HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


3 posters

    Tris + Sebastian

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:51 pm

    Všimla jsem si, že mé nadšení prožívá společně se mnou, musela jsem se nad tím pousmát. Bedlivě sleduji jeho činnost u ledničky, občas mi pohled sjedu k jeho pozadí a musela jsem se nad tím široce zakřenit, byl to krásný pohled, no aspoň pro mě.Pak se však zamyslím nad jeho otázkou, co bych ráda věděla „Všechno, jak jsme řekla již na začátku, chci o tbě vědět vše, at to bolý sebe víc, vždy tě přijmu takové jaky jsi, byl a jsi ted. Nic to nezmění na mých citech, spíš nás to oba více s celý“ pověděla jsem upřimně, přičemž jsme koukla do stropu a pak pohlédnu na jeho tvař. Vím, že je temný anděl, možná měl na svých rukou krev, ale mě neublížil, i když se bojí já vím, že ne. Neublížil mi, ani tehdy ten večer, dokázal ovládnout své temné já, je silny jen nesmí o sobě pochybovat a musí si více věřit.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:51 pm

    Sebastian: Vytahoval jsem věci z kredence a poslouchal Trsi, která o mě něco chtěla vědět. Je pravda, že jsem ji toho o sobě moc neřekl, ale nechtěl jsem o těchto věcech mluvit, byl jsem rád za to že mi dala příležitost začít žít nový život, i když tady pořád byl on, hluboko uvnitř mě spal a já se snažil aby spal už navždy. Zvedl jsem ruce a zadíval se na ně. Nikdy jsem si sebou nebyl jistý, vždy jsem pochyboval a od toho dne kdy jsem zabil těmahle rukama svou sestru, to bylo jenom horší. Vybral jsem si bránit rodinu, proto stanulo spoustu krve na mých rukou a nejen rukou. Ruce jsem svěsil a povzdechl si, nakonec jsem naklonil hlavu na stranu a usmál se na svou milou. „Temným andělem jsem se stal, protože jsem bránil to nejdražší, co jsem ale nedokázal uchránit sám před sebou, bojím se že ti ublížím, tyhle ruce,“ pohlédl jsem opět na ně a stiskl je v pěsti. „Neznají slitování když se ukáže on, zabíjí všechno co miluji, nechci se na to dívat znovu…“ hlesl jsem a lehce pousmál. Opět jsem se otočil ke kuchyňské lince a rozhodl jsem se dát do příprav když jsem měl všechno a tak jsem začal. Poslouchal jsem mňoukání Angeliuse, který seděl ve dveřích a sledoval moje pohyby, občas pohledem skenoval Tris. „Řekněme že andělská pravidla jsou svatá, když je někdo poruší, musí být potrestán, moje sestra porušila, nemohl jsem se jenom tak dívat na její popravu… nedokázal bych to,“ hlesl jsem a povzdechl si. „Všechny jsem je ve vzteku pozabíjel, neudržel jsem se.“ zašeptal jsem a dal vodu do hrne abych ji ohřál. Nikdy jsem toho nelitoval, moje sestra se postavila za správnou věc a já se postavil za ní, ovšem i tak jsem nedokázal zabránit událostem, které mě o ní připravily, byl jsem tak slabí, nechával jsem se svým vztekem ovládnout, nedokázal jsem ho zahnat pryč a to mě sralo ze všeho nejvíce. Vzájemně jsme se nenáviděli, no to nevěstilo nikdy nic dobrého. Když jsem tam přemýšlel, úplně jsem se zapomněl a náhle si uvědomil že tu nejsem sám a otočil se k Tris. „Omlouvám se, ztratil jsem se ve vzpomínkách,“ pousmál se a došel až k ní a dal ji pusu na líčko a zajel ji rukou do vlasů. Omluvně jsem se jí podíval do očí.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:51 pm

