Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.

Cora + Gabriel + Mirys

Admin
    Admin
    Admin

Poèet pøíspìvkù : 1183

Cora + Gabriel + Mirys - Stránka 3 Empty Re: Cora + Gabriel + Mirys

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 12:58 pm

Ostanem stáť ako solný stĺp a zíram na neho ako keby som videla ducha. Teraz som nevedela čo mám robiť a navyše som počula Mirysine myšlienky. Chcela som niečo povedať alebo spraviť ale bola som tak šokovaná že som sa len dívala na to čo sa okolo nás deje.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 12:58 pm

Gabriel: Sklopil jsem pohled. „Je mi to líto, ale nebudu ti dávat falešné naděje, neumím lhát,“ hlesl jsem a sklopil pohled. Pro ni to bylo těžké? A co teprve pro mě? Když… ne, nechtěl jsem na ten den vzpomínat. lehce jsem zatřásl hlavou a povzdechl jsem si, ale všechno jsem musel dát stranou, když jsem si povšiml Mirys a uvědomil si co se děje. * No je čas vykašlat se na své pocity, na svou bolest a trápení, teď se jenom soustřeď, nech to být, * uklidnil jsem se a nakonec se zhluboka nadechl a otočil jsem se na Coru. „Teď prosím trošku ustup, ať se ti nic nestane,“ poprosil jsem ji, protože živly kolem nás, kolem Mirys nebyly kontrolované, mohli by leckomu ublížit. Zhluboka jsem se nadechl a mávl rukou před sebou, čímž jsem odhalil své amulety a prsteny, které jsem na sobě nosil neustále, jen jsem je mohl pomocí kouzla skrývat. Vítr prudce vlál, stromy se pod jeho poryvem nebezpečně ohýbaly, voda se plazila po zemi jako hladový hadi a stébla trávy a kořenů zběsile obmotávaly svou kořist, jeden živel přes druhý se překrýval, ale já se nezastavoval. Rozpažil jsem ruce a kříčel k Mirys, která klečela na kolenách. *Notak holka… * „Potens elementis loca redire mereretur. Sine dolore somno, oblivionem autem vecors et de animalia silvarum“ hlesl jsem a stále se k ní přibližoval. „… potens elementum semper impetro lost in profundum,“ pokračoval jsem, až jsem pomalu došel až k ní. Můj amulet na krku zářil a k němu pět druhý z mých prstenů, každý z nich měl svou barvu, ale já se musel plně soustředit, abych se živly neobrátily proti mne. „aqua ad aquam, patria ad patriam, ventum est ad ventum…“ vyhrkl jsem a snažil se živly pomocí vlastní moci udržet dál od dívky. Nakonec jsem živly pomalu začaly stahovat, ale stále jsem neměl vyhráno. „Et excoquam evanescunt et de somno glacies a sole uritur!“ hlesl jsem a rukama tleskl o sebe, čímž jsme vyvolal kouzelnou vlnu, která všechny živly odtlačila na původní místo. Okamžitě jsem si klekl na kolena a chytil jsem do ruk Mirys, která by jinak spadla do trávy- "Už, už je to dobrý … " zašeptal jsem a odkryl ji vlasy z tváře. Rychle jsem se však ohlédl po Cor, jestli je v pořádku, neodpustil bych si , kdyby se jí něco stalo.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 12:59 pm

