Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.

Louisa + Skye + Samuel

Admin
    Admin
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 1183

Louisa + Skye + Samuel - Stránka 2 Empty Re: Louisa + Skye + Samuel

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:46 pm

Dívka mě navigovala, ne že bych její popis trasy předtím neposlouchala, ale když ono to bylo těžké. Trasa byla celkem dlouhá, ale já jí šla a dívala se kolem sebe, kdyby někdo šel s úmyslem nás zabít. Sic se tak nestalo, což bylo jedině dobře. Pomalu jsme se nakonec dostaly před dveře nějakýho domu – usoudila jsem, že jsme u ní doma. Dívka zazvonila, ale nikdo se neozýval, taky že to okomentovala s tím, že nikdo není doma. Nakonec vytáhla klíče a odemkla, kdy se mě zeptala trochu zdráhavě, zda s ní nepůjdu dovnitř, abych jí pomohla. ,,Neotravuješ mě tím, rozhodně ne, mám dost volného času," usmála jsme se a počkala, než dívka zajde dovnitř, kdy já šla s ní.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:46 pm

Vděčně jsem se na ní pousmála, když řekla, že jí neotravuji, a že má volného času dost. Uznávám, že tohle byl Samueluv dům, tak že byl více lépe vybavený, takovým vážně pěkný nábytkem, na to bych já neměla čas ani uvážení, díky otci jsem byla zvyklá nakupovat levné věci z bazaru. Nedivila bych se tedy, kdyby si Louisa myslela, že jsem zazobaná a ještě nějaká rozmazlená fiflenka. Vždy jsem měla pocit, že do toho domu nepatřím. Ne to mé zablácené, ušmudlané a vůbec polámané já, které bylo lovkyní. Možná si Samuel opravdu zasloužil nějaký křehčí stvoření, co by mu nechodilo domu takhle zřízené. Došlo jsem s její pomocí do obýváku, kde jsem si sedla na to bílé křeslo, které už pamatovalo nesčetněkrát, že jsem zrovna já na něm krvácela. „Lékárnička je v koupelně, to jsou jediný ty dveře v chodbě, který jsou z kouřového skla. Ty, co jsme minuli, když jsme se tak nějak potáceli sem do toho obýváku. A ta lékárnička by měla viset na zdi a z té zdi se dá i sundat.“ řekla jsem jí konečně něco inteligentního, tedy aspoň mě se zdálo, že by to takhle konečně mohla najít. Zatleskej si Skye, právě jsi jí navigovala, tak jak jsi vždy chtěla ne?… No tak ta navigace aspoň zněla srozumitelně ne? Anebo snad ne? Podívala jsem se na bílé křeslo, které jsem opět zamazala já. A to mi Samuel posledně sliboval, že to on určitě tentokrát to křeslo zamaže dřív, ale tím se mu teď nebudu chlubit, když chci všechny stopy zahladit. Podívala jsem se na nohu s úvahou, že by to asi chtělo vodu, abych přes tu špínu viděla, jak moc zlý to je.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:47 pm

Kývla jsem s úsměvem, ale vzala ji dovnitř, kdy jsem se trochu porozhlédla, ale jen z principu, že bych nerada do něčeho narazila. Nemuselo by to pak dopadnout dobře. Třeba bych shodila starodávnou vázu co já vím… Jo a sežrali by tě i s botama. Zasmál se hlas. Ne, zdrhla bych! Zašklebila jsem se v duchu, ale dovedla dívku až do obyváku. Ten dům byl vskutku pěkně vybavený, moderně zrealizovaný a ten nábytek, jeden by na něm mohl oči nechat. Dívka se usadila do bílého křesla a vysvětlila mi, kde mají lékárničku. Dostala jsem zdlouhavý popis, který jsem pochopila. Poslechla jsem si i její myšlenky, kdy jsem se usmála. ,,Jasně, hned jsem zpátky," kývla jsem s úsměvem a vyrazila zpět na chodbu, kdy jsem se rozhlédla a zahlédla dveře s kouřovým sklem. Vešla jsem dovnitř a našla na zdi viset lékárničku, kterou jsem vzala a našla i nějaké papírové utěrky, kdy jsem je zlehka namočila a vydala se zpět. ,,Napadlo mě vzít i nějaké papírové utěrky," usmála jsem se na dívku, když jsem konečně došla zpět s věcmi.
    Admin
    Admin
    Admin

