HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Gabriel + Cora 18+

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:25 am

    Gabriel: Chvěl jsem se vzrušením z každého jejího záchvěvu a hlasitějšího vzdechnutí. Musel jsem si na chvíli zkousnout ret, abych odolal tomu si jí vzít hned teď. Byla tak zatraceně sladká a vypadala tak sexy! Zaklonila hlavu dozadu, abych ji mohl lépe líbat na krku, nohy od sebe roztáhla ještě o něco víc abych měl lepší přístup do jejího nitra a proto jsem po chvilce dráždění přidal i druhý prst a zajel s ním o něco hlouběji. Při tomhle gestu jsem ji také lehce kousl do kůže na klíční kosti. Ale pokračoval jsem jazykem dál až k bříšku, který jsem ji obkroužil. Očima jsem na chvíli vyhledal ty její a usmál se, nasál vůni její pokožky a nepřestával ji dráždit uvnitř. Sám jsem byl vzrušený a nemohl se dočkat až si ji vezmu. Zároveň jsem ji nechtěl ublížit, potřeboval jsem aby se trochu uvolnila a nebyla tak těsná. Tak nějak jsem soudil a hádal že tohle bude její poprvé a moje vlastně také. Proto jsem chtěl aby si to pamatovala ne kvůli té bolesti, ale kvůli tomu pocitu a té překrásné rozkoši co měla následovat. „Víš, miluji tě, proto nepřeháním,“ vydechnu na její kůži na bříšku a lehce ji olíznu.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:25 am

    Mala som zatvorené oči a preto to bolo o to viac vzrušujúce. Mala som chuť vykríknuť aby sa na to vrhol ale udržala som sa a zatiaľ si užívala toto. Keď do mňa strčil aj druhý prst skoro som vykríkla od vzrušenia. Bože ak je toto len začiatok a ja som už teraz vzrušená tak potom čo budem robiť ak sa pôjde na ostro? To asi vyletím s kože. A pri tom kusnutí do kože som len zavzdychala. Všetko čo robil ma tak vzrušovala a úplne som sa mu oddávala. Pri tom všetkom som aj ja začala sa vyše hrať jeho s kamarátom a cítila som aký bol tvrdý a bol v pozore čo ma nútilo pridať na rýchlosti a dráždení. A už som sa nevedela dočkať kedy jeho kamaráta uvidím a budem ho môcť pobozkať. Keď prešiel na bruško tak som začala vzdychať ako o závod a napla som sa ako struna. Nebolo to od strachu ale od vzrušenia. „Ano viem a preháňaš aby si ma priviedol do rozpakov.“ Usmejeme sa a potom sa na neho pozriem a vášnivo ho pobozkám na ústa. „Vezmi si ma.“ Poviem mu do úst a spokojne vzdychnem. Bola som na to pripravená.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:25 am

    Gabriel: Hrál jsem si uvnitř ní svými prsty a spokojeně se věnoval jejímu bříšku. „Nedělám to úmyslně, ale jsi roztomilá když jsi v rozpacích,“ hlesnu potěšeně a dám ji další letmý polibek na bříško. Potom se ale přemístím opět nahoru k jejím rtům a prsty z ní pomalu vytáhnu, když šeptne že je na to připravená. Hrála si s mou chloubou dole a já cítil to prudké vzrušení, které stoupalo pod každým jejím dotekem. Už jsem to sám nemohl déle vydržet a proto jsem se sklonil k jejím rtům, na které jsem ji políbil a potom ji lehce foukl do tváře. „Tak dobře,“ lehce se pousměji pro trochu sebedůvěry pro ní a pro sebe a pomalu se přemístím k jejímu vstupu. „Ak si na to pripravená,“ pousmál jsem se a jedním pohybem jsem do ní pomalu vnikl, ale zatím ne celý, nechtěl jsem aby jí to příliš bolelo, navíc měla svaly stále stáhnuté, musela si zvyknout, uvolnit se, nebýt tak napnutá. Rukama jsem se zapřel nad ní a hleděl ji do překrásných očí.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:26 am