Začal jsem zrychleně dýchat a cítila jak se mi začíná motat hlava. Jen vzdáleně jsem slyšela nějaké hlasy, ale rozhodně jim nerozuměla. Cítila jsem, jak někdo přichází po trávě přede mě. Pak jsme ucítila jak ode mě kouzlem dostáváš živly pryč, ale já to tak nevnímala, ne. Vnímala jsem to, jako by jsi ode mě odtrhával kůži a svaly. Jako by mi někdo trhal z těla živé maso. Vykřikla jsem tou hroznou bolestí, kterou jsem měla jen v hlavě, ale cítila jsem jak se mi rozlévala po celém těle. ,,No! Satis placet. Quod nocet!" Vykřikla jsem trochu roztřeseně když se už živly vracely do původních stavů. Ucítila jsem všechny své svaly, jak povolily a já chvilku padala k zemi s přivřenýma očima. Ale najednou už mě někdo zachytil. Pootevřela jsem oči a zahlédla ty Gabrielovi. ,,No! Satis placet." Zopakovala jsem potichounku, že mě bylo sotva slyšet. Cítila jsem, jak se mi zpomalil dech a zeslábl natolik, že jsme se bála, abych měla sílu se ještě někdy vůbec pořádně nadechnout. Celá jsme se třásla. Ani jsem nemusela otevírat oči na to, abych věděla, že má kůže už nabrala namodralou barvu z toho, jak jsem byla studená. Za to znamení tří srpců měsíců v kruhu na mé levé lopatce bylo rozpálené do ruda. Trhaně jsem se nadechla a začala se do toho třást i zimou. I když v myšlenkách jsem stále nemohla uvěřit, proč je to se mnou tak zlé, když jsme je ani neviděla, neznala… Co jsem to zase vyvedla? Ale…ono to vážně tolik bolelo, to poznání, že už je nikdy nepotkám. Že nikdy nebudu vědět, proč mě nenavštívil? To mě vážně nechtěl? Byla jsem jen pouhý omyl?
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:00 pm

Zo šoku ma vytrhol Gabov hlas keď mi hovoril aby som ustúpila a najskôr som sa len zmätene dívala okolo seba a potom som o pár krokov cúvla ďalej a sledovala som ich. Teraz som začínala byť na Mirys trochu nahnevaná za to čo spraviila aj keď som nevedela že to nespravila naschvál. Vydýchnem si keď bolo po všetkom a pozrela som sa na Gaba a potom na Mirys. Po tomto čo sa stalo som bola rozhodnutá ísť domov nebudem niekde kde ide pomáli o život.
    Admin
    Admin
    Admin

Gabriel: Dívka byla ledová a tak jsem se ji pomocí vnitřních plamenů pokusil zahřát, ty jí neublíží, jenom ji přinesou do těla teplo. Já… držel jsem ji v náručí, ale myšlenkami jsem byl úplně někde jinde. Nic by mi nebylo teď cennější jako blízkost Cory. Byl jsem možná dobrým čarodějem, ale i já potřeboval vědět, že je tu někdo, kdo mi vždy pomůže zase zpátky na tu správnou cestu. Povzdechl jsem si a Mirys jsem položil, ale Cora nevypadala, že by mi teď chtěla být nablízku… A to jsem ji chtěl ještě ukázat to kouzlo, povzdechl jsem si a sklopil pohled k zemi. No zamotala se mi hlava a tak jsem si rychle dřepl hned po tom, co jsem od Mirys poodstoupil dozadu. „Neodcházej, prosím,“ šeptl jsem a položil si ruku na spánek, bylo to na Coru, i když jsem to řekl příliš potichu, její vlčí uši by to měli slyšet. Nakonec jsem se zhluboka nadechl, už to bylo lepší. Postavil jsem se a rozešel se ke Coře, přičemž jsem tiše začal vyslovovat kouzlo, které mělo za následek mou proměnu ve vlka, kterou jsem ji chtěl ukázat a když se v mých očích svět okolo změnil, povedlo se mi to. Když jsem došel až ke Coře, strčil jsem ji čumákem do ruky, tak jako ona tenkrát mě.
    Admin
    Admin
    Admin

Jen jsem se mírně třásla a zavřela oči. Chápala jsem, proč mě položil a šel za Corou. Jestli je to její přítel, nebylo na tom nic nepochopitelného. Ale mě se myšlenky vkrádaly taky úplně jinam. Naprázdno jsem polkla a zhluboka se nadechla. Ještě že léčení jsem si už osvojila. Posadila jsem se a promnula si tvář. Otřela jsem si slzy a pečlivě zakryla znamení na lopatce. Nevěděla jsem, co mám dál dělat. Co budu vůbec dělat, ale už jsem na to ani myslet nechtěla. Vzhlédla jsem k nim a i když bych se jim oběma měla omluvit, tak jsme ze sebe nedostala jediné slovo. Stejně bych je nejspíš neměla teď rušit. Pokusila jsme se zvednout, ale jen jsem znova skončila na zadku v trávě. Povzdechla jsme si potichu a ještě tedy čekala, než budu mít dost sil na to odejít.
    Admin
    Admin
    Admin

