Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.

Kyu + Louisa + Cora

Admin
    Admin
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 1183

Kyu + Louisa + Cora - Stránka 3 Empty Re: Kyu + Louisa + Cora

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 8:00 am

Podívala jsem se na Coru. Jasně, já hloupá, ona moje myšlenky slyší. Ne nic, jen se nabádám k tomu, abych vám nebrala energii, protože bych se měla za špatnou. Neboj, nic mi není, nekaž si večer starostmi o mě. Je tu plno lidí a já ubírání energie neudržím na uzdě, ale od vás dvou nevezmu hnedle nic, to ti slibuju. Poslala jsem jí trochu delší myšlenkovitý pochod. Pak se mě i Kyu zeptal, co se děje. ,,Ale nic nic, jen jsem nad něčím přemýšlela a pak si vzpomněla, že mám celkem už hlad a moc vody jsem dnes taky nevypila," usmála jsem se. ,,Spíše bych se měla omluvit já," pousmála jsem se, podívala se na vlčka a usmála se na ty dva. Zaslechla jsem Kyuovi myšlenky, měla bych se chovat normálně, ale proč to nejde dle mých představ. Přesto jsem se usmála. ,,Vše je opravdu v pořádku, jen jsem hrozná v tom, kolik litrů vody za den vypiju," usmála jsem se roztomile a nevinně. Skrývat zuby, hlavně skrývat zuby, i když ty dva špičáky nevypadaly zas tak moc divně, ale přeci jen, musím se mít na pozoru. K těm dvěma jsem nechovala žádné emoce, jen přátelské a radostné. To by mělo ten tok energie přeci jen zmírnit.
    Admin
    Admin
    Admin

Keď to počujem čo povedala tak si vzdychnem. Lou zabudla si čo som ti povedala? Odo mňa si môžeš zobrať energiu kedy chceš. Nebránim ti v tom. Tak sa neospravedlňuj a kľudne si ju zober. Potom sa pousmejem a pozriem sa na ňu a sledovala som ju čo spraví. Či si zoberie odo mňa alebo či si zoberie od niekoho iného. Radšej by som bola ak by si ju zobrala odo mňa ako od niekoho iného ale to je už jej rozhodnutie od koho si zoberie energiu.
    Admin
    Admin
    Admin

Dívka se mě a nás pokusila ubezpečit v tom že je v pořádku a tak jsem se v tom rozhodně nevrtat, moje myšlenky mě kromě toho taky dost ubezpečili k tomu abych se do cizích životů nestaral. Jediný koho jsem měl byl Mind, když už Shin odešel, už se nikdy nevrátí. * Zapomeň na něj * blesklo mi hlavou a já jsem jí jenom lehce pokýval a zavřel oči. Nejraději bych se teď sebral a utekl, ale neudělal jsem to, jenom jsem se usmál abych za úsměv skryl všechny své pocity a neukázal je. „V pořádku, neomlouvej se, to mě do toho nic není,“ hlesl jsem a usmál se, nakonec jsem se postavil. „Omluvte mě na chvíli,“ postavil jsem se a došel jsem k barovému pultu, kde jsem si vyžádal tři sklenice s pitnou vodou a lehce se usmál na barmana, který mi je nachystal a já už se po chvilce vrátil zpátky ke stolu a každému jsem vyložil sklenici vody. „Ale je tady opravdu nějak dusno, i mě se blbě dýchá, tak si dejte než nám přinesou jídlo,“ usmál jsem se a opět se odebral s táckem zpátky k baru, kde jsem jim ho položil a na chvíli se opřel o barový pult. * Kde asi je Mind? * pomyslím si, dal bych nevím co za to aby tu byl s námi.
    Admin
    Admin
    Admin

