější a hlasitější sten, se moje vzrušení jenom stupňovalo. Tam dole už jsem byl tvrdý a v pozoru, z něj a jeho reakcí. Vychutnával jsem si jeho sladké rty, tiskl jsem na sebe celou jeho maličkost a užíval si to. Rukou jsem si pohrával s jeho chloubou a hleděl mu upřeně do očí. Do očí, ve kterých už jsem se dávno utopil. Každým pohledem mě stahoval hlouběji a hlouběji, a vůbec mi nevadilo, že se v nich topím. Bylo to zcela dobrovolně. Sám jsem náš polibek přerušil když jsem se začal rázněji věnovat jeho chloubě, ale o to více mě překvapil. Překvapil, když si mě on sám přitáhl k sobě a začal si pohrávat s mým jazykem. Projel mnou jakýsi zvláštní pocit, který jsem jenom tak tak zaregistroval, ale byl tu. Cítil jsem jak se mi jeho noha opřela trochu více o stehno a tak jsem mu pohlédl do očí. Uviděl jsem v nich tu zvláštní jiskru. Ten pohled, měl jsem pocit že se pod tím nevinným pohledem zlomím, okamžitě to ve mě vyvolalo vlnu vzrušení a já se musel zachvět. Když se na mne ty jeho oči dívaly, tak nevinně že jsem vážně neodolával, dorazil to. Dorazil to větou, kterou zašeptal mezi polibky. Tak teď už jsem věděl že z toho nevycouvá. Všechno to podkládal svými steny a já se jenom chvěl nedočkavostí. Mohl jsem vůbec po někom toužit tak silně? Tak moc, že jsem měl pocit, že zešílím z toho, když ho nedostanu. Více jsem se na něj namáčkl a zatlačil ho ještě o něco víc do postele. Nemluvil jsem zbytečně, vlastně jsem ani nevěděl co říci. Zatlačil jsem ho do postele až tak, že ležel na zádech s hlavou zabořenou v polštáři a já se mohl věnovat jeho rtům. Hravě jsem si pohrával s jeho jazykem a svou provokaci jsem zakončil tím, že jsem ho něžně políbil. Ruku, kterou jsem ještě před chvílí měl na jeho penisu, jsem mu roztáhl nohy a přenesl se mezi ně tak, abych byl přímo nad ním . Penisem jsem se o jeho otvůrek otřel. Opět mnou projel ten záchvěv, ten pocit nadřazenosti, to malé vítězství až jsem se kousl zevnitř do tváře abych ho zahnal. Opět jsem se přiblížil k jeho rtům, ale sotva jsem se jich dotkl, nasměrován jsem do něj pomalu vnikl. Ale nespěchal jsem, dával jsem si pozor, protože už ze začátku byl tak těsný a to jsem v něm ještě neměl ani špičku. Při tom pocitu jsem se musel znova zachvět a nakonec do něj vnikl o něco víc. Přitom jsem mu rukou vjel do vlasů a vtáhl ho do nuceného polibku, abych ho alespoň trochu rozptýlil od bolesti.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:24 am

    Zatlačil ma viac do perín a na mojom chrbte som pocítil zimomriavky. Okolo mňa sa vznášal chladný vzduch a jedine on vytváral teplo medzi našimi telami. Mal som sto chutí nalepiť sa proste na neho a nenechať ho dýchať, nenechať ho utiecť. Hral sa s mojim jazykom a ja som chcel, aby sa hral s celým mojim telom. Dovolil som mu to, patrím mu. Od dnes… a možno ešte dávno predtým, aj keď sme o tom ešte nevedeli. Cítil som, ako vo mne pulzuje krv. Bozkávanie zakončil sladkou pusou. Nechcel som, aby sa tými jeho dokonalými perami vzdialil. Pocítil som tiež, že jeho dotyk na mojom penise zmizol, ale hneď na to mi roztiahol nohy a dostal sa medzi ne. Zahryzol som si do pery, až sa mi z nej spustila krv. Keď sa o môj otvor otrel špičkou, vzdychol som jemne a kúsok som sa nadvihol a nohy som viac pokrčil, aby mal lepší prístup. Chcel som pocítiť tú bolesť. Mal som to cítiť prvýkrát v živote. A s ním. A užíval som si to. Keď do mňa trochu vnikol, privrel som oči pevne k sebe a pohol som jazykom, čím som spôsobil, že mi z kútika úst vybehla slina a stiekla mi po kraji brady. Snažil som sa uvoľniť, ja sám som cítil, že som úplne stiahnutý a úzky. Mal by som.. ale ako? Zavzdychal som. Cítil som sa, akoby som práve robil niečo zakázané. Cítil som sa, akoby som porušil nejaké pravidlá alebo čokoľvek.. ale nezáležalo na tom, aj keď som nič neporušil. Zahryzol som si do jazyka, aby som utlmil hlasný vzdych, čo sa mi dral z hrdla. Nezastavil som ho a tak sa cez celú izbu ozval vzdych, volajúci Kyuiho meno.
    //Dopíšem zajtra, posielam to tu len aby si si nemyslel, že som zabudol a že na to kašlem ^^ Love ya ♥
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:24 am

