HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Aud + Kathy + Lui + Cora + Kyu

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Aud + Kathy + Lui + Cora + Kyu - Stránka 2 Empty Re: Aud + Kathy + Lui + Cora + Kyu

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 7:32 am

    Kyu: Chtěl jsem tu zůstat ležet, absolutně se mi nechtělo zvedat. Jako bych svoje tělo neovládal, kdybych vypustil ten divný pocit a tu jistotu že ležím na lesní stezce v naprosté tmě obklopen hustými stromy a kde čím, jo potom bych i možná usnul. Co že to tu vůbec dělám? Ležím tu jako nějaký nespolečenský krypl a chovám se na své poměry jako nějaký idiot. Slyšel jsem hluboký nádech dívky, ale neřekla nic. Možná bych toho měl nechat, tohle nikam nevede a vlastně mi to vůbec nepomáhá v tom se uklidnit. Opatrně jsem se vyhoupl do sedu a upřel pozornost na dívku, která se koukala mým směrem. „Omlouvám se, mám prostě jenom těžký období,“ omluvil jsem se ale prozatím se ze země nezvedal. Dostal jsem se tu tak, že jsem zakopl, po nějakém stávání prozatím netoužím.

      Právě je Thu Mar 28, 2024 9:47 pm