Stála som na mieste a sledovala som čo sa deje. Gab sa vidal ku mne ale po chvíľlke spadol na zem. „Zlato!!“ Skríknem a rozbehnem sa za ním. Bála som sa že mu niečo je. Potom som ale započula ako hovorí aby som neodchádzala. „Neboj sa neodídem.“ Poviem a Keď sa postaví vydýchnem si že je v poriadku a pousmejem sa. Potom išiel ku mne a niečo hovoril a keď prišiel ku mne tak bol zrazu vlkom a štuchne mi do ruky a ja si k nemu kľaknem a objímem ho. Bol ten najkrajsí vlk na celom svete.
    Admin
    Admin
    Admin

Gabriel: Nechtěl jsem aby o mě měla starost, ale když ke mě přiběhla, lehce jsem se pousmál, no když jsem se změnil na vlka a uviděla že jsem v pořádku, bylo to mnohem lepší. Bylo zvláštní vidět svět, vidět Coru vlčíma očima. Pomalu jsem se posadil a ona ke mě natáhla své ruce a objala mě. Když je zabořila do mé srsti, bylo to nečekaně příjemné, nečekal jsem to a kníkl jsem, vlastně chtěl jsem spokojeně zamručet, ale no jó! Vždyť já to neuměl ani ovládat, ještě jsem se nikdy ve vlčí kůži neocitl, tohle bylo zvláštní až legrační. Natáhl jsem hlavu více ke Coře a lehce jsem do ní šťouchl tak, že jsem ji od sebe odstrčil a když se mi naskytla příležitost, olízl jsem jí obličej. * Cha! * zasmál jsem se v duchu a opět se k ní přitulil. * Tak snad to mělo úspěch a překvapilo tě to, * hlesl jsem a potom jsem se ohlédl na tu dívku Mirys a štěkl jsem jejím směrem.
    Admin
    Admin
    Admin

Držela jsem se za spánky a snažila si utřídit myšlenky v hlavě. Hlavně myšlenky ohledně kouzel a živlů. Nechtěla jsem, aby se to opakovalo. Nemělo se to stát nikdy! Povzdechla jsem si smutně a pohlédla si do dlaní. *Vážně jsem tak slabá? Jestli tohle není jenom sen tak slabá jsem určitě. A do snu má tohle daleko. * Pohladila jsem trávu vedle sebe a zhluboka se nadechla toho čistého vzduchu tady v lese. Slyšela jsem jejich hlasy, ale nechtěla jsem je vnímat. Přeci nebudu poslouchat cizí rozhovory, to vážně ne, až tak nezdvořilá snad nejsem. Ale pak jsme uslyšela štěknutí, až jsem sebou leknutím ucukla a otočila se za ním. Trochu jsem se zamračila a zapřemýšlela. Vůbec to nevypadalo, že by byl Gabriel měnič. Ale teď místo něj kus ode mě seděl vlk. Nechápavě jsme si ho prohlédla až jsem trochu natočila hlavu na stranu, ale sama jsem si toho nebyla vědoma. Pak jsem ale zarazila myšlenky ohledně toho, kdo to vlastně je. „Já…moc…moc se omlouvám.“ Vysoukala jsem ze sebe ke Coře a Gabrielovi. „Nechtěla jsem vás nějak…ohrozit. Vážně ne!“ Dodala jsem rychle s trochou zoufalství v hlase a pak si povzdechla. „Je to pro mne nové…samozřejmě to mě neomlouvá, ale…“ Slyšela jsem, jak moc se mi třásl hlas, ale na jistější tón jsem se nezmohla. Pohlédla jsem k nim a pak Coře do očí s upřímnou lítosí. Následně na to i Gabrielovi a zase je sklopila k zemi.Tak moc jsme se za to styděla. Za svou slabost.
    Admin
    Admin
    Admin