Zatím jsem si obezřetně prohlížela dobře zaflákanou, ale i zraněnou nohu. No buďto si budu muset rovnat kosti, což není zrovna moc nebolestivé, spíše naopak, máte chuť si to rovnou urvat celé. Vzhlédla jsem, když jsem uslyšela Louisu. Ani jsem moc nepostřehla, že se vrátila do obýváku. Co to k sakru bylo s mými instinkty? Jindy bych věděla, že se někdo blíží k obýváku, ale teď?… No to je zatím jedno, teď je na řadě ta noha. „Jo to je dobrý nápad, protože mě to napadlo až chvíli potom, co jsi už odešla z obýváku.“ odvětila jsem jí na to s pobavením a vzala si od ní prvně ty papírové utěrky a začala si z toho tu špínu čistit. No nevypadalo to po vyčištění lépe, spíše naopak. Půlku lejtka jsem měla sedřený až do masa a uprímně vůbec to nevypadalo na to, že by ta kost zůstala v celku, což mě donutilo k zamračení, protože kdyby aspoň v té části byla jedna kost, ale tam byly dvě zatracený kosti. Ach, jaký ho to já mám pecha… Rozhlédla jsem se kolem po obýváku a přemýšlela, jak to srovnám, tak aby mi to srostlo rovně, aspoň tak nějak, jak jsem potřebovala. Někde tu jistě ještě byl schovaný sáček s krví, ale ten mi byl na houby, dokud jsem neměla řešení, jak ty kosti srovnat, protože by mi to srostlo křivě.
    Admin
    Admin
    Admin

Nechtěla jsem rozhodně šmejdit a chodit po celém domě. Byla jsem zvyklá chodit potichu. Jsem noční tvor, který loví, když potřebuje krev. Jsem zvyklá být tichá jako myš, abych nevzbudila predátora, nebo svoji vlastní kořist. Dívka ke mně vzhlédla, kdy jsem jí řekla, že mě napadlo vzít utěrky. Ona i řekla, že je to dobrý nápad a že ji to taky napadlo. Když jsem si tak vzpomněla, tahle myšlenka mi do hlavy nepřiletěla. ,,Tak asi myslíme stejně," zasmála jsem se, ale mrkla se, jak vypadá její zranění. Nebylo to vůbec pěkné. Ona si ho vyčistila, kdy jsem spatřila, jak půlka lejtka je sedřená do masa a kost nevypadala moc dobře. ,,To není dobrý," poznamenala jsem a poslouchala její myšlenky, kdy přemýšlela nad tím, čím to srovná. Byla jsem připravená jí pro něco klidně dojít, od toho jsem tu byla. Sice jsem měla psychologický titul, ale menší roli zdravotní sestry snad zmáknu!
    Admin
    Admin
    Admin

„Myslím, že v chodbě jsou takové dost oprejskané dveře, co vedou do sklepa a v tom sklepě by mělo být něco, co bude dost připomínat takový ten mrazák na pivo nebo tak něco, ale měl by tam být sáček a ten budu potřebovat.“ řekla jsem jí, když jsem se tak nad tím celým zamýšlela. Poslala jsem jí vlastně pro ten poslední sáček krve, co tam uchovával Samuel. Vlastně už nevím, kvůli čemu říkal, že ho tam dává, ale vím, že to bylo něco, kvůli mě. Každopádně, teď se hodil na nějaké to zakrytí stop. Jak říkám, nechtěla bych být vlkodlakem, protože těm se všechno hojí až moc rychle a nečekaně. Už jen ta představa, že si musejí někdy znovu zlomit kosti. No fuj. Otřásla jsem lehce sebou a počkala, dokud nezmizela a přesně té chvíle jsem využila, abych čelist k sobě pevně sevřela a ty kosti si opravdu pracně srovnala, ale to znamenalo tudíž už se moc zatím nehýbat, dokud nebudu mít v ruce ten sáček krve, který mi tohle pomůže vlastně dát dohromady. Sakra, doufám, že ho tam najde, jako je tam sice ještě pivo v plechovkách, které brzy Samuelovi možná vyházím, pokud ho znovu uvidím pít, jako nějakou trosku, ale ten sáček se tam tou rudou barvou nedal přehlédnout.
    Admin
    Admin
    Admin

