HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


2 posters

    Elissa + Erik

    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Stále se omlouvala, ale já ji hladil po tváři a zašeptal že už je to dobrý. Snažil jsem se ji uklidnit, ale moc se mi to nedařilo. Po očích ji stékaly slzy. Stále vzlykala a celá se třásla. Nakonec zabořila obličej do mého hrudníku a pevně chytila můj plášť. Snažila se nadechnout a já se začal bát, trochu jsem znejistěl ale nakonec zatřepu hlavou a nechám těch myšlenek co mě sužovaly právě teď. Nakonec položí ruce do klína a zadívá se na ně pohledem, který jsem si už díky ní dokázal přiřadit.
    „Zapomeň na to že se tu teď sesypeš,“ zasyčím a odhrnu ji pár pramínku, které ji napadaly do tváře. Ne, nenechám ji znovu aby se sesypala a neposlouchala, aby nevnímala.
    „Teď nejsi sama, jsem tu s tebou. Teď se někdo zajímá, teď je tu někdo s tebou, slyšíš? Nejsi sama,“ hlesnu a zadívám se ji do tváře. Jak ji teď do hlavy dostat že mi to nevadí, že je to v pořádku a že to není její vina…? Eriku přemýšlej.
    „Eli,“ hlesnu a starostlivě se zamračím.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Konečně jsem rozuměla tomu co říká, zvednu hlavu a podívám se na něj uslzenýma očima.
    „Jak to můžeš říct? Chtěla jsem tě zabít, ublížila jsem ti! A ty tady stále se mnou jsi, nezasloužím si tě. Bylo by mnohem lepší, kdyby jsi odešel, nemohla bych ti ublížit. Měla bych být někde sama, jsem pro své okolí nebezpečná. Už to nechci zažít! Neumím to ovládat! Skoro jsem ho zabila! Mám její vzpomínky, chtěla tě roztrhat na kousíčky, dívat se jak umíráš! Co když zase ztratím kontrolu? Co pak?“ zařvu na něj a odstrčím ho od sebe. Odklopýtám do rohu místnosti co nejdál od něj, kde podél stěny sjedu na zem a opět začnu vzlykat. Moje tělo se opět třáslo a nedokázala jsem přestat.
    „Chci být sama, běž prosím pryč,“ dostanu ze se sebe mezi vzlyky a zaryji nehty do mých dlaní.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Začala po mě řvát, nakonec mě odstrčila, vyskočila z postele a odběhla do rohu místnosti, kde sjela na zem a rozbrečela se. Hlesla že chce být sama a já se na ni zadíval. Teď ji opravdu nepomůžu když půjdu za ní. Ještě chvíli jsem se na ni díval, než jsem se postavil a vytáhl z kapsy cigaretu. Rozešel jsem se pomalu kolem postele a ní a v půlce místnosti se zastavil a zapálil si. Nakonec dojdu ke dveřím které zavřu, ale zůstanu v místnosti. Poté se podél stěny dobelhám do rohu naproti, kde se svezu do sedu a zraněnou nohu natáhnu před sebe. Tu druhou pokrčím. Hlavu si opřu o stěnu a pohledem se zadívám na strop. Odejít a nechat ji samotou? To tak. Nebudu ji rušit, ale nenechám ji tu samotnou, mohla by se pokusit o něco, co jsem nechtěl. Chvíli jsem studoval pohledem strop, než jsem sklopil pohled na mou nohu a zadíval se na ni, čertovsky to pálelo, ale já si to uvědomoval jen chvílemi, protože mě teď mnohem více zajímala osoba naproti než má bolest.