    Zatlačil ma viac do perín a na mojom chrbte som pocítil zimomriavky. Okolo mňa sa vznášal chladný vzduch a jedine on vytváral teplo medzi našimi telami. Mal som sto chutí nalepiť sa proste na neho a nenechať ho dýchať, nenechať ho utiecť. Hral sa s mojim jazykom a ja som chcel, aby sa hral s celým mojim telom. Dovolil som mu to, patrím mu. Od dnes… a možno ešte dávno predtým, aj keď sme o tom ešte nevedeli. Cítil som, ako vo mne pulzuje krv. Bozkávanie zakončil sladkou pusou. Nechcel som, aby sa tými jeho dokonalými perami vzdialil. Pocítil som tiež, že jeho dotyk na mojom penise zmizol, ale hneď na to mi roztiahol nohy a dostal sa medzi ne. Zahryzol som si do pery, až sa mi z nej spustila krv. Keď sa o môj otvor otrel špičkou, vzdychol som jemne a kúsok som sa nadvihol a nohy som viac pokrčil, aby mal lepší prístup. Chcel som pocítiť tú bolesť. Mal som to cítiť prvýkrát v živote. A s ním. A užíval som si to. Keď do mňa trochu vnikol, privrel som oči pevne k sebe a pohol som jazykom, čím som spôsobil, že mi z kútika úst vybehla slina a stiekla mi po kraji brady. Snažil som sa uvoľniť, ja sám som cítil, že som úplne stiahnutý a úzky. Mal by som.. ale ako? Zavzdychal som. Cítil som sa, akoby som práve robil niečo zakázané. Cítil som sa, akoby som porušil nejaké pravidlá alebo čokoľvek.. ale nezáležalo na tom, aj keď som nič neporušil. Zahryzol som si do jazyka, aby som utlmil hlasný vzdych, čo sa mi dral z hrdla. Nezastavil som ho a tak sa cez celú izbu ozval vzdych, volajúci Kyuiho meno. Prsty som silno zaboril do perín a z očí sa mi začali kotúľať slzy. Bolelo to, áno… ale nemohol som mu povedať, aby prestal. Nechcel som. Keby protestoval, proste mu poviem, že tá bolesť k tomu patrí. Nemal som v tom ešte prax, takže som mu ani nemohol pomôcť s tým, aby som sa viac uvoľnil, aj keď som chcel. Olizol som si hornú peru koncom jazyka a trochu som zaklonil hlavu dozadu. Z kútika úst mi sem-tam znova vytiekla slina, ktorá postupovala tak, ako tie predtým. Cítil som, že moje oči sú červené a pálili ma, čo som síce nemohol ovplyvniť, ale predsa len som sa v mysli prehováral, aby som neplakal. Nemohol som sa ale na moje myslenie sústrediť, akoby si moje telo robilo, čo chce. Z úst mi nechtiac unikol nehorázne hlasný vzdych a vtedy sa izba trochu skrútila, ale hneď na to sa dala do pôvodného stavu. Do prdele, prebehlo mi hlavou, keď som si uvedomil, že musím držať na uzde moje démonické schopnosti. Chcel som si Kyuiho užívať ako človek. Nie len v súloži, ale vo všetkom. To, že som démon, poviem neskôr. Až príde tá správna chvíľa, keď si budem istý, že to príjme, ale nenechám ho dlho čakať. Otvoril som jedno moje zaslzené oko a pozrel som na neho. Moja tvár horela, moje oči horeli, môj zadok horel. Celý som horel, ale vôbec to nebol tak silný pocit ako tá túžba, aby si ma vzal. Aby som s ním zažil niečo viac, než s obyčajnými ľuďmi, akých som za život stretol. Chcel som mu ukázať, že to myslím vážne.. ak to aj on myslí vážne. „Kyu…“ zavzdychal som a málo som sa pohol oproti nemu.

    Sponsored content


    Kyu + Mind 18+ Empty Re: Kyu + Mind 18+

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Mon May 20, 2024 11:29 am