    Věděla jsem o jeho temné stránce, již od oné noci. Ale vím, že mi neublíží. Chtěl totiž vidět Bastiena trpět a aby se mě bál znovu dotknout. To se mu však nepovedlo, jelikož dokázal se u postavit a zatlačit ho zpět. Jsou jedna duše proto nemohu říc mám rada tebe a tvou temnou část nemiluji, to by byla totiž lež. At už hodný nebo zlý, pořád je to on a nic to na tom nemění. Však mě překvapí, kdy se náhle rozpovídá jeho slova byla upřimný a slyšela jsem v jeho hlase nesmírnou oddanost a lásku ke své rodině, až mi lehce po tváři stekly slzy Tolik sis toho prožil..můj anděli. pomyslím si. Kolik let asi bloudil po tomto světě sám? Řekl mu někdy někdo za tu dobu mám tě rad nebo jej někdo pohladil? Musel se cítit tak osaměle, stejně jako já. Kdy jsem opustila rodinu, ale on mi dal novou. Dal mi sebe, své srdce, které jsem již nehodlala pustit jen tak. Však ted bylo důležité se věnovat přítomnosti nikoli budoucnosti či minulosti, kterou nemůžeme změnit. Chvíli mi připadalo, že se utápí ve vzpomínkách svého života, dokud však se neotočil ke mě čelem, lehce jsem se pousmála a zavrtěla jsem hlavou „Neomlouvej se, je to normální, kdy se vracíme k lidem, jež jsme milovali a jsou v naších srdcích. Možná nezměníme jejich osud, ale to že na ně vzpomínáme, už jen to je přiměje existovat. Tu.“ přitisknu dlan na jeho hrud do oblasti kde má srdce, jež tepe životem. Jeho polibek byl něžný jako vždy, už jen to mi dokazuje, že není zlým andělem a nikdy nebude. Podlehnu nutkání jej si přivinout blíže a objemu jej pevně, přičemž jsem jednu ze svých noh lehce majetnicky objala v oblasti stehen. Pak jej však vášnivě dlouhé políbím „Vždy bud po tvém boku, i kdyby se stalo to co minule, já se tě nebojím a ani nemohu.“ usmála se na něj vlídně a pozoruji jej, můj výr z očích muže trošku připomínat pohled zvědavého vlka, ale to jsem byla jsem já sama, byla jsem šťastná, že mi dokázal řic něco osobě, i když to byli pro něj temné časy.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:51 pm

    Sebastian: Pousmál jsem se nad tím co řekla, vždy mě dokázala pochopit, nikdy mě neodsoudila za nic co jsem udělal, za to kým jsem byl, přijala mě takového jaký jsem i s mou špatnou stránkou, s mým zlým já. Jistě, občas i ve mě vřely touhy někoho pořádně potrápit a zabít, jenže copak jsem ji tohle mohl říci? Lásko, mám takovou obrovskou chuť někomu prohnat železo okem, co by mi na to řekla? Ach lásko, to je tak romantické! No to určitě. Pokroutil jsem nad tím hlavou a odtáhl se od ní ke kuchyňské lince, kde jsem se opět začal věnovat výrobě horké a pravé čokolády, vytáhl jsem proto tabulku přímo anglické čokolády, kterou jsem dal do hrnce, který jsem položil do hrnce s horkou vodou a nachystal jsem si dvě skleničky a připravoval u toho další přísady. „Jsi prostě úžasná, ta tvá schopnost přijat člověka takového jaká je je… úchvatná, víš že tě taky vždy budu milovat, ale také vždy budu mít ten strach že ti ublížím. Ale má láska k tobě nikdy nepohasne a s tím se bude muset smířit i ta zrůda ve mě,“ hlesl jsem při přípravě a vzal do ruky vařečku, abych trochu promíchal už rozpuštěnou čokoládu.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:51 pm

