HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


3 posters

    Gabriel + Cora

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:28 pm

    Gabriel: Usměji se nad tím co řekne a potom se zamyslím nad další mi věcmi co pronese ohledně toho malého vlčete. Zamyslel jsembse protože je také dost pravděpodobné, že si na život doma nebo dokonce na společnost Snow zvykne nebo dokonce možná by to mohlo být naopak, kdo ví jak to nakonec bude. „Uvidíme, také si možná navykne na život doma, nebo také ne, ale může být u nás, nevadí mi to,“ odpovím a usměji se na ní mile. No v tom vstane a sedne mi na klín, chvíli a hlavně v prvním momentě se na ní překvapeně zadívám a když řekne že jsem skvělý a dá mi pusu, tak se ušklíbnu a vrátím jí ju. No hnedle na to si sedne zpátky a já jenom nespokojeně zamručím, ale nakonec se usměji. "Tak to abych byl skvělý častěji, když to zajistí takové příjemné a blízké odezvy od tebe, " zasmál jsem se. Ach vážně, ještě v sobě nemám ani kousek alkoholu a už tu třepu takové blbosti? No asi ano.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:28 pm

    Prikývnem na to. „Máš pravdu uvidíme ako to všetko nakoniec dopadne.“ Pousmejem sa a keď to povie tak na neho žmurknem. „Skús s uvidíš čo sa stane.“ Usmejem sa a jednou mojou nohou ho pohladím po jeho nohe a nevinne sa usmejem a potom hneď nohu stiahnem a tvárim sa že ja som to nebola. Ani neviem kde som nabrala toľko odvahy aby som ho takto dráždila. Možno to je aj tým že som pri ňom uvoľnená a nemusím sa na nič hrať a môžem byť sama sebou. A on ma bude brať takú aká som.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:28 pm

    Gabriel: Usměji se když uzná že to nějak samo dopadne. Ohlédnu se z okna ven, ale hned na to když opět zaslechnu její melodický hlas, který zněl trochu více svůdně než kdy obvykle, donutí mě to stočit k ní své zvědavé oči. Když mě pohladí nohou po té mé, šibalsky se ušklíbnu, právě mě vybízela k odplatě! Olízl jsem si suché rty a naklonil jsem se přes stůl více k ní, když se zatvářila jako by to neudělala. „Takovéhle výzvy, bych si přece nemohl nechat ujít,“ zazubím se a vypláznu na ní jazyk, přičemž k ní natáhnu ruku a pohladím jí po té její, ale neodtáhnu ji, nechám tu svou položenou na její jemné kůži a nevině se přitom usměji. Dnešek byl zvláštní, měl jsem pocit že se konečně ubíráme správným směrem, cítil jsem se teď jistější i ohledně našeho vztahu, takhle to musí být častěji, už žádná práce, * jenom Cora, Snow, Enzo a já, * pomyslím si a usměji se, ani si v tu chvíli neuvědomím že má milá umí číst myšlenky, ale od ní mi o nikdy nevadilo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:28 pm

