HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Antagorský ples

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples - Stránka 3 Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:49 am

    Cora: Nechcela som aby ma v tejto situácii pustil ale zase nebolo dobré sa len dívať a nič nerobiť. Takže keď sa ma opýtal či mu pomôžem tak som prikývla. „Ano.“ Pousmejem sa a v tom na nás zaútočil jeden upír. „Nie!“ Skríkla som ale než som stačila sa uvedomiť Gabriel ho usmažil. Vydýchla som si. „To verím.“ Zamračím sa a štvalo ma že prekazili ples. Zavrčím a sledovala som čo sa deje. Mala som chuť sa premeniť a všetkých upírov roztrhať ale nemohla som to spraviť lebo tu boli aj obyčajný ľudia a tak som im nechcela nahnať ešte väčší strach.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples - Stránka 3 Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:49 am

    Gabriel: Když jsem se ujistil, že je Cora v pořádku, okamžitě jsem se k ní přisunul. Ohlédl jsem se po situaci, a když jsem se ujistil, že to nejhorší zlo je za námi, zaslechl jsem vlčí vytí. Netřeba říkat že mnou při tom zvuku přejela vlna vzteku, ale rázem mě to vtáhlo do doby, kdy mi bylo zhruba deset let. Rychle jsem zatřepal hlavou, abych se vzpamatoval a potom jsem si povzdechl a chytil Coru za ruku, teď jsem opravdu potřeboval vědět, že je mi na blízku.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples - Stránka 3 Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:49 am

    Sebastian: Ten kluk mi pomohl, byl jsem mu za to vděčný, jinak bych nějakou chvíli trpěl šílenou migrénou a možná se z toho po tom všemožném emocionálním rozpoložení už nevyhrabal. Okamžitě jsem vyskočil na nohy a sejmul prvního upíra co mi přišel pod ruku, ale poté jsem se již z dálky ohlédl po té dívce, která nám údajně poslala posily, což se také prokázalo v tom, když okolo nás najednou bylo prázdno, tedy žádní nepřátelé.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples - Stránka 3 Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:49 am

    Vypravěč: V místnosti nastalo ticho, jen občasné naříkání a pláč či jekot od bolesti se rozlehl po zdejší hale, ale všechno bylo tlumené, doznívající. Žena se obrátila v prach, jako zdejší upírské potomstvo a takřka všem našim hrdinům se protentokrát podařilo obejít bez vážnějších či trvalých následků. Lidem, kterým se podařilo z plesu utéct, bude z onoho večera ještě hodně dlouho zle a někteří se z těch šoků ani nezbaví. Ostatní bohužel to štěstí neměli. A co bylo dál? Vlastně nic… každý si šel opět svou cestou.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples - Stránka 3 Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:50 am

    //Odměny za účast byly rozdány.

    Sponsored content


    Antagorský ples - Stránka 3 Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Wed May 15, 2024 7:43 am