    Nikdy jsem v Bastienovi neviděla zrůdu ta věc, která v něm dřímala si vytvořil zřejmě on sám, ale nevěděla jsme to přesně. Tiše jsem zabručela, kdy se odtáhl moji vlčici se nelíbilo, že se vzdálil stejně jako mě. Miluji jeho bílskost, objetí je pro mě něco jako mír na duši, jež si též prožila své, byl mým lékem a světem, které se nikdy nevzdám.
    Však se opřu a uvolněně ho sleduji, možná si musí myslet, proč na něj tak tupě civím, však si uvědomím že na něj zírám příliš dlouho a tak zamrkám a nevině se usměji. Při slovech, že jsme úžasná musela jsem se propadnout do země „To jsi opravdu myslíš? No,kdybych tak byla úžasná netlačila bych na pilu od začátku a nechovala se jako ubrečené dítě,když jsi odešel z bytu“ povím zachmuřeně, ale však díky němu jsem překonal strach, který mě kvůli Danielovi naháněl několik let a Sebastian mě jej zabit, během jedno dne, pořád to nemůžu pochopit. Normální dívka by utekla a bála se jej, ale já ne, chvíli možná ano, ale pak však ne.
    Nemohla jsme ubránit poznámce o jeho temné části " Té zrůdě jsem,asi přirostla k srdci, jelikož mě nechtěla zabít, ale nebo prostě jen žárlil, že mám oči pro tebe a jeho ignoruji" zakřenila jsem, snažila jsem se být optimistická a naznačit mu, že se opravdu jeho netvora nebojím.
    Po chvíli seskočím s linky dolů a tiše k němu přijdu a stopnu si na spičky, lehce jsme jej koukla do šíje a škádlivě se zakřením, i když nebylo fér,že jsem nedosáhla na jeho ucho. Má výška mi vyhovovaal jelikož jsem mohla obdivovat jeho rysy, jež dříve patřili bílému anděli, ale nyní mému anděli, který pro mě je světlem na nebi.
    Tiše pak cituji slova, jenž jsem před rokem napsala, když jsem poznala Bastiena „Světluška, měsíc či hvězda na nebi. Nikoliv jen bezedný anděl, jenž kráčí po téhle zemi,co hledá naději i spásu na tomhle temném světě, je zahalen stíny, jež mu tiše našeptávají, jako lidem na tomhle světě.Když ztrácí svou poslední naději, zhroutí se do temnoty,jež mu olizuje čistá křídla a zanecháva po sobě šedé perutí.
    V ten okamžik se z čista jasna ztratil se ve vlastní podobě, jež ho děsila, jen když spatřil svoji tvář v zrcadle.
    Tiše se svíjel v hustém stínu a nevěřil již, jasnému světlu.Když rozvine svá bujná křídla,
    vše zmizí jako sen, objevil se vřelém objetí,jenž ho pronásleduje do posledních dní, které tak miluje“ šeptnu tiše a k tomu dám ještě " Doufám, že ti tohle bude připomínat, že už nikdy nebudeš sám" špitu a pohladím ho po předloktí a obdaruji ho vřelým úsměvem.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:52 pm

    Sebastian Slabě jsem se pousmál a pokračoval v přípravě horké čokolády. Kdežto jsem najednou zaslechl její roztomilý hlásek, který mi recitoval báseň, co napsala. Uchvácen do jejich slov, jsem se na chvíli zapomněl, až jsem skoro čokoládu připálil. Když mě její ruka pohladila po předloktí, sundal jsem hrnec s čokoládou ze sporáku a horkou vodní lázeň vylil do dřezu. Ten její sladký úsměv jsem na sobě cítil, aniž bych se musel otáčet. Když už jsem v ruce neměl nic horkého, vše odložené na dřevěné desce, otočil jsem se k Tris a hluboce se ji zadíval do očí. V tu chvíli mě zaplavila vlna mocného zmatku a já neodolal. Natáhl jsem se kní pro dlouhý polibek, při kterém jsem ji uvěznil ve svém objetí a přitom jsem stále nic neříkal. Než jsem své rty po notné chvilce odlepil od těch jejich a pohladil ji levačkou po tváři. „Děkuji ti má múzo, na tahle slova nikdy nezapomenu, mnoho pro mne znamenají,“ odpověděl jsem a usmál se. Na čokoládu jsem chvíli zapomněl, stejně byla horká, raději jsem se věnoval svému světu, který stál přede mnou a upíral na mě svou pozornost, takže jsem ji sám chtěl věnovat stoprocentní.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:52 pm