Podívala jsem se na dívku. Ne…v žádném případě. Je tu mnoho lidí, možná by jsi to brala jako poctu, že já ji beru kamarádce, ale nechci tě tu pak sbírat ze země pinzetou. Poslala jsem dívce odmítavou myšlenku a zaslechla Kyua, že má na někoho zapomenout, ale na koho? Zeptala bych se, ale… to přeci nejde, neví, že mu celou dobu čtu myšlenky. On pokýval a přivřel oči. Co má za lubem? Jen jsem se pousmála, když řekl, že se nemám omlouvat. Kývla jsem, když se omluvil, sledovala jsem ho, jak šel k barovému pultu. ,,Cory, já opravdu nemohu… nechci tě ztratit, jsi má kamarádka a i když si to obě neuvědomujeme, já beru tvoji energii stále, i když jen po malých částech," podívala jsem se dívce do očí dost vážně. Chvilku měla na odpověď, protože se na to vrátil Kyu a já se usmála, když položil sklenici vody přede mě. ,,Děkuji, ano, celkem jo, asi je tu moc lidí," usmála jsem se. ,,Ale to nevadí, stejně tu je příjemná atmosféra," usmála jsem se znovu a napila se. On se zase odebral k pultu, kam odnesl tácek a na chvíli tam zůstal. Říkal si v mysli něco o Mindovi? Mind, já ho znám! Jasně, vždyť s tím jsem byla společně se Shinem, byli oba moc fine. Že bych ho maličko ovlivnila, až se vrátí? ,,Vidíš? Proč myslíš, že se mu zdá, že je ti dusno," řeknu posmutněle, ale zase se usměji. ,,Je to mé prokletí a musím se s ním naučit žít," říkala jsem polohlasně, aby mě slyšela jen Cora a nikdo jiný.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 8:01 am

Chcela som niečo namietať ale nakoniec som ostala ticho a pozrela som sa na Enza ktorý stále spinkal. Povzdyhcnem si a potom keď to povie ostanem prekvapená. „Čože? To myslíš vážne?“ Opýtam sa a pozriem sa na ňu. Potom len prikývnem na to čo povedala. „Dobre. Fajn.“ Poviem a potom sa postavím a zoberem Enza na ruky a sadnem si oproti.
    Admin
    Admin
    Admin

Chvíli jsem stál u barového pultu a nahrnuly se mi slzy do očí. * Proč odešel a nic neřekl? * pomyslel jsem si a hned na to mé myšlenky skočily úplně někam jinam. * Vždyť ublížil i Mindovi? * byl jsem z toho opravdu mimo. * Proč mi nenechal ani zprávu? Zatraceně! * prskl jsem a zhluboka se nadechl, neměl bych to teď řešit, až moc dlouho jsem stál u pultu a málem bych zapomněl na to že tu nejsem sám. *Ach, no jo Cora a Lousia, bože jsem vážně kretén, * pomyslel jsem si a okamžitě jsem se poskládal a odebral zpátky ke stolu. "Já se omlouvám, zamyslel jsem se, jsem poslední dny nějak mimo, " hlesl jsem omluvně a sklopil pohled, nakonec jsem se posadil ke stolu a chvíli jsem mlčel, než jsem se natáhl po skleničce a napil jsem se. Už zase jsem se zaobíral vlastníma myšlenkami ale tentokrát jsem si dával pozor abych se věnoval i slečnám.
    Admin
    Admin
    Admin

Podívala jsem se na Coru. ,,Ano, myslím to vážně," usmála jsem se a zachytila Kyuovi myšlenky, kdy jsem se na něj podívala. O kom to mluví? Něco je s Mindem? Ale podívala jsem se na Coru, která přišla blíž a vzala si vlče. ,,Je tak ňuňatej," usmála jsem se a dala kabát pořádně. U dívky ho taky nikdo neuvidí a já se usmála. Trochu jsem se naklonila k oknu a blíže ke Coře. ,,Cory… víš co mi je navěky líto? Nebudu si moct udělat s někým fotečku," řekla jsem posmutněle, ale napila se vody. Po chvilce přišel Kyu a já se usmála. ,,To je v pořádku, občas člověka napadají zvláštní myšlenky," usměji se a kývnu. /Tak co Kyu, řekni nám, co se děje, něco se přeci musí dít? Pověz nám to, nestyď se, chovej se jako společenský typ a usmívej se. Jen se vyzpovídej ze své bolesti, jsou tu přeci jen dvě slečny, které tě vyslechnou určitě rády./ Zaměřila jsem se v myšlenkách na Kyua a zkusila ho ovlivnit, moc často jsem to nedělala, ale na toho upíra tenkrát mi to zabralo, tak proč by to nezabralo i nyní? Vždyť je to jen něco, co on nechce říct, ale nakonec to řekne, pokud si to jen nenamlouvám..
    Admin
    Admin
    Admin