Keď do mňa jemne štuchne a ja sa trochu oddialim od neho tak sa pozriem prekvapene na to čo robí. A keď zachytím jeho myšlienku tak sa pousmejem. Ty nezbedník malý. Ale vieš o tom že si ten najkrajší vlk na svete? Skúsim mu poslať myšlienku a dúfam že ju zachytí. Potom keď štekne na Mirys tak sa zamračím ale mlčím. Potom zachytím aj jej myšlienku o to že je slabá a ja si vzdychnem. Potom začala rozprávať a ja som ju len počúvala a nič som na to nepovedala. Keby som vedela čo sa stane tak sem Gaba nezoberiem. Vstanem a pozriem sa na Gaba. „Ak jej chceš pomôcť tak kľudne. Ja pôjdem domov.“ Vzdychnem si myslela som si že budeme aspoň chvíľu samy ale po tomto čo sa stalo som si nebola tým tak istá. Predsa bola to jeho rodina a on bude chcieť byť isto s ňou ako so mnou.
    Admin
    Admin
    Admin

Gabriel: Pousmála se, ten její úsměv jsem tam miloval. Ale když jsem zaslechl její myšlenku, musel jsem se usmát a vesele štěknout a přitulit se k ní. Sedl jsem si a poslouchal je, Mirys se omluvila, nechtěla nás ohrozit, je to pro ni nové ale to ji neomlouvá a … dál už to nedořekla. Překvapilo mě, když Cora řekla, že jestli ji chci pomoci tak klidně, ale půjde domů. Já, měl jsem si vybrat? Nebo jak to myslela? Já … proč mě ta její slova tak rozhodila? Já nechtěl aby šla domů. Zavřel jsem na chvíli oči a potom jsem pomocí kouzla nechal proudit energii do svého těla, dokázal jsem teď mluvit, bylo to jednoduché kouzlo, pokud byl čaroděj dobrý a uměl soužít s přírodou. Nakonec jsem zůstal sedět u Cory a otočil jsem se k Mirys a lehce zavrčel. „Neohrozila si ani tak nás jako sama sebe, jsi nezodpovědná a nedá se s tebou mluvit, nauče se ovládat své emoce, až teprve potom ti budu moci pomoct. Jestli jsou má slova pro tebe těžká, tak v tomhle světě moc dlouho nepřežiješ, živly tě pohltí dříve než se je naučíš ovládat. Vím to, protože i já takový býval.“ začal jsem a ohlédl jsem se na Coru a potom po okolí a zase zpátky za Mirys. „Máš něco společné s mým otcem, ani jsem to to řádně nevysvětlil a nechala jsi se unést, ale uvědom si že to není těžké jenom pro tebe. Rád bych ti pomohl, ale pokud budeš takto ohrožovat nejenom sebe ale i mě a Coru, tu především, tak ti nepomůžu. Nebudu riskovat její život.“ vysvětlil jsem a olízl jsem si čumák, vlastně ani nevím proč? Že by zvyk olizování suchých rtů? Tak či tak to muselo vypadat legračně, být v téhle kůži bylo tak nezvyklé. „Je dost možné že jsi dcera mého otce, tím pádem i má nevlastní sestra, ale dokud to nebudu vědět jistě, jsi pro mě neznámý člověk, kterému nevěřím. A já se mám na pozoru i když se jedná o mou vlastní rodinu, nebylo by to poprvé co se mě pokusili zabít a jednu se jim to dokonce povedlo,“ hlesl jsem a potom jsem se postavil a podíval Coře do očí. „Já o tebe nechci přijít, tak prosím neodcházej beze mě,“ zvedl jsem hlavu a jemně jsem ji strčil čumákem do ruky. „Já neohrozím svou rodinu a moje jediná rodina je teď Cora,“ šeptl jsem nakonec.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:01 pm