Poslouchala jsem její slova, ale nakonec přikývla. ,,Jasně, pokud tam na mě někde nevyskočí česnek," zasmála jsme se, ale vstala a rozešla se k oprejskaným dveřím, jak mě dívka naváděla. Mohla jsem se trochu rozhlédnout po domě, ale nezdržovala jsem se, chtěla jsem jí pomoci. Došla jsem po schodech dolů a podívala se tam kolem sebe. Bylo to dobré, necítila jsem žádný zápach, ale možná jsem byla až moc dobře imunní, že jsem nic necítila. Nadechla jsme se, ale prošla sklepem a nalezla nějaký mrazák, no, vypadalo to jako mrazák na pivo. Nadechla jsem se a do nosu mě štípla vůně krve. No, přeci, co bych to byla za upíra, kdybych necítila krev! Usmála jsme se vítězně, ale vzala sáček a zavřela mrazák, kdy jsem se rozešla zase ven ze sklepa a zavřela dveře za sebou. Došla jsem zpět k dívce a podala jí ho.
    Admin
    Admin
    Admin

Vzala jsem si od ní sáček a bez dalšího meškání ho celý vyžrala. No spíš vysála, abych byla přesnější, ale asi těžko by se hádalo, co v něm bylo, kdyby to Samuel nevzal přímo z nemocnice a tudíž na tom nebylo napsáno krev. Otřela jsem si pusu tou jednou stále čistou utěrkou a pak i ruce. Jako na tohle zranění to nebylo moc. Ten sáček zase nebyl tak objemový. Netuším, kde sehnal jen poloviční sáček toho, co je normálně plnej velkej sáček, ale bylo mi to jedno, protože na srůst té kosti a tak nějak částečné zhojení to bude stačit. „Mohla by jsi mi prosím z lékárničky podat obinadlo?“ zeptala jsem se jí dost slušně na to, jaký mám jindy slovník a vůbec, jak jindy znějí mé věty. Vlastně zatím jsem k ní byla celkově milá, než je mým zvykem. Nevím, proč jsem jí tak důvěřovala, možná protože to byla zatím jediná pomocná síla v tomhle okruhu, co mě rovnou neposlala do háje anebo ještě dál anebo možná spíš hlouběji.
    Admin
    Admin
    Admin

Ta krev, nepřitahovala mě. Vlastně jsem neměla chuť na ničí krev. Začala jsem se tomu šklebit. Jo, já se obejdu i bez své ironické nálady, která je na dovolené, jak mi řekl můj hodný hlásek. Dívka vysála krev ze sáčku a otřela si ruce i pusu. Usmála jsem se, když nejspíše všechno dobře dopadne. Poprosila mě o obinadlo. ,,Jasně," kývla jsem a otevřela lékárničku, z které jsem vytáhla obinadlo. ,,Zvládneš zavázat sama?" pousmála jsem se. Ne že bych ji zpochybňovala, ale znala jsem lidi, kteří dokázali zavazovat ostatním, ale sami sobě to vždy pokazili.
    Admin
    Admin
    Admin

„No mám jistý léta praxe v ošetřování sebe samotné, tak že s tím nebudu mít problém a děkuji.“ řekla jsem jí mile. Vzala si od ní obinadlo a pečlivě si to na té noze zavázala. Rovnou jsi jí mohla říct, že jsi lovecký nemehlo, a že se divíš, proč tě už dávno někdo jednoduše nezabil… Kušuj… Ty ani nejsi snad svědomí, jako nějaký postížený myšlenky sebevraha… A co když jsi schizofrenik, či jinak mentálně labilní hm?… Ale do háje s tebou… nevím, proč jsem vedla takový monolog ve své hlavě, vždy když jsem se cítila mizerně kvůli něčemu. Jak jsem si to ovázala, tak mi akorát díky požité krvi srostla kost, tedy ty dvě zatracený kosti, co jsem si tak pracně rovnala. Opatrně jsem se vyškrábala na nohy a šla tam poklidit ten bordel, když už se dalo s tím jakž takž pohybovat. „Nevím, jestli ti můžu nabídnout kafe, čaj anebo něco více osvěžujícího vzhledem k dnešnímu vedru. pokud něco chceš můžeš si klidně říct.“ řekla jsem jí mile a zatím vyházel ty odpadky. Nějak očistila to oblíbené „ošetřovací“ křeslo Samuela, ale přesto jsem jí stále vnímala, i když mé jindy ostré smysly byla najednou tupé, což mě štvalo a já se stále snažila zjistit, čím to je.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:48 pm