    „Chci zůstat,“ vydechnu rázně a na chvíli zavřu oči a potáhnu si z cigarety.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Když se ke mně rozejde, všechny mé svaly se napnout, ale nakonec se zastaví uprostřed místnosti. Zavře dveře, ale zůstane tady se mnou. Probodnu ho pohledem, ale nakonec ni neřeknu. Slyšela jsem, jak se posadil v protějším rohu a dolehl ke mně cigaretový kouř. Slzy mi přestaly téct z očí a teď jsem s prázdným pohledem koukala před sebe. Přitáhnu si nohy k tělu a na kolena si položím hlavu. Ruce jsem měla v klíně a teď jsem na ně zírala. V puse jsem cítila krev, Erikovu krev a z toho pomyšlení mi bylo špatně a zvedl se mi žaludek. Co jsem to provedla? Ublížila jsem jediné osobě, na které mi záleželo. Proč ho nemohla nechat být? Proč mu musela ublížit? Skousnu si ret a z koutku úst mi začne téct pramínek krve. Nenávidím se. Nenávidím, co se ze mě stalo. Jsem vrah, blázen, psychopat… Zničím vše, na čem mi záleží. Osud mi všechno vzal a teď, když mám někoho ve svém životě, na kom mi záleží, dvakrát se ho pokusím zabít. Poprvé se nic nestalo, teď jsem ho zranila, co se stane potřetí? Žádné potřetí být nemusí. Vzala jsem někomu život, mnoha lidem, kteří mi chtěli pomoct, jsem ublížila a teď i Erikovi. Ale už nemusím nikomu ublížit. Můžu to ukončit jednou pro vždy, zbavit se toho trápení. Stále jsem se dívala na své ruce, na tváři se mi objevil jemný úsměv, přesto mé oči zůstávaly prázdné.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:29 pm

    Nechával jsem oči zavřené a přemýšlel. Jestli teď selžu a nedám ji do pořádku, může si něco udělat. A já nechtěl aby si něco udělala. Proto se postavím na nohy a zkusím se k ní rozejít, když si ale povšimnu, že se pokaždé klepe co udělám krok k ní, zastavím se a smutně sklopím pohled od její tváře a rozechvělých očí. Zadívám se na podlahu pod svýma nohama. Uvidím nohu, která krvácela, až teď ke mě došla ona bolest a já se lehce zamračil. Podíval jsem se na postel, ke které se rozejdu a zpoza polštáře vytáhnu propisku. Všiml jsem si jak na kraji čněla a proto jsem věděl že tam je. Potom se podívám na stěnu, kde byla bílá liška v životní velikosti a rozejdu se k ní. Ani jednou jsem se na ni nepodíval, jenom jsem došel až ke kresbě, položil tužku na stěnu a začal vedle ní malovat. Sem tam jsem si u toho musel pokleknout, protože jsem musel kreslit níže k zemi a protože mě sem tam noha zabolela. Začal jsem kreslit uši, potom ouška, nos a tělo.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Dívala jsem se na své ruce a nevnímala svět okolo mě, přeměním své nehty na ostré drápy a poté si je zaryji hluboko do ruky. Bolelo to, ale nevydala jsem ani hlásku. Sledovala jsem, jak mi po ruce teče rudá kapalina, která mě téměř hypnotizovala. To stejné udělám na druhé ruce a poté nechám drápy zmizet. Více se schoulím do klubíčka, nechtěla jsem, aby to Erik viděl. Neodvážila jsem se ani vzhlédnout. Slyšela jsem, jak se přibližuje a s každým krokem jsem sebou škubla a ještě více se schoulila ke stěně. Nakonec si díky bohu zastavil. Slyšela jsem, jak jde k posteli a zase zpátky. Netušila jsem, co dělá, bála jsem se vzhlédnout. Cítila jsem jak mi horká krev teče na oblečení, které jí nasáklo. Doufala jsem, že to nepůjde vidět. V tichu se najednou ozve zvláštní zvuk. Znělo to jako propiska, která píše po něčem hodně tvrdém… Zvednu hlavu a překvapeně se podívám na Erika, který kreslil na stěnu. Viděla jsem, že ho ta noha bolí. Po tváři mi opět steče slza a dostanu nutkání se opět schoulit do klubíčka, avšak chtěla jsem vidět, co kreslí. Na stěně se začnou rýsovat uši, ouška, nos a nakonec i celé tělo. Kreslil černou lišku! Překvapeně zamrkám a po tvářích mi zase začnou téct slzy.
    „Teď nejsi sama, jsem tu s tebou. Teď se někdo zajímá, teď je tu někdo s tebou, slyšíš? Nejsi sama.“
    „Zapomeň na to že se tu teď sesypeš.“
    „Eli…“
    „Chci zůstat.“
    Jeho slova se mi rozezněla hlavou. Byl tady pro mě, nezlobil se a nebál se mě. Ale jen mu ublížím, zabiji ho.
    „Je mi jedno jestli umřu, nejsem si sice vědom toho, že bych ti dal nějaký důvod, tobě nebo ji, umřel bych kdyby se jí ulevilo, ale… nebudu křičet, nebudu řvát, nebudu ani prosit o život a hlavně si nemůžu dovolit umřít! Mám tady kamarádku která mi věří, která věří že jí odsud jednou dostanu aby mohla žít šťastně! Takže si nemůžu dovolit zemřít!“
    Po tvářích se mi začnou kutálet slzy, teď se mi jasně vybavilo, co řekla Kitsune, ty slova, která jí donutily vrátit mi vědomí. Co to proboha dělám? Byl ochotný pro mě zemřít a já se chovám jako idiot, vždyť… On je tu pro mě, ještě to nevzdal tak proč to sakra vzdávám já? Nepomáhám mu, jen přidávám starosti. Začnu litovat toho, co jsem udělala, rychle vyskočím na nohy a i přesto, že se mi zamotá hlava doběhnu k Erikovi. Kleknu si vedle něj a obejmu ho kolem krku.