Naprázdno jsme polkla a pohlédla na Coru, která dala tak Gabrielovi na výběr, jestli tu se mnou zůstane nebo půjde s ní. Smutně jsem sklopila pohled a ucouvla nervózně. Tohle se stát nemělo…vážně ne. Zhluboka jsme se nadechla, když jsem chtěla říct, že půjdu pryč já, ale ani jsem neotevřela ústa a už na mě mluvil Gabriel. Cítila jsem jak mi po těle naskočila husí kůže i to, jak mi najednou vyschlo v krku. Znovu jsem tedy naprázdno polkla a zadívala se na Gabriela. Přikývla jsem jen nepatrně a trochu zapochybovala, jestli to vůbec zachytili. Obdivovala jsem tu lásku, která mezi nimi byla. Byla tak velká a krásná až jsem zatoužila, taky něco takového pocítit. Zachvěla jsem se a vrátila se do reality. „Nejsem si jistá jak bys chtěl zjistit, jestli vážně jsme příbuzní… Nevím jak moc budou fungovat krevní testy.“ Zauvažovala jsem, ale pak ucouvla znovu s povzdechem. „A jistě že. Chápu…to“ Zašeptala jsem a vzhlédla ke korunám stromů. Až mě bodlo u srdce, když mi došlo, jak těžké to asi musí být pro Gabriela. Hned jsem se styděla a sklopila pohled. „Omlouvám se… Já…nechtěla jsem…“ Opět jsem nedořekla ani větu, ale tentokrát jsem se nedokázala podívat ani jednomu z nich do očí. Cítila jsem jak mě v mých začínají štípat slzy. A skoro hned na to jsem cítila pod kůží vibrovat magii. Rychle jsem se chytila za lokty a doufala, že tím zabráním dalším potížím. „A až se naučím ovládat své emoce…?“ Trhavě jsem se nadechla a pokračovala. „…Jak-jak tě najdu?“ Zeptala jsem se potichu, ale stále při tom hleděla radši do země a snažila se zahnat tu moc tam, odkud mi proudila do žil.
    Admin
    Admin
    Admin

Pousmejem sa a pohladím Gaba po hlave keď štekne a pritúli sa ku mne. Potom sa ale otočil k Mirys a keď zavrčal trochu som sa pousmiala a vtedy začal vyprávať. Ja som to ale nepočúvala. Predsa týkalo sa to ich dvoch a nie mňa. Oni tu vedeli čarovať ja som len obyčajný vlk. Povzdychnem si a mlčky som ich len sledovala. Keď ale povie že nebude riskovať môj život a že nechce aby som odišla bez neho a že ja som jeho jediná rodina nahrnú sa mi slzy do očí a kľaknem si k nemu a objímem ho. „Neopustím ťa budem vždy s tebou.“ Poviem potichu a dám mu pusu na nos. V tom ale zachytím Mirysine myšlienky a zamračím sa a vtedy sa neudržím a skríknem na ňu. „Neverím ti ani slovo. Keby som sem Gaba nedonútila ísť nič by sa nestalo. Ľutujem že som ti chcela pomôcť. Bola to chyba!!“ Potom zavrčím ale ona začne niečo hovoriť Gabovi a ja som už ruky zatínala v pästi. Bola som na ňu naštvaná a na otázku ako ho nájde som mala chuť povedal aby nám už dala pokoj a nehľadala ho ale zhlboka som sa nadýchla a potom vydýchla a trochu som sa ukľudnila.
    Admin
    Admin
    Admin

Gabriel: Seděl jsem před Corou, když mě pohladila, bylo to tak příjemné. Když mě ale objala a hlesla, že mě neopustí a bude navždy se mnou, spokojeně jsem kníkl, potom mi mi dala pusu na nos. Hned na to jsem sebou trochu cukl, když na Mirys zakřičela, že jí nevěří ani slovo. Vůbec mi nedošlo že vlci mají tak citlivé uši, prostě jsem se lekl a taky jsem zůstal překvapený, protože jsem Coru ještě nikdy neviděl takhle naštvanou. Vlastně jsem ji ještě nikdy neviděl naštvanou a tak jsem mlčel a koukal se na ni a potom upřel pohled na Mirys, která se omlouvala. Lituje toho že mě tady brala, nikdy by to neudělala kdyby věděla co se stane. Byla tak ochranářská, připomněla mi tak trochu mě. Musel jsem se nad tím pousmát. Seděl jsem tam a mlčel jsem, nevěděl jsem jestli je dobrý nápad jí říkat kde mě najde, teď když jsem se jí dotkl nebudu mít já problém ji najít, ale… měl bych do toho jít? Nechci aby ohrožovala Coru, kromě toho, opět jsem cítil tu sílu jejich živlů, které se tu stále držely, nelíbilo se mi to. Už tak mě stálo hodně energie ji zachránit, dokázal bych to možná ještě tak třikrát, ale to bych už upadl do bezvědomí, jedna z nejnáročnějších věcí je právě ochrana kouzly, ani ne tak útoky jako samotná obraná kouzla. Tahle holka může být jenom ráda, že jsem čaroděj a že mám tu sílu elementům přikázat aby se stáhly, i když hrozí riziko toho, že pohltí mě. Povzdechl jsem si a nakonec jsem si lehl a strčil hlavu do listí a položil si na ně tlapy. Nic jsem neříkal, nevěděl jsem co mám říci… Nejraději bych se propadl do země.
    Admin
    Admin
    Admin