„To je v poriadku.“ Poviem mu a pohladím Enza a pousmejem sa. „To je pravda.“ Potom začala vyprávať a ja som ju počúvala. „Toto ťa trápi? Fotky? Veď v tom neni problém. Môžeme si nechať namalovať obraz a je to.“ Pousmejem sa. Bože ju trápi takáto hlúposť ktorá ma tak ľahké riešenie? Treba rozmýšľať logicky a hneď ťa nápad napadne. Potom ale niečo povedala Kyu a ja som sa len na nich oboch pozrela a počúvala som o čom sa rozprávajú.
    Admin
    Admin
    Admin

Seděl jsem u nich a usmál se, když Lousia promluvila že se to občas stává, že někdy člověka napadají zvláštní myšlenky a měla pravdu. Povzdechl jsem si a opět jsem sáhl po sklenici, cítil jsem se naprosto hloupě a nejraději bych utekl, ale najednou jsem zaselchl ten hlas, který se na něco tázal, který jako by mi říkal co mám udělat a já pocítil silné nutkání ho poslechnout, až mi to vůbec nepřišlo divné. ten pocit uvnitř mě zesílil na první místo a já nakonec chytil sklenici do ruky a povzdechl si. „Víte… já, odešel mi velice blízký přítel s tím že už se nikdy nevrátí,“ začal jsem a napil jsem se ze sklenice a usmál jsem se jako nikdy předtím. „Odešel a ani se nerozloučil, jako kdyby se nic nestalo, jako kdybych ho nikdy neměl postrádat,“ stále jsem se usmíval a do očí se mi přitom nahrnulo tolik slz, ale přesto jsem se usmíval, jako kdybych se z toho snad těšil, ale já ten úsměv nemohl dostat pryč, co to se mnou bylo? Trochu se mi roztřásly ruce a z očí mi steklo nekontrolovaně pár slz. „P-rpoč se usmívám? Nechci se usmívat… Nechci,“ hlesl jsem a zakryl si rukou obličej. * Co to se mnou je? Co je to za pocity? Proč tak moc mluvím? * pomyslel jsem si a skelničku jsem raději pustil, než ji vyliji. „Mám strach, že zmizí i Mind, že zůstanu sám, co když uteče tak jako utekl Shin, já to nechci…“ hlesl jsem s rukama v dlaních. „Nechci být zase sám,“ šeptl jsem téměř neslyšně a úplně jsem se rozklepal. „A jaký den jste měli dneska vy?“ zeptal jsem se nakonec a vykoukl na ně mezi prsty a stále se usmíval, ale oči jsem měl plné slz.
    Admin
    Admin
    Admin

Možná jsem neměla chtít, aby se usmíval, ale jak jsem mohla vědět, co ho trápí? Rozmluvil se a já ho poslouchala a to opravdu moc. Měl v očích slzy, až mi ho bylo líto. /Nemusíš se usmívat, jen se vyznej ze svých citů./Našeptala jsem mu dál. ,,V klidu… všechno bude dobrý, Mind je skvělý člověk, ten by tě neopustil," usmála jsem se. ,,Oba dva znám," pousmála jsem se znovu. /Zůstaň klidně sedět a povídej si s dívkami, jsou přeci skvělou společností a Mind se ti určitě brzy ozve./Říkala jsem směrem ke Kyuovovi dál kdesi v jeho nitru, abych se trochu poopravila. Nechtěla jsem se ho ptát na to, co se stalo se Shinem. Byl prostě pryč a já bych byla ráda, kdybych věděla kde, ale asi se to nedozvím. ,,Já celkem dobrý, dík za optání," usmála jsem se zvonivě a napila se vody. To ovlivňování je někdy až moc emotivní. Pošlu Corče a usměji se.
    Admin
    Admin
    Admin