    „Tak ty takto čo? No veď počkaj.“ Poviem a usmejem sa. Keď je pri mne pozriem sa do jeho krásnych očí. Potom keď vytiahne prsty tak spokojne vydýchnem. Pustím jeho kamaráta a objímem ho pevne. Potom len prikývnem a zhlboka sa nadýchnem a potom vydýchnem. „Ano som.“ Poviem rozhodne verila som mu a nebála som sa. Vedela som že mi neublíži tak som sa trochu uvoľnila. Keď do mňa vnikol trochu to zabolelo alebo nebolo to nič hrozného dalo sa to vydržať. Tá bolesť za chvíľu prešla a ja som začala nahlas vzdychať od vzrušenia. „Bože to je ono.“ Zakloním hlavu do zadu a moje vzdychanie nebralo na sile a rýchlosti. Ruky som mala položené na posteli a pevne v nich držala plachtu. Bol to najkrajší zážitok a bola som rada že ho prežívam s Gabom a nie s niekým iným. Vlastne si ani neviem predstaviť že by to bolo s niekym iným a nie s nim.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:26 am

    Gabriel: Nad její výzvou jsem se zašklebil a provokativně na ni vyplázl jazyk. Nastavil sem tempo, které doufám vyhovovalo mě i jí, takže jsem se po chvilce odvážil do ni vniknout o něco hlouběji, ale stále byla těsnější a já doufal, že jí to příliš nebolí. Ale když začala nahlas vzdychat a nakonec ze sebe vydala tak krásná a vzbouzející slova, musel jsem se zachvět a pousmát. Poslouchal jsem každý její nádech a výdech, cítil jsem tu blízkost jejího těla, to spojení mezi námi, užíval jsem si to a nakonec jsem do ni vnikl úplně celý. Samotnému se mi zrychlil tep a já sem tam zalapal po dechu. Z úst mi uniklo pár vzdechů. Zatímco mé celé tělo se třáslo vzrušením, poslouchal jsem její vzdechy a užíval si to. Neskutečně mě to vzrušovalo a to vzrušení stále stoupalo. Byl to tak nádherný pocit, být tady teď s ní, v téhle situaci, společně. Už jsem to nikdy nechtěl jinak. „Hn,“ vydechl jsem a párkrát do ní prudce přirazil a potom zase zpomalil.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:26 am

    Keď mi vyplazí jazyk tak mám chuť mu do neho jemne kusnúť. A tak som zodvihla hlavu a jemne mu kusla do jazyka a potom som sa usmiala. Keď ale do mňa vnikol hlbšie tak som mu jazyk pustila a zaklonila som hlavu a od vzrušenia vzdychla. Po chvíľke som sa už uvoľnila plne a mojím telom behala vlna vzrušenia. Od toho vzrušenia som aj roztrhla kúsok plachty ale to som teraz neriešila. Teraz som sa mu úplne oddávala a vzdychala som od vzrušenia. Chcela som niečo povedať ale s mojich úst vyšlo len vzdychanie. Bola som tak vzrušená že som cítila aké mám bradavky tvrdé a že som dole úplne mokrá. Potom keď prudko do mňa vrazí tak vydám zo seba iba slabé. „AAAAA“ Potom Zatvorím oči a nechám sa unášať vzrušením.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:26 am