    I nadále jsem pozorovala bedlivě Bastyho, jak připravuje čokoládu, i když jsem říkala báseň. Jeho činnost je pro mne něco, co si chci jasně zapamatovat, každý dotek pohyb jeho ruky, prostě všechno. A v tom se ke mne nečekaně otočil, jeho oči se dívali do těch mích, při každém jeho intezivním pohledu si vybavím jak tehdy v noci jasné jeho aura zářila, byla jsem jím doslova uchvácena. Myslela jsem si že je to roj světlušek, ale kdo by řekl, ž na samém konci najdu překrásného padlého anděla s dobrým srdcem že? Pak však lehce čokoládu připálil a já měla nutkání se omlouvat, však to neudělám, jelikož vím, že za to nemohu jen já a ke všemu je to jen čokoláda ne? I kdyby byl hrozný kuchař snědla bych od něj cokoliv, jen abych ho viděla se usmívat. Nechám se polibkem strhnout, čímž již jediné co vnímám jsou, Bastienovi rty, které mne líbají. Polibky mu něžně, až láskyplně opětui natož okolo něj, lehounce ovinu ruce, abych mu byla co nejblíže.
    Při jeho slovech jsem se pousmála. „Neděkuj, to já bych ti měla poděkovat za nekonečnou inspirace, můj anděli.“ a nevině jsem se na něj koukala, ale neubránila jsem se lišáckému jemně provokativnímu úsměvu. Pproč mne tak sleduje? Pomyslela jsem si, i když mi to nevadilo, přeci jen mě to trochu znervózňovalo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:52 pm

    Už tam ta čokoláda nějakou chvíli stála a tak jsem se odlepil od mé milované a odebral se k pultu abych horkou čokoládu nalil do hrnku. Zamířil jsem do ledničky ze které jsem vytáhl ovoce, banány, jablka, mandarinky a kde jsem co našel. Byla to už nějaká doba co jsem u Tris bydlel a nemohl jsem si stěžovat, bylo to tu útulné a já byl spokojený. Zhluboka se nadechnu a dám se do krájení. Jakmile skončím, vytáhnu z kredence dva talíře a všechno to na ně esteticky naskládám. S čokoládou se potom vydám ke stolu, kde všechno hezky naservíruji. Ohlédnu se cestou po Tris, která na mě nevině koukala. Doufal jsem že ji moje čokoláda bude chutnat a také že jsem ji udělal dobře. Ovoce položím k hrnkům na proskleném stole a nakonec se usadím na gauč v očekávání že si sedne za mnou. „Hotovo lásko,“ pousměji se a poklepu na gauč vedle mě. Co vymyslíme pro příště? Mohli bychom někam zajít, třeba na procházku, zamyslel jsem se. Ale kam bych ji mohl vzít? Že by do parku? Ne to je moc ohrané. Vezmu ji, už vím kam ji vezmu. Vezmu ji k jezeru, jít se koupat s touto nádhernou bytostí pod hvězdami, proč ne? Venku byla teplá noc, takže jsem v tom neviděl problém. „Nechtěla by jsi, dneska večer zajít k jezeru?“ zeptám se nakonec.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 12:52 pm

    V tom ode mne odešel a věnoval se dále své práci a to přípravě čokolády, překvapí mě, kdy začne krájet ovoce. Jak jsem ho tak sledovala měla jsem větší chut do té čokolády namočit jej než to ovoce, nu což nemohla jsem si pomoc a tak jsem takové myšlence neubránila. Ovšem k němu přijdu a uloupím mu pár kousků ovoce a spořádám jej během chvíle, miluji ovoce a nikdy se ho nepřejím, tak dobrá kombinace. Všechny má pozornost patřila Bastymu, dokud se neozval Angelius a já pro něj sehnu a popadnu do náruče. Jak jinak jsem se s ním začala mazlit. „Kdo je náš kocourek, no ty.“ mumlám mile a usmívám se od ucha k uchu, Angelius se mazlivě otíral svou tváří o tu mou,bylo na něm vidět, že je to vskutku spokojený kocour.
    Ovšem jsem nepostřehla hned, že se přestěhoval i s čokoládou do obývacího pokoje a tak kocoura neochotně odložím a cupitám ho najít. Bylo snadné jej nalézt však při jeho nevinném gestu mi lehce zrudnou tváře a přisednu si, první co udělám je že si vezmu hrnek s čokoládou a napiji se. Byla opravdu výtečná! Přímo mi bláznili chutové bunky. „Andílku, ta čokolada je přímo božská. Děkuji, že mám tu čest jí pít.“ a přitom se usmívám jako malé dítě, které má radost i z naprosté maličkosti.
    Spokojeně jsem se uvelebila vedle něj a přivřela oči, však jsem jej vnímala a tak jsem souhlasně příkývla. „Jo, to zní úžasně..“ a hlavně romantické.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Erik Wed Nov 02, 2016 7:18 pm

