HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


2 posters

    Lou + Cora

    Louisa
    Louisa
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 36
    Join date : 31. 10. 16

    Lou + Cora - Stránka 2 Empty Re: Lou + Cora

    Příspěvek pro Louisa Mon Dec 05, 2016 7:56 pm

    Nadechla jsem se a podívala se na Coru, ale zneviditelnila se a rozešla se dovnitř baráku. Zamračila jsem se, když jsem byla opravdu naštvaná. Tak já jdu na malou chvilku pryč a on tu hned někdo musí štrachat! *Cor... buď někde u dveří, kdyby utíkal, ale asi neuteče* Poslala jsem dívce myšlenku, ale šla dál do domu, kdy jsem vklouzla do obýváku, kde stál muž a něco hledal. ,,Co tu děláte?!" zasyčela jsem, když jsem se zjevila a muž se prudce otočil. Vykulil oči a pootevřel pusu. Vytáhl rychle zbraň a vystřelil, ale to já už se soustředila na kulku a poslala ji muži do ramene. Ten zaječel a vytřeštil oči, kdy začal střílet, ale já se zneviditelnila a uhnula stranou za křeslo. Začala jsem z něj ubírat energii a jemu došly kulky. Došla jsem k němu, objevila se a skopla ho k zemi. ,,Můžeš sem jít!" houkla jsem na dívku a zatím toho na zemi zpacifikovala stylem, že jsem odhodila zbraň stranou a svázala mu ruce šátkem dost pevně.
    Cora
    Cora


    Poèet pøíspìvkù : 180
    Join date : 01. 11. 16

    Lou + Cora - Stránka 2 Empty Re: Lou + Cora

    Příspěvek pro Cora Mon Dec 05, 2016 8:10 pm

    Lou sa zneviditelnila a išla dnu. Chcela som ísť za ňou ale poslala mi myšlienku že mám stáť pri dverách a dávať pozor aby neutiekol ale že aj tak neujde. Na to som len prikývla a ostala som stáť pri dverách. V tom som započula vystrel a chcel som jej pomôcť ale vedela som že to zvládne a tak som ostala stáť pri dverách. Dávala som pozor ak by sa ten dotyčný pokúsil újsť tak ho chytím a zabijem ho. Potom som počula ako Lou na mňa volá že môžem ísť za nimi. A tak som išla k ním. Keď som k ním prišla uvidela som muža na zemi ktorý bol zviazaný. Preto som sa neubránila a zasmiala som sa. "Kto to je? A čo tu chce?" Opýtam sa keď sa dosmejem.
    Louisa
    Louisa
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 36
    Join date : 31. 10. 16

    Lou + Cora - Stránka 2 Empty Re: Lou + Cora

    Příspěvek pro Louisa Sat Dec 10, 2016 6:22 pm

    On byl tak bezbranný, když ležel na té zemi. Šklebila jsem se a kradla mu jeho energii dost rychle. Ruce měl pevně svázané a najednou přišla dovnitř blondýnka. Cora se začala hned smát, kdy měla otázky. ,,Já nevím, ale očividně se mu líbily moje šperky. Zazubila jsem se, když jsem odhodila stranou váček. ,,A bude to bezvýznamný zlodějíček," zazubila jsem se. ,,Puste mě! Nechte mě!" začal ječet. ,,Jo, to by se ti líbilo, odtud se nehneš ani na krok!" zašklebila jsem se a olízla si prst, kde byla krev. ,,Co s tebou uděláme...," zamyslela jsem se nahlas a podívala se na dívku, jestli nemá nějaký nápad, ale zatím jsem bodla muži prstem do ramene, které bylo prostřelené.
    Cora
    Cora


    Poèet pøíspìvkù : 180
    Join date : 01. 11. 16

    Lou + Cora - Stránka 2 Empty Re: Lou + Cora

    Příspěvek pro Cora Sat Dec 10, 2016 8:06 pm

    Takže on ma záujem o jej šperky? Zlodej? "Tak to si vybral teda nevhodné miesto na kradnutie." Smiala som sa lebo som vedela že proti Lou nemá šancu. Ja som tam len stála a sledovala som ich. Zrazu začal prosiť aby sme ho nechali byť. Vedela som že je mu to prd platné. Lou sa opýtala čo s ním spravíme. "Mohli by sme sa s ním pohrať." Poviem a zasmejem sa. Vôbec mi ho nebolo ľúto. Skôr na opak. Bol na smiech pretože bol tak bezbranný.

    Sponsored content


    Lou + Cora - Stránka 2 Empty Re: Lou + Cora

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 1:59 pm