HERNÍ FÓRUM ANTAGORY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nově tedy máme na našich stránkách zavedeno HERNÍ FÓRUM, kde se ukládají nejen soukromé ale i skupinové hry.


    Antagorský ples

    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:38 am

    Srdečně a hrdě vás všechny zveme na Antagorský ples, který se bude konat 4.12.2061 ve zdejším městském divadle jménem Verna. Rádi uvítáme mladé páry na této každoroční akci, která se stává rok od roku modernější. Na bál jsou zváni všichni, i ti, kteří se raději účastní těchto akcí z pohledu samotářů. Věková kategorie je neomezená, zveme dospělé, děti i seniory. Na výběr máme z klasické hudby až po tu mírně modernější, jak pomalejší tak rychlé typy písní. Jídelníček máme taky velice rozmanitý, nabízíme od vybraných pochutin přes sladké, slané až po hořké. Poskytujeme také vybrané nápoje z nejvyšších kvalit, úspěšné hudební skupiny a čokoládové fontány.

    Bohatá tombola.
    Kulturní divadelní vystoupení.
    Předtaneční ukázky latinsko-amerických tanců.

    Občerstvení zajištěno!
    Akce začíná ve 20:00 a končí 0:00.
    Vstupné je dobrovolné.

    Vstup pouze ve společenském oděvu!!! Společenské plesové masky jsou také vítány.
    Odměny za účast v podobě 250 Wernských mincí (Wernů) + Herní příspěvky budou zveřejněny pod zdejší akcí.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:39 am

    Akce úspěšně proběhla dne 4.12.2061 dle antagorského datumu. (u nás roku 2015)
    Pořadí: Vypravěč, Tris, Hawk, Specter, Thomas, Mind, Cora, Gabriel, Sebastian
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:39 am

    Vypravěč: Byl poměrně chladný večer, venku se z oblaků snášely sněhové vločky, bylo téměř bezvětrno, což bylo pro zdejší účastníky Antagrského plesu přímo vynikajícím počasím. Dveře od zdejšího divadla „Verna“ byly již volně dostupné pro naše účastníky. Ve velkém tanečním sále se již schylovalo pár hostů, do pozadí nám hrála příjemná hudba a občerstvení již bylo přichystáno na stolech, nechyběla nám ani obsluha, která se sem tam mihla mezi davem hostů. Zhruba za dvacet minut se mělo konat první taneční vystoupení, ale prozatím jste měli čas seznámit se s tanečním parketem a celkově se sálem, ve kterém budete trávit… posledních pár hodin, řekněme tedy vteřin vašeho života.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:39 am

    Tris: Byla jsem velice nadšená, tohle bylo poprvé, co jsem se účastnila takovéhle akce. Nikdy jsme neměla tam jít odvahu sama, jelikož neumím tančit, takže jsem doufala, že Bastienovi nohy to moc nechytají. Začala jsem se již chystat, oblékla jsem si své šaty, vrchní část byla tělové barvy, na kterém bylo vyobrazeno pár růží tmavě modrou barvou, které doplňovali stejně, tak modře nadýchanou sukni, která mi sahala na lýtka. Když jsem si oblékla šaty dala jsem si pak na ruku a krk šperky, jenž byli většinou černé kůže kovu. Když si ještě obuji černé boty na podpatku doplňujíc malou mašličkou, myslím, že by bylo dobře již jít Sáhla jsem po krabošce kterou si nadám na obličej a zavážu, pak lehkými kroky jsem přišla k divadlu, mé oči hledají Sebastian, zda jej někde zde již nezahlédnu. Těžko říc je tu mnoho lidí. Na chvíli jsme měla zvláštní pocit, jako bych tu viděla Thomase, ale to byla hloupost, pomysle jsem si.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:39 am