Stále jsem hleděla do země, až do doby, kdy na mě začala Cora křičet. Ucukla jsem sebou a podívala se na ni překvapeně. Mlčela jsem a jen poslouchala, co mi říká. Že sem neměla Gabriela vodit, že lituje toho, že mi pomohla. Že to vše byla chyba. Omluvně přikývnu na souhlas a znovu si smutně povzdechnu. Nemohla jsem jí to vyčítat, vždyť měla pravdu. „Omluva ti asi stačit nebude…tak snad příslib, že mě už neuvidíš.“ Povzdechla jsem si smutně a náhle se cítila opuštěněji než kdy jindy. Asi i z části proto, že Gabriel mlčel a jen si tam lehl. Ucítila jsem jak mi z kůže na rukou vyrůstá peří a pak i na těle, které se zmenšovalo.Místo nehtů u prstů na nohou jsem cítila jak mi z masa vyrůstají ostré drápy. Celé mé tělo se měnilo. Bolestivě jsem trhla krkem, když mi začalo peří vyrůstat i místo vlasů. Proměnila jsem se v orla skalního, jen oči mi zůstali modré. Odrazila jsem se od země a vzlétla elegantně do vzduchu. Po chvilce jsem se jim už ztratila se jim v korunách stromů za mírného vánku.
    Admin
    Admin
    Admin

Gab si ľahol na zem a ja som ho pohladila. Potom som sa pozrela na Mirys a vzdychnem si. Asi som to prehnala trochu ale tak to som mala nechať všetko tak a tváriť sa že sa nič nestalo keď opak bol pravdou? Potom Mirys začala rozprávať a mňa to zamrzelo a sklonila som hlavu. „Mirys ja … ospravedlňujem sa nemyslela som to tak. Len som sa bála že ublížiš mne alebo Gabovi a to som nechcela. Vážne mi to prepáč.“ Poviem smutne a potom začne hovoriť a ja som ju počúvala. Pokrútim hlavou keď počujem že už ju nikdy neuvidím a že ospravedlnenie nebude stačiť. „Mirys nie tak to neni. Ja …“ Ale než som stihla povedať že ju chcem vídať aj na ďalej tak sa premení na orla a odletí preč. Mne sa nahrnú slzy do očí a pohladím Gaba. „Prepáč mi to. Nechcela som aby to takto dopadlo. Je to moja vina.“ Poviem smutne.
    Admin
    Admin
    Admin

Gabriel: Zaslechl jsem jakýsi podivný zvuk mávání křídel, ještě Coru jak se omlouvá že to takhle nechtěla, že to tak není, ale náhle bylo ticho. Zvedl jsem pohled k obloze a poslední co jsem spatřil byl obrovský orel skalní, který se vznesl k obloze. Povzdechl jsem si a postavil se, ohlédl na Coru. *Nemůžeš za to, ona by se měla srovnat se svým chováním, hlavně si to nevyčítej, * pomyslel jsem si a přistoupil jsem pomalu k ní a jemně se o ní otřel hlavou, až jsem ji olízl na ruce a jemně do ni několikrát šťouchl. Nenechám nikoho aby ohrožoval její život, ani někoho kdo by mohl být pravděpodobně mou sestrou, i když nevlastní. Bylo spoustu způsobů, byl jsem čaroděj, nepotřeboval jsem její krev, úplně mi stačil dotek, který mi věnovala, když mi podala ruku. Skrze astrální projekci jsem se mohl pokusit dostat do minulosti, nebylo to zase tak náročné kouzlo, i když jistě jako každé mělo svá rizika. Bez toho by to kouzla prostě nebyla. Pokusil jsem se Coru rozesmát a tak jsem se pokusil usmát ve vlčí podobě, což muselo vypadat opravdu legračně. I když tady byla nálada špatná, nechtěl jsem aby taková byla po zbytek dne. Docela mě rozčilovalo že Coru takhle odbila a odletěla si, nejraději bych ji vystopoval jako lovnou zvěř a dal ji kázání o tom, že tohle se nedělá, ale co já jsem mohl lidem namlouvat o slušném chování? Stejně by mě neposlouchala, slušnost dneska málo co komu říkala. Olízl jsem si čumák a vlčíma očima jsem skenoval okolí a stejně stanul pohledem opět u Cory, bylo to zvláštní, vidět svět zvířecíma očima, ale přesto krásné.
    Admin
    Admin
    Admin