Len som počúvala čo hovorí a bolo mi ho ľúto. Povzdychnem si a pozriem sa na Enza a pohladím ho. Potom mi Lou pošle myšlienku a ja sa naňu pozriem prekvapene. Ty ho ovplivňuješ? Pošlem jej prekvapene myšlienku. Nečakala som že ho ovplivňuje. Skôr som si myslela že to rozpráva sám od seba že sa chce vyrosprávať ale očividne som sa mýlila a prsty v tom má Lou.
    Admin
    Admin
    Admin

Vzal jsem do ruky skleničku a napil jsem se, když jsem čekal na odpověd ohledně toho jak se ty dívky mají. Proč jsem se na to vlastně ptal? * Co to s tebou je Kyu? Nejsi normální * pomyslel jsem si a potom jsem si odkašlal a usmál se, ale náhle když jsem opět zaslechl ten hlas, usmívat jsem se přestal a mé oči se opět zalily slzami. * Proč jim to chci říct? Vždyť o pocitech nikdy moc nemluvím, ani je neznám, vždyť je to ani nezajímá, tak proč? Noták Kyu, řekni jim to * hnala se mi jedna myšlenka za druhou a já se trochu snažil uklidnit, ale bylo to tak těžké. „Měl problémy, bratr ho hledal na popud rodiny, když od nich utekl, ale jednoho dne prostě odešel, Mind mi to řekl, když jsem se chystal k Shinovi, já nechápu proč se ani nerozloučil, vždyť to byl on, kdo mi pomáhal v sirotčinci přežít, kdo za mnou chodil a kdo se na mě nevykašlal, když mě zbili, pomohl mi, když mě obraly o jídlo, přinesl mi svoje… on byl skvělý přítel,“ vyhrkl jsem ze sebe a rozbrečel jsem se, chtěl jsem utéct, už jsem tu nechtěl být ani minutu, bylo tu tolik lidí a všichni se na mě dívaly jako na idiota a i já sám jsem si tak připadal. * Mlč už ty kretén * pomyslím si, ale nešlo to. „Ale MInd se mi brzy určitě ozve, vím to…“ řekl jsem najednou a lehce se pousmál. * Co mám dělat? * pomyslel jsem si a zatřásl se.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 8:02 am

Nadechla jsem se a vydechla. Lou, ty jsi naprostá… No nic, to si holt odpykej sama. Řekla jsem si sama pro sebe. Vypadal tak smutně.. já… ho musela rozmluvit, když už jsem psychologem… Pousmála jsem se a poslala myšlenky Coře. Poslouchala jsem myšlenky Kyua, kterému se oči zalily slzami. /Uklidni se Kyu../ Říkal mu hlas v duši, nebyl podobný tomu mému naštěstí. Poslouchala jsem ho. ,,To je velice smutný příběh Kyu… ale dívej se, nyní se máš skvěle, všechno se v dobré obrátilo, tak je to vždy," usmála jsem se. /Nekoukejte se na něj a hleďte si svého! Zapomeňte na náš stůl, nedívejte se sem nikdo./ Zaměřila jsem se na všechny čumily, byla jsem vůči nim naštvaná. Šíleně jsem je začala ovlivňovat a brát energii. Musela jsem se nadechnout. Kolik mi zbývá energie, kolik ji mám… ,,Víš, chodila jsem na školu, kde jsem se vyučila psychologem, a proto celkem dost dobře dokážu diskutovat s lidmi. Je to celkem skvělá příležitost a můžu ti říct, že každý, kdo si se mnou hodinu povídal, odcházel šťastnější," pousmála jsem se a napila se. /Uklidni se, všechno bude dobré./ Našeptal zase hlas potichu Kyuovi a já se už opravdu těšila, až donesou to jídlo.
    Admin
    Admin
    Admin