    Hawk: Nikdo, nikdo koho bych mohla znát, nikdo komu bych mohla chybět, koho bych mohla prudit. Zatnu zuby a povzdechnu si, když to vezmu kolem a kolem, chyběla mi má rodina, ano ano, hodně mi chyběla. Možná že je mé srdce nenáviděla a topilo se díky tomu v čiré nenávisti, ale známí, má parta a společnost .. teď jsem byla v cizím prostředí mezi cizími lidmi a plná nejistoty. Pomalu vcházím do dveří divadla, které byly otevřené a zajištěné jakýmsi kovovým jistítkem. Divadlo vypadalo, jak bych to řekl, staře? Ale právě to se mi líbilo, protože to celému objektu dodávalo větší a větší tajemství a velmi zvláštní atmosféru.Podívám se kolem a ještě za chůze si nasadím masku.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:39 am

    Specter: Němel jsem chodit, byla to chyba, velká chyba, věděl jsem že tam bude, ale i přes to jsem šel. Zavřu oči a vydechnu a pak je opět otevřu přičemž si všimnu dívky, co vcházela dovnitř. (Hawk) Nakloním hlavu lehce na stranu a změřím si ji pohledem od hlavy až k patě dúfajíc, že můj postoj k ženskému pohlaví se nezměnil. Olíznu si rty, když zjistím že je to stále stejné a na tváři mi vyskočí lstivý úšklebek, který se dal rovnat skoro až psychopatickému výrazu. Masku jsem měl nasazenou, nechtěl jsem aby mě někdo jen tak lehce poznal.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:40 am

    Thomas: Jak jsem čekal, přišlo mnoho lidí, tohle místo samo osobě působilo nadpřirozeně, stejně jako jeho hosté, které přicházeli v maskách. K černému smokingu jsem zvolil stříbrnou masku s rohy, maska mi sahala jen do půlky obličeje, i když jsem se neumíval přimělo mě to lehce se pousmát s chladným výrazem ve tvářích jsem se vydal dovnitř, bylo to tu zvláštní. Zhluboka jsem se nadechl a rozhodl jsem se tedy jen tak si to tu očíhnout a prozkoumat, kdo tu všechno je, když už jsem sem vlastně šel, i když jsem netušil na co tu vlastně narazím.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:40 am

    Mind: Nevedel som, či tam mám ísť. Nevedel som, s kým tam vôbec budem. Nevedel som, čo tam vlastne budem robiť. Ale isté bolo, že tam chcem ísť, aj keby som tam mal len tak nenápadne sedieť a pozerať na všetkých okolo. Počasie bolo krásne. Vo „Verne“ bola krásna atmosféra. Páčilo sa mi.. to všetko. Jediné, v čo som dúfal, že si ľudia nebudú myslieť, že som dievča v mužskom obleku. To by už nebolo vtipné. Necítil som na sebe nikoho pohľad a tak som prešiel cez dvere a do uší mi doľahla príjemná hudba. Vydýchol som a poobzeral som sa, kde by som si mohol sadnúť. Moje oblečenie neupútavalo pozornosť, naschvál som zvolil také farby. Páčilo sa mi to.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:40 am

    Cora: Bola som rada že ma Gabriel pozval. Myslela som že pôjdem sama ale to sa našťastie nestalo. Obliekla som si šaty čo som si kúpila. Boli červeno čierne s dlhými rukávmi, obuté som mala čižmi a na očiach som mala masku. Keď som bola v divadle obzerala som sa okolo seba ako to tu vyzerá a moc sa mi to tu páčilo bolo to všetko. Našťastie som tancovať vedela tak som sa nebála tanca. Bolo tu veľa ľudí čo som mala rada na takýchto akciách. Konečne zase budem vo svojom živle.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:40 am

