Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.

Cora + Aaron

Aaron
    Aaron

Poèet pøíspìvkù : 103

Cora + Aaron - Stránka 3 Empty Re: Cora + Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 8:37 pm

"Ne nevadí. A hlavně proč by mělo?" Zasmál jsem se. Pak jsem se na ni podíval. Stále tam stál. Trochu jsem se na pohovce posunul na stranu. "Nestůj tam tak. Si sedni." Nabídl jsem jí. Seděl jsem s jednou nohou skrčenou na pohovce a druhou na zemi. Nervózně jsem sledoval stůl. Bylo mi celkem trapně za to jak jsem usnul. Styděl jsem se trochu za to.
    Cora
    Cora

Poèet pøíspìvkù : 180

Příspěvek pro Cora za Thu Dec 08, 2016 8:41 pm

"Ja neviem komu by to mohlo vadiť." Pousmejem sa a potom sadnem a pozriem sa na neho. "Už sedím." Zasmejem sa. "Takže to vyzerá tak že dneska asi na prechádzku do mesta nepôjdeme keď si unavený." Poviem sa a vôbec by mi to nevadilo ak by sme nikam nešli. Radšej byť v teple ako mrznúť vonku.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 9:14 pm

"Já nevím. Asi nikomu by nevadila společnost. No.. Někdo by se asi našel." Zasmál jsem se. Pak jsem trochu zapřemýšlel. "My jsme se chtěli projít do toho města co?" Zeptal jsem se. "My to úplně vypadlo. Promiň." Omluvil jsem se. Je to tak trochu moje vina. Jsme se tady zapovídali a já trochu zaspal.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Thu Dec 08, 2016 9:20 pm

"Ja zatiaľ nepoznám takého ktorému by to vadilo." Pousmejem sa. Keď sa opýta či sme sa chceli ísť prejsť do mesta tak prikývnem. "Ano chcel si aby som ti ukázala mesto." Vzdychnem si. "To je v poriadku neospravedlňuj sa. Ak mám pravdu povedať tak som rada že som v teple ako sa motať vonku kde je zima." Pousmejem sa.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 9:27 pm

"Promiň. Občas mívám výpadek paměti a na nějaké věci si nepamatuji." Vysvětlil jsem jí. Když mluvila o tom, že je radši někde v teple tak jsem se musel pousmát. "Jo. Je super být pod střechou a vědět, že nebudeš trčet někde v nějaké vánici nebo v bouřce." Zasmál jsem se. Podíval jsem se ven z okna a malinko, ale opravdu drobounce tam sněžilo.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Thu Dec 08, 2016 9:32 pm

"Neospravedlňuj sa. Ja to chápem a nehnevám sa." Pousmejem sa a potom prikývnem. "A aj tak mám tvoje veci takže by som von nemohla ísť. Vyzerala by som smiešne." Pousmejem sa. "Takže čo budeme robiť?" Opýtam sa a pozriem sa na neho a dúfam že niečo vymyslí.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 9:34 pm

"Jo.. To asi jo. Bylo by to celkem vtipné." Uchechtl jsem se při té zmíňce, že by vypadala směšně v mém oblečení. No.. Je jí velké a musím uznat, že v tom vypadá tak trochu roztomile. Když se zeptá co bychom mohli dělat tak se zamyslím. "Mám tu nějaké filmy, ale všechny jsou jednoho druhu. Pak tu mám knížku a hromady papírů s tužkama." Zasmál jsem se.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Thu Dec 08, 2016 9:40 pm

"To by veru bolo." Pousmejem sa a potom už len čakám čo navrhne. Keďže sa výlet do mesta zrušil tak som dúfala že niečo vymyslí inak sa tu unudím k smrti alebo že by som sa s ním pohrala? Píšťalku mám zo sebou tak prečo ju nepoužiť? Potichu sa nad tým zasmejem. "Tak beriem nejaký film. Máš horor?" Opýtam sa a sledovala som ho.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 9:43 pm

