HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Louisa + Neran

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:30 pm

    Zašklebila jsem se a povzdechla si. Prej velká holčičko. Podívala jsem se mu do očí. Zajiskřilo mi v nich, a když jsem odložila lahev, on mě najednou svalil na posteli na záda a ruce mi držel nad hlavou. ,,Budu zlobit, protože nic jiného neumím," zazubila jsem se a lehce začala škubat jednou rukou. ,,Víte o tom, že moje nohy umí velice účinně kopat, nerada bych vám ublížila," zasyčela jsme, když mě začal lochtat. Začala jsem mu kolenem tlačit na hruď, smála se a křičela. Ale začala jsem se i šklebit, snažila se myslet na něco jiného, aby mě to tak nelochtalo a nedráždilo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:30 pm

    Neran: „to ne… To bys mi kočičko neudělala.“ Řekl jsem jako andílek a políbil ji chtivě. „Vždyť já si jen chci hrát… Tak dlouho jsem si neměl s kým hrát…“ Zakňučel jsem ale přestal tě lochtat a místo toho tě začal chtivě líbat na krčku a spokojeně vrnět. „A! Málem bych zapomněl…mám tu pro tebe dáreček.“ Usmál jsem se a vyskočil. Vytáhl jsem ze šuplíku krabičku s náhrdélníkem pro tebe a předal ti ji.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:30 pm

    Usmála jsme se, zamračila se a zasmála se. ,,Kdybys mi nedal na výběr, tak to udělám," vyplázla jsem na něj jazyk a oplatila mu stejně chtivě polibek, až jsem se zachvěla a usmála se. On však zakňučel a já se zazubila. ,,Tak neměl sis s kým hrát jo.. to je špatné," ušklíbla jsem se a byla ráda, když mě přestal lochtat. Místo toho mě zasypával chtivými polibky, až jsem se zachvěla blahem a objala ho kolem krku a líbala i já jeho. Najednou ale vyskočil na nohy a já zamrkala očima. ,,Dáreček? To si ho zasloužím?" zamrkala jsem očima, ale posadila se a vzala si krabičku, kdy jsem ji otevřela a na mě vyskočilo… naprosto úžasný srdíčko! ,,To je překrásný," zamrkala jsem očima a objala Nera kolem krku, kdy jsem své rty přitiskla na ty jeho a lehce mu proklouzla svým jazykem do jeho úst a políbila ho dlouze a vášnivě. Usmála jsem se a prohrábla mu rukou vlasy.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:31 pm