    Gabriel: Když jsem vstoupil do místnosti, rozhlédl jsem se po okolí. Ples začínal být v proudu, tedy spíše se k začátku schylovalo. Proletěl jsem okolí jenom tak aby se neřeklo a zastavil jsem se u jednoho ze zdejších stolů s občerstvením. Ne že bych měl hlad, to ne, jenom jsem si chtěl stoupnout někam, kde by má přítomnost nikoho neobtěžovala. Povzdechl jsem si a zapátral jsem pohledem po Coře, která by tady někde měla být, ale jak jí mám najít mezi tímto davem dívek? Nejedna z nich měla masku, ale já věděl, že se v hledání své partnerky nemohu zmýlit. Byla totiž unikátní nejen svou krásou, ale také půvabem, okamžitě jsem se rozešel doprostřed místnosti, abych lépe viděl do okolí.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:40 am

    Sebastian: Stál jsem v rohu místnosti, prozatím jsem se nijak nehodlal účastnit, jediné co mě zajímalo je najít anebo vyčkat, než si mě sama Tris najde. Do davu takového lidí se mi moc nechtělo, ale přece bych si nenechal unést svou plesovou princeznu. Usmál jsem se, což sice přes vlčí masku nebylo vidět, ale i tak jsem to nějak neřešil. Když kolem mě procházela číšnice, vzal jsem si z tácku pití, které jsem protočil v ruce a rozhlédl se po okolí. Ať jsem se ale koukal, jak jsem chtěl, nikde jsem Tris neviděl, což mě docela zklamalo a proto jsem se donutil do davu lidí přeci jenom vetřít a jít svou plesovou princeznu najít.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:40 am

    Vypravěč: Ples již začínal být v plném proudu, hosté se schylovali ve velké síni a již mnoho z nich si ponechávalo masky na svých tvářích. Lidé zde poněkud byli mírně napjatí, kvůli očekávanému shledání zdejších párů. Jistě bylo těžké najít svůj protějšek, pokud tedy nějaký byl. Zdejší samotáři měli možnost na chvíli odložit své starosti a užívat si pozvolné atmosféry, která začala následně po tom, co zdejší skupina začala hrát do klidnějšího rytmu. Některé taneční páry si zkoušely své kroky, jiné se zase pro příchod rozhodli navštívit občerstvení a již u barového pultu se scházelo několik jedinců, kteří hodlali večerní požitek utopit v alkoholu, ovšem v dobře vybraném a kvalitním alkoholu, to se muselo ponechat.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:41 am

    Tris: Když jej nenajdu odhodlám se jit mezi dav lidi a najít si jej sama, věděla jsem, že na něj někde narazím jak jsme měli ve zvyku, ale pochybuji, že jej poznám, jelikož mé smyslu zde nefungovali, tak jak by měli všechno to bylo tu ostře výrazné, proto jsem se to rozhodla ignorovat a radši se spolehnout na svůj zrak. Vyrazilo mi to dech, jak výzdoba byla ohromnější, než jsem čekala a všichni okolo, bylo to tu překrásné kousek magie přímo tu. Musela jsme se usmát, tak jsem se tedy vydali mezi dav lidí, ve kterém se proplétám jako v nekonečném bludišti, můj zrak se zastaví u muže, jenž má stříbrnou masku s rohy Musí to být, on přeci se mi to nezdálo.. pomyslím si, opatrně jsme si k němu razila cestu a chytila jsme jej za rukách „Thome!“řekla jsem, ale můj hlas se chvěl a mé zorničky se zužili, když spatřím známé stříbrné oči. Bohužel mi zakryl oči a zmizel a já tam jen zmateně se rozhlížela. Když se oklepu z toho šoku,radši jsem se vrazila ke svému hledaní, nechám si zkazit náladu, možná jsem se přeci jen spletla,klidně to mohli být kontaktní čočky, stříbrné bravy. Zasmála jsem se tiše.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:41 am