    Gabriel: Když zavřela oči a hlasitě vzdechla, zachvěl jsem se. Bylo to neskutečné, tahle blízkost mezi námi, miloval jsem to. Zhluboka jsem se nadechl a chytil Coru kolem pasu a přitáhl si ji k sobě. Musel jsem se na chvíli přestat pohybovat a proto jsem v ní na pár sekund zůstal a podíval se ji zpříma do očí. „Miluju tě, můzo má,“ vydechnu a s letmým polibkem na její plné rtíky, ji zvednu jednu nohu a opatrně si ji hodím na rameno abych naše spojení prohloubil. Chvíli vyčkávám než oba dva najdeme vhodnou polohu do které jsem nás dostal a potom se v ní opět začnu pohybovat, tentokrát však rázněji a také rychleji než před chvílí. Bylo mi horko a byl jsem rozpálený touhou po ní, po jejich hladových očí, rtech a tváři, dotecích, po všem… Hlasitě jsem zavzdychal a hned nato se kousl do rtu abych svůj vzdech utlumil, bylo to úžasné.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:26 am

    Ucítila som ako ma chytil okolo pásu a tak som otvorila oči a pozrela som sa na neho. Bol tak nádherný. Vyzeral ako anjel ktorý priletel len kvôli mne. Konečne som sa cítila šťastná a nechcela som aby to skončilo. Vedela som že s ním chcem stráviť celý život. Nechcela som ho už nikdy stratiť. Vedela som že ak ho stratím tak by som to asi neprežila. Potom som zistila že prestal a tak som sa pozrela na neho prekvapene. Po týchto jeho slovách sa usmejem. „Aj ja teba zlato.“ Usmejem sa a bozk mu vášnivo vrátim. Moju nohu si dal na svoje rameno a trápilo ma by mu nebola moja noha ťažká. Ale predsa mi to bolo trochu nepohodlné a tak som si ju dala tak aby mi to bolo pohodlné. Keď bolo všetko ako má byť tak začal tvrdo a rýchlo pritláčať a ja som hneď začala vzdychať ako o život a mala som pocit že už tečiem dole.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:26 am

    Gabriel: S dalším prudkým nárazem, jsem těžce vydechl. Lapal jsem po dechu a pátral v jejich překrásných očí. „Hn,“ vydechl jsem a vášnivě ji dlouze políbil. „Asi zešílím,“ vydechnu, byl to totiž tak nádherný pocit. Bylo to zvláštní být uvnitř ní, cítit jak se její svalstvo stahuje a opět uvolňuje, jak se přizpůsobuje. Byla uvnitř tak vlhká, musel jsem se lehce kousnout do rtu. „Ale já tebe nejvíc,“ vydechnu mezi polibky a nechám se dál unášet touto atmosférou. Cor byla první dívka kterou jsem k sobě pustil tak blízko, někdo komu jsem konečně věřil a někoho, s kým jsem chtěl už zůstat. Další hluboký nádech a prudký náraz, už jsem cítil jak ve mě vzrušení stoupá rychleji a rychleji.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:27 am

    Usmejem sa a jednu ruku som zodvihla a pohladila som ho po vlasoch ale keď v tom pokračoval tak som mu jemne chytila vlasy. Bola by škoda mu ich vytrhnúť. Vedeli by ste si Gaba predstaviť plešatého? Ja teda nie. „Vydrž zlato.“ Poviem a usmejem sa. „Nie ja teba viac.“ Poviem pri vzdychaní a cítila som ako sa dostávam na vrchol blaha. Ale ešte som nechcela koniec tak som ho trochu udržala. Chcela som to predĺžiť. Na to že to bolo moje prvé tak som to zvládala celkom dobre a myslela som si že sa nemusím za seba hanbiť. Teda myslela som si to ale čo si o tom myslel Gab tak to som netušila ale dúfala som že to je len dobré a nie zlé.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:27 am

    Gabriel: „Vzdávám se,“ lehce se pousměji a škádlivě ji olíznu rty. Celý jsem se chvěl vzrušením, cítil jsem naše spojení tak silně a jasně, jako kdyby nic jiného než tenhle okamžik a mi dva neexistovalo. Vlastně mě nic jiné ani nezajímalo. „Neboj,“ vydechnu a usměji se. Věděl jsem že to ještě vydržím, jinak by tahle chvilka byla opravdu krátká, nechtěl jsem aby ještě skončila a Cora očividně také. Doufal jsem že se jí to líbí. Střídavě jsem měnil rychlost nárazů a párkrát jsem neposlušně sklouzl k jejím ňadrům, která jsem zahrnul několika polibky a něžnými opatrnými doteky, které byly sem tam když se mi zachtělo intenzivnější.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:27 am