    Musel jsem se pousmát, byla vskutku roztomilá, bavilo mě ji sledovat, to jak se tvářila, co říkala, co dělala. S úsměvem se posadila vedle mě a bylo vskutku rozkošné jak hrábla po skleničce s čokoládou kterou jsem připravil a s chutí se ji napila. Já sám tu svou stále nechal na stole a jenom jsem se na ni podíval, chtěl jsem aby mi pořádně vychladla, až potom ji ochutnám, ale vzhledem k tomu že jsem ji dělával dříve skoro pořád, jsem tušil že bude dobrá. Co mě však překvapilo byla její reakce ale spíše více jak to že je přímo 'božská' mě pobaví její oslovení.
    "Andílku?" překvapeně nadzvednu obočí a pousměji se nad jejím. Bylo to vcelku ironické, kdybych byl jenom anděl hoden svých křídel, ale já si doslova občas přál aby mi je někdo serval. Bylo to vtipné, byl jsem Temným Andělem a většina lidí se mě bála. To stvoření vedle mě sice člověkem až tak úplně nebylo, ale byla první která mě přijala i s tou temnotou v srdci, za což jsem ji byl neskonale vděčný.
    "Jsem velice potěšen slečno, že vám chutná," ušklíbnu se a lehce se k ní nakloním abych ji mohl dát pusu do vlasů. Sám se po tom natáhnu pro kousek jablka, které namočím do skleničky horké čokolády a ochutnám tak svůj 'rozmazlovací' výtvor. Zároveň se pousměji nad souhlasem od Tris, to ano romantické to vskutku bylo, takže nic nenamítala?
    Tris
    Tris


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 02. 11. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Tris Wed Nov 02, 2016 8:04 pm

    Celou dobu jsem na sobě pociťovala Bastienův pohled, byl tak intenzivní, že přímo se do mě propaloval, ne nijak nepříjemně spíš naopak byl to příjemný šimravý pocit. Ale ani to mě neodradilo si plně užívat čokoládu, kterou uvařil vlastními rucemi a láskou, tedy aspoň tak se jevila ta jemná sladká chut horké čokolády v mých ústech.
    Při oslovení andílku doslova zbystřím a povím. "No jedno vidím právě vedle sebe a?" musela jsem se mile usmát, i když jsem věděla, že tím oslovením myslí mě, ale i přesto jsem mu prostě musela říc, že je tím andílkem je. Protože tomu tak bylo, byl to můj strážný anděl s překrásným i křídly, lišijící se od těch ostatních, na rozdíl od těch poznal, co je to opravdová bolest, ztráta láska a další. Nebyl chladný jako většina z nic, i když byl první anděla, se kterým sem se potkala, tak mám o nich určitou představu, která se zcela liší od oné ho anděla, jež spočívá právě zde.
    Půlku plného hrnečku s čokoládou položím na stolek natož se čelem otočím přímo k Bastienovi a chopím jeho ruku. " A co vlastně nás čeká u jezera?" optám se docela dost zvědavě a můj štěněcí pohled mluvil za vše, byla jsem zvědavá a to moc, když spatřím jablíčko v jeho ruce, no spíš jeho kousek neubráním se sním jej. Nevině se zazubím.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Erik Thu Nov 03, 2016 6:51 pm