    Neran: „No nezasloužíš…ale já bych to stejně dlouho nevydržel a dal ti ho.“ Zasmál jsme se spokojeně a začal ji zase spokojeně zasypávat vášnivými polibky. Objal jsem ji kolem pasu a posadil si ji na klín, abych ji měl blíž k sebe. Pak jsem se rty mírně poodtáhl a srdíčko jsem vzal do rukou a zapl jí ho kolem krku. „Moc ti sluší lásko.“ Zavrněl jsem jí u ouška a spokojeně vrněl.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Zasmála jsem se nad jeho poznámkou, že si ho nezasloužím. ,,Já si nezasloužím věcí…," povzdechla jsem si, ale zazubila se a zasmála se. On mě začal zasypávat polibky, až mě objal kolem pasu a já jeho taky. Usadila jsem se mu na klíně, nohami ho objala zezadu a usmála se, kdy jsem dala vlasy nahoru, aby mi mohl srdce zapnout kolem krku. ,,Začnu se červenat," zamrkala jsem očima, usmála se a projela mu rukou ve vlasech, políbila jej a objala kolem krku a lehce ho začala zasypávat polibky i já.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Neran: „Hmmm…to bys byla rozkošná.“ Zavrněl jsem jí do ouška a tiskl si ji k sobě. Spokojeně jsem vrněl a zase ji začal vášnivě líbat. „Miluju tě…“ Zašeptal jsem do polibků a jednou rukou jí pohladil po vlasech. Rty jsem se přesunul k jejímu oušku a zasypával jej polibky. Přitom jsem nasával její kouzelnou vůni a spokojeně vrněl.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Zasmála jsem se, objímala ho kolem krku a tiskla své tělo k němu, kdy jsem ho vášnivě líbala i nadále. Tahle chvilka byla nádherná, milovala jsme ho. Na sto procent jsem ho prostě milovala. Oddechovala jsem spokojeně a poslouchala jeho slova, která mě zahřála. ,,Já tebe víc," zašeptala jsem mu do ucha, jemně kousla do lalůčku a zase jej tam políbila. Usmívala jsem se, políbila jej a rukama mu vjela pod triko, kdy jsem ho začala hladit po zádech. On vrněl a já se lehce zachvěla.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Neran: Spokojeně jsem se usmál když jsem slyšel, jak říká že mě miluje víc. Uchechtl jsem se a vášnivě jí políbil na rty. „Já tebe nejvíc.“ Zašeptal jsem do nich a spokojeně jí věnoval další polibky, ale tentokráte na její jemný krček a klíční kost také. Doufal jsem, že se jí to líbí, ale neprotestovala, tak jsem hádal, že nejspíše ano.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    ,,To nejde…já tě totiž miluju nejvíc na světě!" zamručela jsem, políbila ho na bradu a špičku nosu. Zamručela jsem, jezdila mu rukama po zádech a líbala tam, kde jsem mohla. Zlehka jsem vydechla spokojeně a rukou sjela po jeho páteři dolů, ale zase jela lehce nahoru, objímala ho a nechávala si od něj polibkami zasypávat své tělo. Zachvěla jsem se lehce a políbila jej na rty, kdy jsem se usmála.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Neran: „Ne, ne, ne tak to teda ne.“ Zasmál jsem se a políbil ji taky na špičku jejího nosánku. „Já tě miluju nevíc v celém vesmíru a celé galaxii!“ Zasmál jsem se a zase se i s ní svalil na postel do lehu. Ale pořád jsem ji objímal a tiskl k sobě. Bylo příjemné zase po tak dlouhé době cítit teplo jejího tělo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    ,,Jo! Jo! Teď se tu dohaduješ jako nějaká princeznička," zasmála jsem se a poslední slova udělala nejsladším hláskem, který u mě šel a zasmála jsem se, kdy jsem ho foukla do úst. ,,Já tě miluju v celé černé díře! Která je ještě větší, než ta tvoje galaxie!" zasmála jsem se a vypískla, když mě svalil na postel a ležela. Objímala jsem ho stále nohami a podívala se na své tenisky. ,,Víš, že nemám ráda boty v posteli, koukej! Nechal jsi mi botky!" zamračila jsem se, ale zasmála se a jemně ho kousla do rtu hravě, ale políbila jej.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Neran: Zasmál jsem se pobaveně. „prostě tě miluju víc než ty mě smiř se s tím.“ Zasmál se a pak jsem se podíval na její boty… „No tohle…moje kočička si neumí zout boty?!“ Zasmál jsem se a stáhl ti je… „to aby přišli výchovné plácnutí ne?“ Zasmál jsem se a plácl jí jemně po zadečku. Hravě jsem se usmál a začal ji vášnivě opět líbat. Při polibcích jsem si začal hrát s jejím jazýčkem a také ji jemně kousal do rtu a spokojeně vrněl dál.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    ,,Nesmířím, protože já tě miluju mnohem víc!" zasyčela jsem, zavrněla a lehce ho kousla zase s úsměvem. ,,Jááá? Jáá?" zamračila jsem se. ,,Za to můžeš ty! Kdybys mě sundal dole, zula jsem se, ale copak to šlo? To si spíše ty zasloužíš výchovnou!" zašklebila jsem se a zajela mu ke trenýrkám a lehce mu je zarazila, kdy jsem se zakřenila a kousla do rtu. Líbala jsem ho a hrála si s jeho jazykem. Více jsem se opřela do polštáře a vzdychla s úsměvem a políbila jej na krček.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:32 pm

    Neran: „Hele! tohle bolí..“ Zasmál jsem se a zase jí chytil ruce. „Potvůrko moje milovaná…“ Povzdechl jsem si smířlivě a zase tě začal líbat dravě a chtivě. „Není ti horko?“ Zavrněl jsem do polibků a zajel Lou jednou ručkou pod tričko a hladil ji po bříšku spokojeně, ale pak jsem s rukou zajel trošku výš na tvá prsa.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:33 pm