    Hawk: Možná je načase si to trochu nastínit, že? Přes mou havraní masku mě nikdo nemohl poznat, opakuji nemohl bylo to nemožné. Možná dle vůně či mých lehkých a ladných pohybů, ostatní nikoli. Jenže kdo by mě poznával, když nikdo nevěděl kdo jsem? Byla jsem vzduchem, duchem v nepřítomnosti a démonem v přítomnosti. Mé černé šaty, jejichž suknice byla roztřapená, bohatá, až ke kolenům byly celé pokryté zlatými žilkami a při každém pohybu se jejich stíny mihaly tak, že to vypadalo jakoby to byly skutečné živé žíly a proudila v nich krev. Přesunu se k místu, kde se prodával alkohol a tam se usadím na menší stoličku, dívám se po lidech a mlčím.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:41 am

    Specter: Maska sahala přes půlku mé pravé tváře včetně nosu, byla celá z kovu, který se ale neleskl aby na sebe upozorňoval, kov vypadal trochu staře a vlastně celé vzezření této masky tak trochu děsivě. Kdepak je mé utrpění, kde se toulá má smrt, kde bývá mé bývalé pobavení, kde je ten bídný chrt? Možná kdybych se uklidnil bylo by mi lépe, uvolnit se a necítit tolik těch hnusných pocitů. „Ach,“ vzdychnu tiše přičemž procházím davem, ne to už bych nebyl já. Skloním tvář k zemi a pronásleduji útlé nohy dívky před sebou. Vypadala nezaměstnaně a mě napadlo, že by nebyl špatný nápad strávit alespoň naoko dnešní večer s ní, ačkoli opravdu jen na oko. Možná že jsme ji odněkud znal?! Platinové vlasy, maska havraní a mě touha oslovit tu starou známou skrytou tvář pohání. Možná, že jsem ji znal z lesů, jistě! Už si vzpomínám, ano z lesů, to je ona. Náhle se mi v davu ztratila. Vzdychnu, dívku bylo jednodušší najít, každá měla jinou masku i šaty, ale muži se lišili většinou jen maskami a někdy ani to ne, jinak byli téměř všichni oděni do černého smokingu, stejně tak jako já.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:41 am

    Thomas: Když jsem poklidně procházel, najednou mě nějaká dívka popadla za rukáv, a zakřičela na mě rozechvělým hlasem Thome, rozhodilo mě to. Ten hlas mi byl velice známý, ale nebyl jsem teď připravený s ní mluvit či se s ní setkat, teď jsem chtěl vidět na tváři své sestry, dnes jen usměv nic jiného, takže jsme jí z paniky zakryl oči a zmizel jsem v poučku lidí za námi. Dlouho se tím nezabýval, tak jsem si oddechl a vydal jsem se schodišti, kde jsem se dostal do vrchní části, kde jsem se opřel se o zabrali a sledoval jsem tu podívanou. Dole jsem spatřil Spectera Oh, to vypadá zajímavě s kýmpak to tam jsi kamaráde pomyslím si pobaveně. Byl jsem spíš pozorovatel než, šachovní figurka osudu, který s nami zacházel dle tahu svého protihráče.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:42 am

    Mind: Sadol som si ku kraju, niekde, kde som mal dobrý výhľad na tanečný parket, ale aj na občerstvenie a na ľudí, ktorí vchádzali. Nikoho som neoslovoval, k nikomu som sa neozýval. Tak ako vždy. Cez modro-hnedú masku hľadel som po ľuďoch. Nikoho z nich som nevidel nikdy v živote a tak som sa cítil byť cudzincom, ktorý sa len prišiel pozerať. Mal som na sebe modrý oblek, hnedé topánky, čiernu náušnicu v uchu a čierny obojok- všetko to muselo sedieť s maskou (http://www.imagehosting.cz/…oblekgyg.png). Bolo mi príjemne. Nemal som hlad, nebol som smädný. Zľahka som dýchal a sem-tam ma napadlo, prečo som si so sebou nevzal knihu alebo zápisník na písanie. Mal som nápad na text piesne, ale na sto percent mi vyšumí z hlavy. Čo už. Ľudia ma zaujali. Všetci, čo vchádzali sa zdali byť oproti ostatným iní. Bolo pekné všetko to vidieť z diaľky.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:42 am