    „Promiň,“ zavzlykám a pevně ho stisknu. Opravdu si ho nezasloužím, ale to mi teď bylo jedno. Přitisknu se k němu a nechám slzy volně proudit.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Kreslil jsem černou lišku. Cítil jsem jak mě její ruce objaly a zaslechl jsem tichý hlásek, který se omlouval. Byla to Eli, objímala mě svýma hřejivýma rukama a já lišce dokreslil oči a tím jsem skončil. Byla hotová. Zhluboka se nadechnu a ucítím ve vzduchu pach krve. Klečela a objímala mě kolem krku, tiskla se na mě a plakala. Natáhnu ruku kterou i pohladím ve vlasech a nakonec se posadím na zem ke stěně, na které se rýsovaly dvě lišky, které stály vedle sebe a ta jedna černá se usmívala a nad nimi se rýsovalo zubící se slunce, jako můj symbol naděje a šílenství. Mlčel jsem a nic neříkal, mlčel jsem a hladil ji ve vlasech.
    „Nejsi na to sama,“ hlesnu a potom se zhluboka nadechnu a pomalu přeměním do liščí podoby. Nakonec se otočím a lehce strčím do Eliss čumákem. Mohl jsem se kdykoli bránit, ale nechtěl jsem Eliss ublížit, proto jsem se neproměnil. Proto jsem nebojoval a protože ona si to nezasloužila. Byla to vina toho doktora, ne její budu si to s ním muset vyřešit později a zajít i za ředitelem dříve než to udělá ten idiot a nebo vlastně na to, nezáleží, stejně se mnou bude chtít mluvit tak jako já s ním.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Dokreslí a já zvednu hlavu, abych se na jeho výtvor mohla podívat. Usměji se při pohledu na lišku a na zubící se slunce. Potěší mě i jeho slova a zahřejí mě u srdce. Najednou se ale začne měnit a místo Erika vedle mě byla černá liška. Překvapeně se na něj podívám. Proč mi neřekl, že je taky zvěromág? Pousměji se a sednu si na zem, vezmu ho do náruče, ale dávám si velký pozor, abych nezavadila o jeho nohu a přitisknu si ho na hrudník. Pohodlně se opřu o stěnu a spokojeně vydechnu. Zabořím hlavu do jeho srsti a tiše zasyčím, když poraněnou rukou zavadím o jeho tělo. Byla to moje blbost. Povzdechnu si a začnu ho hladit po jeho hebké srsti.
    „Děkuji, nevím, co bych bez tebe dělala,“ zašeptám a trošku víc ho stisknu. Proč se ale nepřeměnil a nebránil? Chtěla jsem se ho na to zeptat, v tu chvíli mi to ale došlo. Nechtěl mi ublížit. Opět se mi nahrnou slzy do očí a dopadnou do jeho hebké, černé srsti.
    „Ty blázne,“ zašeptám potichu a podívám se do jeho nádherných očí.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Přitiskne mě k sobě a nakonec se opře o stěnu. Šlo na jejich pohybech vidět, že si dává pozor na mou zraněnou nohu. Zvedl jsem hlavu a užíval jsem si doteků v její srsti. Potom jsem ale ucítil krev a zahlédl rány na jejích rukou. Tiše zakňučím a natáhnu hlavu k její ráně na ruce, kterou začnu opatrně olizovat. Blázen? To ty jsi tady ta moje šílená, šílená kterou mám rád. Její dotek byl uklidňující, sice jsem měl lehce opřenou tlapu o zem, ale nebylo to nic, co bych nevydržel. Zvedl jsem k ní pohled a upřeně se zadíval do jejich očích, tak jako ona do těch mých. Plakala a já se na ni díval, díval jsem se ji hluboce do očí a chtěl jsem ji říci jak moc mi na ní záleží. Párkrát zamrkám a potom se k ni natáhnu a olíznu jí nos, do kterého ji potom lehce šťouchnu tím svým. Bylo mi jedno že mi ublížila, nezáleželo na tom, pokud to dopadlo dobře. Nezemřel jsem a nedovolím ani ji aby si ublížila. Nevím co bych dělal, kdybych to takto zvoral. Nikdy jsem na své pacienty nebyl tak upnutý, ale tentokrát jsem to trochu nechápal. Protože Eli, byla jiná.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Stále jsem ho k sobě tiskla, když jsem najednou uslyšela jeho zakňučení, leknu se, že jsem mu ublížila a povolím svůj stisk, potom si ale všimnu, že se natahuje k ráně na mé ruce. Sklopím zahanbeně hlavu, styděla jsem se za to. Opatrně mi ránu olízne, usměji se a druhou rukou ho pohladím po hlavě. Zadívá se mi do očí a já do těch jeho, párkrát zamrká a já se na něj usměji, přišlo mi to roztomilé. Olízne mi nos a šťouchne do mě. Zasměji se a chvíli ho sleduji, než ho opatrně položím na zem.