    Pri slove že sa vzdáva sa musím.usmiať. „Och ty môj.“ Poviem pri vzdychaní. Keď mi olizne pery tak ho pobozkám vášnivo na ústa. Chcela som ho ako ešte nič iné na svete. Milovala som ho viac než svoj život. A nechcela som ho stratiť. Keď povie neboj tak prikývnem. „Dobre.“ Poviem a jemne som ho držala za vlasy. Pri každom zrýchlení a spomalení som striedala intenzitu vzdychania. Potom sa začala venovať mojim dvojičkám a ja som skoro vylete z kože čo to bolo také skvelé.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:27 am

    Gabriel: Hrál jsem si s ní, užíval si to a držel se někde mezi rozkoší a vyvrcholením. Dařilo se mi to držet v sobě, nechtěl jsem aby tahle chvíle byla krátká. Střídavě jsem měnil rychlost a sílu nárazů a přizpůsoboval se jejímu dechu. Když z jejich úst unikl hlasitější sten, natiskl jsem se na ní a hladově si vynutil dlouhý polibek. Naklonil jsem se k ní ještě blíže a zastavil se, zůstal spojen s ní a užíval si náš polibek jak naplno jsem jenom mohl. Moje ruce bloudili po její nahé kůži, užívali si každý dotek, který jsem ji mohl věnovat. „Nevěděl, jsem že může existovat taková dokonalost,“ hlesnu mezi polibky a usměji se tomu, byla to pravda, jenom čistá pravda a musel jsem ji říci, i když mi ji bude pravděpodobně vymlouvat. Za chvíli jsem se vn í opět rozpohyboval a nárazy ještě zintenzivněl. Držela mě za vlasy a sem tam lehce za ně zatahala, nejspíše podle toho, jak jí jaký z mých nárazů vzrušoval, ale mě to vůbec nevadilo, ani kdyby mi jich pár vytrhla.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:27 am

    Tiež som držala vyvrcholenie. Chcela som aby to pokračovalo čo najdlhšie a aby sme si to obaja vychutnali. A aby sme ti to pamätali do konca života. Potom ma ale napadlo či použil ochranu a uvedomila som si že ju asi nepoužil lebo som ho nevidela že by si to dával. Nakoniec som to prestala riešiť a ďalej som si užívala jeho dotyky a bozky. Keď sa zastavil a naklonil sa ku mne tak som mu bozk vášnivo vrátilo. „Chcem ťa.“ Poviem pri vzdychaní. Keď povie že nevedel že môže existovať takáto dokonalosť tak sa usmejem a pozriem sa na neho. „Tak teraz to vieš.“ Vzdychnem mu do úst a ukradnem si jeden bozk. Rukou ktorou som držala plachtu tak som ju pustila a premiestnila som sa na jeho chrbát a jemne som ho poškriabala. Na vlasy som ale dávala pozor aj keď možno by mu to nevadilo ale mne by to vadilo. Keď pridá na sile tak trochu vykríknem a potom znova začnem vzdychať dosť na hlas.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:27 am

    Držet to v sobě bylo těžké, ale dalo se to. Chtěl jsem aby si to pamatovala, jenže potom mi došla ta jedna malá věc, ta jedna malá důležitá věc! Vůbec mi to nedošlo, trochu jsem kvůli tomu zbledl. Ne že by, ne že by mi vadilo mít rodinu, ale já se jí ani nezeptal. „Cor, zapomněl jsem na ochranu,“ syknu a na chvíli se v ní zastavím. Celý jsem se třásl a hoře vzrušením, čekal jsem co mi na to řekne. Jak jsem na to mohl zapomenout? Vlastně ano, ona byla první dívka kterou jsem si k sobě pustil, takže to bylo zřejmé, že mi tohle trochu nějak uniklo, kromě toho to bylo tak náhlé, že jsem to z hlavy vypustil úplně. Tak teď mě seřve, vyfackuje a nebo… vlastně nevím, je to Cor a Cor mě vždy dokáže překvapit tím jak se zachová nebo jaký postoj k daným věcem má. I tak jsem tázavě zvedl svůj pohled a zabořil jej do jejich očí.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:30 am