    Cora: Ako som sa tak dívala okolo seba nikde som nevidela Gabriela. Musím si spomenúť čo má oblečené a podľa toho ho možno nájdem. Išla som ho hľadať a pozorne som sledovala každého jedného účastníka. Bolo to veľa ľudí takže nájsť ho bude vážne problém ale nedúfala som a hľadala som ho.Potom ma napadlo či neni pri občerstvení a tak som išla k baru. Prišla som tam ale tam nebol. Otočila som sa smerom na parket a poriadne sa rozhliadla okolo seba či ho neuvidím.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Gabriel: Pohledem jsem sjel okolí okolo stolu ale nikde tu nebyla. Nikoho jsem nepoznával, chvíli jsem dokonce přemýšlel, že bych si sundal masku, aby mě Cora mohla lépe najít, ale to jsem si okamžitě rozmyslel, když můj pohled spadl na dívku, s překrásnýma blonďatými vlasy, ve kterých jsem ihned poznal Coru, musela to být ona, ty vlasy bych poznal všude. Okamžitě jsem se za ní bez váhání rozešel a když jsem byl u ní, položil jsem ji ruku na rameno, doufal jsem že se nevyleká, ale zároveň jsem se spokojeně usmál.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Sebastian: Povzdechl jsem si. Když hudba začala hrát, uklidnilo mě to, alespoň trochu. Chvíli jsem přemýšlel, že si snad stoupnu na stůl nebo se dokonce pověsím na lustr, abych ji tady našel, ale to jsem nemusel, když na ni dopadl můj pohled. Ovšem, vypadalo to, že je zaměstnána společností někoho jiného a tak jsem chvíli váhal, zda za ni vůbec mám jít. Ach byla nádherná, to jsem již teď mohl potvrdit, ty překrásné kouzelné šaty ji moc slušely, povzdechl jsem si. Ale co to bylo za muže, jenž zlákal pozorností mou milou? To už mi začínalo dělat starosti. Ale když jsem si to tak vykračoval, podařilo se mi neuhnout servírce, která o mě zavadila tak, že se i s táckem řítila k zemi, ale díky své pohotovosti jsem ji zachytil, stejně jako tácek bez toho aniž by se něco vysypalo a pomohl jsem ji na nohy. Ona mi jen roztřeseně poděkovala a utekla někam do davu. Mezitím jsem se otočil na místo kde byla Tris a rozešel jsem se k ní, doufal jsem, že mě v té vlčí masce pozná. Natáhl jsem se k ní a jemně jsem ji chytil za ruku, když jsem se za ní konečně dostal.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Vypravěč: Hudba se však najednou ztišila a hlas pořadatele se rozlehl po místnosti. Jednalo se o uvítací ceremoniál, který měl seznámit zdejší účastníky s programem, poté když tento uvítací ceremoniál skončil, všichni hosté se přesunuli k okrajům zdejšího divadla tak, aby se uvolnilo místo pro tanečníky, kteří měli pro veřejnost již nachystané taneční číslo. Lidé tedy zaujali místa po stranách zdejších stolů s občerstvením, a proto se jich pár dalo s chutí do jídla. Vystoupení netrvalo dlouho a během pěti minut bylo odtancováno. Následně na to byla veřejnost vyzvána k tanci a hudba se hlasitě rozezněla místností, avšak do tance se nikdo nehrnul. Zatím se nenašel odvážný pár, který by se ujal vedení. Jen zdejší hosté po sobě zmateně hleděli, ale nikomu z nich se přeci jen začít nechtělo.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Tris: Bylo tu tolik můžu, jenž měli na sobě černý smoking a liší se většinou jen maskou,ale žádný z nich nebyl Bastien, už jsem si povzdechla a doufal jsem,že jej již najdu, párkrát jsem ještě cestou omylem šlápla,takže jsem se vždy omluvila pokračoval jsem cestou. Ale v tom, mě něco chytilo za ruku, byla to zřejmě kožená rukavice, musela jsem se otočím abych na tu osobu pohlédla, zjistím, že je to Bastien, ale místo toho se zatvářím znepokojeně se slovy „Ano, pane? Co si přejte?