    „Proměň se zpátky, sice mi přijdeš hrozně roztomilý, ale ta noha ti pořád krvácí, ošetřím ti ji,“ řeknu mu s úsměvem a sama se zvednu ze země. Roztrhnu si nohavici a udělám dva cáry látky, které si utáhnu okolo zápěstí. Začaly se barvit do červena od krve, která stále tekla, ale věděla jsem, že to brzy přestane díky tlaku. Bylo to prozatímní řešení, musí tady být obvazy, které s Erikem můžeme použít na naše rány. Rány, jenž jsem způsobila já sama. Smutně svěsím hlavu, poté se ale otřepu a znovu se podívám na Erika, teď na to není čas.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Chtěla ať se proměním zpátky.Chvíli jsem přemýšlel a sledoval ji, položila mě na zem a já si ji prohlédl. Obvázala si rány a já popošel po místnosti. Upřeně jsem se zadíval na svou nohu a změřil si ji pohledem. Byl jsem doktor a psychiatr, takže jsem věděl jak na tom jsem. Povzdechnu si a s olíznutím vlastního čenichu se začnu měnit zpátky do lidské podoby. Potom se rozejdu a posadím na postel.
    „Umím si to ošetřit i sám, ale děkuji za péči, musím dát do kupy to druhé individuum abych si alespoň přilepšil situcí u ředitele a nestěžoval si že jsem ho tam nechal ležet. Jenže nechci tě tu nechávat samotnou protože se bojím že by tě mohl popadnout rapl a něco by sis udělala, proto bude rád když půjdeš se mnou,“ hlesnu vážně a potom se na ni otočím a postavím se.
    „Mám o tebe prostě strach, podívej se na své ruce, příště by to mohlo být něco horšího,“ hlesnu potichu a sklopím pohled od země, ale nakonec jej zvednu a popojdu zase dál. Sám si vyškubnu z pláště kus látky a ránu si zavážu aby tolik netekla.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Poslouchala jsem ho a sklopím pohled k zemi. Podívám se na své ruce a povzdechnu si.
    „Dobře, půjdu s tebou, ale jestli se probere, tak ze mě nebude nadšený,“ zamumlám potichu a protáhnu se.
    „Co noha?“ zeptám se starostlivě a popojdu k němu. Lehce mu položím ruku na záda a jsem připravená ho chytit, kdyby padal, nebo podepřít. Věděla jsem, že to nejspíš zvládne, ale musela jsem něco udělat. Nemohla jsem se jen tak dívat, jak kulhá a nic nedělat, když to byla moje vina. Povzdechnu si a zadívám se na něj.
    „Promiň, za tu nohu a… Tu blbost co jsem udělala, už to neudělám, dokud mám tebe, tak ne,“ zašeptám a nakonec se usměji. Vyjdeme na chodbu a pohled mi sklouzne na doktora v bezvědomí. Zvedne se ve mě vlna odporu a odvrátím pohled k oknu.
    „Řekni, jestli ho budeš chtít přenést, pomůžu ti, i když se mi do toho moc nechce. Hlavně ho s tou nohou netahej sám,“ řeknu starostlivě a zadívám se z okna na temný dvůr psychiatrické léčebny. Překvapí mě, že už je tak pozdě, nejspíš jsem ztratila pojem o čase. Ale taky to vysvětlovalo to, proč v budově skoro nikdo nebyl.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:30 pm

    Povzdechnu si a nakonec překousnu tu bolest v noze a dojdu k doktorovi v bezvědomí. Zkontroluji mu pulz jestli ještě dýchá a povšimnu si, že má zlomenou ruku. Zakroutím nad tím hlavou a pevně věřím že si to zasloužil.
    „Promiň že se tě na to ptám, ale co se vlastně stalo? A co tu chtělo tohle individuum?“ zavrčím a potom ho zvednu a hodím si ho na záda. Zvládnu to, nebyl zase tak těžký a přinejhorším mě může když tak podpírat a pomoct mi s ním, kdyby mi klouzal.
    „Už je to dobrý, nezaobírej se tím, žiju ne?“ odpovím a potom se zhluboka nadechnu a pousměji pro trochu sebedůvěry za mě a za ní. Upřu pohled do jejich očí, ve kterých začnu zkoumat.
    „Odneseme ho jeho pracovny, tam ho ošetřím a nechám přes noc než se dá k sobě,“ hlesnu otráveně, nerad jsem to pro něj dělal, ale taky jsem ho tady nemohl nechat jenom tak ležet, jaká škoda. Zasloužil si to imbelcil, akorát mě vytáčel a nepadl z jeho společnosti ani jeden užitek, spíše naopak.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Podívám se stranou, ale když ho Erik zvedne, rozejdu se k němu a podepřu ho, aby to neměl tak těžké. Začnu pátrat v mojí paměti, jak to vlastně začalo.