    Zasmála jsem se a provokativně si olízla rty. ,,Já jsem potvůrka, to uznávám," zazubila jsme se a pokusila se mu vykroutit, ale zasmála se a políbila ho velice chtivě na krk. ,,Ne! Je mi dobře," blýsklo mi zákeřně v očích. Najednou mi sjel rukou pod triko, kde mě hladil po břiše a sjel i nahoru. Zamručela jsem, přivřela oči a lehce se prohnula, ale zavrněla. ,,Pust mě," zakňourala jsem, zamrkala očima nevinně a usmála se. Nenechám ho! Já jsem zákeřná osůbka a nenechám se ochočit.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:33 pm

    Neran: „Pustím tě ale nesmíš vykročit ven z téhle postele!“ Zasmál jsem se nevinně a svlékl jí tričko nad hlavu jen na ruce… Spokojeně jsem zavrněl a políbil ji chtivě. „Tenhle výhled se mi moc líbí…“ Zavrněl jsem provokativně a začal ji hladit po prsou volnou rukou.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:33 pm

    ,,Já chci mít volný ruce, abych…," zamračila jsem se, ale zasmála se. ,,Cítím se bez nich bezradně!" vykřikla jsem a zasmála se, když mi svlékl triko na ruce. ,,Kdybys mi ho radši sundal," zabrblala jsem a ušklíbla se. ,,Nerane Bethansi! Máte radši mě, nebo moje tělo?!" podívala jsem se na něj, zamračila se a čekala na jeho odpověď, kdy ho můj pohled propaloval.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:33 pm

    Neran: Okamžitě jsem jí tedy splnil obě přání. Jak to o volných rukách tak i to o sundání jejího trička. Spokojeně zavrněl a prohlédl si tě. Byl rád, že opravdu nenašel žádnou modřinu ani jiný šrám. Přitáhl si ji k sobě ale pak se na ni překvapeně podíval. „Louiso! Tohle si o mě myslíš? Vážně si myslíš, že kdybych s tebou chtěl jenom spát tak tě budu žádat o ruku?“ Povzdechl jsem si zklamaně a odtáhl se. Vždyť jsem říkal, že si zkontroluji, jestli na ní nikdo nesahal ne? Ano těšil jsem se, že by to mohlo pak pokračovat dál sekvělým sexem, ale po tomhle mě doslova přešla chuť. Povzdechl jsem si a radši se zvedl a šel do kuchyně. Skvělí… To jsem až takový pitomec nebo si o mě vážně myslí že s ní chci jen spát? Ptal jsem se sám sebe když jsem si otevřel ledničku a vyndal si pivo v plechovce. Zase jsem ledničku zavřel a pivo si otevřel a hned se napil.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:33 pm

    Byla jsem jen v triku a měla volné ruce, což jsem byla spokojená. Prohlížel si mě a spokojeně vrněl. Já se usmála a najednou se ho zeptala, jestli má radši mě nebo moje tělo. Asi jsem trochu vyjela, možná jsem měla své city trochu více rozjařené a rozrušené, kdy si povzdechl on zklamaně a odtáhl se. ,,Nero… no ták…," zabrblala jsem, usmála se a zamrkala očima, kdy on se zvedl a odešel do kuchyně. Plácla jsem sebou do postele a vložila hlavu do dlaní. Zblázním se a to mám prosím psychologický titul… zavrčela jsem si v mysli. Slyšela jsem jeho myšlenky a povzdechla jsem si. Vstala jsem a svlékla si kraťasy, kdy jsem byla jen ve spodním prádle a naboso. Povzdechla jsem si, rozpustila vlasy, hodila klobouk stranou a seběhla dolů. Objala jsem ho kolem pasu. ,,Lásko… promiň… asi jsem jednoduše posledních pár dní moc přecitlivělá," položila jsem svoji hlavu na jeho záda a nasála znovu jeho kolínskou, ale cítila i něco jiného, to bylo to pivo, které měl v ruce. Zašklebila jsem se trochu nad tím, když jsem si vzpomněla, jak chutnala krev jednoho upíra. Pak jsem mohla z jazyku tu pachuť dostávat tři dny!
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:33 pm