Zaslechla jsem, jak Cora ještě něco říká, ale už se nevracela. Určitě to říkala jen kvůli Gabrielovi. Povzdechla jsem si a letěla nad lesem. Snažila jsem se na to zapomenout a alespoň pro teď vnímat jen vítr. Moc se mi to nedařilo v hlavě jsem si stále přehrávala co se tam dole předtím všechno stalo. Stále, dokola a dokola. Přistála jsem na skále v jedné části lesa a složila křídla. Zavřela jsem oči a snažila se vypudit ty myšlenky.
    Admin
    Admin
    Admin

Keď sa postaví pozriem sa na neho smutne a zachytím jeho myšlienku. „Lenže ja som na Mirys kričala a to som nemala robiť.“ Poviem smutne a keď sa obtrel okolo mňa olízol mi ruky a niekoľko krát do mňa štuchol tak som spala na kolená a pevne som ho objala. Veľmi som si to výčitala že som na ňu kričala. Nemala som to robiť. Možno by potom neodletela ale ja nie musela som na ňu kričať a pomáli jej nadať že za všetko môže ona. Keď som ho objímala hlavu som si zaborila do jeho srste a nechala som nech mi slzy teču po tvári.
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za Tue Nov 01, 2016 1:02 pm

Gabriel: Když mě objala, zůstal jsem sedět a také se k ní spokojeně lísal. „Kdyby jsi na ni nezakřičela ty, udělal bych to já, " hlesl jsem, protože to byla pravda. Já nechtěl aby se trápila, bylo mi tak hrozně když jsem ji viděl smutnou, bolelo mě z toho srdce, chtěl jsem bojovat pro štěstí této mé milované dívky, ale také jsem tu chtěl pro ní být v těchto chvílích, ve chvílích kdy ji bude smutno, chtěl jsem být jejím ramenem na které se může vyplakat, tím kdo ji vždy vyslechne a bude se pro ni usmívat, když ona bude plakat. "Není to tvá vina, každý se občas necháme unést emocemi a nebo strachem, není na tom nic špatného a pokud je Mirys chytrá holka, pochopí to,“ pokusil jsem se ji vysvětlit a stále jsem měl položený čumák na jejím rameni když mě objímala. A voněla tak nádherně…
    Admin
    Admin
    Admin

Proměnila jsem se zase na člověka a seděla na okraji srázu. Koukala jsme se dolů a přemýšlela jaké lehké by to bylo. Jen tak zmizet. Ne..! O čem to zase přemýšlíš! Tohle všechno co sis nadrobila musíš uklidit! Nikdo jiný to za tebe neudělá! Zazněl mi v hlavě hlas mého já. Měl pravdu. To všechno jsem si způsobila sama. Kdybych nehledala někoho, kdo je z mé rodiny, tak by to bylo jednodušší. Povzdechla jsem si a následně na to se nadechla čerstého vzduchu, který sem přihnal prudký vítr. Rozcuchal mi vlasy za zády. Hrdě jsem zvedla hlavu a čelila tváří tomu větru, který jsem přivolala já. „Asi jsem neměla odcházet, ale… Vždyť ona mě tam nechtěla. Nechtěla mě vidět, určitě.“ Povzdechla jsme si znovu a smutně hlavu sklopila. Seskočila jsem ze skály dolů, ale v pádu se proměnila opět na orla a přistála pomalu a ladně. Dole jsme se proměnila na pumu a rozešla se jedním směrem. Radši jsme nepřemýšlela nad tím kam jdu, ale spíš jak se naučím ovládat živly. Ovšem mé myšlenky se bohužel stáčely i ke Coře a Gabrielovi. Stále jsme měla pocit, že jsem se jim dost neomluvila.
    Admin
    Admin
    Admin