    „Přišel za mnou a řekl, že mě chce do své péče a postará se o to, aby tě vyhodili. Naštvalo mě to, roztřásla jsem se a zavrčela na něj. Vyděsil se a vytáhl injekci, pak už nevím,“ odpovím a na chvíli se zadívám do země, stále jsem ho však podpírala. Nejraději bych ho tam vážně nechala…
    „Kitsune mu zlomila ruku, nos a přiškrtila ho, nic jiného by mu být nemělo,“ řeknu mu, zasloužil si to, neměl na mě vytahovat injekci když ví, že se jich bojím. Otřesu se při té představě a přidám do kroku, abych je zase dohnala. Podepřu Erika, ale už jsme byli u doktorovy pracovny. Otevřu dveře a nechám Erika projít. Teď už mu moc nepomůžu, o medicíně jsem toho moc nevěděla a tak ho nechám pracovat, sama si sednu na parapet a zadívám se dolů. Je to celkem vysoko…
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Když skončím s celkovou prohlídkou a ošetření lékaře, podívám se na svou nohu. Nejprve si vyhrnu kalhoty, ale zjistím že mi zavází a tak si je sundám a nechám si na sobě jenom trenýrky. Lépe si prohlédnu ránu a nakonec zajdu pro hadr který namočím vodou abych si mohl vyčistit ránu. Nastříkám si na ní dezinfekci a znova ji vyčistím tak, aby se dostala i do ran. Následně na to vyhrabu jehlu a niť a dám se od zašívání. Přece jenom to byla tržná rána od zvířete a zašít to potřebovalo. Začnu se soustředit na ránu a když končím se šitím, ránu obvážu a opět na sebe navleču potrhané kalhoty od krve, zamyslím se. Pohledem sklouznu po tom hajzlovi, když mi Eliss vysvětlila celou situaci, teď to dávalo smysl. A já ji věřil. Ohlédnu se po společnici, která seděla na parapetu a koukala se dolů. „Kdyby jsi nebyla měnič a nemohla se změnit na ptáka, řekl bych ti aby jsi dávala pozor, nerad bych kdyby jsi mi spadla,“ pousměji se pro lepší náladu.
    „Zítra to budu muset vyřídit s ředitelem, protože tohle individuum to nenechá jenom tak,“ dodám a popojdu k oknu, kde Elis chytím okolo pasu a zajistím jí tak aby opravdu nespadla. Při té příležitosti se zadívám z okna ven. Na nebi byly vidět hvězdy a zbytek okolí byl zahalen do tmy, až na pár lamp, které svítily na nádvoří.
    „Chceš jít na vzduch?“ zeptám se po chvilce přemýšlení a položím bradu na její rameno.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Pozorovala jsem okolí a sledovala netopýry, kteří občas proletěli okolo okna. Otočím se na Erika s tím, že něco řeknu, ale zrovna si sundával kalhoty. Zčervenám a rychle se otočím zpátky k oknu. Neodvážila jsem se otočit do té doby, než jsem zaslechla šustění látky a nebyla si jistá, že se oblékl. Ohlédnu se přes rameno, zrovna šel ke mně. Zasměji se jeho komentáři a přikývnu, když řekne, že musí za ředitelem.
    „Nebudeme mít problém? Přece jen jsem ho skoro zabila… Nechci… Znovu zažít to, co se dělo předtím, když jsem někoho napadla,“ zašeptám a roztřesu se, když si na to vzpomenu. Dali mi svěrací kazajku a zavřeli mě do temné místnosti bez jediného světla. Někdy mě polívali ledovou vodou a jinde do mě cpali léky a injekce. Trošku se uklidním, když mě Erik obejme a na tváři se mi objeví náznak úsměvu. Ucítím jeho hlavu na mém rameni a usměji se. Pohodlně se o něj opřu a pohladím ho po tváři. Zeptá se mě, jestli chci na vzduch a tak přikývnu.
    „Nebolí tě ale ta noha? Mohl by sis potrhat stehy…“ řeknu starostlivě a pootočím se na něj, abych lépe viděla jeho výraz a jeho nádherné oči. Měl obličej tak blízko toho mého, že se mé rty skoro dotýkaly jeho tváře. Usměji se a po chvilce přemýšlení mu dám pusu na tvář.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Zeptala se mě jestli mě nebolí noha a já se zamýšlel nad tím že to problém nebude. Bolest jsem dokázal do určité míry ignorovat nebo přehlížet a tohle kousnutí zatím nebylo tak hrozné. Mohlo to být horší, nebylo by to nic, co bych nezvládl a nepřešel. Nadechnu se že něco řeknu, jenže v tom se na mě pootočí a po chvilce zírání mi dá pusu na tvář. Překvapeně zamrkám a trochu zčervenám, ne opravdu jsem to nečekal.