,,Za málo," usmála jsem se, když mi řekla, že má v tom léta praxe. Převzala si obinadlo a nohu si zavázala. Přepadly jí najednou i myšlenky, kdy jsem se trochu usmála, ale v hlavě ušklíbla. Kdyby dívka jen věděla, co se ve mně skrývá. Hej! Co kdyby taky projednou vypnula svůj senzor přijímač, hhh? Ozvalo se mi něco v hlavě a já bych málem protočila oči. Drž klapačku idiote. Zavrčela jsem mu nazpátek jako by se nechumelilo. Dívka si dozavázala nohu a vyškrábala se na nohy, kdy začínala uklízet bordel. Vypadalo to, že už se zvládne dobře pohybovat. Nabídla mi lehčí pohoštění, kdy jsem se usmála. ,,Kdyžtak vodu, limonádu, studený čaj, šťávu… to je jedno, co máš," usmála jsem se a sáhla si do kapes, kdy jsem si stáhla lehce vlasy do culíku.
    Admin
    Admin
    Admin

„Dobře, něco takového se tu určitě najde.“ řekla jsem jí pobaveně s úsměvem a vydala se k ledničce. Otevřela jí a přejížděla očima, co všechno obsahuje. Jako věděla jsem, co všechno obsahuje, obzvláště po ránu, kdy jsem si dělala snídani vždy sama. Uznávala jsem pomalu, že na Samovi začínám být až moc nehorázně závislá. Okupuju mu jeho luxusní dům, nechávám mu vždy zakrvácet jeho luxusní bílý křeslo, který pak musím čistit, zabírám mu polovinu jeho pěkného dvojlůžka, vyžírámmu ledničku, kterou ani nedoplňuji a nakonec převážně jím jídla, co uvaří, protože rozhodně to chutná lépe, než to co umím já vařit. Sakra, tak že to znamená, že se od něho už nikdy asi neodprostím… Vzala jsem džus, co jsem tam našla a vzala ho i se skleničkou do obýváku, kde jsem obojí položila na ten pěkný stolek, co tam Samuel měl a ještě dodala větu: „Klidně se uveleb a chovej se jako doma. Momentálně a pro dnešek nikoho nekoušu.“ řekla jsem jí mile s úsměvem a stále jsem tajně zjišťovala, čím se mé schopnosti oslabily, takhle moc.
    Admin
    Admin
    Admin

Usmála jsem se, když mi odpověděla, že se zde něco takového najde. Lehce jsem se podívala kolem sebe. Bylo to tu opravdu luxusní a obrovský. Naprosto nádherný dům, který je vážně skvěle zařízen. Nepotrpěla jsem si na takovém luxusu, ale něco takového zvládnu. Pak dívka vešla do obyváku, kdy jsem na ní stanula pohledem a poslechla si její slova, že dnes nekouše. ,,Díky, takže mám šťastný den," zasmála jsem se, ale usadila se a otevřela lahev džusu, kdy jsem si ho nalila do skleničky a zlehka se napila. ,,Máte to tu nádherný," usmála jsem se, kdy jsem zhodnotila barák. Určitě zde nebydlela sama, to těžko, protože… ta pěna na holení určitě její v koupelně nebyla! Blbko. Zasmál se hlas v mé mysli. Neoslovuj se v mé hlavě, není to zdvořilé. Ukšlíbla jsem se v mysli, ale napila se znovu.
    Admin
    Admin
    Admin