„Čože? Ty?“ Opýtam sa trochu prekvapene a pozriem sa na neho uslzenými očami. Potom vzdychnem a skloním hlavu. „Ja viem ale mala som sa ovládať. A čo keď to nepochopí? Čo keď si kvôli mne prišiel o sestru? Bože som ten najhorší človek na svete.“ Poviem smutne a pustím sa ho a dám si tvár do dlaní. Prečo som len taká blbá a sprostá? Znova sa rozplačem a najradšej by som sa teraz prepadla pod zem alebo odišla niekam ďaleko kde ma nikto nenájde a kde nebudem nikomu ubližovať.
    Admin
    Admin
    Admin

Gabriel: Přikývl jsem, i mě občas přetekly nervy, když už to opravdu bylo k nevydržení nebo se to prostě jenom někdy stalo, to obzvláště v těžkých chvílích, i když se mě dalo těžko kdy vytočit. Když o sobě ale řekne, že je nejhorší člověk na světě a že jsem kvůli ní možná přišel o sestru a co když to nepochopí, odstoupil jsem dozadu a přeměnil jsem se zpátky na člověka. Klekl jsem si za ní a objal jsem ji rukama okolo pasu a přitáhl si ji k sobě. „Nejsi, takhle o sobě nemluv, každý občas ztratí nervy a já se postarám o to aby to pochopila, neboj,“ hlenu a lehce se usměji a pohladím ji ve vlasech, ale i tak ji k sobě stále tisknu a snažím se ji uklidnit, nemohla za to.
    Admin
    Admin
    Admin

Zaslechla jsem něčí kroky. Zavětřila jsem, ale už pozdě. Jak to, že jsem si jich nevšimla už dřív?! Jak to že jsem nevnímala okolí?! Zanadávala jsme si v duchu a chtěla se proměnit v sokola a odletět, ale… To ne…Cora a Gab… Rozhlédla jsem se, ale to už zazněl první výstřel pistole. Snažila jsem se nevnímat tu ostrou bodavou bolest, kvůli které jsem vykřikla. Zatnula jsem radši zuby bolestí a vyběhla proti lovci, který vystřelil. Kulka v mém boku neprošla skrz, zůstala mi v těle a proto se mi to nemohlo uzdravit. Přerývavě jsem dýchala a hned se mu zakousla do krku. Ucítila jsem na jazyku kovovou chuť krve a rozsápala mu hrdlo drápy. Ale to už střílel někdo jiný. Rozhlédla jsem se a znovu zavětřila. Mohla jsme jen hádat kolik jich tu je, ale pět nejméně. Musím je udržet u sebe, nesmí se dostat k nim! Zazněl mi poplašný hlas v hlavě a ten jsem hodlala poslechnout. Kéž bych jim jen mohla říct aby zmizeli. Když jsem běžela proti druhému lovci, musela jsem se hodně snažit, abych nevyvolala moc žádného z živlu. A možná proto, že jsem se soustředila i na tohle, jsem schytala druhou kulku do ramene. Bohužel i ta mi v něm zůstala.
    Admin
    Admin
    Admin

Plakala som a tvár som mala stále v dlaniach ale ucítila som že sa Gab odo mňa vzdialil. No skvelé už ani on so mnou nechce byť. Čo som si to vôbec namýšľala? Nebude s niekým kto je ufňukaný. Vzdychnem si ale v tom ma objíme a pritisne si ma k sebe zodvihnem hlavu a pozriem sa na neho. „Vážne?“ Poviem potichu a utriem si slzy. Potom ho aj ja objímem a hlavu si zaborím do jeho hrude. „Prepáč mi to.“ Poviem potichu a túlila som sa k nemu. Pri ňom som sa cítila dobre a pomáhalo mi to. V tom som započula výstrel a odtiahnem sa od Gaba a poobzerám sa okolo seba. „Počul si to?“ Opýtam sa a dívam sa po okolí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Fri Nov 22, 2019 11:37 am