Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.

Adam + Kate

Admin
    Admin
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 1183

Adam + Kate - Stránka 6 Empty Re: Adam + Kate

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 3:27 pm

Kate: Chvilku jsem si přišla jak na houpačce, tedy, mé srdce bylo spíše na trampolíně. Skákalo, poskakovalo a já se dívala do jeho očí. Lehce jsem se znovu začervenala. ,,Přenádherně," usmála jsem se a přejela mu lehce rukou po jeho nádherné rošťácké tvářičce. ,,A co ty, můj princi, snad jsem tě v noci nepokopala," usmála jsem se lehce pobaveně a nevinně.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: Její kladná odpověď, mi vykouzlila na tváři úsměv ještě větší, než ten předchozí. ,,Pokud jo, tak jsem to necítil a spal tvrději, než skála." odvětil jsem jí s pobavením a líbl jí na tvář. Překulil jsem se s ní, tak abych byl nad ní a jemně jí políbil na rty. Ovšem, pak jsem se opatrně z ní stáhnul a vstal z postele. Protáhl jsem se a usmál se na ní. Dobře nebylo ideální odhalovat holou hruď, obzvláště, když si ještě nemusela uvědomit, že jsem bez trika a jen v šedých volných teplácích na spaní. ,,Budeš snídat, že jo?" optal jsem se jí s úsměvem.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Ten jeho úsměv, tak nádherný, široký a nádherný… stokrát to budu opakovat, ale já za to nemohu, když je to pravda! Nadechla jsem se a zazubila se, když řekl, že spadl asi tvrději, než skála. ,,Tak to jsem ráda," zazubila jsem se a najednou byla pod ním, kdy jsem se usmála, ale oplatila mu polibek, kdy se po chvilce odtáhl, aby vstal z postele. Podívala jsem se na něj a lehce si skousla ret, když jsem ho viděla bez trika. No, musela jsem uznat, že… Zkrátka má zamilovanost se mnou lomcovala. Červenala jsem se snad jako růže. Z jakého si tranzu mě vysvobodila až jeho otázka. Na co že se ptal? Jo! Už vím. ,,No… sice je fakt, že už takhle se skoro mohu najíst pohledem na tvoje tělo," pousmála jsem se. ,,Ale můj žaludek by se mnou asi nesouhlasil, protože on tě nevidí," usmála jsem se lehce zvonivě s humorem. Protáhla jsem se v posteli a promnula si oči.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,To spíš já jsem rád, že jsem mohl spát s takovou kráskou." mrkl jsem na ní s tím svým úsměvem. Protáhl jsem každý sval svého těla, když jsem stál na nohou a tím, že k zády k posteli, tak jsem neručil, jak by mohli mé cviky po ránu pro ní vypadat. Řekl bych, že dost přitažlivě, ale nebudu si tak fandit. Stočil jsem pohled na ní. Usmívala se nádherně a když se něčemu skoro smála, znělo to jako milióny zvonečků, ale nádherných. ,,Až tak?" optal jsem se jí pobaveně, když řekla, že může najíst pohledem na mé tělo. ,,Dobře, půjdu připravit chutnou snídani pro mou princeznu." řekl jsem k ní s úsměvem a políbil jí ještě na čelo, ale už jsem se vydal z pokoje přímo do kuchyně. Dával jsem jí tím čas, aby se probrala a protáhla a vůbec nějak vstala z té postele. U mě bylo jedno, jak moc jsem měl rozcuchané vlasy, nebo jestli jsem měl tepláky na spaní, ale to mi teď bylo jedno. Přemýšlel jsem, co dnes vůbec udělám k snídani. Uměl jsem vařit, jelikož jsem se musel spoléhat vždy jen sám na sebe. Tedy aspoň od té doby, co se má cesta s Lisinou a Stavanovou cestou rozešla.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Vážně jsem se zamilovala až po uši. Do něj, nevím, nikdy jsem to tak necítila. Nikdy jsem nebyla připravená na lásku. Dá se na ni nějak připravit? Abych pravdu řekla… nedá. Přijde to zčista jasna. Začal se protahovat. Sledovala jsem ho s úsměvem. Měl určité charisma, které mě přitahovalo. No, jeho tělo mě přitahovalo hodně taky a já věděla, že jsem u něj v bezpečí. Jsem sice zrůda, bestie, která se umí pěkně ohánět svými tesáky, ale nebudu mít takové štěstí vždy. Ale on… Červenala jsem se a on mi řekl, že jde připravit chutnou snídani. Usmála jsem se a přikývla. Opřela jsem se ještě do polštáře. Chvilku jsem si uspořádávala myšlenky, ale pak se lehce posadila a projela si rukou vlasy. Nejsem doma, ale to nevadí. Hřeben se dá vyrobit snadno. Projela jsem si rukou vlasy, sáhla do kapes džínů pro gumičku a stáhla si vlasy do ní. Mohlo mě napadnout, nemám tu všechny své věci. Také jak bych mohla, že ano? Pousmála jsem se pro sebe pobaveně, ale urovnala si na sobě košili. Vstala jsem, abych své ztuhlé tělo rozpohybovala, dala si pár pro mě obvyklých cviků. Následně jsem odešla do jeho koupelny, kam jsem znala cestu. Tam jsem dokončila lehčí úpravy, ale ještě si zašla na toaletu a pak si opláchla také obličej. Pomalu jsem se vydala ke kuchyni.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: Když jsem se díval na zásoby v ledničce, tak jsem měl snídani dost jasnou. Ani se nedalo řešit něco jiného, prostě šlo jen o jedno jediné lahodné jídlo k snídani. Vytáhl jsem všechny potřebné suroviny. Přestože jsem dost dobře dodržoval receptůru, ale můj mozek a srdce se toulala k myšlenkám na Kate. Zamiloval jsem se jen jednou, ale to byl začátek, teď když jsem s Kate byl déle a déle, tak jsem se cítil lépe. Chvilku jsem smažil na pánvi a pak podával na talíře. Netušil jsem ani, jak rychle jsem to zvládl, ale prostě se stalo. Položil jsem talíře s lívanci na stůl. Vytáhl javorový sirup a lehce je jím polil a pak na vrch dal kostičku másla. Vážně to chutnalo vždy úžasně, aspoň pro mě a trochu jsem doufal, že i jí to bude chutnat.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 3:28 pm