    „Nehovor a čo keď ti ujdú?“ Usmejem sa a keď na mňa vyplazí jazyk tak pokrútim hlavou. „Ale no schovaj ho sme na verejnosti.“ Zasmejem sa a keď ma pohladí tak privriem oči lebo to bolo príjemné. Keď ale vidím jeho nevinný úsmev tak mi to nedá a nakloním sa k nemu s tým že ho idem pobozkať ale nespravím to miesto toho mu pošuškám. „Najskôr si ma musíš chytiť.“ Usmejem sa a odtiahnem sa od neho a sadnem si. Potom keď započujem jeho myšlienku tak prikývnem. „Presne tak naša malá rodinka.“ Usmejem sa a pozriem sa na neho a žmurknem.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Gabriel: Když mi řekne že mám jazyk schovat zasměji se, bylo zvláštní jak na jaké věci reagovala, ale usmál jsem se. Znělo to totiž trochu dvojsmyslně, tak jsem se nad tím chtěl pozastavit, ale nakonec jsem to nechal být, pobavilo mě to. Když jsem ji však pohladil po ruce, přivřela oči a já se musel ušklíbnout. Ale když se odtáhla a usmála se s tím, že jí nejprve budu muset chytit, nespokojeně zamručím a nafouknu se. „Teď jsi moc daleko,“ dodám nesouhlasně a usměji se opět, když zachytí mou myšlenku a odpoví na ni. „Čtyřčlenná už moc malá není,“ dodám a zasměji se nad tím. Za chvíli už uslyším, jak k nám kráčí číšník a nese jídlo a vše co jsme si objednaly no a že toho bylo docela dost, kromě dezertů, ty se přináší až po jídle. Usměji se na Cor, když nám vyloží jídlo na stůl a nakonec poděkujeme a on opět odejde.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Keď vidím ako sa nafúkol tak sa musím tomu zasmiať. „Prestaň lebo praskneš.“ Žmurknem na neho a keď povie že som moc ďaleko tak sa postavím a prídem k nemu a sadnem si mu na nohy. „Už je to lepšie?“ Usmejem sa a keď príde čašník aj s jedlom tak sa postavím a sadnem si na svoje miesto. „Čo to je vôbec štvorčlenná rodina? To je nič a navyše ešte sme len trojčlenná Enzo je u Lou teraz.“ Pousmejem sa a potom sa pozriem na to jedlo ktoré vyzeralo úžasne a v tom sa mi ozval žalúdok. Musela som sa pri tom zasmiať ako keby hovoril že nech už začnem jesť.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Gabriel: „A když prasknu, nebudeš mít nic,“ zasměji se a když se postaví a dojde až ke mě, sedne si mi na nohy, usměji se a spokojeně ji obmotám ruku okolo krku a přitáhnu si ji k sobě abych ji mohl políbit na rty, což jsem taky udělal, ale za chvíli co přišel číšník jsem jí pustil aby si opět mohla sednout na svoje místo a já se jenom usmál. „Takže si chceš domů pořídit školku?“ zasměji se a najednou mi tohle téma přišlo zvláštní, kdo ví, do budoucna by bylo pěkné mít děti, ale myslím si že na tohle bylo ještě brzy. Jenže už teď jsem věděl, že nechci žádnou jinou dívku než Coru, protože nikdy jsem k nikomu necítil tak silné pocity jako cítím k ní. Cítil jsem uvnitř takový příjemný zmatek, mé srdce spokojeně tlouklo, když jsem se jí dotýkal a čím jsem jí byl blíže, tím více jsem už se nikdy nechtěl oddálit. Když ji však zakručelo v bříšku, musel jsem se nad tím lehce zasmát. „Tak dobrou chuť,“ pronesu a nakonec vezmu do ruky příbor, jídlo vypadalo opravdu skvěle, no nakonec jsem jej ještě odložil a otevřel víno a pomalu nám oběma nalil do skleničky. „Tak až teď, dobrou chuť,“ usměji se a vezmu opět příbor a s chutí se pustím do jídla, vonělo to pravdu úžasně.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    „A to teda nechcem.“ Zažmurkám na neho a usmejem sa. Keď som sedela na jeho nohách a on ma objal a dal mi pusu tak som sa cítila ako v raji. Potom keď už som sedela na mieste a on sa opýtal či chcem doma škôlku tak som sa nad tým zamyslela a prišlo mi to ako dobrý nápad. „Prečo nie?“ Pozriem sa na neho a pousmejem sa. Keď sa začne smiať nad tým ako sa mi ozval žalúdok tak sa usmejem. „Ja nemôžem za to že je hladné.“ Zasmejem sa a keď naleje víno do pohára a popraje dobrú chuť tak tiež poprajem. „Dobrú chuť a ďakujem.“ A potom sa pustím do toho lososa.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Gabriel: Usměji se nad tou školkou a nad vším, moc se k tomu nevyjadřuji když začneme jíst, aby nám to náhodou nevychladlo. Usměji se a když dokoušu kousek porce jídla, sáhnu po vínu abych se napil, ale zastavím se a počkám na Coru až dojí sousto. „Připijeme si?“ navrhnu a chytnu skleničku s vínem do ruky trochu jistěji, sám nevím jak chutná a byl jsem zvědavý jestli je opravdu dobré, nakonec vyčkám než Cora vezme skleničku do ruky. „No a prot že je hladné, tak jsme na večeří, jsem na tom stejně,“ zasmál jsem se a potom se zadíval do překrásných malebných očí mé milované, tak rád jsem se do nich koukal a ztrácel se v nich.