“ pověděla jsme milým hlasem. Chtěla jsem jej trošku poškádlit, ale chtěla jsem se široce usmát, když zpozoruji, že jeho maska je hlava vlka. Jen jsem doufala, že nepozná, že to na něj hraji, jelikož pak by mě určitě popichoval mile. Ale pak nás divadlo seznámilo s programe, když nastal čas na tanec, měla jsme chuť sama sobě se zasmát, jak nemohu umět tančit.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Hawk: Vím o tobě ty hlupáku, zasměji se v duchu. Ten kluk v té masce z kovu, ztratila jsem se mu záměrně. Při číslu jsem obešla dav a když stál jako všichni ostatní a sledoval profesionály dala jsem mu ruku ze zadu na rameno. Představení skončilo a do tance, ke kterému byli přicházející a všichni hosti kteří již byli na místě vyzváni se nikdo nehrnul, všichni stále stáli kolem. „Ahoj vlku,“ pošeptám mu k uchu ze strany, kde masku měl, tedy z pravé strany k pravému uchu. Nebyla jsem ani trochu nervózní, párkrát jsme s nim v lese mluvila, znala jsme ho! Konečně někdo koho znám. Chytím ho za ruku a vtáhnu ho do toho prázdného sálu, tedy ne prázdného, ale všichni stáli kolem a bylo tam asi 8×8 metrů prostorů a nikdo netančil, každý se bál? Netuším, ale věděla jsem, že on tohle zvládne. Olíznu si rty, což přes masku nebylo vidět a dovedu ho někam doprostřed. Sál utichl, třikrát zaklapu na podpatek u paty a navodím melodii kterou zvukař ihned poznal. Byla to typická hudba pro salsu, tance vášně, velmi složitého tance, aby to nějak vypadalo, musel jím člověk žít a on to tam pod tím šutrem kolem srdce uměl. Jakmile se konečně uvolní a zvukař zapne hudbu začneme ji tančit. V plné kráse jednu z nejtěžších verzí, kde bylo i dost zvedání, anoa no, musel mne i zvedat, moc jsme mu to abych pravdu nezáviděla, ale pro mě to bylo složitější všchny ty pohyby co se rovnali téměř akrobacii či gymnastice.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Specter: Zatracená holka, já to uměl ale, já byl na rozdíl od ni nervózní. Nerad jsem se předváděl, ale nakonec se jí poddám, nejen jí, ale i svému tanečnímu duchu. Opravdu nám to šlo, musel jsem uznat, že jsem si myslel že už to neumím, ale za ta léta se to vůbec nezměnilo. Ne, ani trochu se to nezměnilo. Tancovali jsme asi pět minut a oba jsme začínali mít dost, bylo to dost náročné, ale vypadalo to špičkově, alespoň jsme v to doufal! Mé srdce sténalo bolestí, do háje! Bolel mne každý sval, ale hudba stále pokračovala.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 1183
    Join date : 31. 10. 16

    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Admin Tue Nov 01, 2016 11:43 am

    Thomas: Konečně přišla má chvíle, sešel jsem dolu, kde jsem popadl zdvořile první dívku, jenž se mi zdálo, že umí dobře tančit a zatáhl jsem jej na taneční parket svižně jsem s ní začal tancovat, zdála se mít chvíli zmatená, dokud se usmála, pak jí přenechám jejímu doprovodu a vracím se do davu lidi,bylo to kratné, kdyby možná neměla tu doprovod zatačil bych si lépe, i když mi zrovna nesedělo tančit s ženou je to pro mě záštní, ale i příjemné.

    Sponsored content


    Antagorský ples Empty Re: Antagorský ples

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Mar 29, 2024 7:12 am