Jasné to by si nebola ty aby si to nespravila. Ale aspoň sa niečo o ňom dozvieme. Pousmejem sa a ďalej som počúvala ich dvoch. Trochu som dúfala že by mu Lou mohla pomôcť veď koniec koncov pomohla aj mne keď som nebola vo svojej koži a za to som jej vďačná. A preto som znova začala rozmýšľať ako by som sa jej odvďačila za to. Bola som tak zamyslená že som si ani nevšimla že sa Enzo zobudil a kňučal.
    Admin
    Admin
    Admin

„Ale já s tebou diskutovat nechci, nevím proč to říkám, nechci to říkat, nechci tu být, neznám vás, já… tohle jsou moje myšlenky, moje nejhlubší myšlenky a já nechci aby jste je znaly! Cítím že na ně nemáte právo a přitom vám to tady říkám… já… nevím co se to děje,“ dostal jsem se ze sebe a chvíli jsem měl pocit že se z těch emocí zhroutím. „Nenávidím se,“ vyhrkl jsem a kousl se do rtu, tak silně až jsem si ho prokousl a proto jsem sykl a ránu si olízl. Když řekla že mám přátelé, rozklepal jsem se. „Nemám přátelé, přátelství je něco, co se nedá získat za jeden den, za pár hodin, přátelství musím cítít, ale necítím ho,“ vyhrkl jsem a opět se mi oči zalily slzy, i když jsem je hned setřel a snažil se uklidnit. Když řekla že každý odcházel šťastnější, zamyslel jsem se a chvíli mlčel, utíral jsem si oči abych neplakal, ale stejně to nešlo, protože když jsem promluvil a zaslechl svůj hlas, který se tak třásl, opět jsem se rozbrečel. „Ale já nejsem každý, nechci aby lidi okolo mě znaly moji bolest, nikdo si jí neumí vážit, každý má své problémy, nevím proč jsem to řekl, já vážně nevím. Takto jsem to nechtěl,“ hlesl jsem a nakonec jsem si položil hlavu na stůl a zahleděl jsem se pod stůl. „Chci umřít, ale nemůžu, protože na mě někdo čeká,“ zamumlal jsem nakonec a hlavu ze stolu nezvedal.
    Admin
    Admin
    Admin