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Pomáli som jedla a popritom som sledovala Gaba. Bol tak nádherný a ja som už nikdy nechcela byť bez neho. Ale zase nechcem aby skončil s prácou lenže ako som videla tak asi je rozhodnutý s ňou skončiť. Čo som aj na jednej strane rada a na druhej nie. Potom ma ale z myšlienok vytrhne jeho hlas a ja sa pozriem na neho. Hovoril niečo o to že by sme si pripili a tak som na to len prikývla. Keď som dojedla tak som si zobrala pohár do ruky a usmiala som sa. „Tak to rada počujem že nie som sama.“ Usmejem sa a pozriem sa neho zamilovaným pohľadom.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Gabriel: Hleděl jsem do jejich překrásných očí, náhle mě přepadl pocit, že už se od nich nechci nikdy odtrhnout a taky že ne. Když se na mě tak sladce dívala, mé srdce spokojeně tlouklo a uvnitř mě se to všechno jenom natěšením chvělo. Cítil jsem se s ní dobře, cítil jsem se s ní tak jako ještě s nikým, tohle nebyla jenom chvilková zamilovanost, tahle dívka si ukradla mé srdce, které jsem ji byl vždy připraven s ochotou dát. Lehce jsem se usmál a nakonec skleničku natáhl k té její. „Tak na nás dva a náš vztah,“ hlesl jsem a cinkl o tu její skleničku, hned potom jsem se napil a usmál se co nejmileji jsem uměl. Na chvíli jsem odložil příbor a zadíval se na ni, také skleničku jsem položil vedle talíře. „Už jsem ti řekl, jak nehorázně moc tě miluji?“ položil jsem otázku na kterou jsem ani nečekal odpověď a stále se usmíval, nemohl jsem přestat, mé srdce tlouklo obrovskou touhou po ní, byl jsem po dlouhé době tak šťastný, šťastný jako nikdy.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    „Na nás.“ Usmejem sa a ťuknem si s ním a potom sa napijem. Potom položím pohár a pustím sa do jedla. Skoro mi ale zabehne keď povie že ma nehorázne moc miluje. „Ešte si mi to nepovedal ale krásne sa to počúva.“ Usmejem sa a nahnem sa cez stôl aby som ho pohla pobozkať. Keď ho pobozkám tak sa postavím a znova si sadnem na jeho nohy. Neviem prečo ale takto to bolo lepšie. Chytím ho okolo krku jednou rukou a druhou si prisuniem jedlo. Potom naberem na vidličku kúsok lososa a dám ho Gabovi pred ústa. „Ham.“ Poviem ako malému dieťaťu..
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Gabriel: Když si připijeme, uculím se na ni a nemůžu se přestat usmívat, když se natáhne přes stůl aby mě políbila. Tohle si nechám líbit častěji, pomyslím si a spokojeně vydechnu. „Tak to bych ti to měl opakovat častěji, aby jsi na to nezapomněla,“ dodal jsem a usmál se a opět překvapeně vydechl, když se postavila a sedla mi na nohy a já si ji posunul spíše na klín, aby seděla jistěji a nesklouzla dolů. Přisunula si jídlo a potom nabrala na vidličku jednu porci a dala mi ji před ústa, chvíli jsem se na ní díval, jako by po mě žádala něco nemožného, ale nakonec jsem se ušklíbl. „Jako vážně?“, vyhrknu ze sebe, ale nakonec nic neprotestuji a sousto si z vidličky vezmu a spokojeně ho pokoušu a polknu. Na její ham, se hned nato zasměji, vážně jsme byly zamilovaní až po uši. Takže vyplazování jazyka se nemůže a tohle ano? Usmíval jsem se, panovala mezi námi opravdu dobrá nálada a já byl z to nesmírně vděčný, konečně bylo všechno tak jak jsem si to představoval a doufal jsem že jsme si to tak představovali oba.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    „To budem len rada.“ Usmejem sa a keď sa opýta že či vážne tak prikývnem. Potom keď to zje tak mu dám pusu na líco. Potom odložím vidličku a hlavu si položím na jeho rameno. Bola to krásna chvíľka a ja som dúfala že nám to nikto a nik nepokazí. Ten čas čo som bola bez neho bolo hrozné a dúfala som že sa to nebude opakovať. Preto som si túto chvíľu užívala ako keby to bola naša posledná. Potom zodvihnem hlavu a pozriem sa na neho. „Vieš čo som si uvedomila? Že som ešte nikdy nebola tak šťastná ako som teraz s tebou.“ Usmejem sa.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Gabriel: I já jsem byl moc rád, ale nahlas jsem to neřekl, přišlo mi to jako zbytečné, vždyť mi všechnu tu radost mohla vidět na očích, byl jsem s ní spokojený tak jako ještě s nikým. Nikdy jsem se do nikoho tak silně nezamiloval, byl jsem naprosto unesený, užíval jsem si tuhle chvilku a když položila vidličku a dala mi pusu na líce, musel jsem se ušklíbnou. Opřela si hlavo o moje rameno a já ji políbil do vlasů. Odložil jsem příbor a pohladil ji ve vlasech, druhou ruku ji dal na záda a pohladil ji po nich. Byl jsem šťastný, byla u mne tak blízko, její úsměv pro mě tolik znamenal. Když se mi opět podívala do očí a řekla mi co si právě uvědomila, usmál jsem se jako ten nejšťastnější člověk pod sluncem a srdce mi samou radostí poskočilo, až jsem ji přitáhl k sobě a políbil ji na její překrásné pery, kterých jsem se nemohl nabažit. „Tak to máme oba dva stejně,“ zašeptal jsem ji do rtů, ale neodtahoval se od nich, opět jsem je políbil, miloval jsem tu sladkou chuť, které mi její překrásné a dokonalé pery poskytovaly.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:36 pm