    „Nějak to vyřeším, ještě nevím jak, jde mi povětšinou spíše improvizace na místě,“ hlesnu vážně a zatřepu hlavou abych se vzpamatoval. No tak Eriku, přece se nenecháš rozhodit jednou pusou.
    „A což se nohy týče je to v pořádku, sám na vzduch potřebuji a ta noha není nic co bych nepřežil,“ dodám a potom ji chytím jistěji okolo pasu a sundám ji z parapetu.
    „A už na něm neseď, mám blbý pocit že každou chvíli spadneš,“ ohradím se starostlivě a nakonec nechám doktora doktorem, místnost místností a s tím že ji podržím za ruku se rozejdu z místnosti ven. Oba dva jsme teˇpotřebovali vzduch.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Přikývnu na jeho vysvětlení a nakonec se nechám sundat z parapetu. Byl roztomilý, když byl mimo z té pusy, budu to muset zase někdy udělat. Usměji se, držel mě za ruku a já se nechala vést pryč z pokoje a ven z budovy. Venku se nadechnu čerstvého vzduchu, ale stále nepouštím jeho ruku.
    „Projdeme se?“ zeptám se s úsměvem a pomaličku se rozejdu po kamenité cestičce. Stále jsem po něm pokukovala, jestli ho noha nebolí, nebo jestli s emu špatně nejde, ale vypadal v pořádku. Zafouká studený vzduch a já se otřesu, přitisknu se více k Erikovi. Příjemně hřál a bylo mi s ním dobře. Když si pomyslím, že jsem o něj dneska málem přišla… Zavrtím hlavou, abych na to nemyslela a rozhlédnu se kolem. Moc jsem toho neviděla. Zavřu oči a přeměním své oči na liščí. Když je opět otevřu, vidím bez problémů mnohem dál i ty nejmenší detaily. Usměji se a podívám se na Erika. Připadalo mi, jako by jeho oči ve tmě svítily. Zamířím k lavičce, na kterou si sednu a stáhnu vedle sebe i Erika. Položím si hlavu na jeho rameno a spokojeně vydechnu. Nebyla potřeba slov, prostě jsem si tento moment užívala.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Na návrh procházky přikývnu a byl jsem rád že jsme byli oba dva mimo budovo. Zhluboka se nadechnu a nechám svou společnici, aby vedla cestu. Noha mě sem tak zabolela a projela ní ostrá palčivá bolest, ale nechal jsem to tak, bylo zřejmé že to bude nějakou dobu bolet a proto jsem si na to raději zvykal, nerad bych aby mě tahle maličkost obtěžovala v normálním fungování. Sedli jsme si na lavičku a tiše jsme sledovali okolí. Byla tady tma, naštěstí však zrovna vedle lavice svítila lampa, která ozařovala okolí.
    „Chtěl jsem ti vlastně poděkovat,“ začnu a potom se zadívám do dálky. Přerušil jsem tohle ticho a také jsem si při té příležitosti zapálil. „Poděkovat za to že jsi to nevzdala,“ dořeknu a otočím se na Eli. Její oči byly liščí a já si je prohlédl. Stále měly tu svou zvláštní barvu, nemohl jsem se vynadívat.
    „A také za to, že díky tobě vím, kým zhruba jsem,“ dodám a pousměji se. Ano, neměl jsem možnost s nikým mluvit o magii, ani s rodinou a proto mě těšilo že s ní, s ní jsem o tom všem mluvit mohl. Díky ní jsem zjistil, že jsem zvěromág a také se mi potvrdila domněnka toho, že nejsem jediný a že nás je více. Zítřek zvládneme, byl jsem si tím jistý, udělám všechno pro to abych to individuum zašlapal do země, všechno proto aby Eli nadále zůstala i mou pacientkou, nedovolím aby na ni někdo vztáhl ruku!
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Jeho slova přeruší to ticho, překvapeně se na něj podívám, za co mi děkuje? Za to, že jsem ho málem zabila? Nakloním hlavu na stranu a dál ho poslouchám. Při jeho slovech sklopím pohled k zemi a zamyslím se nad tím, co jsem udělala. Opravdu jsem to chtěla vzdát ale už jen kvůli němu jsem nemohla. Podívám se na své ruce, rány byla zakryté cáry od mých kalhot, ale alespoň to zastavilo krvácení. Tiše si povzdechnu, ale nic neřeknu, nevěděla jsem co. Dál jsem poslouchala jeho slova a až domluví, podívám se na něj.
    „Neděkuj mi, je to jen maličkost za to všechno co pro mě děláš. Ani si to nezasloužím, po tom všem, co jsem ti provedla. Ale přesto jsi tady stále se mnou, to já děkuji,“ řeknu nakonec a tiše jsem doufala, že uspěje.