    Poznamenala že jednoho anděla vidí právě vedle sebe, což mě tak trochu pobavilo, ale jenom jsem se na její poznámku lehce pousmál a rozhodl se to dál nerozebírat. Přece jenom jsem si stál za tím že jediným andělem v místnosti byla ona a tak to i zůstane. Já měl sice křídla, ale nebyl jsem na ně hrdý. Kdysi jsem dost často uvažoval nad normálním životem, ale posledně jsem si ani nebyl pořádně jistý tím, jak by to fungovalo. Kdybych neměl svou moc, jak bych ji dokázal v tomhle světě ochránit? Bylo to velké riziko a já někdy děkoval že jsem takový jaký jsem. Tohle uvědomění přišlo ale teprve až po tom, co mě přijala, po tom co zjistila jak děsivý dokážu uvnitř být... Tahle holka ani netušila jak moc jsem se do ní zamiloval, byl jsem na ni závislý a doufal jsem že se mnou bude moct být šťastná. Zabiju každého kdo ji ublíží, byl jsem tak rozhodnut od samého začátku, už tehdy, když jsem v jejich očích viděl slzy. Plakala a mé srdce krvácelo...Zeptá se mě co u jezera, ale já se rozhodnu chvíli takticky mlčet a jenom uteču pohledem někam ke skleničce, což jsem dělat neměl protože ta malá zlodějka mi ukradla kousek jablka namočeného v čokoládě a snědla mi ho, no tohle!
    „Ty zlobidlo,“ zazubím se a potom ji položím ruku na vlasy, které ji dětinský rozcuchám a vypláznu na ni jazyk, než toho nechám a natáhnu se pro kousek jablka, které sním. Zamyslel jsem se i nad její otázkou, přece jenom, kdybych ji to řekl, nebylo by to překvapení. Nakonec vezmu do ruky kousek dalšího ovoce a opět jej namočím v čokoládě. Nakloním se k mé milé a přiložím ji kousek lahodného ovoce k puse a čekám až si jej ode mě vezme.
    „Otevřít hangár, hned“ zasměji se a vypláznu na ni jazyk, pousměji se a dám ruku pod ovoce aby čokoláda neukápla na gauč.
    Tris
    Tris


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 02. 11. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Tris Sat Nov 05, 2016 5:52 pm

    Ano nemělo smysl se se mnou o tom dohadovat, už jen protože, to byla pravda. At už má křídla jaké chce andělem zůstane a to mi nepopře, ale nehodlala jsem se ním dohadovat naše také, má láska k tomuto muži nezmizí, aniž bych umřela, tím jsem si jistá, jak se říká láska je nesmrtelná.
    Sama nechápu jak jsem se jím nechala tak snadno lapit, on byl důvodem proč se více usmívala, on byl důvodem proč jsem chtěla žít jinak a on byl důvodem, proč jsem přemohla strach z mužského doteku. I když ne tak jak bych si představovala, jediný dotek, který mě neznervózňoval byl ten jeho věřila jsem mu a to moc i přes ten incident, co se stal tehdy. Musela jsem se nad tím pousmát, oba jsme si navzájem pomáhali, aniž by jsme si to uvědomovali. Ale o to víc jsme každým dnem měli k sobě blíž a společně jsme překonávali překážky, které se zdáli být čímdál tím menší každým dnem. Jak se říká krůček po krůčku.
    A tak se myslí vrátím zpět od přítomnosti v tom na mě pohlédl poněkud vyjeveně, když zpozoroval, že jablko skončilo ve mě a nad jeho slovy jsem se musela tiše zasmát. "Zlobidlo já? Já jsem jen nenasytná Tris." zazubila jsem a nevině natož ke mě natáhl ruku s jablkem a já neváhala a snědla jsem jej. Pak jsem si vzala hrnek se zbytkem čokolády a spokojeně jej dopíjela.
    Když se nevyjádřil k překvapení o to víc jsem si přála tam být, co nejdříve. "Půjdeme?" optám se jej poněkud zvědavě a mi pohled mluvil jasně, co je to, chci to vidět a proč a co a jak.
    Erik
    Erik
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 783
    Join date : 31. 10. 16
    Age : 33

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Erik Sun Nov 06, 2016 3:43 pm