Slyšel jsem její smích. Přemýšlel jsem nad čím se směje. Jen doufám, že to je něco normálního a nepřemýšlí nad tím jak mě zabít nebo tak nějak. "Všechny filmy co tu mám jsou horory. Ale počkal bych až bude tma ať to má lepší efekt." Zasmál jsem se a podíval jsem se z okna. "Aha.. Ona už tma je." Pokrčil jsem rameny a šel jsem pro velkou krabici s filmy. Položil jsem ji na stůl. "Vyber si. Jsou tam hororové filmy všech druhů a myslím, že i filmy, které existují. Jen skočím pro notebook a můžem začít." Zasmál jsem se.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Thu Dec 08, 2016 9:48 pm

Zasmejem sa a prikývnem. "Tak to je super. Mám veľmi rada horory. Vôbec sa ich nebojím." Keď povie že je už tma tak ostanem prekvapená. "Čože? A to kedy stihlo?" Opýtam sa prekvapene a potom keď mi vytiahol krabicu tak sa v nej začnem prehrabávať. "Prečo ideš pre notebook?" Opýtam lebo som to nechápala na čo nám bude notebook.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 10:02 pm

"Já je mám taky rád. Občas sice u nich usínám, protože jsem strašně háklivý na horory." Zasmál jsem se. Vrátil jsem se zpátky s bílo-černým notebookem a položil jsem ho na stůl. Ještě jsem ho strčil do zástrčky, aby se nabíjel a v půlce filmu se nevybil. "Tak co? Už jsi něco vybrala?" Zeptal jsem se a začal jsem spouštět počítač.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Thu Dec 08, 2016 10:05 pm

"Tak to dúfam že nezaspíš. A keď ano tak ťa zobudím." Pousmejem sa a po pár minútach hľadania som konečne našla horor ktorý som si chcela pustiť. Potom sa pozriem na neho ako odniesol notebokk. "Ano vybrala som si." Podala som mu film a čakala som než ho pustí.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Thu Dec 08, 2016 11:14 pm

"Tak s buzením zlom vaz." Zasmál jsem se. Připravil jsem notebook, ještě jsem se natáhl pro dvě deky a skočil jsem udělat nějaké občerstvení stylu brambůrky. Vrátil jsem se zpátky a položil to ne stůl. "Hele? Bojíš se třeba něčeho? Nebo jsi ta nebojácná osoba co se ničeho nebojí." Zeptal jsem se než jsem si od ní vzal film. Podíval jsem se na název. Hory mají oči. No to mě moc nebaví, ale když to vybrala a chce to pustit tak jí to pustím.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Fri Dec 09, 2016 12:39 pm

"Ty si myslíš že ťa nedokážem zobudiť?" Opýtam sa a pousmejem sa. Píšťalkou by som ho zobudila raz dva. Ale to mu nebudem hovoriť. Dívam sa ako všetko chystá a potom sa ma opýta či sa niečoho bojím alebo som nebojácna. "Bojím sa. Nie je to určitá vec ktorej by som sa bála. Skôr sa bojím toho čo sa môže stať. Ako v tom lese keď sme sa stretli. Bála som sa že ma zabiješ. Takže ano bojím sa. A ty?" Opýtam sa a pousmejem sa. Potom sa pohodlne usadím a teším sa na horor.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Fri Dec 09, 2016 6:08 pm

"Když usnu fakt tvrdě tak mě neprobudí ani ta největší rána." Zapnul jsem film. Ještě jsem zhasl a pak jsem si udělal pohodlí. "Popravdě? Mám menší hrůzu z panenek. Ale od mala. Mám z nich fóbii a kdybych musel být zavřený v jedné místnosti s nějakou panenkou tam jsem ochotný tu místnost zničit, abych se dostal ven." Zasmál jsem se.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Fri Dec 09, 2016 6:14 pm

"Hmm takže ťa nezobudí ani píšťalka?" Opýtam sa a nachvíľu ostanem smutná. Lebo ak ho nezobudí ani píšťalka tak to bude na prd. Keď povie že má strach s paneniek tak vybuchnem od smiechu. "Čože? Veď oni sú neškodné." Poviem so smiechom. Ešte som nepočula aby sa niekto bál paneniek. Ale ako vidím všetko je po prvý krát.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Fri Dec 09, 2016 6:24 pm