    „Nechci, aby mě léčil někdo jiný, nerozumí tomu a ani porozumět nechtějí. Jestli tě vyhodí, nebo mě přeřadí k někomu jinému… já… nevím, co budu dělat,“ přiznám potichu a podívám se na noční oblohu posetou tisíci hvězd. Pousměji se a zavřu oči, bylo tady ticho a klid, byla to příjemná změna. Doufala jsem, že po dnešní zkušenosti už s Kitsune mluvit chtít nebude, ale… U něj jsem si nikdy nemohla být jistá. Mohla jsme jen doufat, navíc jsem to po dnešku ani nebyla ochotná zkusit… Povzdechnu si a raději začnu přemýšlet nad něčím jiným.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:31 pm

    Zhluboka se nadechnu čerstvého vzduchu.
    „Ne, nic k takovému nedojde, nevyhodí mě a nepřeřadí tě, nedovolím to, kromě toho je to jeho chyba že tam vlez, tohle nezamluví i kdyby chtěl, ohrozil se sám už jenom tím že za tebou šel bez mého vědomí. Kde ten parchant vzal vůbec klíče? Musel je ukrást z vedení a nebo je měl už dříve,“ začnu přemýšlet a potáhnu si z cigarety. Tak na tohle budeme muset jinak, budu to muset vyřešit. Stejně jsem byl odhodlaný zkusit to znovu, teď na mě zaútočila protože jsem ji ohrožoval, tedy podle ní. Potřeboval jsem zjistit co proti mě má a protože tam bylo to individuum, nemohl jsem se soustředit na to abych situaci zvládl. I tak jsem byl jistý že do toho půjdu znovu, bylo to nevyhnutelné i s tím že jsem riskoval. Jenže jsem tak nějak věděl, že do toho nebude chtít ona, budu ji muset přesvědčit, i když jsme tak nějak v duchu doufal že to bude chápat.
    „Neprovedla jsi mi vůbec nic, nemůžeš za to Eli, tak se neobviňuj a místo fňukání se s tím nauč žít. Přijmi to a zvládni to, to je jediná věc, která ti zbývá. A já se pokusím vybudovat dohodu s Kitsune, přiblížím ji trochu situaci a díky tvým schopnostem, jsem ji byl částečně schopný chápat,“ odpovím a doufal jsem že na mě nezačne nesouhlasně vrčet. Byl jsem si jistý tím co dělám a tím co říkám. Poté se ale zadívám na její rány na rukou, úplně jsem na ně zapomněl.
    „Potom ti ošetřím rány, zapomněl jsem na ně,“ přiznám a zakroutím hlavou. Mohl sem to vzít najednou, ale potřeba jít na čerstvý vzduch jaksi zastínila můj mozek a já si to neuvědomil. S povzdechem si prokřupu prsty na levé ruce a opět potáhnu z cigarety.
    „Tenkrát jsi se divila tomu, že jsem své schopnosti neřešil s rodinou, já ani nemohl. Moje rodina neoplývala žádnou nadpřirozenou mocí, ani otec, ani matka… dokonce ani můj mladší bratr nebyl ničím zvláštní. Rodiče léčili ve městě chudé farmáře. Byli to prostí lékaři, kteří pro zdraví ostatních byli ochotni udělat mnohé, nemohl jsem je otravovat s něčím, co by považovali za mé bláhové výmysly. Jednou jsem se to matce pokusil vysvětlit, ale ona mě jenom s úsměvem poslala pryč že má moc práce a že mám až příliš bujnou fantazii, což je na můj věk normální,“ hlesnu po chvilce mlčení a koukání na chladnou zem. A potom od něj odlepím pohled a pohlédnu do jejich očí.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:32 pm

    Byl odhodlaný to vyřešit a nenechat mě jinému doktorovi, uklidnilo mě to. Pousměji se na něj, potom mě ale jeho slova zarazí. Sklopím pohled k zemi a tiše ho poslouchám, měl pravdu, ale Kitsune jsem od něj chtěla držet dál! Chtěla jsem začít protestovat, ale začal mluvit o mých ranách a poté o své rodině. Začnu se soustředit na jeho vyprávění a zamyslím se nad jeho příběhem.
    „To ti nezávidím, já odmalička věděla, co jsme zač, sourozenci se přede mnou proměňovali a já se těšila, až budu moct také. Nedokázali jsme to ovládat a tak jsme žili dál od vesnic. Matka nám dokonce najala soukromého učitele, který patřil k lidem nadpřirozena, takže o magii věděl a s hodně věcmi nám pomohl,“ řeknu s úsměvem. Měla jsem ho ráda, jeho hodiny byly velmi zábavné a vždy jsem se na něj těšila. Pomáhal mi s mojí schopností předávání vzpomínek a také mě učil, jak „vypnout“ mojí schopnost všechno si pamatovat. Bohužel jsem se to naučila až o mnoho let později. Povzdechnu si a zadívám se na Erika.