„No spíš já měla dneska štěstí.“ přiznala jsem upřímně potom, co řekla, že měla šťastný den. Nebýt jí, tak mě možná ti bastardi rozsápali a to by se už těžko vysvětlovalo Samuelovi. Tak že ten vděk jsem jí dlužila, ale sakra stále se mi nelíbilo, jak něco na mě mělo divný vliv. Začínala jsem mít pocit, že se mi na chvilku zamlžil pohled, ale to se mi asi jen zdálo, přesto jsem si radši sedla do druhého bílého křesla, které nebylo vyznačené na ošetřování a rozhlédla se kolem. Stejně jsem cítila, jako bych sem nepatřila. Když řekla, že to tu máme nádherný, tak jsem se trochu smutně pousmála. Tohle nebylo ani trochu mé. „No, mě tenhle dům ani moc nepatří, jako mému příteli. Rozhodně bych neměla takový vkus a už vůbec peníze na to.“ poznamenala jsem a s menším smutným úšklebkem se podívala na plazmovou televizi, která sem patřila víc, jak já. Stále mi vrtalo hlavou, proč si nenašel něco vkusnějšího k jeho domu. Třeba nějakou blondýnku s růžovým oblečením a čivavkou.
    Admin
    Admin
    Admin

Dívka pronesla, že měla spíše ona štěstí. No, ti tři blbci se na ni pěkně vrhli, nejspíše měli s ní nevyřízené účty, i když o toho třetího jsem se postarala já a ty dva další nechala ležet na zemi. ,,Ti asi moc nemají rádi určité lidi," poznamenala jsem, ale usmála se a byla ráda, když jsem se pohodlně usadila a i napila dobrého džusu. Doufám, že jsi vypnul senzory přijímání energie. Ozvala jsem se do hlavy vůči nějakému hlásku. Nemohu sloužit, ale jsi jí nadopovaná z kavárny. Uchechtl se nějaký hlas v mé mysli, kdy jsem se tomu poušklíbla v hlavě, ale poznamenala, že to tu mají nádherný. Dívka se trochu smutně pousmála, kdy jsem si ji prohlédla a poslouchala její slova. ,,Aha, taky bydlím s přítelem, ale stále si udržuju svůj domek, který jsem si zařídila před tím, než jsem se s ním seznámila," pousmála jsem se a lehce se zapřela do sedačky. Nesmím se tu dlouho zdržovat. Napomínala jsem se v duchu. Prooč… energie je důležitá! Zachichotal se ten zákeřný hlásek. Víš kam si tu energii můžeš napasovat? Zavrčela jsem jeho směrem v mysli a lehce zamrkala.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:49 pm

„Nemají rádi, ti co jsou něco, jako zastánci spravedlnosti, akorát že v trochu jinačí verzi.“ řekla jsem trochu jemněji, že jsem vlastně lovkyně nadpřirozena, ale kdokoliv znal mou přezdívku, tak věděl, že nesekám hlavy za nic a už vůbec ne těm, co mi zachrání kejhák. Chvilku jsem se po domě rozhlížela, jako bych to tam taky neznala, i když jsem tu už nějaký ten rok určitě byla. „No já většinou předtímhle přespávala v podnájmu anebo v nějakých barech a hospodách, kde byli známí mého otce.“ poznamenala jsem k jejímu vyjádření, ž emá sice přítele, ale i dům. Já si to nikdy nemohla dovolit. Ne s tím, kolik jsem dostávala, i když jsem někdy hodně nasazovala krk. Nevím, ale nějak jsem se mi pomalu začínalo děla mdlo. Sakra, co to se mnou je?… Jak dlouho vlastně mé smysly nefungují… začala jsem projíždět vzpomínky, ale než jsem se dostala k závěru, tak jsem lehla do křesla. Už jsem se skoro dostala k tomu, že to určitě začalo od té doby, co mi něco vbodl ten parchant, ale nemohla jsem nic říct a ani vůbec dostat se dál s touhle myšlenkou, protože vše se mi vyplo, tedy až na nějaký záblesky vzpomínek atd.
    Admin
    Admin
    Admin

Dívka mi to vysvětlovala. Je lovkyně nadpřirozena. Jo, její myšlenky předtím byly opravdu zajímavě děsivé. Tedy dost děsivé, ale nedokázala jsem se nějak bát. Možná ve mně kolovalo až moc dávek adrenalinu, nebo já nevím. Měla jsem v srdci a myšlenkách jen jedno – té dívce musím pomoct. Vlastně nevím proč. ,,Tak to jo," kývla jsem a napila se, kdy se dívka chvilku rozhlížela po domě, ale nakonec mi řekla, co dělala před tím, než se dala dohromady se svým přítelem, tedy, vyznělo to tak. ,,To já před příchodem do města byla u kamarádky, ale pomalu mi tam začínalo jít o kejhák, klasičtí a obyčejní upíři nemají moc v lásce psychické upíry, co jsou zvláštní a ojedinělí," pousmála jsem se a nadechla se. Vyposlechla jsem její myšlenky, kdy vypadalo, že dívka nějakým způsobem není zrovna ve své kůži. Napila jsem se a podívala se na Skye, která najednou lehla do křesla. ,,Skye?" ozvala jsem se a dívala se na dívku.
    Admin
    Admin
    Admin