Kate: Celý byt nyní provoněla vůně, která mě lákala. Zamrkala jsem a usmála se, kdy jsem v košili a džínách došla ke kuchyni a nakoukla dovnitř s úsměvem. ,,Tady to ale nádherně voní," usmála jsem se a podívala se na svého nádherného kuchaře. Pohled na jeho tělo mě nenechával chladným. Spíše mé srdce. To bušilo, tlouklo, jásalo a já chtěla být jen u něj. Něčím mě přitahoval. Vším! Byla to láska, je to láska a bude to láska. On je ten, který se mi zalíbil na první pohled. Není to sourozenecká láska, tedy, taková ta důvěra mezi bratrem a sestrou. Tyhle stavy byly ojedinělé, ale my s Roonem si vážně rozuměli. Usmívala jsem se a už se cítila opravdu probuzeně, protože v blízkosti takového krasavce… no, kdo by byl schopný spát?
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,To jsem rád, že to voní." odvětil jsem jí na to s úsměvem a usedl ke své porci jídla. No ranní snídaně byla vždy dobrá pro organismus, i když málo kdo jí dodržoval, ale tak co já měl jiného dělat v tááák dlouhém životě, který ještě nekončil. I když pravdou bylo, že teď jsem chtěl jen opečovávat Kate, jako drahocenný klenot anebo jako princeznu na zámku. ,,Dobrou ranní chuť." zazubil jsem se na ní pobaveně a pak jsem se dal slušně do jídla.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Usmála jsem se, ale šla k němu, když zasedl ke stolu, kdy jsem ho lehce líbla na tvář. ,,Tobě také dobrou chuť," usmála jsem se, ale zasedla ke stolu, kdy jsem byla ráda za ten culík, protože jinak bych měla asi vlasy všude. Vím, jak moje vlasy chutnaj a nechci zkoumat konzistenci šamponu, který používám. Zazubila jsem se, ale pustila se do jídla se samou slušností a úsměvem. Bylo to vskutku výborné! ,,Je to vynikající a mňamouzní," usmála jsem se zářivě, když jsem dojedla první sousto, ale kousla si znovu.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: Vzhlédl jsem od svého jídla, když to pronesla. ,,Mňamouzní???" optal jsem se jí tak překvapeně, že jsem se skoro zakuckal tou snídaní. ,,To jsem ještě neslyšel." přiznal jsem s pobavením, když jsem se odkuckal a už se nedusil soustem lívance a na tváři mi hrál opět ten můj rošťácký úsměv. ,,Ale musím uznat, že pěkný slovo, ale pěknější jsi ty, princezno." zašvéholil jsem a mrkl na ní.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: ,,Takhle vždy nazýval skvělá jídla můj mladší bratříček," pousmála jsem se, ale lehce zamrkala očima, když se mi v nich zaleskly slzy při vzpomínce na mrtvé tělo a pak ten prach. Ale oklepala jsem se a usmála se. ,,Pozor, aby ses nezadusil," usmála jsem se roztomile a sledovala ho, kdy mu znovu na tváři hrál ten jeho nádherný úsměv, který se mi tak moc líbil. Usmívala jsem se hodně moc spokojeně, že to víc spokojeně nešlo. ,,Asi se ze mě stane brzy paprika, lichotíš mi," zamrkala jsem a zčervenala vážně.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 3:29 pm