    „Pokud budeš chtít o něčem mluvit, jsem ti k dispozici, nevím všechno, ale vím toho dost. Díky bohu, že nic nezapomínám,“ řeknu s úsměvem a tiše se zasměji. Byl to dar i prokletí. No teď už spíš jen dar, když jsem to dokázala ovládat a nemusela jsem si pamatovat každou kravinu…
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:32 pm

    Sklopila pohled a vypadalo to že nad něčím přemýšlí. Poté promluvila o tom, že mi mou situaci nezávidí. Odmalička věděla kým je, protože její rodina byla jako ona. Proměňovali se před ní a ona se už jako to malé dítě toužila proměnit jako oni. Žili dál od vesnice kvůli tomu, že se nedokázali ovládat nejspíše proto aby neublížili lidem. Matka jim dokonce najala soukromého učitele, který je učil nejenom přeměně, ale i ovládat své magické schopnosti. U Eli to byly pocity a její neskutečná paměť. Sledoval jsem a poslouchal jak o minulosti mluví s úsměvem a musel se pousmát. Kdybych potřeboval o čemkoli mluvit, je mi k dispozici a mě to potěšilo, ani nevím proč. Sice jsem o svých problémech moc nemluvil, ale sem tam jsem něco vzpomenul a bylo jednodušší když jsem věděl že mohu. Ale ani tak jsem si nebyl jistý, nepotřebuje abych ji zatěžoval svými problémy a svým životem. Zhluboka se nadechnu a zavřu oči.
    „Beru na vědomí,“ odpovím a zcela upřímně se usměji a nadechnu čerstvého vzduchu kolem nás. To ticho, okolí ozařované pouhou jednou lampou, ta chvíle. Všechno to bylo tak uvolňující a já ze sebe alespoň na chvíli upustil všechno to napětí.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:32 pm

    „Beru na vědomí,“ odpoví, usměji se a zadívám se na oblohu posetou hvězdami, poté ale pohled opět stočím k Erikovi.
    „Pořád mluvím o své minulosti a o sobě, ale o tobě nevím vůbec nic,“ začnu s úsměvem a pohodlně se o něj opřu.
    „Nechci tě do ničeho nutit ani nijak slídit, ale to, proč ses rozhodl být psychiatrem by jsi mi mohl říct,“ řeknu s úsměvem a udělám na něj psí oči, tedy spíše liščí, když jsem je teď měla stále přeměněné, abych ve tmě mnohem lépe viděla. I kdyby mi nechtěl nic říct, bylo by to v pořádku, nechtěla jsem ho do ničeho nutit. Věděla jsem, jaké to je, když se vás pořád ptají, ale chtěla jsem se o něm něco dozvědět. Pořád jsem mluvila o sobě a on mi prozradil jen velmi málo. Věděla jsem, že nikdo z jeho rodiny zvěromág není a že má, nebo měl bratra. Tady moje znalosti o něm končily. Tiše si povzdechnu a upřu na něj svůj pohled, stále jsem čekala, jestli se rozhodne mi něco prozradit, nebo ne.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Erik Tue Nov 01, 2016 2:32 pm

    Sledovala hvězdy a já přemítal nad dneškem. Kdybych nepřišel, mohlo to dopadnout opravdu špatně. Ten zatracený doktor, pořádně mu to u ředitele dám vychutnat, je mi jedno ať si říká co chce, tohle ho bude stát místo. Byl jsem naštvaný a zároveň zamyšlený nad tím co všechno by proti mě mohl použít. Nechám přemýšlení a upnu svou pozornost na Eli, která nakonec poukázala na to, že o mě neví skoro nic a že bych ji mohl alespoň sdělit proč jsem se rozhodl být psychiatrem.
    „Vyrůstal jsem s rodiči na vesnici. Už od mého narození pracovali jako doktoři pro okolí a okolní vesnice. Začal jsem se zajímat o lidské tělo, rodiče z toho byli nadšení a proto mě často učili a doufali že půjdu v jejich stopách. Ale když jsem se dal do studování medicíny, nakonec jsem se rozhodl pro obor psychiatrie. Vypěstoval jsem si doma zvyk pozorovat lidi, jejich chování a interakce, mezilidské vztahy a tak různě,“ odpověděl jsem a zadíval se do dálky.
    „Původně jsem chtěl jít kvůli rodičům na medicínu, ale zjistil jsem že mě to více táhlo k mentalitě lidí,“ dodám a pohodlněji se opřu o lavičku. Nevydržím to však dlouho a proto se předkloním a zapřu se lokty o stehna a podepřu si bradu.

    Sponsored content


    Elissa + Erik - Stránka 7 Empty Re: Elissa + Erik

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Thu Mar 28, 2024 1:49 pm