Kdybych něco slyšela, tak bych se možná snažila využít nějak své schopnosti, ale pravdou bylo, že i kdybych věděla, že slyším vnější svět, tak bych stejně nemohla mít jistotu, že by vůbec mé schopnosti fungovali, když jsem ani neměla své obvyklé instinkty. Každopádně, kdybych teď mohla lépe přemýšlet, tedy pokud bych mohla a nebyla bych uvězněná v nějaký zatracený vzpomínce… Zrovna v té, kde jsem byla v té zatracené skupině lovců. Zrovna v té, kde jsem se snažila jim utéct. Srdce mi znovu v tomhle snu bušilo, jak o život až do mých uší a já se jim znovu snažila utéct, ale bylo to jiné. Bylo to, jako uváznout na místě, bloudit a nikam dál se nehnout. Mě to nepřišlo, jako sen, ale jako až moc velká realita, jako připomínka, proč se bojím vlkodlaků, i když ano Samuel byl jím také, ale měl se mnou trpělivost. Když jsem už v tom divném snu nemohla, tak jsem se schoulila na zemi do klubka a snažila se zmizet, ale místo toho mě dostihl jakýsi stín, kterému zářily oči rudě krvavou barvou. Zakňučela jsem, ale na víc jsem se nezmohla.
    /Ležela tam na tom křesle bezvládně a na kůži se jí objevovali kapičky potu, které po té kůži pomalu stékaly. Možná to vypadalo, jako by měla horečku, ale touhle nemocí ona trpět nemohla. ¨Takhle by na ní ani nemělo reakci stříbro – není vlkodlak -, ale přesto to vypadlo podobně. Očividně někdo vymyslel už něco, co může potvory, jako byla ona zneškodnit do jisté míry.
    Admin
    Admin
    Admin

Kdybych něco slyšela, tak bych se možná snažila využít nějak své schopnosti, ale pravdou bylo, že i kdybych věděla, že slyším vnější svět, tak bych stejně nemohla mít jistotu, že by vůbec mé schopnosti fungovali, když jsem ani neměla své obvyklé instinkty. Každopádně, kdybych teď mohla lépe přemýšlet, tedy pokud bych mohla a nebyla bych uvězněná v nějaký zatracený vzpomínce… Zrovna v té, kde jsem byla v té zatracené skupině lovců. Zrovna v té, kde jsem se snažila jim utéct. Srdce mi znovu v tomhle snu bušilo, jak o život až do mých uší a já se jim znovu snažila utéct, ale bylo to jiné. Bylo to, jako uváznout na místě, bloudit a nikam dál se nehnout. Mě to nepřišlo, jako sen, ale jako až moc velká realita, jako připomínka, proč se bojím vlkodlaků, i když ano Samuel byl jím také, ale měl se mnou trpělivost. Když jsem už v tom divném snu nemohla, tak jsem se schoulila na zemi do klubka a snažila se zmizet, ale místo toho mě dostihl jakýsi stín, kterému zářily oči rudě krvavou barvou. Zakňučela jsem, ale na víc jsem se nezmohla.
    /Ležela tam na tom křesle bezvládně a na kůži se jí objevovali kapičky potu, které po té kůži pomalu stékaly. Možná to vypadalo, jako by měla horečku, ale touhle nemocí ona trpět nemohla. ¨Takhle by na ní ani nemělo reakci stříbro – není vlkodlak -, ale přesto to vypadlo podobně. Očividně někdo vymyslel už něco, co může potvory, jako byla ona zneškodnit do jisté míry.
    Admin
    Admin
    Admin

