Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.

Nathaniel + Miriam

Erik
    Erik
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 783

Nathaniel + Miriam - Stránka 5 Empty Re: Nathaniel + Miriam

Příspěvek pro Erik za Tue Dec 27, 2016 9:44 pm

Řekl ať se neomlouvám, no nechala jsem to tak když to pro něj bylo teda dávno. Zhluboka se nadechnu a zadívám se na prázdný stůl s černým ubrusem. Mlčela jsem a poslouchala jsem co mi říká. Přece jenom chtěl být připravený no ne? Byla jsem ochotná mu poradit, říci mu slabiny jednotlivých démonů, ale když poznamenal, že se se všemi typy setkal a že byly celkem slabí, lehce nadzvednu obočí a zvědavě si ho prohlédnu. Když však pokračoval a začal mluvit o Succubách jako o slaboších, okamžitě zpozorním a mé oči se na moment zalesknou. Cože to právě řekl? Succuby jsou podle něj nejslabší? Nejslabší? Slyšela jsem dobře? Mluvil tiše a smál se u toho, vytáčelo mě to. Potom poznamenal něco co už jsem neposlouchala, jenom jsem odložila skleněnou mísu stranou, seskočila dolů z kuchyňské linky a rozešla se k němu, pomalu a jistě. Dívala jsem se mu přímo do očí a netvářila jsem se zrovna dvakrát mile.
    „Takže nejslabší?“ vydechnu a prudce vyšvihnu nohou do vzduchu někam do úrovně jeho obličeje, do kterého ho také kopnu až odletí se židličkou někam ke stěně. Nakonec dám nohu dolů a probodnu ho pohledem. Krátká košilka mi opět spadne dolů a já ho nepřestanu probodávat pohledem. Ať je rád že jsem po něm nehodila tu skleněnou mísu! Hajzl jeden!
    Elissa
    Elissa
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 99

Příspěvek pro Elissa za Tue Dec 27, 2016 9:54 pm

Chvíli nijak nereagovala, jen mě probodla nepříjemným pohledem a oči se jí zalesknou. Nadzvednu obočí a pozorně ji sleduji, jak ke mně pomalu jde. Tiše jsem čekal, co mi řekne, nebo udělá, ale když prudce vykopne nohou a trefí mě do obličeje, rozhodně to nečekám. Odletím stranou a převrátím i židličku, měla teda ránu, ale nijak mě to netrápilo. Bohužel noční košilka jí znovu spadne dolů, takže jsem už neměl výhled na její spodní prádlo.
    "Takže nejslabší?" vydechne, byla naštvaná a měl bych další slova volit pečlivě, to bych ale nebyl já.
    "Pěkné spodní prádlo, krajka se mi vždycky líbila," řeknu jí se smíchem a promnu si místo, kam mě kopla.
    "Máš dobrou ránu a promiň, jestli jsem tě urazil, nemyslel jsem to tak. Je ale pravda, že doteď jsem všechny Succuby zabil lehce," řeknu a vyhoupnu se na nohy, pomalu se k ní rozejdu a pohladím ji po tváři.
    "Dříve jsem to nechápal, ale hádám, že si mysleli, že mě ovládají a tak nečekali, že jim vrazím nůž do srdce nebo do krku," řeknu se smíchem a raději ustoupím dozadu, kdyby mě chtěla znovu praštit, teď už jsem byl ale připravený. Tedy nechal bych si tu ránu dát, ale při pádu bych ji stáhl sebou, tedy spíše na sebe. Ušklíbnu se a znovu si ji prohlédnu, vypadala roztomile, když byla naštvaná, zajímalo by mě, jak vypadá doopravdy....
    "No, jsem ale rád, že ohledně té druhé věci neprotestuješ, ušetříš mi tím problémy," řeknu s úsměvem.
    Erik
    Erik
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 783