Jen mám obavy, že se mi to vymklo kontrole.. Asi jsem pitomá a nemám v sobě žádné vlohy, nejsou tak silné. Až do psychologie obtížných lidí a vztahů jsem se moc nezakousla, měla bych si dát nějaký kurz, nebo tak něco. Poslala jsem Coře myšlenky a poslouchala Kyua. ,,Nám věřit můžeš, já skutečně nemám proč někoho zrazovat, proč někomu ubližovat. Jsem možná jen moc přátelská a to je vše. Cora je také skvělá osoba a můžeš jí věřit. Nemusíš nám říkat nic, vše je v pořádku," usmála jsem se. Nemusíš nic říkat… ehm..Cory, že mi pak dáš přes tlamu pořádně. Poslala jsem Coře a nadechla se a vydechla. Když jsem viděla krev, nic to se mnou neudělalo, proč taky? Jsem psychický upír… ne ten, co by se po něm hned vrhl. ,,Máš pravdu.. každý si svého pravého přítele musí najít, nějak jej získal. Byl mu přidělen osudem a je jen na tobě, kolik přátel si kolem sobě uděláš, jak moc budeš otevřenější," usmála jsem se. Nechtěla jsem vyslovit slovo Bůh.. brrr. Podívala jsem se na mladíka a sledovala ho. ,,Nejsi každý, to máš pravdu, každý je vesměs svůj originál a tím je každý člověk zde na světě dost výrazně významný," usmála jsem se. /Uklidni se, ty dvě ti neublíží, jsou to hodné osoby, to nevidíš? Jsi slepý? Přeci si nebudeš kazit večer, zapomeň na všechno, co jsi doteď řekl./ Namlouval mu pomalu zase hlas v hlavě. Možná jsem zašla moc daleko. Pomoc mi nějak, sice nevím jak, ale… Podívala jsem se na Coru a usmála se na ni. Enzo zakňučel, doufala jsem, že ho dívka uspí, kdyžtak ho uspím já, už jednou se to povedlo. On řek, že chce zemřít? ,,Pokud na tebe někdo čeká… tak bys neměl umírat, jemu by to bylo líto, zamrzelo ho to moc… Víš, moje rodina mě odmala využívala, nikdo mě neměl rád, bili mě, musela jsem dělat vše a dokonce i ve škole mě každý ponižoval, šikanoval a takhle to pokračovalo nebýt jednoho dne…," usmála jsem se. Ten jeden den, den, kdy jsem se stala upírem, ale to jsem neřekla. ,,Utekla jsem několik set kilometrů kamarádce na ranč a po nějaké době, kdy jsem se postavila na vlastní nohy, jsem šla sem do Antagory a vydobyla si pár přátel, kterým věřím a mohu se na ně spolehnout," usmála jsem se a při tom se podívala na Coru. Byla to hlavně ona, nejlepší kamarádka, kterou jsem mohla poznat. Byla jsem ráda, že ji znám. ,,To je můj život, můj život o ničem… život holky, co byla černou ovcí a vlastně měla srdce pro všechny otevřené, ale nikdo to nevyužil… chci pomáhat…baví mě pomáhat všem, co mají nějak zahnuté myšlenky, nízké sebevědomí a nebo si jen potřebují popovídat," usmála jsem se. Musela jsem říct část svého příběhu. /Vidíš? I ona ti řekla tvůj příběh… Všechno je v naprostém pořádku./ Hodila jsem mu do hlavy myšlenku a držela se, abych neztratila energii, kterou jsem nadále čerpala z lidí kolem.
    Admin
    Admin
    Admin

Z mojho zamyslenia ma vytrhli myšlienky od Lou. Pkrútim hlavou aby som sa vrátila do reality a potom sa pozriem na Lou a Kyu. Ja neviem čo ti mám na to povedať. A nedam ti po papuli na to zabudni. Pošlem jej. Vážne som sa v tomto nevyznala a keď som počula že Enzo kňuči tak ho pohladím a začnem s ním húpať. Ako ti mám sakra pomôcť keď ani neviem o čo ide? Pošlem jej a vzdyhcnem si a snažila som sa uspať Enza.
    Admin
    Admin
    Admin

Potichu jsem si povzdechl a začal jsem ji poslouchat, zároveň se mi opět v hlavě ozýval ten hlas, který mi říkal ať na všechno co jsem řekl zapomenu a já nakonec na všechno opravdu zapomínal. Zvedl jsem hlavu a hleděl jsem před sebe už trochu klidněji ale přesto stále zamyšleněji, poslouchal jsem ji nadále, všechno co se mi snažila říci, co mi říkala, náhle jsem v sobě už žádný smutek necítil, má tvář se změnila v chladnou, v tu neutrální, asi tak jako jsem se tvářil pokaždé do doby než jsem poznal Minda. Olízl jsem si rty na kterých jsem měl krev, trochu to štíplo, ale neřešil jsem to. Podíval jsem se na Coru, která vypadala trochu zamyšleně a pohlédl na Enza, kterého se snažila ukolébat aby spal. „Jak roztomilé,“ uniklo mi ze rtů a já se lehce a nesměle usmál. Nakonec jsem se obrátil k Louise, když domluvila s kouskem svého příběhu a zase ten hlas v hlavě. „To je mi líto, ale dokázala jsi to, máš přátelé, důvod proč žít, pomáhat je správné,“ hlesnu a nakonec se lehce pousměji. * Já rodinu nemám, * pomyslel jsem si a trochu zesmutněl, ale nakonec jsem si povzdechl a napil se ze skleničky. „Jak se vlastně máte?“ napadlo mě že se zeptám, ještě jsem se jich neptal, kromě toho mě to zajímalo, také bych mohl něco říci, obě dvě vypadaly tak mile a hodně, připadal jsem si hloupě když jsem tak mlčel a skoro nic neřekl.
    Admin
    Admin
    Admin