Adam: Všiml jsem si, jak jí něco bolí a začínalo mě zajímat, co je její jizvou z minulosti. Usmál jsem se ovšem, i když po snídani jsem se jí možná na to chtěl trochu optat. Rád bych jí nějak v tomhle pomohl, abych aspoň tak netápal v tématech, co jí zraňují. Ale teď jsem nevěděl, jak. Dojedl jsem svou porci a čekal na ní, abych to nádobí pak umyl. Rád jsem jí tak rozmazloval.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Usmívala jsem se, už to bylo lepší. Jedla jsem chutné jídlo, které mi připravil on. Už měl dojezeno, trochu mi to trvalo, já vím. Usmála jsem se na něj a dojedla poslední sousto. ,,Bylo to úžasně dobré, děkuju, můj princi," usmála jsem se, kdy jsem vstala s tím, že bych to mohla umýt.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,To jsem rád, že ti chutnalo, princezno." řekl jsem jí na to s úsměvem a sebral po ní talíř, přičemž jsem jí vlepil polibek. Ne, neopomíjel jsem, že tam jsem jen v šedých teplácích a držím mezi námi právě ony talíře, i když ty bych momentálně nejradši pustil.I když to byl jen jeden polibek, měl jsem teď chuť jí políbit dlouze a vášnivěji.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Usmála jsem se a zamrkala očima, když mi sebral talíř. ,,Myslela jsem si, že to umyju," usmála jsem se, ale podívala se na něj, když jen tak stál zde v šedých teplácích. No, pohled na jeho tělo byl vážně neodolatelný. Jeho polibek jsem mu oplatila a usmála se, kdy jsem se lehce porozhlédla.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,To je v pořádku, se tu ani moc nevyznáš. A já to zvládnu." řekl jsem jí s úsměvem a radši se od ní odtáhl, než by mě něco napadlo.Vzal jsem tedy oba talíře a šel je umýt. Umyl jsem všechno špinavé nádobí, utřel ho a pak ho uklidil do poliček, kam patřilo. ,,Jestli se potřebuješ osprchovat a půjčit nějaké čisté oblečení, tak se možná něco najde." nenápadně jsem jí navrhl.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Usmála jsem se a zamrkala. ,,Takhle se nechat rozmazlovat," zazubila jsem se pobaveně a posadila se ke stolu, kdy jsem ho sledovala. Vážně, vypadal úchvatně. Skousla jsem si lehce ret. Zamilovala jsem se, připadala jsem si jako v nějaké pohádce. Adam schoval vše do poliček, kam nádobí patřilo. Pak mi navrhl, že bych se mohla jít osprchovat. ,,Jo, sprcha by přišla vhod," usmála jsem se a zamrkala. Oblečení… představa, že jsem v nějaké jeho košili, mě dostala někam do nebe. Usmála jsem se zářivě a kývla.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: Usmál jsem se, když se tak usmála. Odešel jsem na chvilku do svého pokoje a vytáhl tam triko, které bylo mé, ale za tu oběť to stálo a nakonec jsem vzal tepláky, které mi ani být nemohli, jelikož patřily Lise. Snad jí budou. Vlastně ani nevím, jak se ke mně tohle dostalo, ale to bylo teď jedno. Donesl jsem jí to a podal do rukouch. ,,Promiň nic lepšího jsem nenašel. Jinak kdybych měl na výběr, tak bych ti přinesl šaty." řekl jsem s pobaveným zazubením.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 3:30 pm