Tohle se mi začalo příčit. Nelíbilo se mi to ani trochu. Dívka ležela v křesle dost bezvládně. Vypadalo to, že má horečku. Na její kůži jsem spatřila kapičky potu, které lehce stékaly po její kůži. ,,Sakra, Skye!" zasyčela jsem, ale postavila se na nohy. Sakra, co to může být? Takový znalec medicíny nejsem, vlastně… vůbec neumím nic! Zasyčela jsem, ale začala se přehrabovat v lékárničce. Sakra, co mám dělat?! Do háje. Zasyčela jsem dost naléhavě, ale doběhla do koupelny a podívala se po vodě, kdy jsem namočila ručník a vrátila se s ním zpět, kdy jsem ho dívce dala přes hlavu. ,,No a co teď!" zaúpěla jsem. ,,Skye!" lehce jsem dívku poplácala po tváři, ale i dala dvě trochu větší ve snaze, aby se probrala.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:50 pm

Byla jsem stále v té nejhorší noční můře s tím vlkodlakem, kterého jsem znávala už jen ze vzpomínek. Jeho vlčí podoba měla bláznivý úsměv, který odhaloval jeho špičaté ostré zuby a já se jen před ním choulila do klubíčka a snažila se být neviditelnou, i přestože kolem mě už kroužil, jako predátor, co využívá žraločí taktiky obkroužit oběť a tak jí mást. Netušila jsem, že se ještě někdy ve mně probudí tolik zbabělosti.
    / Ručník, co měla na čele po chvilce zel suchem, jako by ho někdo dal uschnout na přímé slunce. Neznačilo to nic dobrého, právěže naopak znamenalo to mnohem horší stav, než se mohlo zprvu zdát.
    Admin
    Admin
    Admin

Samuel: Měl jsem už předtím pocit, že něco je špatně, ale pak se ten pocit našeho pouta druhů pustil a vše bylo v normálu, kdybych věděl, že se to ještě zhorší, tak bych se v té práci tak v klidu nezdržoval a hned po prvním náznaku vyrazil za Skye. Musel jsem se tedy teď na rychlo uvolnit, což se mi povedlo, jinak bych už tak netrpělivě nejel autem, i když možná nebylo v tuhle chvíli vhodné jéct autem. Ne když jsem měl mysl na dranc a celým tělem mi projížděla frustrace z toho, že má družka je v nebezpečí. A nejen mě to dráždilo, ale i mého vlka ve mně, ten měl chuť vylézt na povrch a běžet hlava ne hlava městem, jen aby našel jí a pak toho parchanta, co jí něco takového provedl. Každopádně mě momentálně naše pouto pálilo a měl jsem pocit, jako by se právě po o ném poutě plazil parazit pomalu směrem ke mně. Nelíbilo se mi to a čím méně se to líbilo mně, tím méně se to i líbilo mému vlkovi, který pomalu měl chuť všechno roztrhat anebo vyhodit do povětří a to jen kvůli své družce. Zastavil jsem v ulici před domem, protože otevírat garáž a opatrně zajíždět by mi zabralo moc času a já už nechtěl marnit ani tu zatracenou vteřinu času, co mi zbýval anebo, co jsem měl. Netušil jsem, co se přesně děje, tak že jsem ani netušil odhadovaný čas. Branku jsem trochu víc se vztekem zbrkle otevřel, tak že bych se nedivil, kdyby pak nešla zavřít, ale branka teď nebyla důležitá věc. Vyběhl jsem rychle ty tři zatracený schody k vchodovým dveřím. Už jen podle žaluzek jsem hádal, že bude doma, ale nebyl jsem si tím zcela jistý. Vytáhl jsem z kapsy rychle klíče a otevřel dveře. Nebyly zamčené, tak že musela být doma. Leda že by už i zapomínala zamykat dveře, ale to snad ne. „Skye?!“ zařval jsem do chodby a chvilku netrpělivě vyčkával, i když ve chvíli, kdy se mého čenichu dotkl pach Skye, jsem neváhal a vydal se po oné stopě. Skoro jsem vběhl do obýváku, ale přesně za prahem jsem se zastavil a trochu šokovaně zíral na to, co jsem měl před očima. Pouto jsem stále cítil, i když teď možná trochu matně, kvůli frustraci. „Skye?..“ hlesl jsem prvně zlomeně. Trochu mi trvalo se vzpamatovat z toho pohledu na to, co se dělo.
    Admin
    Admin
    Admin