Nadechla jsem se a vydechla. Cory mi nepomohla, ale já jí to za zlé neměla, musela ukonějšit štěně a to bylo potřeba více, než se zahazovat s tímto, to bylo na mě, moje zodpovědnost a já se z toho musím dostat. Už je to dobré… No po tlamě mi můžeš dát.. Pousměji se na dívku rošťácky, ale pak se podívám na Kyua, který se díval na Coru. Už se uklidnil, opravdu se uklidnil a já si mohla oddechnout. On nemá rodinu? Jasně, sirotčinec.. ,,Každý máme něco, ale každý má své originální srdce a mysl, kterou je potřeba střežit," usmála jsem se. ,,Já se mám celkem dobře," usmála jsem se. ,,Co vy?" optala jsem se naoplátku a natáhla se pro sklenku, z které jsem se napila. Vlastně jsem se tolik dobře neměla, Neran se mi neozval dva týdny a to mě deptalo poslední dobou nejvíc, ale nikdo to nevěděl..opravdu nikdo. Usmála jsem se. ,,Dnes je opravdu zvláštní den," znovu jsem se usmála a podívala se ven z okna, ale nenakláněla se do něj.
    Admin
    Admin
    Admin

Nie nedám. Pošlem jej dosť nahnevanú myšlienku. Nebudem jej predsa dávať cez hubu keď si to ani nezaslúži. „Ja viem. Ozaj nechcel by si si ho nachvíľu zobrať?“ Opýtam sa a pozriem sa na neho a pousmejem sa. „Dobre.“ Odpoviem mu a pohladila som Enza ktorý si začal obzerať chlapca. Pozriem sa na Enza a usmejem sa. „Nebodaj chceš ísť k nemu?“ Opýtam sa a Enzo zakňučí.
    Admin
    Admin
    Admin

Zhluboka jsem se nadechl a potom se usmál. „Taky mám dneska zvláštní den, cítím se jako bych udělal největší hloupost v životě a vlastně ani nevím jakou, zní to bláznivě že?“ hlesl jsem a usmál jsem se, potom jsem se chvíli věnoval spíše oknu, když si ty dvě mezi sebou něco prohazovaly. Ale když se ozve Cora, s tím jestli bych si ho nechtěl na chvíli vzít, zamyšleně si prohlédnu vlče a usměji se na něj, zvířata jsem miloval, ale kdo ví jestli ke mě bude chtít? „No pokud se mu bude chtít,“ usměji se a prohlédnu si vlče, ke kterému natáhnu ruku aby si mě očichal, neublížil bych mu. Nakonec se usměji nad tím co Louisa řekla. „To jsi řekla moc hezky, jde vidět že máš dobré srdce,“ hlesnu nakonec a dál se věnuji vlčeti v náručí druhé dívky. „No ty jsi sladký,“ zasmál jsem se, když zakňučel.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 8:03 am