    Neran: Překvapeně jsem zamrkal když jsem ucítil polonahou Lou jak mě objímá. otočil jsem se k ní a objal ji také. „Já se omlouvám… Chovám se jak pitomec.“ Zašeptal jsem jí do ouška omluvně a přitáhl si ji k sobě. Hladil jsem ji po zádech a druhou rukou po vlasech. „Je jasný, že ti to tak mohlo přijít když sotva co se vidíme dělam takový blbosti…“ Dodal jsem omluvně a tiskl si ji k sobě pevně.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Nevěděla jsem, co dělat. Prostě jsem měla moc přecitlivělou hlavu, to bylo všechno. Ovšem, jen ve svém spodním prádle jsem objala Nera zezadu, kdy se on ke mně otočil a objal mě. Zašeptal mi do ucha omluvně a přitáhl si mě k sobě. ,,Je to moje vina…," zamumlala jsem a zachvěla se, kdy mě on hladil po zádech a vlasech. Trochu ještě jsem se zachvěla a zabořila hlavu do jeho hrudi. ,,To je dobrý… já…," skousla jsem si ret, sevřela ho v objetí. ,,Musím si zvykat, je to těžký, ale snažím se," usmála jsem se a podívala se do jeho očí, kdy se v těch mých lehce zalesklo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Neran: Cítil jsem jak se třese když ji objímám. Trochu jsem znejistěl, ale nepouštěl ji. Zamumlala, že to je její vina a mě u toho bodlo u srdce. „Ne to není…“ Namítl jsem hned a políbil ji do vlásků. „Nebudu dělat nic co by ti bylo nepříjemné, stačí říct.“ Namítl jsem hned a umlčil ji něžným polibkem. „Já vím, že se snažíš…“ Vydechl jsem pak a zase ji hladil po zádech i vlasech a položil si tvář na její hlavu. Opět jsem nasál její vůni, která mě tak dokonale uklidňovala a omluvně se usmál.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Svíral mě v náruči. Trochu jsem se chvěla, ale nebylo to jím. Jen jsem byla až moc v divném rozpoložením, bohužel. Držel mě a já jeho. Řekla jsem, že to je moje vina, ale on namítl, že není. Políbil mě do vlasů a nakonec mě umlčel polibkem na rty, kdy jsem se nakonec usmála a nadechla se. Pevně jsem ho sevřela a hlavu bořila do jeho hrudi a nasávala ji do nosu. Byla tak nádherná a mé smysly pracovaly a reagovaly na ni. Bylo mi příjemně, už jsem se uklidnila. ,,Už je to dobrý,'' usmála jsem se, nadechla se a vydechla.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Neran: Usmál jsem se a dál svou lásku hladil po zádech. „To jsem rád.“ Vydechl jsem, když řekla, že už to je dobrý.„Nemáš ještě hlad nebo žízeň?“ Zeptal jsem se pak a podíval se na ní. Bylo moc příjemné jak se ke mě tiskla a jak mě objímala. Neumím si představit nic lepšího. Je prostě dokonalá! A nic jiného jsem si nenechal namluvit. „Chceš něco udělat?“ Zeptal jsem se ještě ohledně toho jídla a usmíval se na ni.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 1:34 pm

    Usmála jsem se a podívala se do jeho očí. Už jsem se cítila líp. Přimhouřila jsem oči a zase je lehce otevřela, kdy jsem jimi zamrkala. ,,Ani ne, je to dobrý, najedla jsem se předtím," usmála jsem se, když se mě zeptal na jídlo nebo pití. Tiskla jsem se k němu a objímala jej. Nepustím ho ani o chlup. Dýchala jsem už zklidněně. ,,Když tak později, ano?" usmála jsem se a zlehka se zhoupla na špičkách, abych ho mohla políbit a usmála se.

    Sponsored content


    Louisa + Neran - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Neran

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Apr 26, 2024 12:07 pm