    Keď zastavil tak sa pozriem na neho prekvapene. Nechápala som prečo to spravil. Až keď prehovoril tak som tomu pochopila. Pousmejem sa a pohladím ho po vlasoch. „To nevadí.“ Poviem s úsmevom. Ani mne to by to nevadilo mať rodinu ale ak to dokáže odhadnúť a včas to vytiahne tak sa neni čoho báť. Verila som mu a preto som vedela že nespraví nič čo by mi vadilo. A tiež som bola rada že mi to povedal. Niekto iný by to neriešil a bolo by mu to jedno ako to dopadne. Ale Gabovi to jedno nebolo vždy sa zaujímal o mňa a chcel aby som bola spokojná. Stále som nemohla uveriť tomu že niekto tak dokonalý ako Gab existuje. Myslela som si že všetci chlapi sú rovnaký ale Gab je úplné iný a to som rada. Potom zodvihnem hlavu a dám mu pusu. „Milujem ťa a verím ti že mi neublížiš.“ Poviem s úsmevom a potom znova položím hlavu.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:30 am

    Hlesla že ji to nevadí, nadzvedl jsem zprvu lehce obočí a přeměřil si její tvář s tím jestli to myslí opravdu vážně a když mě ujistila tím že ano, musel jsem se pousmát. Tahle dívka byla neskutečná, věřili by jste tomu? Byla to moje vlčice, moje divoká nespoutaná kráska.
    „Neudělal bych to,“ hlesnu na její větu o ublížení a pohlédnu do jejich krásných očí. Opět se v ní pomalu rozpohybuji, ale už ne na dlouho, protože jsem opět přidal na rychlosti a intenzitě. Cítil jsem že vzrušení ve mě stoupá, byl to zvláštní pocit, jako kdybych měl explodovat rozkoší, trochu se zachvěji a zkousnu si ret ret zevnitř. Během několika desítek minut už jsem to nedokázal vydržet a tak jsem se s hlasitým vydechnutím udělal, naštěstí se mi tedy podařilo odhadnou kdy k tomu dojde a tak jsem se udělal mimo ní.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:30 am

    „Ja viem.“ Poviem keď povie že by to nespravil. Nikomu som tak neverila ako jemu. Keď sa začne pomaly pohybovať tak začnem zase vzdychať. A keď zrýchli tak sa opäť dostanem na vrchol a moje vzdychanie je hlasnejšie. Znova vo mne prúdila vlna vzrušenia a ja som sa toho nevedela nabažiť. Chcela som aby pokračoval a neprestával. Vlastne som chcela aby toto nikdy neskončilo. Môj orgazmus tiež prišiel zachviľu. Keď prišiel tak som mala pocit že som v siedmom nebi. Bolo to niečo úžasné. Potom som si všimla že sa Gab spravil mimo mňa. Usmejem sa. Vedela som že to stihne aj keď by mi to nevadilo keby to nestihol. Zodvihnem hlavu a celá zadychaná ho pobozkám. „Tak a teraz ja.“ Poviem zadýchane. Potom sa s ním pretočím tak že ja som bola na ňom. Zohla som sa k jeho kamarátovi a dala som si ho do úst a začala som mu ho fajčiť.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:30 am