    Byl jsem šťastný, ne opravdu jsem byl zamilovaný a šťastný. Po tolika letech jsem konečně věděl kam patřím. Ona držela tu bestii ve mě na uzdě, díky ní jsem se cítil lepším andělem, než jsem ve skutečnosti byl. Zhluboka se nadechnu a natáhnu pro horkou čokoládu abych se napil. Spokojeně ode mě jablko snědla a mě to donutilo se pousmát. Zlobidlo rozhodně byla, ale právě tuhle stránku jsem na ni tak miloval. Byla svá a dokázala si hrát, dokázala být vážná, ale zároveň i hravá jako štěně. Když ke mě stočí svůj zvědavý pohled a zabodne do mě ty svá roztomilá modrá kukadla, neodolám pokušení a zadívám se ji do těch hravých očí.
    „Jsi vážně nedočkavá,“ ušklíbnu se nakonec se postavím a nabídnu ji ruku, abych ji pomohl vstát z gauče. „Tak tady chvíli počkej, sbalím nám pár věcí, co by jsme mohli potřebovat,“ odpovím a dám své milé pusu na zápěstí. Hned na to se vydám do ložnice, kde sbalím nějaké potřebné věci, čisté oblečení, tak ručníky a kdyby se zachtělo, tak i plavky. Možná by nebylo naškodu sebou vzít i nějaké jídlo, přece jenom bychom mohli mít hlad, kdo ví jak dlouho se tam zdržíme. S úsměvem nakonec seběhnu schody. Tris už byla nachystaná a já také, mohli jsme vyrazit. Spokojeně jsem nasypal Angeliusovi zbytek jídlo do misky a potom vzal Tris za ruku. Zamkl jsem za námi náš společný příbytek a vyrazili jsme. Za normálních okolností bych ji vzal do náruče a doletěl bych tam, ale ještě stále tady bylo pár lidí a i přesto, že byla tma jak v pytli, bál jsem se že bych na nás upoutal zbytečnou pozornost. Po chvilce se však otočím na Tris a tiše se pousměji.
    "Doufám že nevadí že jdeme pěšky, nerad bych abychom vyvolali nějaký rozruch nebo podezření, přece jenom andělé na obloze nejsou zrovna nenápadní," zašeptám tak aby mě slyšela jenom ona a pevněji ji chytím za ruku, aby měla jistotu že tu pro ni jsem a že ji budu chránit i a cenu svého života. Ale o ten jsme přijít nechtěl, protože život s ní, život po jejím boku byl zcela nádherný.
    Tris
    Tris


    Poèet pøíspìvkù : 14
    Join date : 02. 11. 16

    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Tris Sun Nov 06, 2016 6:24 pm

    Možná vám to přijde jako pohádka, ale pro nás to byl zasloužený klid po tom všem, čím jsme si s se Sebastianem prošli a tak jsme si dost vážili krásných chvil. Ale co mě těšilo? Bylo to jak se dal během té doby pomalu do kupy, už vypadal šťastně a ne ztrápeně jako tehdy, když jsme se potkali, ale přiznám, že většinu trápení jsem mu přivodila já. Díky mě na tom byl tak jak byl, ale to je minulost a taky doufám, že to tak i zůstane. A jak jsem jednou Bastymu řekla, miluji i tu bestii uvnitř něj, protože to je on, však jeho pravé já se ukrývá na povrchu a uvnitř se ukrývá jen vyděšený anděl, co se pak chová krutě. Nikdy jsem nevěřila,ž je zlý a nikdy nebudu, protože není.
    Právě ted jsem tu viděla muže co miluji a krmí mě jablkem, jak milé. Jeho zrak spočinul ztracen v mých očích a to mě přiměje se usmát. "To víš,že jsem zvědavá. Jako by jsi mě neznal Sebastiene." jeho jméno jsem pronesla s jakousi něhou v hlase, která tam byla vždy, však až ted vyplouvala na povrch pomalu a jistě.
    Zdálo se, že to zabralo, protože nás Basty rychle sbalil a poté mě vedl pomalu k lesu a něž jsem se stihla nadít byli jsme už v lese a jezeru se nám každým krokem přibližovalo. "To víš, že mi to nevadí, sám dobře víš, že mám rada pevnou půdu pod nohama."zakřenila jsem se, to bych nebyla vlkodlak kdyby ne. Bylo milé jak mě ujišťuje, že je tu, ale asi si neuvědomuje, že já ho ve tmě moc dobře vidím, stejně tak jeho oslnivou auru, která mi připomínala roj světlušek.
    "Doufám, že se jednoho dne vezmeme a budeš pořád takový záhadný romantik." poškádlím ho mile a přitom se usmívám vesele.

    Sponsored content


    Tris + Sebastian - Stránka 2 Empty Re: Tris + Sebastian

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Thu Mar 28, 2024 10:09 pm