Příspěvek pro Erik za Wed Dec 28, 2016 6:11 pm

Sledoval mě s nadzvednutým obočím, byla jsem ráda že to nečekal, kdo by to taky čekal že vás holka nakopne za to že o jejím druhu řeknete že je slabý? Jistě i já měla za to že většina succub které jsem potkala, no řekněme že skončili jako moje hračky... byla slabší, ale netroufala jsem si říci že jsou nejslabší. Věděla jsem moc dobře jak nebezpečný je náš druh. Hrát si s lidskými emocemi, touhy a chtíči... tak mě to bavilo, mít je ve své moci aniž by si to oni sami uvědomovali. Jenže on... Sklopila jsem k němu pohled když se tak nějak vzpamatoval. On byl jiný on... právě okomentoval moje spodní prádlo?!
    „Jsi fakt kretén,“ zasyčím na něj a hodím pohled na stůl. Nakonec odejdu ke kuchyňské lince a skleněnou misku po sobě umyji. Nakonec se mi omluví a řekne že mě urazit nechtěl, ale udělal to. Už zase měl nasazený ten jeho klasický úšklebek. Okamžitě se k němu otočím, ale to už stál přede mnou a jeho ruka stanula na mé tváři, kde mě pohladil.
    „Ale já nejsem většina succub,“ zavrčím na něj a mám chuť ho od sebe odstrčit, ale neudělám to. Spíše se zarazím nad tím co řekl, druhou věcí? Myslel tím že tady zůstane?!
    „Tak to ani náhodou, zapomeň,“ zavrčím a zamračím se na něj. Poté se ale zamyslím... Odrazím se od kuchyňské linky a trochu ho od sebe odstrčím abych mohla projít a posadit se na gauč.
    „I když dobře, ale spíš v obýváku,“ hlesnu nakonec, bude to výhodně i pro mě když tu budu mít ochranu, sice mě ještě nikdo nikdy v mém bytě nenapadl, také jsem tu měla pár amuletů proti nadpřirozenu, ale což... Jeden nikdy neví.
    Elissa
    Elissa
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 99

Příspěvek pro Elissa za Wed Dec 28, 2016 6:25 pm

Na chvíli měla zamyšlený výraz, pak si ale uvědomila, co jsem řekl a nazvala mě kreténem, začnu se tiše smát. Sledoval jsem ji, jak umývá skleněnou misku a nic neříkal, možná bych se vážně měl naučit držet hubu, ale to by potom nebyla legrace. Zavrčí na mě, že není většina Succub a to měla pravdu. Byla výjimečná, její šarm chvíli působil i na mě, i když jen kvůli tomu, že vypadala jako Leila. Znovu si ji prohlédnu a poté se jí zadívám do očí.
    "To ano, nejsi jako většina. Dokážeš ovládat stvůru, to se mi ještě nestalo. Nevím jak to děláš, ale dokud to funguje..." řeknu jí s úsměvem. Nakonec si i uvědomí, co jsem řekl a zůstávání u ní a začne protestovat, ušklíbnu se, ale jakmile uvidím, že nad tím přemýšlí, zmlknu a jen ji sleduji. Je chytrá, dojde jí, že je to pro ni velmi výhodné.... A nakonec přece jen souhlasí. Ušklíbnu se, řekne, že spím v obýváku, což mi vůbec nevadilo, ale nemohl jsem si odpustit nějakou tu poznámku.
    "Vážně nechceš společnost v posteli? Moc ti ji nezahřeji, ale zpříjemnil bych ti to..." řeknu s úsměvem a sednu si vedle ní na gauč.
    "Každopádně zůstanu kdekoliv, většinou nespím, jen když se přes den začnu hodně nudit," dodám teď už trochu vážněji a rozhlédnu se po celé místnosti. Měla to tady vskutku pěkně zařízené.
    "Mimochodem, přes den ven můžu, ale je otravné se pořád schovávat před sluncem a dávat si pozor, abych se nespálil. Slunce mi vadí mnohem více než normálním upírům...." řeknu jí. Netušil jsem, kolik toho ví o stvůrách, moc lidí o nich nevědělo, nebo jen velmi málo informací. Většinou to, že je mají zabít, nahlásit a že jsme nebezpeční.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Fri Nov 22, 2019 11:25 am