    Byla to úžasná chvíle, užíval jsem si to a Cor očividně taky. Podařilo se mi včas odhadnout kdy dosáhnu vyvrcholení a proto jsem se bezpečně udělal mimo ní, i když by jí zřejmě nevadilo ani kdybych to nestihl. Kdo ví, třeba si s Corčou někdy naplánujeme děti, určitě, jenže v téhle době, bez pořádného zázemí to bylo docela riskantní. Byl jsem dobrý čaroděj, ale uhlídat dítě v tohle magickém světě, by nebylo až tak jednoduché. Zhluboka se nadechnu a když se udělá i Corča, pousměji se a láskyplně na ni nalepím. Jenže hned na to mě moje polovička spokojeně zatlačila do peřin a než jsem stačil jakkoli reagovat, její malé ručky uchopili můj penis a když jsem se nadechl pro trochu vzduchu, ucítil jsem jak jej vzala do úst. Trochu překvapen zamrkám a opřu se o lokty, ale i tak se pousměji a nechám ji si s mým kamarádem hrát.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:31 am

    Vedela som že na dieťa máme čas. Predsa obaja sme ešte mladý a nemusíme sa nikam náhliť. Ale keď to príde tak to bude najkrajší deň v mojom živote. Konečne sa mi splní sen. Mať rodinu. Vedela som že keď jedného dňa budeme mať rodinu tak Gab bude skvelý otec. A myslím si že svoje dieťa bude rozmaznávať.
    Rukami som prešla na jeho hruď a hladila som ho. Bola som prekvapená že som to robila prvý krát a nebolo mi s toho zle. Práve naopak celkom mi to chutilo. Zatvorím oči a najskôr pomaličky ho fajčím a potom začnem zrychlovať tempo. Potom znova spomalím a takto to striedam. Potom prestanem a jazykom ho začnem lízať. Medzi tým pri hladení natrafím na jeho bradavky a začnem ich jemne dráždiť. Potom ho prestanem lízať a začnem ho znova fajčiť. Moc som si to všetko užívala a preto mi neuniklo občasné vzdychnutie od vzrušenia.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:31 am

    Byla šikovná, neřekl bych že to dělala poprvé, ale byla opravdu šikovná. Cítil jsem že jsem zase tvrdý a vzrušený a užíval jsem si to. Můj dech se opět zrychloval a já sem tam neudržel hlasitý sten a proto mi sem tam unikl z úst. Sledoval jsem jak si tam dole s mým kamarádem počíná, cítil jsem každý její hřejivý dotek a chvěl jsem se vzrušením od jejího počínání, bylo to neskutečné. Bylo to tak krásné, tak šikovné. Střídala tempo od tempa a zahrnovala mě doteky na hrudi, bradavkách i na něm. Já nemusel jsem ani nic říkat, ono to ani nešlo, protože všechny tyhle pocity a neustále nutkání lapat po dechu mi to ani nedovolovalo. Cítil jsem jak vzrušení ve mě zase stoupá a já se musel více opřít rameny abych na ni viděl. A musel jsem několikrát vydechnout od vzrušení, protože mlčet se nedalo.
    „Jsi tak šikovná,“ hlesnu nakonec a láskyplně se pousměji.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:31 am

    Tiež som nevedela kde sa to všetko vo mne berie. Možno je to už dané od narodenia. Netuším. Ale to teraz nie je podstatné, Podstatné je to že sa mu to páčilo a vzrušovalo ho to. Nemusela som sa hanbiť.
    Bradavky som ďalej dráždila a cítila som aké boli tvrdé a aj jeho kamarát bol tvrdí. Bola som pyšná sama na seba že som niečo takéto dokázala. A keď ešte povie že som šikovná tak to bola pre mňa riadna odmena. A povzbudilo ma to k tomu aby som pokračovala ďalej. Takže som mu ho ďalej fajčila a striedala som tempá. Potom som ale prestala a zodvihla som hlavu a pozrela som sa na neho. „Chutíš skvelo.“ Poviem s úsmevom a potom znova zohnem hlavu a začnem mu ho lízať. A potom som jednou rukou prešla na jeho kamaráta ktorého som chytila do ruky. Prestala som lízať a pohybovala som rukou na ňom. ( neviem ako to mám napísať ale hádam vieš čo myslím Very Happy )
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:31 am