    Keď mi dal pusu do vlasov zatovrila som oči a spokojne som vydýchla. Potom po hladil a ja som sa usmiala a keď ma pobozkal tak mu bozk vrátila. „To som rada zlato.“ Usmejem sa a keď ma znova pobozkal mala som chuť ho začať bozkávať ale zatial som sa držala a bozk som mu len vrátila a znova som si položila hlavu na jeho rameno a spokojne vydýchal. Cítila som sa vážne ako v sne. Stále som tomu nemohla uveriť že je môj a hlavne že je skutočný. Zatvorila som oči a dýchala som jeho užasnú vôňu ktorá ma očarovala už od prvého dňa čo sme sa stretli.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:37 pm

    Gabriel: Usmíval jsem se a když mi polibek vrátila, úplně jsem se rozechvěl a zatoužil po dalším, ale nechal jsem to tak a ty pocity ovládl. Tahle chvíle byla neskutečná, držel jsem ji u sebe a zabořil obličej do jejích překrásných voňavých vlasů, které mě pošimraly na tváři. Držel jsem ji u sebe a hladil po zádech, už nikdy jsem ji nechtěl pustit. A když mi řekla zlato, vyznělo to z jejích úst tak rozkošně. Když tady vedle mě byla, ani mě nezajímalo že nám stydne jídlo, užíval jsem si toho, že je tady se mnou a já s ní. Nakonec jsem se opatrně natáhl pro příbor a napíchl jsem na vidličku kus jídla já a opakoval předchozí gesto, které udělala ona. „Ham,“ zazubil jsem se a dal jsem ji vidličku před pusu.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:38 pm

    Spokojne som odpočívala na ňom a v hlave sa mi premietalo ako sme sa stretli. Keď si na to spomeniem tak sa potichu zasmejem. Zrazu som počula jeho hlas ako hovorí ham a tak otvorím oči a odvihnem hlavu. Keď to uvidím musím sa zasmiať. Ake sledké že to opakuje po mne ale pravda je že od neho by som sa nechala křmiť stále. Preto otvorím ústa a dám si do úst jedlo. Po chvíľke ho zjem a usmejem sa. „Vynikajúce.“ Poviem a olíznem si pery.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:38 pm

    Gabriel: „Ano já vím, nechci aby tvůj žaludek zase naříkal že mu nevěnuješ dostatečnou péči, tak se o to musím postarat já,“ zasměji se a opět naberu další sousto a přiložím jí ho k puse. „A kromě toho jsi tak sladká, když se necháš krmit,“ dodám a zazubím se mile a nevinně. Druhou rukou ji ze zad vjedu do vlasů, kde ji pohladím a promnu pár konečků jejich vlasů mezi svými prsty, přičemž se nemohu přestat usmívat. Ach, jak já byl zamilovaný. Ani už jsem neměl hlad, když byla blízko mě, nic nebylo tak důležité jako ona, vůbec nic.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:38 pm

    „To je síce pekné od teba ale zase ho nemusíš rozmaznávať lebo si na to zvykne a potom bude zle.“ Pousmejem sa a keď to povie tak sa znova začervenám ale už neskrývam tvár do dlaní aj tak by to nebolo k ničomu. „Od teba si nechám všetko robiť.“ Usmejem sa a dám si do úst jedlo a zjem ho. Potom sa usmejem sa nechám ho nech si hrá s mojími vlasamy.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:39 pm