Nevěděla jsem, co bych mohla dělat. Dívala jsem se na tělo dívky, které pomalu chřadlo. Nebo co se to v jejím těle dělo? Co se to s ní krucinál děje?! Věděla jsem, že na ni nesmím sahat holýma rukama. Ne teď. Nesmím to udělat. Rychle jsem si taky nasadila z lékárničky nějaký rukavice, kdy jsem mohla tedy ji poplácat po tvářích a volat její jméno. Jenže neslyšela mě, nebo spíše na to nereagovala. Syčela jsem asi jako když je naštvaný upír. Jo, byla jsem naštvaná, nevím proč, ale rozhodně jsem nechtěla, aby zde zemřela, co když to pak někdo hodí na mě? Ne! Podívala jsem se na ručník, který rázem vyschl. ,,Co to do háje je!" vykřikla jsem, ale zkusila dívce svlažit rty vodou a znovu odběhla ručník namočit a dala jí ho na krk ve chvíli, kdy se chodbou ozval řev. Trochu ve mně hrklo a navíc najednou někdo vběhl do obyváku, až jsem sebou trhla a udělala několik kroků dál, když jsem konečně vyměnila mokrý ručník. Dívala jsem se na příchozího muže, mladíka. Ta tvář, skoro jako by mi byla známá, ale já byla spíš dost bledá a teď vystrašená tím, jak se tu on zjevil. ,,N-Něco není v pořádku… Mokrý ručník před chvílí vyschl," vyhrkla jsem ze sebe a podívala se znovu na ručník, který uschl i teď. Nevěděla jsem, kdo je on, ale značně podle toho volání dívčina jména, byl jejím přítelem. Dýchala jsem trochu neklidně.
    Admin
    Admin
    Admin

Zastavil se přede mnou s tím záludným úsměvem a jeho oči, v kterých nebylo nic jiného, než touha po smrti a krvežíznivost. A přesně těmi oči na mě hleděl, ale tak prázdně a přesto hladově. Ne jako na kořist, ale jako na něco, co chce prostě nelítostně sprovodit z tohoto světa. Víc jsem se roztřásla a zavřela své oči v naději, že mi to nějak pomůže všechno tohle překonat.
    Admin
    Admin
    Admin

Samuel: Podíval jsem se na tu dívku, co se tam rozkoktala a byla bledá, jak bílý nábytek v obýváku. Nepadalo v úvahu, že by to provedla. Navíc něco tak fatálního by ani ona nezvládla. Podrbal jsem se na zátylku. Došel jsem k ní a jemně jí poplácal po zádech se slovy: „V klidu, neukousnu ti hlavu.“. Přešel jsem ke Skye a jemně se dotkl jejího krku, abych se ujistil, jaký má tep. Rozhodně žila, ale její tep byl nějak zrychlený, jako by se bála, což většinou bývá při horečkách, protože lidé mají noční můry. „Můžu tě poprosit o pouklizení věcí, co jsou kolem?“ zeptal jsem se jemně té dívky, abych jí nestresoval. Už tak jsem jí očividně vyděsil, když jsem dovnitř, tak rychle vlítnul, ale snažil jsem se navodit jistý klid, i když asi mé zvráščelé čelo starostí říkalo něco jiného. Snažil jsem se na ní být milý, i když jsem sám byl v frustraci. Jemně jsem jí přiložil dlaň k hrudi a soustředil se na klid, abych mohl k ní vyslat aspoň kus uzdravovací magie, co jsem ovládal. Potřebovala pomoct, aby se s tím neřádem nějak vypořádala, ať to stálo, co to stálo. Cítil jsem, jak se pomalu po mé ruce plíží ta chladivá a lísavá magie, která ovšem plašila vše špatné. Nevím, jak se to někomu povedlo, ale byl jsem si už teď jistý, že až najdu toho šmejda, tak si bude přát, aby se nikdy se Skye nesetkal. Když jsem udělal, co bylo v mých silách, tak jsem jí odnesl do ložnice, kde jsem jí položil na postel a přikryl jí s jistou něhou. Teprve teď jsem se mohl vrátit za tou dívkou a trochu si s ní promluvit. Ne, že bych jí chtěl vyslýchat, ale potřeboval jsem se zklidnit.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Sun Nov 17, 2019 11:46 pm