    Byl jsem už zase tvrdý a každý její dotek byl tak neskutečně intenzivní. Musel jsem se několikrát otřást vzrušením. Cora poznamenala že chutnám skvěle a mě to nějakým záhadným způsobem potěšilo. Líbilo se mi to, její prstíky byly tak šikovné a její jazýček ještě šikovnější. Byl jsem překvapený že se do toho pustila sama, nechtěl jsme ji do něčeho nutit a věděl jsem, že existují typy dívek, kterým se podobné věci hnusily, ale ona ne. Ona naprosto sama a od sebe začala pokračovat. Pousmál jsem se a lehce přivřel jedno oko, které jsem po chvilce znovu otevřel a spokojeně vydechl od jejího počínání. A tak jsem se po chvilce posadil a při jejím konání jsem se k ní natáhl, ovinul ji ruce okolo pasu a přitáhl jsem si ji do dlouhého polibku, při kterém jsem ji hravě kousl do rtíku a potom si dominantně začal pohrávat s jejím jazýčkem.
    „Víš, miluji tě nejvíc na světě,“ hlesnu do jejich sladkých rtů a ještě znovu ji lehce kousnu do rtíku a zadívám se do jejich očí.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:31 am

    Moc som si to užívala a bola som rada že aj Gab si to užíva. A ešte vyše som bola rada že som nič nepokazila. Predsa bolo to moje prvé a pri tom sa dá veľa veci pokaziť ale ja som našťastie nepokazila nič. A to som bola rada. Potom som ucítila že si sadol a omotal si ruky okolo môjho pása a pritiahol si ma na bozk. Pri tom bozku sa usmejem a vášnivo mu ho vrátim. Potom ma jemne kusol do pery a ja som sa len usmiala a ruky som mu zaborila do vlasov a pohladila som ho. Keď sa začal hrať s mojím jazykom tak som neostala pozadu a zapojila som aj ja ten svoj do hry. Predsa nebudem po zadu. Keď to povie pozriem sa na neho a usmejem sa šťastne ako ešte nikdy pred tým. Potom sa na chvíľu odtiahnem od neho ale to len preto aby som mu povedala. „Ano viem. A chcem povedať že aj ja teba viac než svoj život.“ Usmejem sa a keď mi kusne do pery tak ho vášnivo pobozkám na ústa.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:32 am

    Pousměji se a s dlouhým polibkem ji stáhnu do postele a přikryji nás peřinou. Spokojeně zabořím hlavu do polštáře a vjedu do vlasů mojí milované princezně. S polibkem na líčko se uculím a obmotám kolem ní své ruce. Její tělo bylo nádherné a teplé a já si užíval její přítomnost.
    „A já miluji svůj život, protože ty jsi mým životem,“ vydechnu a láskyplně ji pohladím ve vlasech. Byly dvě hodiny ráno a čas se opravdu táhl, ale to nám nevadilo. Chtěl jsem vzít zítra Enza se Snow na delší procházkou s Corčou, mohli bychom se projít někam kolem lesa dozadu na louku. Snow tam chodila jistě ráda a Enzo bude mít radost, že se s někým může vyřádit. Zítra by mělo být hezky, ani horko ani zima takže pokud nám to klapne, bylo by to bezva.
    „Dobrou noc moje princezno,“ hlesnu po chvilce a sáhnu na vypínač od lampy. V místnosti skrze okno prosvítalo jen letmé světlo z pouličních lamp, jinak okolo nás zavládlo ticho a tma. Spokojeně jsem se přitulil ke Coře a pokusil se usnout.

    Sponsored content


    Gabriel + Cora 18+ Empty Re: Gabriel + Cora 18+

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 8:49 am