Kate: Usmívala jsem se. Odešel do pokoje, kdy jsem se lehce protáhla. Vážně, sprcha přijde vhod. Podívala jsem se po chvilce na něj, když se vrátil s tepláky a trikem. Usmála jsem se a převzala si to. ,,Děkuju, to nevadí, stačí, já si vystačím s čímkoliv," usmála jsem se a natáhla se, abych mu mohla dát polibek, pěkně pořádný a usměvavý.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,Já jen, aby ti to vůbec padlo." vysvětlil jsem a trochu se mile na ní pousmál. Trochu jsem se k ní naklonil, aby měla šanci mi dát pusu, i když jsem se křenil, jak pako. Ach tak nádherná… A moje malá princezna…
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: ,,Snad jo, kdyžtak to budu mít jako noční košili," zasmála jsem se pobaveně a zamrkala očima, když se ke mně více naklonil, ale bylo to jen proto, abych mu mohla dát pořádný polibek, který jsem udělala lehce delší, ale rozšířila svůj úsměv. ,,A ručníky tam máš?" zamrkala jsem roztomile, protože kdyby ne, nevím, do čeho bych se utřela.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,Tak to mi je líto toho trika, pokud tak skončí. Tak trochu ho mám rád, obzvláště, když je to tričko Nickelbacků." řekl jsem a zatvářil se na oko takovým psím výrazem. Ale to jsem neuměl tak zahrát, tak že to bylo znát. ,,Ne to musíš počkat, až uschneš." zazubil jsem se nevině a líbl jí na čelo. Samozřejmě, že tam ručníky byly a to dokonce zavěšený. Jeden jsem používal a ten druhý jsem měl pro hosty, tak že vždy čistý a nový. No, i když ne pro hosty, protože s tím jsem nepočítal, spíš jsem si nepřipadal tak sám, když jsem někdy měl v domě něco, jako by tu se mnou ještě někdo bydlel.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: ,,Já ti ho vrátím, to se neboj," zasmála jsme se, ale prokoukla ho, kdy jsem se usmívala jako sluníčko. ,,Tak jo, mezitím tu budu někde létat, abych oschla," zasmála jsem se pobaveně a políbila jej na rty a přejela mu rukou ve vlasech. ,,Snad se v té koupelně nebudu bát," zamrkala jsem očima, ale usmála se a líbla jej na tvář.
    Admin
    Admin
    Admin

Adam: ,,No to bych nedělal, tady po bytě jsou někdy velký okna, do kterých je vidět." oznámil jsem jí se zazubením na to její lítání. Polibek jsem jí na rty oplatil. ,,To bys neměla…" políbil jsem jí do vlasů ,,…Je to tam cítit mnou…" dal jsem jí další polibek do vlasů ,,…A navíc budu jen kousek a kdyby něco, tak tě uslyším." pronesl jsem šeptem s úsměvem a jemně se od ní odtáhl, abych na ní lépe viděl.
    Admin
    Admin
    Admin

Kate: Zasmála jsem se. ,,Dobře, tak to raději dělat nebudu," zamrkala jsem očima a zazubila se. Lehce jsem se zachvěla pod jeho polibkem, ale usmála se spokojeně. ,,Tak to bude dobré, když tě tam ucítím," usmála jsem se láskyplně a nakonec mu projela rukou po tváři. ,,Tak já jdu," usmála jsem se, líbla ho na tvář a šla směrem ke dveřím koupelny.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Mon Nov 18, 2019 12:41 am