"To nevím. Ještě nikdo se mě nepokoušel probouzet píšťalkou." Zasmál jsem se. Když se mi začala smát tak jsem trochu zesmutněl. "No.. Já vím, že jsou neškodné, ale.. Prostě mi nahání hrůzu. Vždycky mám pocit jako by mě sledovali a.. Hlavně to udělalo to, že jsem šel jako malý s mamkou do cirkusu a dělali pak prohlídky v jednom karavanu kde byli loutky a panenky. No a já jsem byl malý a lehce přehlédnutelný tak mě tam zavřeli asi na tři hodiny. Od té doby mám panickou hrůzu." Vysvětlil jsem jí to. Trochu jsem se za tohle malé tajemství styděl, protože člověk by neřekl, že bych se zrovna bál panenek.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Fri Dec 09, 2016 6:31 pm

"Tak to budem asi prvá čo to vyskúša." Pousmejem sa a keď mi začne vysvetľovať prečo sa ich bojí tak tak začnem sním súcitiť. "Prepáč to som nevedela. Mrzí ma to." Vzdychnem si a skloním hlavu. Vyčítala som si to že som sa mu smiala. Nemala som právo sa mu smiať.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Fri Dec 09, 2016 7:02 pm

Bylo mi jí teď trochu líto. Nevěděla o tom. Pomalu jsem natáhl ruku a položil ji na její rameno. "To je v pohodě. Nevěděla jsi o tom a nemohla jsi to ani nijak tušit. Tak se neomlouvej." Pousmál jsem se. "A navíc. Začíná ti film." Zasmál jsem se a ruku jsem stáhl zpátky k sobě.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Fri Dec 09, 2016 7:44 pm

Keď mi dá ruku na rameno tak sa pozriem na neho. "Ale aj tak. Nemala som sa ti smiať. Prepáč mi to prosím." Povzdychnem si a keď povie že mi začína film tak prikývne. "Ty sa nebudeš so mnou dívať?" Opýtam sa a chvíľu som ho sledovala a videla som ako stiahol ruku.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Fri Dec 09, 2016 9:06 pm

"To je v pohodě. Já ti odpouštím." Usmál jsem se. "Ne. Nebudu koukat, proto tady sedím a hledím na ten film jen tak." Zasmál jsem se a zamotal jsem kolem sebe deku. Zahleděl jsem se na film a přestal jsem tak nějak vnímat okolí.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Fri Dec 09, 2016 9:16 pm

Pousmejem sa a prikývnem. "Ďakujem ale aj tak." Povzdychnem si a potom sa pozriem na film. Mala som ho rada. Pretože to pre mňa bola skôr komédia ako horor. Potom sa pozriem na neho a pousmejem sa. "Dobre nič som nepovedala." Dám ruky do obranného gesta.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Sat Dec 10, 2016 12:08 pm

Zasmál jsem se nad její obranou. "Dobře. Budu dělat, že jsem nic neslyšel." Zasmál jsem se a přemýšlel jsem jak jí vrátit to jak použila tu píšťalku. Možná bych mohl použít svou schopnost, ale to nechci moc podstoupit. Ale za to to stojí. Vybalil jsem se z deky a vydal jsem se do kuchyně. "Jdu si udělat čaj. Chceš taky?" Zeptal jsem se. Zmizel jsem v kuchyni a dal jsem vařit vodu. Proběhl jsem potichu do chodby ke dveřím, které jsem potichu zamkl. Přesunul jsem se zpátky do kuchyně a na telefonu nakreslil nějakou zrůdu s drápy a nevím čím vším. Pak jsem ji začal vyvolávat. Proces pak začne pokračovat sám.
    Cora
    Cora

Příspěvek pro Cora za Sat Dec 10, 2016 12:37 pm

"To som rada." Pousmejem sa a dívala som sa na film. Sem tam som sa nad tým zasmiala. Vážne pre mňa to bola komédia a nie horor. Keď či chcem čaj tak prikývnem. "Ano aspoň mi vrátiš ten vyliatí čaj." Zasmejem sa a potom odišiel do kuchyne a ja som sa znova začala dívať na film. Nemala som tušenie čo stvára.
    Aaron
    Aaron

Příspěvek pro Aaron za Sat Dec 10, 2016 12:49 pm

Nalil jsem do připravených hrnků vodu. Stvůra se tam začala pomalu rýsovat, ale ještě nebyla úplně dotvořená. Počkáme na moment překvapení. Donesl jsem čaj do obýváku a jeden hrnek jsem položil před ní. Sedl jsem si na pohovku a znova jsem se zabalil jako palačinka do deky.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Fri Nov 22, 2019 11:07 am