    Gabriel: „Ale vždyť to nevadí ne?“ zasměji se a potom když to sní, dám jí pusu na líčko a usměji se. „Jinak který týden by jsi chtěla jet do těch lázní? Někdy v tomto měsíci, nebo až v tom dalším?“ zamyslel jsem se a došlo mi, že ještě musím zavolat, že dávám výpověď v práci, aby nečekali že mám přijít a já se nedostavil, no, stejně budu muset jít podepsat ukončení pracovního poměru. Jen tak jsem se zamyslel, ale hned na to jsem se usmál na Coru a položil si pro změnu hlavu já na její rameno. Jenže teď jsem měl ideální výhled do jejího výstřihu a jakmile jsem ho zaregistroval a uvědomil jsem si to, blbě jsem se usmál a hned na to jsem zčervenal, ach ne. Ale tohle vážně nebylo v plánu, jen jsem se… opřel, no možná trochu blbě a tak jsem zvedl hlavu a s červenými líci jsem sáhl po skleničkách a jednu podal Coře a druhou si nechal v ruce a napil jsem se.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:39 pm

    „Jasné že nevadí.“ Pousmejem sa a keď sa opýta kedy by som chcela ísť tak mám chuť povedať že teraz hneď. Potom sa ale zamyslím kedy by to bolo dobré. A napadne ma že by to mohlo byť za dva týždne. „Čo tak za dva týždne?“ Opýtam sa a pozriem sa na neho a v tom sa mi naskytne pohľad aký je červený a musím sa zasmiať. „Vieš o tom že teraz vyzeraš hrozne sexy?“ Usmejem sa a dám mu pusu na líco.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:39 pm

    Gabriel: Nevadilo ji to a já se usmál. Nakonec jsem se opět zahleděl do jejich očí a musel jsem se usmát. „Tak krásné,“ zašeptal jsem a nechával jsem se tím jejím pohledem unést. Když hlesla za dva týdny, tak jsem přikývl, to bylo vyhovující. Hned na to co jsem se napil, poznamenala že vypadám hrozně sexy a dala mi pusu na líčko a já jsem se musel usmát. Ohlédl jsem se po místnosti a zjistil jsem, že jsme v ni už jenom mi dva, to už uběhlo tolik času? No ano, už i venku byla tma jak vy pytli a ulice byly skoro vyprázdněné, ani jsem si to neuvědomil. Naklonil jsem se k jejím rtům, skleničku jsem odložil a ruku položil na její bok. „No vím o někom, kdo sexy nejenom vypadá, ale i je,“ usměji se a vydechnu ji na pery a nakonec se k těm jejím pomalu přiblížím a políbím ji s tím úmyslem, že tenhle polibek nebude jenom tak krátký.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:39 pm

    Pozriem sa prekvapene na neho keď to povie a trochu sa začervenám. Teraz sme sa červenali obaja a bolo to veľmi zlaté. Ani ja som si neuvedomila koľko ubehol hodín ale bolo mi to jedno. Bola som s tým koho milujem a nechcela som aby to skončilo. „Nehovor vážne? A kto?“ Opýtam sa a zažmurkám na neho a usmejem sa. Rukami som ho chytila okolo krku a nežne som ho začala bozkávať.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 2:39 pm

    Gabriel: Přitáhnu si ji ještě blíže, když mě chytila kolem krku, musel jsem se nad tím pousmát, její dotek byl tak příjemný, až jsem se musel lehce zachvět. Sám jsem rukou přejel od jejího boku nahoru k žebrám a zase zpátky, přičemž druhou ruku jsem měl v jejich vlasech. „No přece ty,“ vydechl jsem ji do rtů a spokojeně jsem se k ní jak tulil, tak také jemnými polibky pečoval o její překrásné plné rty, které se dožadovaly pozornosti a jak moc rád jsem se jim věnoval. Také jsem se zahleděl do jejich nádherných očí, které vždy tak krásně rozechvěly mé srdce, jenže teď to byla celá ta chvíle, která donutila mé srdce poskakovat neskutečnou radostí.

    Sponsored content


    Gabriel + Cora - Stránka 2 Empty Re: Gabriel + Cora

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Mar 29, 2024 8:37 am