Dobře dobře! Poslala jsem jí zpět a ukřenila se. Jak já ji měla ráda, byla skvělou kamarádkou a s Gabem jim to moc slušelo, i když on nemusel moc upíry.. No, bude mě muset překousnout, já jsem kamarádka Cory! Já ty dva jen sledovala, když se bavili o vlčeti. Usmívala jsem se a začala přemýšlet skoro nad vším, co se jen kdy událo v mém hrozném životě. Sledovala jsem vlče, bylo úžasné a skvělé. Kyu mi řekl, že mám dobré srdce.. Dobré srdce? Skutečně? Nevím, to bych neřekla. Jen jsem si skousla ret. ,,To nevím, jaké je moje srdce, to nedokážu posoudit," usmála jsem se a nadechla se a vydechla. Vše je v pořádku, zase se to vrátilo tam, kde to bylo a mně se povedlo se dozvědět něco, co jsem možná vlastně ani nechtěla vědět? Vždyť Shin je dle všeho pryč. Pryč navěky.. Pocítila jsem únavu. Předevčírem jsem pila krev, to znamená, že mi chybí jen ta energie, nic víc. Když se ti dva více zajímali o vlče, můj pohled zabrousil k jednomu ze stolů. Trochu se mi zvedly emoce a já se na ně zaměřila, abych od nich brala energii. Povedlo se mi to a já cítila, jak pomalu zase nabývám na síle. Mohla jsem se zase usmívat na Cor i Kyua, nic mi v tom skutečně nebránilo.
    Admin
    Admin
    Admin

To som rada. Pošlem jej. Usmejem sa a Enzo mu hneď skočí do náručia keď mu nastaví ruky. „Vidím že chcel ísť k tebe. Má ťa rád Kyu.“ Usmejem sa a Enzo mu olízne ruku. Bol vážne sladký a páčilo sa mi že nemal problém sa s kamarátiť s každým. Potom som sa pozrela na Lou. „Už je všetko v poriadku?“ Opýtam sa jej a chvíľu som ju sledovala a čakala čo mi povie.
    Admin
    Admin
    Admin

Když Louisa poznamenala, že neví jestli má dobré srdce, že to nemůže posoudit, usmál jsem se. Už mi vyzněla trochu jako Mind, který sám o sobě nedokázal říci býť jednu chválnou větu. „I když tě moc neznám, myslím si že ano, když se podívám jak se díváš na Enza a jak přistupuješ ke Coře, netřeba hádat,“ usmál jsem se a otočil se k vlčeti, které mi ku překvapení, ku mému překvapení skočilo do náruče. Usmál jsem se a jistěji jsem jej chytil aby nesklouzl dolů. „Ahoj Enzo,“ zašeptal jsem a pohladil vlče po hlavě, když mi spokojeně olizl ruku "No ty jsi opravdu sladký, " pronesl jsem, když se několikrát otočil aby našel vhodnou pozici, ve které by nějakou chvíli setrval. Když se cora optá Louise, zda už je všechno v pořádku, zvědavě k ní stočím pohled, taky jsem měl obavy, ale vypadala lépe.
    Admin
    Admin
    Admin

Podívala jsem se na Coru a usmála se. Ona mě chápala, dokonce by mi dala její energii, ale já jí skutečně nechci ublížit. Kyu mi řekl, že dobré srdce mám a já se pousmála. Možná k nim jsem se chovala pěkně, ale to neslyšeli o neštěstí ve Španělsku ve Valencii, kde záhadný vrah zabil pár lidí, kteří byli v tmavých uličkách. Jedna strana mluvila o vrahu chudáků a druhá strana o vrahu feťáků a zločinců. Však, jak jsem řekla, nemám dobré srdce, ale přeci jen jsem se usmála a kývla. Podívala jsem se na vlče. Na krásné vlče, které najednou skočilo Kyuovi do náruče. ,,To je zlaté..," usmála jsem se. Chvilku jsem je sledovala, než se mě Cor zeptala, jestli mi je líp. ,,Už je to lepší," usmála jsem se na oba dva mile. Trochu jsem se zadívala na sklenici na stole nějakého páru. Ta sklenička se najednou převrhla a její obsah se vylil. Nejspíše moje mysl ji ovládla a převrhla ji. Kolem se několik lidí začalo smát a já cítila jejich energie. Všimla jsem si, že už se nese naše objednané jídlo. ,,Už se to nese," usmála jsem se na ty dva a uvolnila se.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Fri Nov 22, 2019 10:29 am